Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
Skerina
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
Nóri
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
Cat
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
AlmosMaci
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
Liaram
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
JediKnight
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
cathy222
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
Kisbello
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
Yvain
Mindennapi örömeink Sz_bal11Mindennapi örömeink Sz_koz11Mindennapi örömeink Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Mindennapi örömeink

Go down 
+7
LadyM
Anusia
Tomek
Anita20
Skerina
Norbi
Nada
11 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 17:06

Minden, ami beletartozik. Ezek az örömök sokszor aprók, de annál édesebbek. Belőlük áll össze egy szép, nagy, kerek egész: a boldogság lényege.
Vissza az elejére Go down
Norbi
Vándorlélek
Vándorlélek
Norbi


Érdeklődési kör : Sportok, autók, könyvek
Hobbi : Rali, számítógép, Internet

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 19:07

Sokan nem szeretnek korán kelni. Én igen (hétvégén, ünnepnapokon is). Egy ideig fekszem az ágyamban, és csak nézelődöm. Aztán kimegyek a nappaliba, kinyitom az ablakot (legyen bármilyen évszak), és beszívom a beáradó levegőt. Iszom egy pohár narancslevet, és elmegyek futni. Pár kilométer után hazakocogok, lezuhanyzom, és lefőzöm a kávét. Ez a napi, reggeli rutin. Beviszem a hálóba, és felébresztem a kedvesemet. Szeret a kávé illatára ébredni, én pedig őt szeretem. Very Happy Ő is gyorsan letusol, aztán elkészíti a reggelit. Így indul a napom. Ha bármelyik is kimarad valamiért, már morcos vagyok egész nap. Csak estére sikerül valahogy gatyába ráznom magam. Very Happy Számomra a boldogságot a hasonló mindennapi örömök teszik ki. Mindennapi örömeink 189520
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 19:21

Ritka az ilyen férfi, boldog lehet a párod is!
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Mindennapi örömeink Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 19:44

Norbi írta:
Sokan nem szeretnek korán kelni. Én igen (hétvégén, ünnepnapokon is). Egy ideig fekszem az ágyamban, és csak nézelődöm. Aztán kimegyek a nappaliba, kinyitom az ablakot (legyen bármilyen évszak), és beszívom a beáradó levegőt. Iszom egy pohár narancslevet, és elmegyek futni. Pár kilométer után hazakocogok, lezuhanyzom, és lefőzöm a kávét. Ez a napi, reggeli rutin. Beviszem a hálóba, és felébresztem a kedvesemet. Szeret a kávé illatára ébredni, én pedig őt szeretem. Very Happy Ő is gyorsan letusol, aztán elkészíti a reggelit. Így indul a napom. Ha bármelyik is kimarad valamiért, már morcos vagyok egész nap. Csak estére sikerül valahogy gatyába ráznom magam. Very Happy Számomra a boldogságot a hasonló mindennapi örömök teszik ki. Mindennapi örömeink 189520
hajjaj, ha nem lennék foglalt és te sem, akkor már kérném is a címedet Wink
viccet félre téve, ezek a kis apró napi boldogságok nagyon jó dolgok, ezek teszik elviselhetővé a szürke hétköznapokat Mindennapi örömeink 189520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 19:56

Hát igen, valóban ritka kincs egy ilyen pasi. Mondd csak, hol teremtél? Pár nő szívesen menne arra néhány aratószerszámmal... Very Happy

Mellesleg én is korán kelő lettem. Nem volt ez mindig így, de amióta a férjem az életemben van, így működik. Ő kel, és én is ébredek. Bezzeg hétvégén ő nagyokat durmol, engem azonban a már "beállt" biológiai órám ébreszt akkor is, hiába alhatnék. Very Happy

Szeretem a férjemben, hogy ő sem rest kedveskedni nekem hasonlókkal, ahogy magad is teszed a pároddal, kedves Norbi. Annyira jól tud esni az embernek.
cheers
Vissza az elejére Go down
Norbi
Vándorlélek
Vándorlélek
Norbi


Érdeklődési kör : Sportok, autók, könyvek
Hobbi : Rali, számítógép, Internet

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 8:51

Köszönöm szépen, Hölgyeim! Mindennapi örömeink 189520 Bár szerintem nem vagyok csodabogár. Vagy igen? Ennyire negatív lenne ma a férfiak megítélése? Bizonyára ki is érdemeltük... Én igyekszem úgy élni és viselkedni, ahogy az értékrendem szerint jónak érzem. Szerintem fontos, hogy mindenki felállítson magában egy pozitív fontossági sorrendet, és igyekezzen is aszerint élni. Ha jó a világnézet és gondolkodásmód, így sok baj már nem lehet. Nem érzem magam sem kiugróan jónak, sem rossznak, csak igyekszem helyesen élni. És szeretni azokat, akik körülöttem élnek, megérdemlik. Ha nem bántunk másokat, a többsége sem fog minket (kivételek mindig vannak). Ez már a boldog élet lehetőségének a kezdete. Szerintem. Mindennapi örömeink 189520
Vissza az elejére Go down
Anita20
Vándorlélek
Vándorlélek
Anita20


Érdeklődési kör : könyvek
Hobbi : olvasás

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 14:22

Norbi írta:
Köszönöm szépen, Hölgyeim! Mindennapi örömeink 189520 Bár szerintem nem vagyok csodabogár. Vagy igen? Ennyire negatív lenne ma a férfiak megítélése? Bizonyára ki is érdemeltük... Én igyekszem úgy élni és viselkedni, ahogy az értékrendem szerint jónak érzem. Szerintem fontos, hogy mindenki felállítson magában egy pozitív fontossági sorrendet, és igyekezzen is aszerint élni. Ha jó a világnézet és gondolkodásmód, így sok baj már nem lehet. Nem érzem magam sem kiugróan jónak, sem rossznak, csak igyekszem helyesen élni. És szeretni azokat, akik körülöttem élnek, megérdemlik. Ha nem bántunk másokat, a többsége sem fog minket (kivételek mindig vannak). Ez már a boldog élet lehetőségének a kezdete. Szerintem. Mindennapi örömeink 189520
Örömmel tölt el a tudat hogy léteznek még igazi férfiak Wink
Vissza az elejére Go down
Tomek
Vándorlélek
Vándorlélek
Tomek


Érdeklődési kör : zene
Hobbi : buli

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 19:20

Léteznek ilyen férfiak, csak ahhoz hogy ezt kihozzák belőlük, olyan nőknek is kell lenni Mindennapi örömeink 189520
Vissza az elejére Go down
Anusia
Vándorlélek
Vándorlélek
Anusia


Érdeklődési kör : könyvek természet, virágok
Hobbi : olvasás, beszélgetés, msn, zenehallgatás, gyűjtögetés

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 22:41

Lehet, furának tűnik, de reggelenként, munkába menet mindig hálát adok, örülök, amiért élek, amiért a madarakat hallom, a virágokat látom, a Családomért, a Barátaimért. Jó így kezdeni a napot... Mindennapi örömeink 652268
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Mindennapi örömeink Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 22:52

Anusia írta:
Lehet, furának tűnik, de reggelenként, munkába menet mindig hálát adok, örülök, amiért élek, amiért a madarakat hallom, a virágokat látom, a Családomért, a Barátaimért. Jó így kezdeni a napot... Mindennapi örömeink 652268
szeretem az ien pozitív gondolkodású embereket Mindennapi örömeink 189520
maradj mindig ien Mindennapi örömeink 189520
Vissza az elejére Go down
Anusia
Vándorlélek
Vándorlélek
Anusia


Érdeklődési kör : könyvek természet, virágok
Hobbi : olvasás, beszélgetés, msn, zenehallgatás, gyűjtögetés

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 23:16

Skerina írta:
Anusia írta:
Lehet, furának tűnik, de reggelenként, munkába menet mindig hálát adok, örülök, amiért élek, amiért a madarakat hallom, a virágokat látom, a Családomért, a Barátaimért. Jó így kezdeni a napot... Mindennapi örömeink 652268
szeretem az ien pozitív gondolkodású embereket Mindennapi örömeink 189520
maradj mindig ien Mindennapi örömeink 189520
Köszönöm...igyekszem:)
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 15:18

Anusia írta:
Lehet, furának tűnik, de reggelenként, munkába menet mindig hálát adok, örülök, amiért élek, amiért a madarakat hallom, a virágokat látom, a Családomért, a Barátaimért. Jó így kezdeni a napot... Mindennapi örömeink 652268

Hozzám hasonló típusú emberke vagy. Mindennapi örömeink 189520 Élvezem én is a mindennapi örömöket, szépséget. Igyekszem is mindenben megtalálni azt, ami jó és szép. Ha finom, friss levegőillat árad be reggelente a nyitott ablakon, ha hallhatom a madarak bájos csivitelését, ha minden ok nélkül, csak úgy kapok egy váratlan mosolyt, egy kedves gesztust. Sok kicsiből lesz a nagy, ezekből áll össze a szép kerek boldogság. Mindennapi örömeink 189520 Olyan nem létezik, hogy valaki örökké boldog, vagy boldogtalan. A mindennapok apróságai formálódnak kerek egésszé.

Sajnálom azokat az embereket, akik már a reggelüket morcosan kezdik, nem találják meg az élet apró örömeiben rejlő pozitívumokat. Az ilyen emberek sosem tudnak boldogok lenni, mert egyszerűen elsétálnak mellette. A nagy boldogságkeresés közben nem tudják, nem veszik észre, hogy pont maguk vetnek gátat neki, vakon elsétálnak mellette. Mire rádöbbennek - ha ráébrednek egyáltalán -, sokszor már késő. Elmúlt az élet, és ők szépen kimaradtak belőle...

Egy szegény ember sokszor boldogabb, mint az, aki luxuspalotában él... És sok beteg vagy épp mozgássérült embert ismerek, akik boldogabbak a legegészségesebbeknél. Képesek értékelni mindent, ami megadatott...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! Very Happy


A hozzászólást Nada összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 4 Júl. - 21:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Anusia
Vándorlélek
Vándorlélek
Anusia


Érdeklődési kör : könyvek természet, virágok
Hobbi : olvasás, beszélgetés, msn, zenehallgatás, gyűjtögetés

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 1:02

Nada írta:
Minden, ami beletartozik. Ezek az örömök sokszor aprók, de annál édesebbek. Belőlük áll össze egy szép, nagy, kerek egész: a boldogság lényege.
Nagyon szépen megfogalmaztad, hogy a boldogság sokszor a kicsi örömökből "áll össze", Nem tudom, h én tolókocsiból szemlélném a világot, pláne úgy, hogy más, egészséges létet is ismertem, képes lennék-e arra, hogy örüljek a kék égnek, a szellőnek vagy a virágoknak. Most boldoggá tudnak tenni, Mindennapi örömeink 624533 és van még egy apróság, ami szokásom: mikor kivirulnak a virágok, szoktam magammal vinni szinte minden reggel. Kezdem a hóvirággal, szedek gyorsan egy kis csokrot indulás előtt. Majd jön az ibolya, útközben a buszmegállóhoz szoktam szedni. Amikor eljön a jácint és a tulipánszezon, az is akad a kertünkben. Majd nyílni kezdenek a rózsák, ebből elég egy szál is; míg igyekszem a buszhoz, azon gondolkodom, kinek adjam a soros virágot, elképzelem, hogy örül majd neki, s befelé somolygok magamban; de van, amikor úgy döntök, akivel először találkozom kedvelt kolléganőim közül, annak fogom adni. Mindennapi örömeink 652268 Mindig örülnek neki! (Bár lehet, engem már kissé hangyásnak néznek pl. a buszon, amiért mindig van nálam virág, de kit zavar! Ez az apró szertartás is segít, hogy egy mosolynyival jobban érezzem magam a világban, s pici örömet okozzak valakinek, Az ő öröme - az enyém is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Mindennapi örömeink Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 1:46

Anusia írta:
Nada írta:
Minden, ami beletartozik. Ezek az örömök sokszor aprók, de annál édesebbek. Belőlük áll össze egy szép, nagy, kerek egész: a boldogság lényege.
Nagyon szépen megfogalmaztad, hogy a boldogság sokszor a kicsi örömökből "áll össze", Nem tudom, h én tolókocsiból szemlélném a világot, pláne úgy, hogy más, egészséges létet is ismertem, képes lennék-e arra, hogy örüljek a kék égnek, a szellőnek vagy a virágoknak. Most boldoggá tudnak tenni, Mindennapi örömeink 624533 és van még egy apróság, ami szokásom: mikor kivirulnak a virágok, szoktam magammal vinni szinte minden reggel. Kezdem a hóvirággal, szedek gyorsan egy kis csokrot indulás előtt. Majd jön az ibolya, útközben a buszmegállóhoz szoktam szedni. Amikor eljön a jácint és a tulipánszezon, az is akad a kertünkben. Majd nyílni kezdenek a rózsák, ebből elég egy szál is; míg igyekszem a buszhoz, azon gondolkodom, kinek adjam a soros virágot, elképzelem, hogy örül majd neki, s befelé somolygok magamban; de van, amikor úgy döntök, akivel először találkozom kedvelt kolléganőim közül, annak fogom adni. Mindennapi örömeink 652268 Mindig örülnek neki! (Bár lehet, engem már kissé hangyásnak néznek pl. a buszon, amiért mindig van nálam virág, de kit zavar! Ez az apró szertartás is segít, hogy egy mosolynyival jobban érezzem magam a világban, s pici örömet okozzak valakinek, Az ő öröme - az enyém is. Very Happy
ez kedves szokás tőled, de a hóvirágszedéssel már vigyázz, mert büntetnek érte Wink
Vissza az elejére Go down
LadyM
Vándorlélek
Vándorlélek
LadyM


Érdeklődési kör : internet
Hobbi : biciklizés

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimePént. 4 Júl. - 16:13

Tomek írta:
Léteznek ilyen férfiak, csak ahhoz hogy ezt kihozzák belőlük, olyan nőknek is kell lenni Mindennapi örömeink 189520
Milyen kedves pasi lehetsz te Mindennapi örömeink 935714
Te olyan vagy akiből ezt ki lehetne hozni?? Wink
Vissza az elejére Go down
Tomek
Vándorlélek
Vándorlélek
Tomek


Érdeklődési kör : zene
Hobbi : buli

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 13:41

LadyM írta:
Tomek írta:
Léteznek ilyen férfiak, csak ahhoz hogy ezt kihozzák belőlük, olyan nőknek is kell lenni Mindennapi örömeink 189520
Milyen kedves pasi lehetsz te Mindennapi örömeink 935714
Te olyan vagy akiből ezt ki lehetne hozni?? Wink
Én egy kedves pasi vagyok...ha kihozzák belőlem Mindennapi örömeink 678432
Meg a vadállatot is ki tudják hozni belőlem a nők sajnos.Persze itt nem arra célzok, hogy verekedős leszek Mindennapi örömeink 711308
Na erre iszom is egy sört Mindennapi örömeink 749274
Vissza az elejére Go down
semilin
VIP-tag
VIP-tag
semilin


Érdeklődési kör : hit, versek
Hobbi : webdesign, gobelin, kertészkedés, főzés

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 23:27

Norbi írta:
Köszönöm szépen, Hölgyeim! Mindennapi örömeink 189520 Bár szerintem nem vagyok csodabogár. Vagy igen? Ennyire negatív lenne ma a férfiak megítélése? Bizonyára ki is érdemeltük... Én igyekszem úgy élni és viselkedni, ahogy az értékrendem szerint jónak érzem. Szerintem fontos, hogy mindenki felállítson magában egy pozitív fontossági sorrendet, és igyekezzen is aszerint élni. Ha jó a világnézet és gondolkodásmód, így sok baj már nem lehet. Nem érzem magam sem kiugróan jónak, sem rossznak, csak igyekszem helyesen élni. És szeretni azokat, akik körülöttem élnek, megérdemlik. Ha nem bántunk másokat, a többsége sem fog minket (kivételek mindig vannak). Ez már a boldog élet lehetőségének a kezdete. Szerintem. Mindennapi örömeink 189520

Maradj ilyen! :puszis:
Vissza az elejére Go down
Norbi
Vándorlélek
Vándorlélek
Norbi


Érdeklődési kör : Sportok, autók, könyvek
Hobbi : Rali, számítógép, Internet

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 21:34

semilin írta:
Maradj ilyen! :puszis:

Köszönöm szépen, igyekszem! Very Happy Mindennapi örömeink 290809
Vissza az elejére Go down
umami
Vándorlélek
Vándorlélek
umami


Érdeklődési kör : Ezoteria Gyógyászat, állatok, Természet
Hobbi : Ezoteria, alkotás Zene halgatás olvasás Hastánc

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 16:52

Norbi írta:
semilin írta:
Maradj ilyen! :puszis:

Köszönöm szépen, igyekszem! Very Happy Mindennapi örömeink 290809

Az uncsitesóm férje is hasonló természetű és gondolkodású Mindennapi örömeink 189520
Az ilyen tényleg ritka Mindennapi örömeink 189520
Vissza az elejére Go down
umami
Vándorlélek
Vándorlélek
umami


Érdeklődési kör : Ezoteria Gyógyászat, állatok, Természet
Hobbi : Ezoteria, alkotás Zene halgatás olvasás Hastánc

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 16:58

Nada írta:
Minden, ami beletartozik. Ezek az örömök sokszor aprók, de annál édesebbek. Belőlük áll össze egy szép, nagy, kerek egész: a boldogság lényege.

Nagyon köszi ezeket a sok szép leírásokat Mindennapi örömeink 290809 Mindennapi örömeink 290809
Máris jobb kedvem lett tőlük Mindennapi örömeink 982344 Mindennapi örömeink 982344 Mindennapi örömeink 73384
Mégtöbb ilyen fórum kéne Mindennapi örömeink 144520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 21:50

Nagyon örülök neki, hogy így érzed! Isten tartsa meg a beállt jókedved! Teljes szívvel kívánom, kedves! I love you
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeCsüt. 8 Jan. - 12:14

Boldogás? Mi is az? Sajnos sok ember nem tudja, mert elvesznek a saját életükben, folyamatosan sajnálják magukat, hogy nekik mennyi gondjuk van.Pedig az aztán mindenkinek van (legalábbis nekem biztos). Amióta rátaláltam a férjemre BOLDOG vagyok, amióta megszületett a kislányom a fellegekbe járok. A gondjaim nem nyomnak bélyeget az életemre, így bármikor, bárkire és bárhol rá tudok mosolyogni. Van aki visszamosolyog, ám a letöbben önsajnáloan lehajtják a fejüket. Pedig ők is lehetnének boldogok!
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitimeSzer. 15 Júl. - 1:19

Bevallom,engem elgondolkodtatott ez a téma...Amikor elolvastam miről szól,mosolyogva legyintettem,na,erről könnyű oldalakat írni...Aztán leültem,és elkezdtem gondolkodni....Mint Micimackó: "Gondolj,gondolj,gondolj!"Mindennapi örömeink 189520És rá kellett döbbennem,hogy talán nem is olyan egyszerű megtalálni és egy csokorba kötni azokat a dolgokat amelyek számomra a mindennapi örömet jelentik...

Azt hiszem,a legfontosabb a mindennapi örömeim közül az,hogy élek...Sokszor ha elkeseredek,vagy kicsit magamba zuhanok (csak nehogy mellé essek egyszer,az lenne az igazi pech:D),arra gondolok,mégis milyen szerencsés vagyok,hogy megszülettem és része lehetek mindannak a csodának amit a végtelen Világegyetem ezen parányi kis bolygója,Földünk rejt magában.Számomra öröm az,hogy minden reggel fölkel a nap és kellemesen melegít egy-egy nyári séta alkalmával.Öröm az,ha kinézek az ablakon és látom a fákat virágba borulva,hallom a madarakat amint párjukat hívva énekelnek.Örömmel tölt el az,ha sétálhatok egy erdőben,a hegyek közt csendben és csodálhatom a panorámát,az évmilliók alatt kialakult táj magával ragadó szépségét.Boldoggá tesz az,ha fényképen örökíthetem meg a nyüzsgő állatvilág hétköznapi pillanatait,vagy a növények, a természet sokszínűségét.Mindennapi öröm számomra a rajzolás. Csodálatos dolog megpróbálni visszaadni és a jövő generáció számára megőrizni mindazt ami gyönyörrel tölt el.Mindennapi öröm,ha rámosolyoghatok valakire,és ha visszamosolyognak rám,de öröm számomra egy-egy baráti szó is.Az emberekhez fűződő legnagyobb örömöm az,ha valaki segítségére lehetek.Ha tudok valamit,vagy új dolgokat tapasztalok meg,és később más a segítségemet kérve megkérdezi ugyanezeket,a legnagyobb örömmel magyarázom el akár többször is neki,szívvel-lélekkel.Sosem voltam irigy a tudásomra,boldoggá tett ha valakinek átadhattam és láttam,hogy ezzel boldoggá tettem őt is.Öröm az,ha ajándékozhatok.Mindig szívvel teszem,és egyedi dolgokat próbálok adni.Boldog vagyok,hogy szerethetek,és hogy engem is viszont szeretnek.És annyi minden van még ami boldoggá tesz nap mint nap,hogy talán egy élet is kevés lenne mindet felsorolni...

Talán az egyszeri ember ezt könnyebben össze tudná foglalni: "a legszebb öröm a söröm" kifejezéssel...Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindennapi örömeink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindennapi örömeink   Mindennapi örömeink Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindennapi örömeink
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Szárnyaló lelkek •-
Ugrás: