Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
Skerina
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
Nóri
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
Cat
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
AlmosMaci
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
Liaram
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
JediKnight
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
cathy222
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
Kisbello
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
Yvain
Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Panni válaszol) Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Sorselemzés (Panni válaszol)

Go down 
+3
szegedi panni
AlmosMaci
Nada
7 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeCsüt. 8 Jan. - 15:51

Szeretettel köszöntjük köreinkben új sorselemzőnket! Sorselemzés (Panni válaszol) 189520
Kérdéseitekkel ezentúl bátran forduljatok hozzá!
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeCsüt. 8 Jan. - 16:10

Szia Panni. Némi ismertetőt kaphatunk tőled is?
Sok sikert!
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 16:20

Sziasztok! Sorselemzés (Panni válaszol) 164195                     Először is szeretném megköszönni a felkérést, hogy most itt lehetek Veletek. Tarot kártyával foglakozom,  ezen belül is a Crowley-féle Thot-tarotot használom.                     Kb. 13 éve vagyok a pályán, ...eléggé babonás szám  ez a tizenhárom. Még szerencse, hogy nem vagyok az! Egyébként kedvencem a fekete macska is. Sorselemzés (Panni válaszol) 644908                  Alapvetően pedagógus vagyok, igaz pályaelhagyó, mivel speciálisan álattenyésztést taníthatnék, de olyan már nem nagyon található kies országunkban.                                                                          Szóval váltottam, és most minden olyan eszközt, módszert alkalmazok, amivel az egyén személyisége megismerhető, és a boldogabb élet reményében változtatható. Tehát használom a belső látásomat, a grafológiát, és a tarot kártyát. Ez utóbbit diagnosztikai eszközként, és tanácsadásra is.Egyetlen egy témakörben nem veszem elő a kártyát, amikor valaki a jövőjére kíváncsi, akkor nem! A jövőnk a saját kezünkben van, a holnapunk attól függ mikor, milyen döntést hozunk. Azért egyetlen egy alkalommal kivételt teszek, és az az évforduló! Ilyenkor éves előrejelzést készítek, amit akkor és ott megbeszélünk, majd szigorúan félre kell tenni! Év végén pedig értékeljük!                                                                   Igazi Izisz papnőhöz méltón tanítok, gyógyítok, és szolgálok.                                                                                                                            Kérdezhettek bármit, bármikor, kivéve amikor alszom Sorselemzés (Panni válaszol) 603276!                                                                                                                             Itt és msn-ben, illetve természetesen telefonon is állok rendelkezésetekre! A rázósabb témákban személyes találkozásra is sort tudunk keríteni.
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 17:47

Köszi a bemutatkozást! Milyen adatok kellenek ahhoz, hogy ki tud elemezni?
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 19:32

Szia!a tarot kártyáshoz igazából semmi, csak némi eligazítás, a témát illetőenaz íráselemzéshez egy konkrét szöveg min. 15 sorban és nekem egy hét, hogy készre tegyem az elemzést.A fenti esetben szoktam feltenni a keresztkérdést: Miben segíthetek?
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 19:33

Kedves ÁlmosMaci!Miben segíthetek?
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 19:41

Milyen szöveget kell írni és hogyan tudom Neked eljutatni kedves Panni?
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 19:49

Szia!        A szöveg bármiről szólhat, de szerencsés, ha belőled, a szívedből jövő spontán fogalmazás. Tartalmazzon megszólítást, aláírást. Tudnom kell még: bal kezes vagy-e, viselsz-e szemüveget, gyógyszerszedés van-e, baleset, vagy bármi, ami a kézmozgást befolyásolhatja. Fontos még: végzettség, foglalkozás   A kész művet személyesen, vagy postán tudod átadni, esetleg a LOGO-ban hagyhatod. De Óvár tekintetében a postát tudom ajánlani. A címem: Gyöngyösfalu, Hunyadi u. 16. JA! Milyen célból kéred az elemzést: "csak" , párkapcsolat (itt szükséges a párod kázírása is!), pályaválasztás, munkaalkalmasság.
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 19:56

Meg kell mondjam öszintén azért kérem, mert hiába vagyok férjes, családos és boldog nem igazán tudom, hogy milyen (ki is vagyok) is vagyok valójában. Így is lehetséges az elemzés, vagy így nem vállalod? Persze akkor se sértödök meg mert tudom, hogy az elemzés nem igazából erre való.
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 20:09

Kedves ÁlmosMaci!               Nincs ezzel semmi baj! Az írás kiindulási pontnak jó ötlet. Nagyon sokat elárul majd rólad önmagadnak. De ez csak egy nézőpont, mégha nem is találhatsz majd fehér foltot a kapott jellemrajzban, azonban tovább fog vezetni az utad, és jó volna majd egy asztrológus is, aki az eredetet fogja neked megmutatni. Aztán ott van még a kártya is! Ez egy harmadik út, amelyik egy másik aspektusból fog bemutatni Téged, Neked.
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 20:09

Nagyon szívesen segítek!
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 20:13

Hű, azt hittem nemet mondasz. Igazából nagyon örülök neki, hogy ingyen kaphatok ilyen segítséget. Már többször eszembe jutott, niztem interneten árakat, de nem vagyok olyan anyagi körülmények között, hogy a fél fizetésem erre költsem. SAJNOS. Akkor a napokban küldök Neked egy 15 soros szöveget. Az mindegy, hogy miről szól, csak belőlem jöjjön?
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 20:21

Kedves ÁlmosMaci, akkor igen alacsony lehet a fizetésed, nálam egy ilyen íráselemzés nem kóstál öt ezer forintnál többet! De ennyit erről, és ne fájjon ezért a fejed!Várom a leveledet!
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimePént. 9 Jan. - 20:45

Köszi a segítséget!
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 14:45

Kedves Panni!
Megtennél annyit, hogy egy irányítószámott és egy nevet is adsz, mert így elg nehezen fog megtalálni a postás. Sorselemzés (Panni válaszol) 916713
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeKedd 3 Márc. - 11:24

Szia!

Olyan rég adtam fel a levelet, hogy nem emlékszem írtam-e benne, hogy jobb kezes vagyok érettségim van, pénztáros vagyok és van olvasószemüvegem, amit ritkán használok.
Remélem még nem késő...
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeKedd 3 Márc. - 14:04

Szia ÁlmosMaci!                          Már elkezdtem a munkát, de azért még időben van az infó, és nagyon köszönöm, beillesztem az elemzésbe, tehát még türelmet kérek, a héten küldöm az anyagot.
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeKedd 3 Márc. - 20:54

Szia!
Csak nyugodtan ráérsz. Az életem még elég hosszú.. Remélem.
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeSzer. 25 Márc. - 22:43

Kedves Szegedi Panni!

Örömmel olvastam,hogy Ön grafológiai elemzéssel is foglalkozik.Egy ideje komolyan foglalkoztat a gondolat,hogy grafológus segítségét kérem.Egyrészt azért,mert nagyon kíváncsi vagyok mit tükröz az írásképem a személyiségemről,másrészt pedig mert pályaválasztás előtt állok,és hallottam,továbbá olvastam,hogy egy ilyen elemzés igen hasznos lehet a megfelelő munkakör kiválasztásában illetve megtalálásában.Keresgéltem is az Interneten,de megmondom őszintén,látva a különböző típusú elemzések árait,nagyon elkeseredtem.Az árak széles skáláját találtam,de sajnos egyiket sem az én pénztárcámra szabták:(Érdeklődni szeretnék,hogy Önnél mennyibe kerül egy-egy elemzés(a terjedelmétől,típusától,irányultságától függően)?

Előre is nagyon köszönöm a válaszát!

Liaram
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeCsüt. 26 Márc. - 11:22

Szia kedves Vándorlélek!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Nagyon szívesen segítek! Gyakorló grafológusként egyik kedvec területem a pályaválsztás, pályakorrekció, és a munkaalkalmasság témaköre. Az elemzéshez szükségem van egy ugynevezett "spontán írás"-ra, ami egy tetszőleges témában készített fogalmazás, iletve levél, megszólítással, aláírással. Ezenkívül kell még valamilyen jegyzet, vagy órai füzetből származó néhány lap. Illetve magadról: életkor, kezesség, bármi ami  a kézmozgást befolyásoló baleset, gyógyszerszedés, betegség, szemüveg, érzékszervi károsodás, ami a "biofeedback"-et befolyásolhatja. A cím, ahová küldheted az írásmintát: Nagyné Szegedi Annamária, 9723 gyöngyösfalu, Hunyadi u. 16. Az ezen az oldalon keresztüli megkeresés pedig nem kerül semmibe, max egy virtuális pusziba.                                                                                                                                                                                                                                                             Panni
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeCsüt. 26 Márc. - 11:24

Kedves Liaram!                                                               Bocsi elnéztem a nevedet!                                                Panni
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeCsüt. 26 Márc. - 13:30

szegedi panni írta:
Szia kedves Vándorlélek! Nagyon szívesen segítek! Gyakorló grafológusként egyik kedvec területem a pályaválsztás, pályakorrekció, és a munkaalkalmasság témaköre. Az elemzéshez szükségem van egy ugynevezett "spontán írás"-ra, ami egy tetszőleges témában készített fogalmazás, iletve levél, megszólítással, aláírással. Ezenkívül kell még valamilyen jegyzet, vagy órai füzetből származó néhány lap. Illetve magadról: életkor, kezesség, bármi ami a kézmozgást befolyásoló baleset, gyógyszerszedés, betegség, szemüveg, érzékszervi károsodás, ami a "biofeedback"-et befolyásolhatja. A cím, ahová küldheted az írásmintát: Nagyné Szegedi Annamária, 9723 gyöngyösfalu, Hunyadi u. 16. Az ezen az oldalon keresztüli megkeresés pedig nem kerül semmibe, max egy virtuális pusziba. Panni

Kedves Panni!

Tényleg nem kerül semmibe??Ez fantasztikus és hihetetlen!!Nagyon-nagyon köszönöm!!Virtuális puszikban nem lesz hiány!:)Szerintem a jövő hét folyamán elkészítem az írásmintát és el is küldöm.Hány oldal terjedelműnek kell lennie?(Beleértve a spontán szöveget és a jegyzetet is).Nagyon szépen köszönöm előre is!!

Liaram
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeCsüt. 26 Márc. - 20:18

Szia Liaram!                                                                                                                                                                                                Boldoggá tett, hogy sikerült örömöt okozni Neked!    Az írásmintákból 1-1 pont elég, de szerencsés lenne, ha több lenne mint egy oldal.           Várom a leveled!                                                                                                                                                                                                 Szép hétvégét kívánok:           Panni
Vissza az elejére Go down
Maresz
Vándorlélek
Vándorlélek
Maresz


Érdeklődési kör : Joslas
Hobbi : Olvasas

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeSzer. 17 Jún. - 11:13

Szia Panni,
En most regisztraltam erre az oldara es remelem lesz idom tobbet latogatni.
Szeretnek kerni toled egy sorselemzest, ha lehet, a Tarot kartyaval, foleg ami engem nagyon erdekel az a szerelmi eletem, ugy tunik valas fele halad a hazasagom, es azt szeretnem megtudi hogy bekovetkezik e. Elore is koszonom!
szuletesi datu: 1984 szeptember 8 (bocsi a helyes irast de Romaniabol vagyok Very Happy )
Elore is koszonom! Sorselemzés (Panni válaszol) 111727
Maresz
Vissza az elejére Go down
szegedi panni
Vándorlélek
Vándorlélek
szegedi panni


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : ezotéria

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeHétf. 22 Jún. - 12:29

Szia Maresz!           A kártya üzenete szerint nincs nagy gáz közöttetek, csupán a kommunikáció hiánya a probléma. Félelem és szorongás mozgat most mind a kettőtöket, és a legrosszabbtól tartotok. Nem látszik jele a "harmadik" belépésére a kapcsolatotokban. Egy átalakulási folyamatban vagyok nyakig, ami sajnos azzal is együttjár, hogy a kapcsolat megléte, és jogosultsága is  megkérdőjeleződik. Ha szeretnéd hogy ismét a szeretet legyen jelen az otthonodban, akkor nálad a kezdeményezés lehetősége: tisztázzátok a félreértéseket, és nyiltan fogalmazzátok meg azt, ami nem tetszik a kapsolatban, a másik viselkedésében, és mondjátok meg egymásnak: mennyire szeretitek a másikat, és mennyire fontos! Egymásnak vagytok rendelve, de ez nem jelenti azt is, hogy zökkenőmentes az együttélés.  Mivel testben van a lélek, mindegy milyen kapcsolat van a lelkek között, az egót mindenképpen le kell győzni, meg kell győzni, fel kell áldozni. Nálatok többet jelez a kártya, mint szimpla kapcsolat: ez az idő a duálok eljövetelének az ideje, de a földi szabályok rájuk is vonatkoznak, azonban sokkal intenzívebben, és gyorsabban mennek a dolgaik, az összecsiszolódásuk is gyorsabb, és meglehet fájdalmasabb is!                  Kitartás, tudatosság, szeretet, elfogadás legyen utitársad!                  Sok sikert!               Szeretettel: Panni
Vissza az elejére Go down
encica0915
Vándorlélek
Vándorlélek
encica0915


Érdeklődési kör : ki tudja
Hobbi : sok minden

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeVas. 21 Nov. - 19:38

szia Panni.
Ebben a pilanatban regisztráltam be az oldalra és meg akadt a szemem a topikodon,és hogy ingyenesen lehet sors elemzést ill párkapcsolat elemzést kérni.Azt szeretném kérdezni hogy ha tarot kártyával szeretnék josoltatni a jövömről és a párkapcsolatomról mi kellene hozzá?(pl:név születési dátum....)
köszi a segitségett.
Vissza az elejére Go down
Mortad
Vándorlélek
Vándorlélek
Mortad


Érdeklődési kör : Kártyaa joslás ,Boszorkányság
Hobbi : Nehéz kilátástalan helyzetek megoldása

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Encicica    Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeHétf. 22 Nov. - 22:18

Nagyon illik rád ez a név hiszen egy jó boszi szereti a cicákat akár csak én .Az a nagy helyzet hogy ,szeretném feléleszteni ezt a kellemes oldalt és ezért remélem te is segítesz .Kérlek látogass ide gyakrabban hiszen előbb utóbb talizunk valakivel aki segít ,életet lehelni a lelkünk be. Mortad
Vissza az elejére Go down
encica0915
Vándorlélek
Vándorlélek
encica0915


Érdeklődési kör : ki tudja
Hobbi : sok minden

Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitimeKedd 23 Nov. - 9:29

minden nap fel nézek ide ugy hogy ezen ne fájjon a fejed.és hogy ne segitenék nked csk szolnod kell
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sorselemzés (Panni válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Panni válaszol)   Sorselemzés (Panni válaszol) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sorselemzés (Panni válaszol)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: