Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
Skerina
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
Nóri
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
Cat
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
AlmosMaci
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
Liaram
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
JediKnight
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
cathy222
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
Kisbello
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
Yvain
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_bal11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_koz11Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)   Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Icon_minitimeKedd 23 Dec. - 14:56

Minden, ami energiagyógyászat...
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)   Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Icon_minitimeHétf. 5 Jan. - 16:09

Szeretettel köszöntök mindenkit!Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) 189520


Bellovits Zsoltnak hívnak, évek óta foglalkozok energiagyógyászattal. Többféle energetikai beavatást kaptam élő mesteri láncolaton és szellemi úton. A topik azért jött létre, hogy segítsem azokat az embereket, akik bizalommal fordulnak hozzám, eme közlési és információ áramlási módszeren keresztül.

Miről is szól ez a topik? Mint a címe is jelzi energiagyógyászatról szól. Minden, ami az energiagyógyászattal kapcsolatos feltett kérdésekre, a tudásom és képességeim szerint legjobban válaszolok. Bárki kérdezhet, lehet az laikus, energiagyógyászattal ismerkedő vagy tapasztalt energiagyógyász. Bátran kérdezzetek, mert nincs rossz kérdés, csak rossz hozzáállás!Wink

Valamint ezt a topikot szétválasztom két részre. Az egyik része a feltett kérdésekre válaszadás. A második része az energiával való gyógyítás, kezelés. Ha valaki szeretné és igényelné az energiagyógyítást, akkor kérem tüntesse fel a születési dátumát és a születési nevét (leánykori név. Ha lehetőség van rá, akkor fénykép csatolása.) Kérem röviden írja le a kortörténetét, vagy csak egyszerűen a betegségének állapotát. Ha valaki nem szeretné felvállalni a betegségével és személyes adataival a nyilvánosságot, akkor természetesen írhat privát levelet. Személy szerint jobban örülnék annak, ha mindenki itt írna, mert minden eseményből sokat lehet tanulni.

Természetesen az energiagyógyászattal kapcsolatos feltett kérdésekre csak itt kapunk rá válaszokat! A privát levél csak kivételes esetekben a gyógyításra érvényes!


Szerettel várok minden érdeklődőt és minden látogatót!Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)   Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Icon_minitimeCsüt. 4 Jún. - 2:29

Még mindig szeretettel várom a kérdéseket! Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) 189520

De nem csak energiagyógyászattal kapcsolatban kérdezhettek, hanem szellemgyógyászatról, aura, csakrák, megszálló szellemek, átok-rontás, mágikus kötések stb...


Bátran tedd fel a kérdésedet!Wink
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)   Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Icon_minitimeCsüt. 4 Jún. - 14:20

Kisbello írta:
Még mindig szeretettel várom a kérdéseket! Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) 189520

De nem csak energiagyógyászattal kapcsolatban kérdezhettek, hanem szellemgyógyászatról, aura, csakrák, megszálló szellemek, átok-rontás, mágikus kötések stb...


Bátran tedd fel a kérdésedet!Wink
Hát akkor élek is e lehetőséggel KisbelloEnergiagyógyászat (Kisbello válaszol) 189520

Lehet h hülyén fog hangzani , de úgy érzem néha h megátkoztak, h nem találok munkát magamnak Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) 109179 És ez komoly...hiszen lassan fél éve keresek folyamatosan, heti 4-5 helyet is megpályázok, de semmi Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) 109179 Az utolsó munkahelyemen ahonnan elküldtek létszámleépítés miatt , ott volt egy nő, a személyzetis, aki valamiért engem naon utált (máig nemtudom miért, mert sose bántottam meg semmivel, csak hátulról megsúgta valaki h fúr engem az a nő), és attól félek h ő átkozott meg Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) 109179 Lehetséges ez???
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)   Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Icon_minitimeKedd 9 Jún. - 10:34

Szia Skerina!

Sajnos igen, nagyon is lehetséges. Aki a másiknak rosszat akar és *rossz, nem jó gondolatvilággal van a másik felé, már az is egy átok fajta. Főleg ha azt tudatosan csinálja, az már egy erősebb átok!

Szomorúan tapasztalom egy ideje, hogy napi szinten az emberek nem tudatosan mennyi akadályt állítanak egymásnak a *rossz, nem jó gondolatvilággal, amit egymás irányába táplálnak. Amit nagyon megtanultam a Buddhista tanítómesteremtől és aztán tapasztaltam, hogy a gondolatnak teremtő ereje van! Amit gondolunk, az nagyon is valóságossá válhat! Ezért kell tudatosnak lenni és figyelni a gondolatunkra, hogy ne ártsunk másnak és magunknak.

Ha valakin van átok, az élet minden területén hatással lehet. Ez attól is függ, hogy milyen átkot küldtek, milyen információval töltötték fel. Az addig hatással lehet az emberre, amíg nem veszik le róla! És nem csak ebben az életében, hanem a következő életében is.

Én azt ajánlom, hogy keress egy olyan embert, aki le tudja venni az átkot. De ne olyant, aki elkér érte több tízezer vagy százezer forintot! (Már többször is hallottam ilyenről, főleg Budapesten!) Vagy ha megfelel, akkor én távban leveszem rólad.


Megjegyzés*: Azért "rossz, nem jó gondolatvilágot" írtam a negatív gondolatvilág helyett, mert nem tükrözi a valóságot a negatív! Miért is nem? Azért, mert ha elmegyek az orvoshoz vagy a kórházba és kapok egy leletet, azon is pozitív és negatív eredményt tüntetnek fel. És melyik eredmény is a jó? A pozitív vagy a negatív? Elmélkedjetek el ezen egy kicsit...

Minek is köszönhető ez? A latin Dialobus szó jól tükrözi ezt. Mit is jelent? Dialobus = összekever. Kire szokták még mondani a Dialobust? Wink

Személy szerint nem helyeslem azt, hogy a szép és kifejező Magyar nyelvünk közé egy csomó idegen kifejezést teszünk. Azért, mert nem mindig tükrözik azt, amit ki szeretnénk fejezni! Sőt, lehet pont az ellenkezőjét tükrözi!


Az átokról és rontásról írok majd bővebben.
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)   Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Icon_minitimeKedd 9 Jún. - 14:41

Kisbello nagyon megköszönném ha segítenél nekem, rajtam Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) 189520
Sajnos nem naon tudok itt a közelben olyan embert aki ilyesmivel foglalkozna, Pestre meg ezért nem szivesen mennék fel (amúgy sem szeretek Pestre járni).
Amúgy naon igazad van, h az emberek akarva-akaratlanul is sokszor rosszat kívánnak másoknak apró-cseprő dolgok miatt is (pl. elém állt a sorba valaki, vagy ő kapta meg azt amit én szerettem volna stb.), és bevallom én is gyakran esem ebbe a hibába:(
De mentségemre szolgáljon, hogy én utána meg is bánom, és mivel hiszek Istenben, utána mindig azzal fordulok hozzá, hogy segítsen nekem megbocsátani, hogy ne haragudjak arra a valakire, és aztán bocsáson meg Ő is nekem amiért rosszat akartam felindulásomban másnak:(
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)   Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Icon_minitimeSzer. 10 Jún. - 18:21

Rendben, nagyon szívesen segítek és megcsinálom az átok levételét. Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)   Energiagyógyászat (Kisbello válaszol) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Energiagyógyászat (Kisbello válaszol)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: