Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
Skerina
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
Nóri
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
Cat
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
AlmosMaci
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
Liaram
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
JediKnight
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
cathy222
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
Kisbello
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
Yvain
Kormizéria Sz_bal11Kormizéria Sz_koz11Kormizéria Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Kormizéria

Go down 
+5
Jared
Skerina
Melinda
Laura
Nada
9 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 16:27

Túl fiatal vagy még egy párkapcsolathoz? Esetleg egyesek szerint túl idős? Mihez képest... Rolling Eyes Fiatalabb a partnered vagy épp idősebb nálad? Atrocitások érnek hasonlók miatt? Itt megírhatod.
Vissza az elejére Go down
Laura
Vándorlélek
Vándorlélek
Laura


Érdeklődési kör : Aerobic, mozi, szobrászat
Hobbi : Net, HTML, számítógép

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 21:21

Az én barátom húsz évvel idősebb nálam. Nekem semmi problémát nem jelent, és sosem voltam még boldogabb. Mégis mindenki azzal jön, hogy a pénzéért vagyok vele tutira, mert öreg ember hozzám. Nagyon ki vagyok már borulva ettől és nem értem, miért nem értik meg az emberek, hogy őt szeretem?! Tudom én is, hogy általában hogy is megy ez. A legtöbb fiatalabb lány azért van egy idősebb pasival, mert pénze van neki és jól élhet így, mellette meg szeretőket tartanak. Nekem nincs szeretőm a barátom mellett és nem is akarom, hogy legyen. Ő sem épp szegény, de nem is olyan kőgazdag, mint ahogy többen gondolják a környezetemben a beszólók közül. Az igaz, hogy van egy villája Szentendrén, de hát könyörgöm, művész ember, szobrász. Miért baj ez?! Arra neki sincs pénze, hogy engem gyémántokba és bundákba öltöztessen, és luxus jachton utaztasson a tengeren a világ körül, de napi kenyérgondokkal sem küzdünk. Magyarországon ilyen irigyek csak az emberek. Külföldön él sok rokonom és barátom, ott természetes az ilyen állapot. És akkor sem a pénzéért szeretem, juszt sem! Very Happy Ha egy garzonban kéne élnem vele valahol kőbányán, akkor is ő kellene. Mert férfi, tetőtől talpig, megbízható, hűséges, és már a korának köszönhetően is tudja, hogy kell bánni egy nővel, tiszteli bennem a nőt. Kényeztet.... érzelmileg!!!! Kell ennél több egy lánynak??? Nekem nem.
Vissza az elejére Go down
Melinda
Vándorlélek
Vándorlélek
Melinda


Érdeklődési kör : Sport, ékszerek, filmek, divat, képzőművészet
Hobbi : Lásd, mint fent...

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 8:43

Magyarországon az emberek irigyek, így van. Ne foglalkozz senkivel, az a fontos, te mit érzel. Egy életed van, és neked kell benne boldognak lenned, nem másnak. Ha téged egy ennyivel idősebb férfi tud boldoggá tenni, senkinek sincs hozzá semmi köze. És ha irigykednek, akkor mi van? Magának árt vele az ilyen.
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Kormizéria Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 12:20

hát Laura, nekem van egy ilyen barátnőm mint te, akinek 25 évvel idősebb a párja Very Happy sokan gondolták azt róla, h csak a pénze miatt van vele, mert a pasinak kocsmája van, de én tudom, h nem így van, ugyanis nekem elmondta annak idején h anyagilag teljesen független tőle Wink
ráadásul már lassan 10 éve együtt vannak, és szült neki egy gyönyörű kisfiút is :lol:
szal mi ez ha nem szerelem? Very Happy
úgyh sokan járnak egy cipőbe veled hidd el, én mindig is azt vallottam, h a szerelmebe a kor nem számít Wink
ezért is mentem hozzá egy nálam 6 évvel fiatalabb pasihoz lol!
Vissza az elejére Go down
Jared
Vándorlélek
Vándorlélek
Jared


Érdeklődési kör : Extrém sportok
Hobbi : Raly, internet

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeCsüt. 31 Júl. - 21:07

Ahogy öregszem, egyre inkább a harminc feletti nőket értékelem. Csak néhány példa rá, miért:


Egy harminc feletti nő sosem ébreszt fel az éjszaka közepén, hogy megkérdezze: "Mire gondolsz, drágám?" Fütyül rá, mire gondolsz...
Ha egy harminc feletti nőnek nincs kedve meccset nézni veled, nem ül oda melléd nyavalyogni. Csinál helyette valami olyat, amihez kedve van. Általában valami sokkal értelmesebb dolgot...
Egy harmincon túli nő már elég jól ismeri önmagát ahhoz, hogy tudja, ki ő, mi ő, mit akar és kitől. Kevés olyan harminc feletti nő akad, akit érdekel, mit gondolsz róla, vagy arról, amit tesz.
A nőknek harminc felett tartása van. Ritkán fordul elő, hogy jelenetet rendeznének az operában vagy egy elegáns étterem kellős közepén. Na persze, ha megérdemled, gondolkodás nélkül lelőnek, főleg ha esélyt látnak arra, hogy megúszhatják.
Az idősebb nők nem bánnak szűkmarkúan a dicséretekkel - gyakran akkor sem, ha nem érdemled meg. Tudják, milyen érzés, amikor az ember nem kap elismerést...
Harminc felett egy nő elég magabiztos ahhoz, hogy bemutasson Téged a barátnőinek. Egy fiatalabb nő gyakran még a legjobb barátnőjét is hanyagolja, ha partnere van, mert nem bízik meg a fickóban - tegyük hozzá: okkal!
Egy harmincon túli nőt abszolút nem érdekel, tetszenek-e Neked a barátnői. Tudja, azok sosem árulnák el őt – ők is harminc felettiek!
A nők a korral természetfeletti képességekre tesznek szert. Egy harminc feletti nőnek sosem kell meggyónnod a bűneidet. Úgyis mindig tudja...
Egy harminc feletti nőnek jól áll a tűzpiros rúzs. Ugyanez már nem mondható el a fiatal lányokról - vagy a transzvesztitákról.
Ha eltekintesz attól a néhány apró, alig észrevehető ránctól, egy harminc feletti nő sokkal szexisebb, mint fiatalabb nőtársai.
Az idősebb nők egyenesek és őszinték. Azonnal a szemedbe mondják, hogy mocsok disznó vagy, ha úgy viselkedsz! Nem kell törnöd a fejed, hányadán is állsz velük.
Igen, számtalan okból dicsőíthetjük a harmincon túli nőket. Sajnos, ezt fordítva már nem lehet elmondani. Minden ragyogó, okos, ápolt, szexis harminc feletti nőre jut egy kopaszodó, pocakos őskövület sárga (és "sárga") nadrágban, aki bolondot csinál magából valami huszonéves kis pincérlánnyal az oldalán.
Hölgyeim, bocsánatot kérek érte!
És minden olyan férfinek, aki azt mondja: "Miért vegyek meg egy egész tehenet, amikor csak egy pohár tejet akarok inni?!" - üzenem, változnak az idők. Manapság a nők 80%-a ellenzi a házasságot. Miért? Mert a nők rájöttek, nem érdemes megvenni egy egész disznót... azért a kis kolbászért...

Egy okos nőnek milliónyi ellensége van: az összes buta férfi.
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Kormizéria Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeCsüt. 31 Júl. - 22:34

Jared írta:
Ahogy öregszem, egyre inkább a harminc feletti nőket értékelem. Csak néhány példa rá, miért:


Egy harminc feletti nő sosem ébreszt fel az éjszaka közepén, hogy megkérdezze: "Mire gondolsz, drágám?" Fütyül rá, mire gondolsz...
Ha egy harminc feletti nőnek nincs kedve meccset nézni veled, nem ül oda melléd nyavalyogni. Csinál helyette valami olyat, amihez kedve van. Általában valami sokkal értelmesebb dolgot...
Egy harmincon túli nő már elég jól ismeri önmagát ahhoz, hogy tudja, ki ő, mi ő, mit akar és kitől. Kevés olyan harminc feletti nő akad, akit érdekel, mit gondolsz róla, vagy arról, amit tesz.
A nőknek harminc felett tartása van. Ritkán fordul elő, hogy jelenetet rendeznének az operában vagy egy elegáns étterem kellős közepén. Na persze, ha megérdemled, gondolkodás nélkül lelőnek, főleg ha esélyt látnak arra, hogy megúszhatják.
Az idősebb nők nem bánnak szűkmarkúan a dicséretekkel - gyakran akkor sem, ha nem érdemled meg. Tudják, milyen érzés, amikor az ember nem kap elismerést...
Harminc felett egy nő elég magabiztos ahhoz, hogy bemutasson Téged a barátnőinek. Egy fiatalabb nő gyakran még a legjobb barátnőjét is hanyagolja, ha partnere van, mert nem bízik meg a fickóban - tegyük hozzá: okkal!
Egy harmincon túli nőt abszolút nem érdekel, tetszenek-e Neked a barátnői. Tudja, azok sosem árulnák el őt – ők is harminc felettiek!
A nők a korral természetfeletti képességekre tesznek szert. Egy harminc feletti nőnek sosem kell meggyónnod a bűneidet. Úgyis mindig tudja...
Egy harminc feletti nőnek jól áll a tűzpiros rúzs. Ugyanez már nem mondható el a fiatal lányokról - vagy a transzvesztitákról.
Ha eltekintesz attól a néhány apró, alig észrevehető ránctól, egy harminc feletti nő sokkal szexisebb, mint fiatalabb nőtársai.
Az idősebb nők egyenesek és őszinték. Azonnal a szemedbe mondják, hogy mocsok disznó vagy, ha úgy viselkedsz! Nem kell törnöd a fejed, hányadán is állsz velük.
Igen, számtalan okból dicsőíthetjük a harmincon túli nőket. Sajnos, ezt fordítva már nem lehet elmondani. Minden ragyogó, okos, ápolt, szexis harminc feletti nőre jut egy kopaszodó, pocakos őskövület sárga (és "sárga") nadrágban, aki bolondot csinál magából valami huszonéves kis pincérlánnyal az oldalán.
Hölgyeim, bocsánatot kérek érte!
És minden olyan férfinek, aki azt mondja: "Miért vegyek meg egy egész tehenet, amikor csak egy pohár tejet akarok inni?!" - üzenem, változnak az idők. Manapság a nők 80%-a ellenzi a házasságot. Miért? Mert a nők rájöttek, nem érdemes megvenni egy egész disznót... azért a kis kolbászért...

Egy okos nőnek milliónyi ellensége van: az összes buta férfi.
hát Jared naon tetsziik amit írtál, és bizony van benne igazság Wink
főleg a kolbászos dologban lol! lol!
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 16:07

Hű, azt hiszem megtaláltam a nekem való topicot. Van egy érdekes történetem ezzel kapcsolatba.
Szakközépiskolában második osztály második félévébe jártam mikor belépett az életembe a nagy Ő, egy töritanár személyében. Gondolhatjátok. Egyik pillanatról a másikra szerettem bele. Az egész annyi volt, hogy egy etika órán (ahol csak négyen voltunk: 3 osztálytársnőm, én és a töritanárom) levette a szemüvegét és belenéztem a szemébe. Kész. Tudtam, hogy ez tilos és ilyet nem szabad. Az egyik osztálytársamnak (barátnőmnek) mondtam el egyedül, hogy belezúgtam a tanáromba, erre kiderült, hogy ő remeg informatika óra elött, mert őt is megérintette a szerelem szele. Így jól elbeszélgettünk erről a témáról. Egymásban tartottuk a lelket, hogy semmit nem szabad tenni, de közben folyamatosan nyomoztunk van- e barátnő, esetleg feleség, hol lakik, ki is ő valójában, meg hasonlók. Ekkor kiderült, hogy a barátnőm "tanára" házas, így teljes erőbedobással a töritanár nyomozására koncentráltunk. Harmadik évvégén megszereztem a telefonszámát. Mindenféle apró-cseprő dologgal írtam neki sms-t. Tudtam, hogy nagyon jó fej és vissza fog írni.Így is lett. Szakközép negyedik osztályának második félévében vettem a bátorságot és írtam neki egy sms-t, hogy mit tenne, ha megtudná, van egy titkos szerelme az iskolában. Rejtett üzenet volt neki. (Ma már azt mondja ő tudta, hogy én szeretem, mert nagyon sokat változtam, minden anyagot ötösre tudtam, mindennek utánnanéztem) Ettől a naptól kezve folyamatos sms váltás volt köztünk. Egy alaklommal épp főzött, miközben írtam neki. Mondtam szívesen felmennék hozzá főzni. Fel is mentem és azóta együtt vagyunk. De a történet itt nem ér végett. A főzés 2005. márciusában történt és én csak júniusban érettségiztem. A töri érttségi tantárgy. A matekírásbeli ő volt az egyik felügyelőtanár, kis cetlikre üzeneteket írogatott és felmutatta, de senki nem látta. :-) Szóbeli érettségire az ő lakásából mentem.Nem könnyű eljátszani, hogy ő szigorú tanár, miközben fél órája búcsúztunk el egymástól. De az érettségi sikeres volt. Ennyi a történet.
A köztünk lévő korkülönbség 16 év, azt gondolom kitaláljátok ki a fiatalabb. :-) Egy két bosszús megjegyzés mi is kaptunk, de ki foglalkozik vele, ha boldogok vagyunk. 2007.májusában összeházasodtunk, 2008. augusztusában pedig megszületett a mi Kiránk. Ez a szerelem!! Mindenki azt mond és azt gondol amit akar.
Vissza az elejére Go down
Ornella
Vándorlélek
Vándorlélek
Ornella


Érdeklődési kör : könyvek, filmek, zene
Hobbi : netezés, chatelés

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 16:43

Igazad van, Álmos Maci! Én is idősebb férfivel élek együtt, és semmi pénzért le nem cserélném egy fiatalabbra sem. De egy egész csokornyiért sem! Very Happy Ő kereken tíz évvel idősebb tőlem, de a születési hónapunk és napunk ugyan az! Kormizéria 189520
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 16:55

Ornella írta:
Igazad van, Álmos Maci! Én is idősebb férfivel élek együtt, és semmi pénzért le nem cserélném egy fiatalabbra sem. De egy egész csokornyiért sem! Very Happy Ő kereken tíz évvel idősebb tőlem, de a születési hónapunk és napunk ugyan az! Kormizéria 189520

Én ilyen fiatalon is azt mondom: Nem a kor számít, hanem az érzelmek. Kormizéria 592217 Kormizéria 6108
Akinek meg nem ez a vélemény az keressen a saját korosztályán belül.
Vissza az elejére Go down
katara
Vándorlélek
Vándorlélek
katara


Érdeklődési kör : zene
Hobbi : webdesign

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeCsüt. 7 Május - 23:28

Helló! Tanácsot szeretnék kérni... Pár hónapja elkezdtem egy angol tanfolyamot, ami most májusban ér véget. Az órák alatt néhány diákkal jóba lettem, és gyakran mindenféléről beszélgetünk. Időnként a csajok megjegyezik, hogy milyen helyes, milyen okos ez a mi Tanár bácsink. Nekem ez eddig fel se tűnt -mindig óráról órára készülni, megírni a leckét, jegyzetelni. A többiek csüngnek minden szaván, ő meg láthatóan élvezi a figyelmet - de meg kell hagyni, tényleg egy intelligens figura, néha bedob 1-2 faviccet, vagy csípős poént, éppen ahogy, lényegében jó hangulatot teremt az órán. (Talán már lehet sejteni az okot, amiért írok...) Az utóbbi időben - lehet h a Tavasz? - feltűnt, h én is igencsak szimpatikusnak találom őt - juj. Kormizéria 406579 Azt már viszont korántsem tudom eldönteni, h amiket tapasztalok, azokat csak túl értelmezem, ill. beleképzelek dolgokat... Ragozhatnék esteket, de nem szeretnék fárasztani senkit. A baj az, h egyre többször gondolok rá, pedig nem kéne. Igaz, jól esik a figyeleme...
Vannak a csoportunkban idősebbek is, anyukák, akik néha kihasználják a helyzetet, és kíváncsiskodnak... Egy alkalommal amikor a családról volt szó, eléggé kerülte a témát, de óra után egy néni - aki már korábban is járt hozzá tanulni - elmondta, h voltak tanítványai, akik szintén buktak rá, nagyon, de nincs barátnője... Én a Tanár urat max 35-re saccolnám, elég fiatalos, sportos alkat, ízléses megjelenésű, a maga ura - szóval egy kellemes emberke Kormizéria 189520
Sajnálnám, ha többet nem találkozhatnék vele... de milyen bolondos egy érzés... Reménykedik a szív... ?
Ami engem kissé zavar, h eddig korombelikkel hozott össze a sors, és nem igazán tudom, h lehetne közeledni hozzá, anélkül, h nyomulásnak venné...
De leginkább azt nem tudom, h próbáljak-e vmit tenni, vagy hagyjam az egészet...?
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Kormizéria Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeVas. 10 Május - 1:30

katara írta:
Helló! Tanácsot szeretnék kérni... Pár hónapja elkezdtem egy angol tanfolyamot, ami most májusban ér véget. Az órák alatt néhány diákkal jóba lettem, és gyakran mindenféléről beszélgetünk. Időnként a csajok megjegyezik, hogy milyen helyes, milyen okos ez a mi Tanár bácsink. Nekem ez eddig fel se tűnt -mindig óráról órára készülni, megírni a leckét, jegyzetelni. A többiek csüngnek minden szaván, ő meg láthatóan élvezi a figyelmet - de meg kell hagyni, tényleg egy intelligens figura, néha bedob 1-2 faviccet, vagy csípős poént, éppen ahogy, lényegében jó hangulatot teremt az órán. (Talán már lehet sejteni az okot, amiért írok...) Az utóbbi időben - lehet h a Tavasz? - feltűnt, h én is igencsak szimpatikusnak találom őt - juj. Kormizéria 406579 Azt már viszont korántsem tudom eldönteni, h amiket tapasztalok, azokat csak túl értelmezem, ill. beleképzelek dolgokat... Ragozhatnék esteket, de nem szeretnék fárasztani senkit. A baj az, h egyre többször gondolok rá, pedig nem kéne. Igaz, jól esik a figyeleme...
Vannak a csoportunkban idősebbek is, anyukák, akik néha kihasználják a helyzetet, és kíváncsiskodnak... Egy alkalommal amikor a családról volt szó, eléggé kerülte a témát, de óra után egy néni - aki már korábban is járt hozzá tanulni - elmondta, h voltak tanítványai, akik szintén buktak rá, nagyon, de nincs barátnője... Én a Tanár urat max 35-re saccolnám, elég fiatalos, sportos alkat, ízléses megjelenésű, a maga ura - szóval egy kellemes emberke Kormizéria 189520
Sajnálnám, ha többet nem találkozhatnék vele... de milyen bolondos egy érzés... Reménykedik a szív... ?
Ami engem kissé zavar, h eddig korombelikkel hozott össze a sors, és nem igazán tudom, h lehetne közeledni hozzá, anélkül, h nyomulásnak venné...
De leginkább azt nem tudom, h próbáljak-e vmit tenni, vagy hagyjam az egészet...?
kedves kataraKormizéria 189520
bizony mi nők gyakran beleesünk olyan pasiba akire felnézünk Kormizéria 189520
te is olyan vagy ezek szerint akinek az okos pasik jönnek beKormizéria 189520 engem pl mindig is azok vonzottak akik okosabbak voltak nálam Kormizéria 189520
nemcsoda hát ha felkeltette a tanárbácsi az érdeklődésedet, és nincs is abban semmi rossz Embarassed az h majdnem 10 évvel idősebb nálad szerintem nem gond egyáltalánKormizéria 189520
az viszont, h tegyél e felé lépéseket azt neked kell eldöntened, de én azt mondanám, h ha nem hozod tudomására azt h tetszik neked, akkor lehet h ő sem mer feléd majd lépni Wink és ha nem teszed meg azt a kicsi lépést akkor később majd bánni fogod No
viszont h ne legyen számodra kellemetlen ha mégse kapnál tőle pozitív választ, én azt javasolnám, h a tanfolyam végén tedd meg ezt a lépést felé, így ha neadjisten nem jöttök össze, utána nem éreznéd magad kínosan az óráin Wink de a döntés rajtad áll, én szorítok neked I love you Very Happy
Vissza az elejére Go down
katara
Vándorlélek
Vándorlélek
katara


Érdeklődési kör : zene
Hobbi : webdesign

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeKedd 19 Május - 1:39

Idézet :
kedves kataraKormizéria 189520
bizony mi nők gyakran beleesünk olyan pasiba akire felnézünk Kormizéria 189520
te is olyan vagy ezek szerint akinek az okos pasik jönnek beKormizéria 189520 engem pl mindig is azok vonzottak akik okosabbak voltak nálam Kormizéria 189520
nemcsoda hát ha felkeltette a tanárbácsi az érdeklődésedet, és nincs is abban semmi rossz Embarassed az h majdnem 10 évvel idősebb nálad szerintem nem gond egyáltalánKormizéria 189520
az
viszont, h tegyél e felé lépéseket azt neked kell eldöntened, de én azt
mondanám, h ha nem hozod tudomására azt h tetszik neked, akkor lehet h
ő sem mer feléd majd lépni
Wink és ha nem teszed meg azt a kicsi lépést akkor később majd bánni fogod No
viszont
h ne legyen számodra kellemetlen ha mégse kapnál tőle pozitív választ,
én azt javasolnám, h a tanfolyam végén tedd meg ezt a lépést felé, így
ha neadjisten nem jöttök össze, utána nem éreznéd magad kínosan az óráin
Wink de a döntés rajtad áll, én szorítok neked I love you Very Happy

Köszönöm! Már korábban elolvastam, de addig nem igen akartam írni, míg nem lesz vmi... izé... ki nem derül vmi... Mára kiderült, h ez amolyan hóbortos "diáklányos" dolog volt... Kormizéria Icon_rolleyes
Történt, h múlt csütörtökön óra után át mertem adni egy levelet... stílusosan angolul írtam, és azt hiszem csak kerültem benne a forró kását... Nah de a lényeg amin meglepődtem! Megvártam míg mindenki elmegy, majd bekopogtam a tanári ajtaján, közbe a táskámban a levél után túrtam... Hallottam h kiszól, h "Gyere be!" de csak kutattam, majd amikor hirtelen kinyílt az ajtó, előkerült a levél is... lányos zavaromban kiböfögtem, h "...csak szeretném megköszönni az órákat, meg tökjó ahogy tanít..." majd lesütött fejjel átnyújtottam a borítékot... Azt hiszem örült neki - mosolygott, majd hirtelen elindult és ilyet szól: "... hadd adjak már egy puszit!" én meg teljesen megijedtem, h jesszus, mit akar ez?? és már adott is kettőt... hűűű... hát ezen naggyon meglepődtem... de azt hiszem ezt jó jelnek vettem...
Most viszont kinyílt a szemem... Tanfolyam záró banzáj volt, és az értékelés után, megkaptam (4szemközt), h tökjó a levél amit írtam. Aztán jött egy anyuka (elvált, 4 gyermekes)... fura, h ő rögtön észrevettem, h vmi bibi van a tantó bácsi arcán, és rákérdezett, h mi történt. Paintballozott, amolyan csapat-tréningen járt... és így elkezdtek beszélgetni. Egy gondolat a jelenet kezdetétől fogva csak erősödött bennem: milyen jól néznek ki együtt... meg h ő elsőre észrevette és aggódni kezdett érte... meg végig egymás szemébe néztek... Hhajjh. Meg hát korban is kábé egybe vannak, magasságra is (nah igen én kicsi vagyok - 164) - meg onnantól kezdve mintha ott se lennék Kormizéria 109179 ez one.
Szóval elég nehezen pasizom... Ez is amúgy ritkán fordult elő velem, h (szerintem) túl fiatal vagyok vkihez/hozzá... vagy seholse vagyok... vagy már nemtom mi vagyok...
Azt hiszem nem erőltetem tovább a dolgot... Ami első látásra nem megy, az később se fog. Kár érte...
És elég cikisnek érzem e legutóbbi helyzetet... mint 3. kerék.
Azért mégeccer köszönöm a tanácsot. Asszem van mit még fejlődnöm... :S
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Kormizéria Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeSzer. 20 Május - 13:33

drága katara Kormizéria 189520
hát lehet h akkor ennek a tanárbácsinak más kell, nem az amit te nyújtani akartál neki-ezt nem részletezném, h mire gondolokWink
én kapásból arra gondoltam, h nem akar semmi komoly kapcsolatot, márpedig ha veled kezd akkor akaratlanul is az válhat belőle Wink
és bizony az is igaz, h egy érett 4 gyermekes anyuka jobban tudja h kell egy pasinak tetszelegni Wink de nyugi, ebbe majd idővel te is belejössz Very Happy
a lényeg az, h szerintem tetszettél te a tanárbácsinak- a leírásaid alapján gondolom- de neki most nincs szüksége egy komoly kapcsolatra, inkább lazább kapcsit keres.(lehet h ennek megvan az oka,pl. nincs sok ideje mert karrierista, egy volt kapcsolata miatt stb.)
Mivel gondolom h te nem egy laza kapcsira hajtasz vele, ezért tényleg jobb ha tovább lépsz a dolgon, és újra nyitott szemmel jársz, hátha szembe jön veled a neked való pasi Wink
Ha mégis beéred egy laza kapcsival- félreértések elkerülése végett ez szexkapcsolatot jelentWink- akkor tudasd a tanárbácsival h te ien kapcsolatot vársz tőle, és szerintem le se fogod tudni kaparni utána magadról Kormizéria 189520 DE nagyon fontos!!!! ezt mielőtt megteszed, gondold jól végig h tényleg elég lesz e neked ennyi belőle, mert ha ez a kapcsi elkezdődik akkor ez nem fog érzelmekről szólni!!
Én személy szerint nem ajánlom h ebbe belemenj, mert az írásaid alapján te egy romantikus, érzelmes csaj vagy, ezért te egy ien kapcsolatba naon szenvednél Kormizéria 109179
Szal én a helyedben -bárcsak újra 25 lehetnék:DDD- újra keresgetni kezdenék, és 1szer csak megtalálod a neked való pasitWink
Vissza az elejére Go down
katara
Vándorlélek
Vándorlélek
katara


Érdeklődési kör : zene
Hobbi : webdesign

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeSzer. 20 Május - 18:05

Kormizéria 406579 Furi, h így ismeretlenül is a vesémbe lácc... és igen valahogy én is azt érzem, h továbblépni ezen az intermezzon, de jó volt amíg tartott/-tak az angol órák Kormizéria 189520 Oké, oké télleg igyexem kiverni a fejemből Kormizéria 316561
De az is lehet, h majd a következő angol szintnél újra találkozunk... de szigorúan mint tanár-diák! Szerintem menni fog.
Az viszont lehet h a naivságomnak tudható be, h: csak a szexre hajtana?... hát ezt vhogy nem tudom elképzelni róla... inkább nagyon körültekintő az emberekkel... v vmi illsemi. És a naivságom újabb bizonyítéka, h túlértékeltem a gesztusait, holott egész egyszerűen kedves (volt) velem, ahogy azokhoz akiket szintén szimpatikusnak tart Kormizéria Icon_rolleyes
Köszönöm mégeccer a tanácsot, törődést Kormizéria 189520

Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Kormizéria Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimeCsüt. 21 Május - 13:49

katara írta:
Kormizéria 406579 Furi, h így ismeretlenül is a vesémbe lácc... és igen valahogy én is azt érzem, h továbblépni ezen az intermezzon, de jó volt amíg tartott/-tak az angol órák Kormizéria 189520 Oké, oké télleg igyexem kiverni a fejemből Kormizéria 316561
De az is lehet, h majd a következő angol szintnél újra találkozunk... de szigorúan mint tanár-diák! Szerintem menni fog.
Az viszont lehet h a naivságomnak tudható be, h: csak a szexre hajtana?... hát ezt vhogy nem tudom elképzelni róla... inkább nagyon körültekintő az emberekkel... v vmi illsemi. És a naivságom újabb bizonyítéka, h túlértékeltem a gesztusait, holott egész egyszerűen kedves (volt) velem, ahogy azokhoz akiket szintén szimpatikusnak tart Kormizéria Icon_rolleyes
Köszönöm mégeccer a tanácsot, törődést Kormizéria 189520


nagyon szivesen segítek ha tudok kedves katara Kormizéria 189520
tudod én is voltam 25 éves, és én is átestem hasonló dolgokon, talán ezért érezheted úgy h szinte a vesédbe látok Kormizéria 189520
viszont mivel 12 évvel idősebb vagyok nálad, hidd el tudnék még mesélni a férfiakról Very Happy
főleg arra a részre gondolok amikor naívan azt gondolod h nem hiszed h a szexre menne Kormizéria 189520
ne akarj többet látni egy férfibe mint ami Kormizéria 189520
persze ők is tudnak érzelmesek lenni stb. de náluk hidd el első helyen van a szex, és ameik férfinál nem így van ott meg már lehet h probléma van Kormizéria 189520
és ez amúgy így is van rendjén, nincs is ezzel semmi gond, és nekünk oannak kell őket szeretni amienek Kormizéria 189520
én lassan 11 éve vagyok együtt a párommal, és remekül működik a kapcsolatunk, és azt gondolom h ennek az egyik oka az h olyannak fogadom őt el amilyen, és nem várok tőle csodákat Kormizéria 189520
szal keresd a neked való pasit, de olyannak szeresd aztán amilyen és ne akard megváltoztatni, mert lehet h látszólag majd változik, közben meg a hátad mögött egyre rosszabbá válik Wink
most visszaolvasva kicsit ijesztő amiket a pasikról írtam, de a helyzet nem olyan rossz ám, tudnak ők szeretni, csak sokkal ösztönösebbek mint mi Kormizéria 189520
na be is fejezem mert a végén még azt hiszed h férfigyűlölő vagyok, pedig igazából imádom őket Very Happy I love you
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimePént. 29 Május - 1:50

Az én párom fiatalabb nálam két évvel és három hónappal.Én 21 voltam amikor összejöttünk, ő 18 és fél.Engem mindig is fiatalabbnak néztek a koromnál és talán viselkedésileg is gyerekesebbnek tartottak,tehát annyira nem érződött a különbség.Viszont az eddigi együtt töltött csaknem 3 év alatt sok minden változott.Én "felnőttem,s egy ideje már kezdem úgy érezni,hogy ő még nem gondolkodik elég éretten egy komoly kapcsolatról.Becsületére legyen mondva,fiatal kora ellenére hűséges,viszont az én ösztöneim,vágyaim már más irányba fordultak,lassan 24 leszek,én már gondolkodok a gyerekvállalásról,ő leginkább tereli a témát.Engem foglalkoztat a szülőktől való elválás,az önálló élet elkezdése,őt viszont egyáltalán nem.De ezeken kívül sok más apróságban is megnyilvánul a kettőnk közötti korkülönbség.Néha elgondolkodok azon,hogy vajon milyen lehet egy idősebb férfi mellett.Ettől függetlenül nem hiszem,hogy ha egyszer külön válnának útjaink,az a kor miatt lenne.
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Kormizéria Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitimePént. 29 Május - 16:19

Liaram írta:
Az én párom fiatalabb nálam két évvel és három hónappal.Én 21 voltam amikor összejöttünk, ő 18 és fél.Engem mindig is fiatalabbnak néztek a koromnál és talán viselkedésileg is gyerekesebbnek tartottak,tehát annyira nem érződött a különbség.Viszont az eddigi együtt töltött csaknem 3 év alatt sok minden változott.Én "felnőttem,s egy ideje már kezdem úgy érezni,hogy ő még nem gondolkodik elég éretten egy komoly kapcsolatról.Becsületére legyen mondva,fiatal kora ellenére hűséges,viszont az én ösztöneim,vágyaim már más irányba fordultak,lassan 24 leszek,én már gondolkodok a gyerekvállalásról,ő leginkább tereli a témát.Engem foglalkoztat a szülőktől való elválás,az önálló élet elkezdése,őt viszont egyáltalán nem.De ezeken kívül sok más apróságban is megnyilvánul a kettőnk közötti korkülönbség.Néha elgondolkodok azon,hogy vajon milyen lehet egy idősebb férfi mellett.Ettől függetlenül nem hiszem,hogy ha egyszer külön válnának útjaink,az a kor miatt lenne.

szerintem nem gond h fiatalabb nálad- az én férjem 6 évvel fiatalabb nálam;)- inkább az a gond, h mindketten fiatalok vagytok még, és ez az első komoly kapcsolatotok Kormizéria 189520
én úgy gondolom, h lehet h kicsit meg kéne próbálnotok egymás nélkül, egy kis kalandozást, nézelődést, és ha a szívetek azt diktálja akkor úgyis újra egymásra találtok
Kormizéria 189520
és akkor már biztos h többre is fogjátok értékelni egymást Wink
az pedig h gyerekvállaláson gondolkozol már az természetes, hiszen ezek az anyai ösztönök ien korban már rendesen beindulnak a nőknél, a pasiknál viszont az apai ösztönök sokkal-sokkal később fognak:S
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kormizéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kormizéria   Kormizéria Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kormizéria
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Lelki bánatok fóruma •-
Ugrás: