Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
Skerina
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
Nóri
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
Cat
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
AlmosMaci
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
Liaram
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
JediKnight
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
cathy222
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
Kisbello
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
Yvain
Homo Ludens Sz_bal11Homo Ludens Sz_koz11Homo Ludens Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Homo Ludens

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Homo Ludens Empty
TémanyitásTárgy: Homo Ludens   Homo Ludens Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 17:11

Homo Ludens: a Játékos Ember. Játszani, különféleképp szórakozni mindenki szeret. Itt írhatsz erről. Wink
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Homo Ludens Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Ludens   Homo Ludens Icon_minitimePént. 4 Júl. - 9:31

Sok játékot kipróbál az ember élete során. Én is "megkóstoltam" már párat. Homo Ludens 189520 Volt, ami tetszett és tovább játszottam vele, volt ami nem jött be. A kihívásokat szeretem a játékban (is), az olyat, amely képes megmozgatni, munkára fogni a szürke szamarakat, az agyat. Very Happy Leginkább a netes stratégiai játékok győzedelmeskedtek nálam. Minél komolyabb, összetettebb, annál inkább megfogott. Elmondhatom, bárhol játszottam is eddig, sikerült szinte azonnal komoly hírnévre szert tennem - sőt, mondhatni, hírhedtté váltam - a letarolt ellenfelek mesélhetnének erről... Very Happy -, és a toplistás (első-második helyet kivívott) szövetségek, klánok vezére voltam.

Ezek a játékok általában a támadásokról szólnak (az erősebb kutya b...k Very Happy ), emiatt sokat vívódtam mindig. A másik oldalon is egy ember ül ugyanis, és nem könnyű ezt figyelmen kívül hagyni - még ha sokszor muszáj is, vagy játsszon az ember tamagochival. Homo Ludens 189520 Nekem nem is mindig sikerült... Olyankor aztán több esetben volt, hogy inkább lemondtam a - sokszor - hatalmas nyereségről, és megkíméltem az illetőt a veszteségeitől. Ennek köszönhetően rengeteg barátot is szereztem, és noha a nevem rettegték a játékban, sosem utálkozva, elleségesen emlegettek, hanem mint egy kiváló játékost, aki ember tudott maradni a sok hiéna között. Vallom, az elveim itt is jól működtek. Mert azok ellenére is, hogy nem gyalultam be ész nélkül boldog-boldogtalant, mindenhol a toplisták elején virítottam, és örültek nekem, ha megjelentem a közösségben, legyen az a játék chate vagy fóruma.

Ezek a játékok meglehetősen agresszívak. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy reagálnak a provokációra. Ez nálam sosem működött, mindig figyelmen kívül hagytam az ilyesmit. Ha valaki piaci léggyé vált, legfeljebb rárepültem egy sereggel, flottával, tartva neki oktatásként egy kis erődemonstrációt. Nevetséges levélváltásokba azonban sosem bonyolódtam vele. Százból kilencvenkilencszer tanult is belőle a delikvens. Very Happy Többé nem vulgarizált, és nem emlegette fel primitív módon szegény le- és felmenőimet. Very Happy

Egy tény, bárholt játszottam is eddig, a mentalitásom ellenére is hamar megtanulták a játékostársaim, hogy jobb a barátomnak, mint az ellenségemnek lenni... A tiszteletlenséget és vulgaritást ritkán hagytam megtorlatlanul. Akik tanultak belőle, azok másoknál sem követték el újra ezt a suicid hibát. Talán felfogták végre azt is az esetből, hogy az csak egy játék, amiben szerepelnek, és nem kell véresen komolyan venni, mintha valóban az életük lenne a tét. A játékban is embernek kell maradni. Épp a szórakoztatás a célja, s nem az, hogy lealacsonyítson bennünket. Aki pedig még egy játékban is úgy minősíti magát, ahogy nem egy ember teszi, milyen lehet az olyan a való életben...? Rolling Eyes

Egy játék szuper dolog lehet. Remek mindaddig, amíg csak a szabadidődből von el egy keveset. Aki mindent ettől tesz függővé, és szenvedélyévé válik, a családja látja már kárát ennek, az pszichiátriai határeset. Embereknél, főleg szeretett személyeknél semmi sem lehet előbbrevaló, semmi sem lehet fontosabb! Egy játék szórakoztasson, építsen az életünkben, és ne romboljon!
Vissza az elejére Go down
Norbi
Vándorlélek
Vándorlélek
Norbi


Érdeklődési kör : Sportok, autók, könyvek
Hobbi : Rali, számítógép, Internet

Homo Ludens Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Ludens   Homo Ludens Icon_minitimePént. 4 Júl. - 12:34

Tetszik a nézeted, Nada! Én már nem játszom az interneten, de régebben én is játszottam. De nem volt gond otthagynom, amikor a barátnőmmel megismerkedtem, inkább őt választottam, és ezt még ma sem bántam meg. Homo Ludens 189520
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Homo Ludens Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Ludens   Homo Ludens Icon_minitimeVas. 12 Júl. - 23:51

Azt hiszem én vagyok az,aki -ami a játékot illeti- sohasem fog felnőni...:DImádok játszani,és nem is szeretném ezt a szokásomat feladni vagy elfelejteni pusztán azért,mert "felnőttekhez nem illik"...Imádom a társasjátékokat,a biliárdot,snookert,darts-ot,a kártyajátékokat,különösen a römit és a rabló römit,ezen kívül természetesen a számítógépes játékokat is...A vadászjátékok közül online a The Hunter-t játszom,magasan ez viszi a prímet nálam a számítógpes vadásszimulátorok között.De szeretem a Deer Huntert,és mindent ami thriller és horror (Silent Hill,Doom3...).Imádom azokat a játékokat ahol házat építhetek,a különböző Tycoon-típusú játékokat(Zoo Tycoon,Rollercoaster Tycoon),a síugró és rally játékokat és persze a lovas játékokat is.Hú,eddig fel sem tűnt milyen széles a palettám...:DA betűjátékokat is nagyon szeretem,a jatek.hu-n is játszom,de a favoritom a Rubik Kocka...Very Happy:DKi tudom rakni a hagyományos 3x3x3-ast,a 4x4x4-est,most tanulgatom a 3x3x3-as profi módszerét és szeretnék venni egy 5x5x5-öst,csak ne lenne olyan drága (és természetesen csak Budapesten kapható)...Backgammonozni is szeretek:)nem is tudnám elképzelni az életemet játék nélkül.Szerencsére nem vagyok függő,és tétre soha nem játszom.De egy biztos,ha egyszer lesz családom,én soha nem sajnálom majd az időt arra,hogy leüljek a gyerekeimmel játszani!Mert játszani jó! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Homo Ludens Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Ludens   Homo Ludens Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Homo Ludens
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Szárnyaló lelkek •-
Ugrás: