Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Skerina
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Nóri
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Cat
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
AlmosMaci
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Liaram
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
JediKnight
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
cathy222
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Kisbello
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Yvain
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_bal11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_koz11Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)   Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimePént. 4 Júl. - 21:23

Számmisztika...


A hozzászólást Nada összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 4 Okt. - 14:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)   Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 11:36

Sziasztok!

Ennek a topicnak a vezetéséhez is szeretnék felkérni egy szakembert. Rajta vagyok az ügyön, kis türelmeteket kérném! Wink
Vissza az elejére Go down
Hajnalhíd
Vándorlélek
Vándorlélek
Hajnalhíd


Érdeklődési kör : a világ fejlődése, segítségnyújtás
Hobbi : olvasás, természetjárás

Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)   Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 17:36

Kedves Résztvevők!

A Szakértő megérkezett, úgyhogy lehet érdeklődni a témában! Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) 994121
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)   Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 19:41

örülök Hajnalhíd h megérkeztél közénk Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) 652268
akkor ha lehet le is támadnálak rögtön Wink
én október 15.-én születtem mérleg jegyében, az aszcendensem pedig a skorpió Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) 189520
tudnál rólam valamit írni??
most főleg a munka felőli oldala érdekelne a dolognak, h mi vár rám 2009-ben Wink
válaszodat előre is köszönöm Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) 290809

edit:
bocsi rossz helyre írtam, átteszem ezt az asztrológiához Wink
de azt jó helyre írtam h örülök h megérkeztél Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hajnalhíd
Vándorlélek
Vándorlélek
Hajnalhíd


Érdeklődési kör : a világ fejlődése, segítségnyújtás
Hobbi : olvasás, természetjárás

Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)   Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeKedd 7 Okt. - 0:55

Skerina írta:
örülök Hajnalhíd h megérkeztél közénk Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) 652268
akkor ha lehet le is támadnálak rögtön Wink
én október 15.-én születtem mérleg jegyében, az aszcendensem pedig a skorpió Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) 189520
tudnál rólam valamit írni??
most főleg a munka felőli oldala érdekelne a dolognak, h mi vár rám 2009-ben Wink
válaszodat előre is köszönöm Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) 290809

edit:
bocsi rossz helyre írtam, átteszem ezt az asztrológiához Wink
de azt jó helyre írtam h örülök h megérkeztél Very Happy Very Happy


Kedves Skerina!

Igen, gondoltuk, hogy átmásoljuk kérdésedet a saját helyére, de megelőztél bennünket Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) 189520

A te következő születési éved 2008.10.15. - 2009.11.15.
(Előre is boldog születésnapot!)

Előtérbe kerül az Anyagi Biztonság, és hozhat szerencsés változást az anyagiak terén.

Nem érdemes munkahelyváltást kockáztatni, csak akkor, ha a másik hely lényegesen magasabb jövedelmmel jár, vagy szellemi téren hoz komoly mértékű változást - feltéve, hogy nincs benne semmi kockázat.

Ha nincs állásod, de van választási lehetőséged, inkább a kevesebb jövedelmű, de biztos lehetőséget érdemes választani - hosszú távon ez lesz a gyümölcsözőbb -, szemben a nagyobb pénzt ígérő, de bizonytalannal.

Panni és Józsi


A hozzászólást Hajnalhíd összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 7 Okt. - 1:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Hajnalhíd
Vándorlélek
Vándorlélek
Hajnalhíd


Érdeklődési kör : a világ fejlődése, segítségnyújtás
Hobbi : olvasás, természetjárás

Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)   Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeKedd 7 Okt. - 0:57

Kedves Lányok, Fiúk!

Az első érdeklődés máris felvetett néhány fontos, tisztázandó szempontot:

A nyílt fórumon csak általános, rövidebb, érdekességnek számító válaszokat írhatunk.

Úgy gondoljuk, hogy a hosszabb, személyes, komolyabb fajsúlyú kérdéseket csak szűkebb körben lehet megbeszélni.

***

Mind a számmisztikában, mind az asztrológiában az év a személy születésnapjával kezdődik (szemben a naptári évvel, ami január 1-jével, ugye)

***

Egy részletes elemzéshez a számmisztikában a születési év, hónap, nap, és a teljes név ismerete szükséges.

Asztrológiában a születési hely, év, hónap, nap, perc (!) is, aminél minden esetben az asztrológus felelőssége, hogy a pontosítást bizonyos, már megtörtént életesemények időpontjának alapján elvégezze.

Az a 'segítő', aki enélkül a művelet nélkül ad választ fontos, részletekre vonatkozó kérdésekre:
vagy rendelkezik látnoki vagy egyéb hasonló képességekkel, esetleg egyszerűen csak felelőtlen, tisztességtelen (sajnos elég sok ilyennel lehet találkozni).
Ezt nem árt, ha tudjátok, visszatekinte vagy előre nézve ilyen jellegű tapasztalataitokra.

***

Tehát: a fórumban csak röviden, vázlatosan válaszolunk.
Amennyiben pedig valakinek részletesebb elemzésre volna szüksége, keressen meg bennünket személyesen, de legalább telefonon!

A világháló egyik csábítása lehet az érdeklődő számára, hogy pár sor legépelésén kívül semmit nem kell tennie - de ha valaki nagyobb eredményt vár, annak nagyobb erőfeszítésre kell elszánnia magát, akár önállóan, akár segítséggel küzd meg a gondjával.

És persze azt is fontos tudni, hogy a segítő a Választási Lehetőségeket mutathatja meg, a Döntés és a Megoldás-Végrehajtás mindig a másik fél dolga. Talán mindezekben egyetérthetünk Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) 189520

Üdvözlettel: Panni és Józsi
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)   Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimePént. 19 Dec. - 22:51

Sziasztok!

A számmisztika mit takar?... illetve arra gondolok, hogy milyen rendszer alapján csinálod? Mert sok féle számmisztika léteik...

A nevem és az évszám alapján számolsz?

Ha igen, akkor megadom az adataimat.

Bellovits Zsolt 1977. június 3. 10 óra 50 perc Sárvár

Konkrét kérdésem nincs, csak kiváncsi vagyok!
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)   Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitimeKedd 23 Dec. - 15:33

Szakértő hiányában lezárva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)   Számmisztika (Hajnalhíd válaszol) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Számmisztika (Hajnalhíd válaszol)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: