Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
Skerina
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
Nóri
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
Cat
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
AlmosMaci
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
Liaram
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
JediKnight
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
cathy222
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
Kisbello
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
Yvain
Szenvedélybetegségek Sz_bal11Szenvedélybetegségek Sz_koz11Szenvedélybetegségek Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Szenvedélybetegségek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Szenvedélybetegségek Empty
TémanyitásTárgy: Szenvedélybetegségek   Szenvedélybetegségek Icon_minitimePént. 4 Júl. - 20:24

A topic címéből a téma adott... Szenvedélybetegségek 189520
Írj ide bátran! Szeretettel törődünk veled, nem fog bántani senki! Wink
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Szenvedélybetegségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szenvedélybetegségek   Szenvedélybetegségek Icon_minitimeVas. 26 Júl. - 20:58

A számítógép-függőség szenvedélybetegségnek minősül?Bár nem is tudom igazán,hogy rám illik-e a fogalom.Tény,hogy nagyon sokat gépezek,van úgy,hogy több egymás utáni napon is egész nap a gép előtt ülök,főként rajzolok/festek/fotót retusálok-manipulálok Photoshoppal,MSN-ezek,vagy a Howrse-nevű játékkal játszok,de szoktam Youtube-ozni is.Néha úgy érzem,túl sok időt töltök a gép előtt,és,hogy nem normális dolog az,hogy a barátaimmal jóformán csak MSN-en keresztül tartom a kapcsolatot...Olyannyira hozzászoktam a napi gépes rutinomhoz,hogy ha itthon vagyok és nincs dolgom,már nem jut eszembe más amivel kellemesen el tudnám tölteni az időt (max DVD-zek), és ülök a gép elé.Viszont abból a szempontból nem érzem magam függőnek,hogy ha van dolgom,ha van hová/kivel mennem,elfelejtem a gépet egész napra és maximum este ülök elé 1-2 órára.Ki is tudok hagyni napokat,bár a lovas játék miatt legalább 1-2 órára többnyire mindig feljövök a netre...Valahogy a gépezés megnyugtat.Ha rajzolok,ha MSN-ezek vagy játszok,megszűnik a külvilág és kicsit ellazultabb vagyok.Sokszor elgondolkodok azon,hogy olyan borzasztó az a tény,hogy az emberi kapcsolatok lassan kezdenek eltűnni és átveszi a helyüket a számítógép:(És hogy már a legtöbb helyen nem létezik olyan,hogy közös,esti családi program,hanem mindenki ül a gép elé amikor csak tud:(Ez valahol nagyon nem jó:(De a számítógép és az informatika olyan távlatokat,olyan lehetőségeket nyit meg az ember számára amelyekre eddig semmi nem volt képes,számomra például a kreativitásom és játékos énem kiélésének egyik legjobb lehetőségét biztosítja.Ezért nehéz megválni tőle...
Vissza az elejére Go down
 
Szenvedélybetegségek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Lelki bánatok fóruma •-
Ugrás: