Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Skerina
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Nóri
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Cat
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
AlmosMaci
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Liaram
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
JediKnight
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
cathy222
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Kisbello
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Yvain
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 15:16

Minden, ami a témával kapcsolatos.


A hozzászólást Nada összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 4 Okt. - 14:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 8:35

Asztrológia!!
Igeeen, örülök ennek a topicnak ez különösen érdekel engem, jó lenne ha ide látogatna egy hozzáértő személy.
Vajon mit mondana egy Ikrek-Sárkány kombinációról Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 12:13

Alcyones írta:
Asztrológia!!
Igeeen, örülök ennek a topicnak ez különösen érdekel engem, jó lenne ha ide látogatna egy hozzáértő személy.
Vajon mit mondana egy Ikrek-Sárkány kombinációról Very Happy Very Happy

Van rá kiszemelt... Csak sajnos olyannyira felhalmozódtak a dolgai, hogy alig jut ideje a Netre... Megpróbálom majd elérni. Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 15:33

Köszi Nada Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 189520
Nem gond, én ráérek Wink
Legfeljebb a Sárkány házi sárkánnyá változik Very Happy Very Happy Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 935714
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 11:32

Alcyones írta:
Köszi Nada Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 189520
Nem gond, én ráérek Wink
Legfeljebb a Sárkány házi sárkánnyá változik Very Happy Very Happy Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 935714

Erről az jutott eszembe, hogy régen a férfiaknak meg kellett ölniük a sárkányt, hogy elvehessék a szüzet. Ma már nincsenek szüzek - a sárkányt kell elvenni... Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 59761

--------------------

Hamarosan lesz asztrológus szakemberünk is! cheers
Vissza az elejére Go down
Hajnalhíd
Vándorlélek
Vándorlélek
Hajnalhíd


Érdeklődési kör : a világ fejlődése, segítségnyújtás
Hobbi : olvasás, természetjárás

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 17:30

Kedves Résztvevők!

A Szakértő megérkezett, úgyhogy lehet érdeklődni a témában! Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 994121
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeVas. 5 Okt. - 14:45

örülök Hajnalhíd h megérkeztél közénk Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 189520
akkor ha lehet le is támadnálak rögtön Wink
én október 15.-én születtem mérleg jegyében, az aszcendensem pedig a skorpió
tudnál rólam valamit írni??
most főleg a munka felőli oldala érdekelne a dolognak, h mi vár rám 2009-ben Wink
válaszodat előre is köszönöm
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 652268
Vissza az elejére Go down
Hajnalhíd
Vándorlélek
Vándorlélek
Hajnalhíd


Érdeklődési kör : a világ fejlődése, segítségnyújtás
Hobbi : olvasás, természetjárás

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeKedd 7 Okt. - 1:00

Kedves Lányok, Fiúk!

Az első érdeklődés máris felvetett néhány fontos, tisztázandó szempontot:

A nyílt fórumon csak általános, rövidebb, érdekességnek számító válaszokat írhatunk.

Úgy gondoljuk, hogy a hosszabb, személyes, komolyabb fajsúlyú kérdéseket csak szűkebb körben lehet megbeszélni.

***

Mind a SZM-ban, mind az asztrológiában az év a személy születésnapjával kezdődik (szemben a naptári évvel, ami január 1-jével, ugye)

***

Egy részletes elemzéshez a számmisztikában a születési év, hónap, nap, és a teljes név ismerete szükséges.

Asztrológiában a születési hely, év, hónap, nap, perc (!) is, aminél minden esetben az asztrológus felelőssége, hogy a pontosítást bizonyos, már megtörtént életesemények időpontjának alapján elvégezze.

Az a 'segítő', aki enélkül a művelet nélkül ad választ fontos, részletekre vonatkozó kérdésekre:
vagy rendelkezik látnoki vagy egyéb hasonló képességekkel, esetleg egyszerűen csak felelőtlen, tisztességtelen (sajnos elég sok ilyennel lehet találkozni).
Ezt nem árt, ha tudjátok, visszatekinte vagy előre nézve ilyen jellegű tapasztalataitokra.

***

Tehát: a fórumban csak röviden, vázlatosan válaszolunk.
Amennyiben pedig valakinek részletesebb elemzésre volna szüksége, keressen meg bennünket személyesen, de legalább telefonon!

A világháló egyik csábítása lehet az érdeklődő számára, hogy pár sor legépelésén kívül semmit nem kell tennie - de ha valaki nagyobb eredményt vár, annak nagyobb erőfeszítésre kell elszánnia magát, akár önállóan, akár segítséggel küzd meg a gondjával.

És persze azt is fontos tudni, hogy a segítő a Választási Lehetőségeket mutathatja meg, a Döntés és a Megoldás-Végrehajtás mindig a másik fél dolga. Talán mindezekben egyetérthetünk Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 189520

Üdvözlettel: Panni és Józsi
Vissza az elejére Go down
Hajnalhíd
Vándorlélek
Vándorlélek
Hajnalhíd


Érdeklődési kör : a világ fejlődése, segítségnyújtás
Hobbi : olvasás, természetjárás

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeKedd 7 Okt. - 1:10

Skerina írta:
örülök Hajnalhíd h megérkeztél közénk Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 189520
akkor ha lehet le is támadnálak rögtön Wink
én október 15.-én születtem mérleg jegyében, az aszcendensem pedig a skorpió
tudnál rólam valamit írni??
most főleg a munka felőli oldala érdekelne a dolognak, h mi vár rám 2009-ben Wink
válaszodat előre is köszönöm
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 652268

Kedves Skerina!

Ahhoz, hogy pontos választ tudjunk adni, szükség volna a születésed pontos időpontjára és helyére, mint azt a fenti bejegyzésben részleteztük is.

A számmisztika rovatba viszont írtunk egy pár mondatos választ. Ha ennél többre vagy kíváncsi, add meg pontosabban az adataidat!

Üdvözlettel: Panni és Józsi
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeKedd 7 Okt. - 12:27

Hajnalhíd írta:
Skerina írta:
örülök Hajnalhíd h megérkeztél közénk Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 189520
akkor ha lehet le is támadnálak rögtön Wink
én október 15.-én születtem mérleg jegyében, az aszcendensem pedig a skorpió
tudnál rólam valamit írni??
most főleg a munka felőli oldala érdekelne a dolognak, h mi vár rám 2009-ben Wink
válaszodat előre is köszönöm
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 652268

Kedves Skerina!

Ahhoz, hogy pontos választ tudjunk adni, szükség volna a születésed pontos időpontjára és helyére, mint azt a fenti bejegyzésben részleteztük is.

A számmisztika rovatba viszont írtunk egy pár mondatos választ. Ha ennél többre vagy kíváncsi, add meg pontosabban az adataidat!

Üdvözlettel: Panni és Józsi

köszönöm Hajnalhíd a választ, olvastam a számmisztikában Wink
A pontos adataim:
1972. október 15.én születtem reggel 7 órakor , Várpalotán Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 189520

Ha még szükséges valamien adat akkor csak szólj, én nem titkolózom Very Happy
Ja és jelenleg tanulok, szal nincs munkahelyem, azért vagyok kiváncsi arra h mi vár rám jövőre ha végzek a sulival Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
Ametiszt
Vándorlélek
Vándorlélek
Ametiszt


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : olvasás

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimePént. 10 Okt. - 14:52

Sziasztok!
Van egy dilemmám:-) Bár 15 éves korom óta fogalkozom asztrológiával, ezotériával, a születési képletemben van egy Vénusz-Plútó együttállás a Skorpióban, a 2. házban, de nem tudom értelmezni. Tudnátok nekem ebben segíteni? 1985.11.12.-én, 02:40-kor születtem Budapesten Very Happy
Köszönettel: Ametiszt
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeKedd 23 Dec. - 15:32

Szakértő hiányában lezárva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)   Asztrológia (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Asztrológia (Hajnalhíd válaszol)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: