Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
Skerina
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
Nóri
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
Cat
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
AlmosMaci
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
Liaram
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
JediKnight
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
cathy222
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
Kisbello
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
Yvain
Vélemény alkotóművészeinkről Sz_bal11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_koz11Vélemény alkotóművészeinkről Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Vélemény alkotóművészeinkről

Go down 
+6
Őzgida
Ornella
Angel
Chagrin
Dorina
Nada
10 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimePént. 9 Jan. - 12:55

Vélemény alkotóművészeinkről... Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Értelemszerűen az alkotók munkáit véleményezhetitek itt. Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Vissza az elejére Go down
Dorina
Vándorlélek
Vándorlélek
Dorina


Érdeklődési kör : állatok, természet, ezo
Hobbi : ezo, hajkozmetika

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimePént. 9 Jan. - 20:13

Huh valóban lélegzet elállítóan írsz Chagrin! Rákaptam a novelláidra Very Happy Gratulálok !!!! Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Vissza az elejére Go down
Chagrin
"Visszajáró Lélek"
Vélemény alkotóművészeinkről Lrank_visszajaro
Chagrin


Érdeklődési kör : horror, hullák, romok, természet, könyvek... sütik
Hobbi : a fent leírt dolgokkal való foglalkozás

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimePént. 9 Jan. - 22:38

köszih. esetleg valami kritika? ^^'
Vissza az elejére Go down
Angel
Vándorlélek
Vándorlélek
Angel


Érdeklődési kör : ezo, dark
Hobbi : ezo, dark

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 10:09

Szerintem téged nem leehetne kritizálni annyira jók a novelláid. Hogy tudsz kitalálni ilyen szuper történeteket? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 12:07

Chagrin munkáiról csak szuperlatívuszokban tudok "beszélni". Vélemény alkotóművészeinkről 189520 Széles, szárnyaló fantáziája van. Komoly mélységgel képes ábrázolni mindazt, amely megszületik a gondolataiban, szinte filmszerűen adja vissza a sztorit.

Kritika? Semmi olyat nem lehetne felhozni "ellene", amely ne lehetne orvosolható, rutinnal kiküszöbölhető. Ezek sem a történeteit, fantáziáját érintik. Minimális stilisztikai bakik, elütések, apróbb mondattani, szerkezeti hibák. Csupa-csupa "emberi tényező", amit a legnagyobb íróóriások is megejtenek - amióta a szakmában igénytelenül, rongyos anyagi okokra hivatkozva megszűnt a korrektúra, némelyek kifejezetten halmozottan... Rolling Eyes

Egy író elsősorban író - egy korrektor pedig legyen korrektor. Nyomtatásban természetesen nem engednék publikálni annyi hibát tartalmazó munkát, amely évek óta bizony megjelenik. Ezért azonban nem elsősorban az írókat terheli felelősség, hanem a kiadókat... Ettől függetlenül persze a regényírásra oktatott tanítványaimat mindig is igyekeztem rávezetni a fent említettek fontosságára: az olvasó és önmaguk tiszteletéért. Wink

Chagrin előtt tiszta, fényes karrier lehetősége kezd kibontakozni. Minden adott hozzá: ott van a fejében, "kezében". Még a pályája elején áll - és semmi sem vethet gátat a tehetségének. Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Vissza az elejére Go down
Ornella
Vándorlélek
Vándorlélek
Ornella


Érdeklődési kör : könyvek, filmek, zene
Hobbi : netezés, chatelés

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 16:37

Nekem is tetszenek a novelláid, Chagrin! Műélvezőként nézem, mivel másként nem tudom nézni és úgy tényleg nagyon izgalmasak. Gratulálok én is a tehetségedhez élvezet olvasni. Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Vissza az elejére Go down
Őzgida
Vándorlélek
Vándorlélek
Őzgida


Érdeklődési kör : ezoterika
Hobbi : festészet

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 22:14

A barátnőm telefonált délután, hogy nézzek fel a fórumra, mert rengeteg novella került fel, én meg imádok olvasni. Fú, hát még nem sikerült végigolvasni mindent, de elképesztően ügyesek vagytok, lányok! Mindhármótok novellái remekek, nagyon élvezem! cheers A közös novellákhoz feltett novellák is egyenesen isteniek, az egyik írótól olvastam is már, nagyon szeretem! Azokat már sikerül végigolvasnom, és a többit is elolvasom még ma este. A barátom bánatára megvan az esti programom. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzer. 14 Jan. - 15:42

AlmosMaci, nekem nagyon tetszik a meséd. Nagyon ügyes vagy. Én nem tudok kritikát írni róla, de hátha jön valaki aki ennél többet is mond. Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimePént. 16 Jan. - 14:58

Nóri írta:
AlmosMaci, nekem nagyon tetszik a meséd. Nagyon ügyes vagy. Én nem tudok kritikát írni róla, de hátha jön valaki aki ennél többet is mond. Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Azért nem írtam semmit a meséidről, mert nagyon jók és nem érzem magam megfelelőnek, hogy véleményt mondjak. Vélemény alkotóművészeinkről 139250
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzer. 11 Feb. - 18:14

Nujka a barátod verse nem semmi.Nagyon tetszik.
Vissza az elejére Go down
Nujka
Vándorlélek
Vándorlélek
Nujka



Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzer. 11 Feb. - 22:22

AlmosMaci írta:
Nujka a barátod verse nem semmi.Nagyon tetszik.

Szia!

Nekem is tetszik, de én elfogult vagyok. Egyrészt, mert a barátom, másrészt, mert nekem írta! Vélemény alkotóművészeinkről 189520

Köszönöm a nevében is! Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzomb. 4 Ápr. - 16:07

Liaram drága, a Hullócsillag című versed szerintem egyenesen pazar volt. Mesés a hangulata. Ahogy olvastam, ott éreztem magam melletted, mintha én is onnan néznék fel az égboltra, vagy mintha egyenesen - akár egy üstökös - ott száguldanék a Tejút-rendszer felé. Mesés volt, köszönjük szépen! Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzomb. 4 Ápr. - 17:57

Drága Danatharel! Most olvastam végig a verseid és a novellád. Az utóbbi összességében szép, mély érzelemvilágot tükröz. Van azonban még mit fejlődnöd az írás terén... A szóismétlődésekkel vigyázz, mert rendkívül illúzió romboló tud lenni, és jobban szemet szúr az olvasó előtt, mint egy világító fáklya. A névelőkkel is némileg hadilábon állsz még, bizonytalan vagy a használatukat illetően - mikor kell feltétlen alakalmazni őket, mikor nincs rájuk szükség. A történetvezetésnél arra figyelj még oda, hogy tarts lendületet! Ne laposodjon el a sztori, ne véssz el a mondanivalóban. A kevesebb sokszor több - fogd inkább rövedebb lélegzetre a történetet, semmint ugyanazokat ismételgesd más sorendbe fűzve.

Érdemes foglalkoznod az írással, mert a tehetséged vitathatatlan! Ez elsősorban a verseiden látszik meg. Ott érezhető a lendület, dinamizmus, és a bőséges szókincsen felül komoly érzelmeket árulnak el - mint egy fűszer, belengik igényes munkáidat. Wink

A novellaíráshoz mailben küldök számodra egy instrukciós útmutatót, amelyet a tanítványaim szoktak megkapni... Abból sok alapfogalommal tisztába jöhetsz, és sok olyan okosság is lesz benne, amelyeknél bizonyára nevetve csapsz majd a homlokodra, mondván: "Uramisten! Tééényleg!" Very Happy

Gratulálok a tehetségedhez, mely már most, a korodat figyelembe véve is szembetűnően látható! Wink Ha sokat írsz, fejlődsz, az évek - és a velük óhatatlanul elkövetkező tapasztalatok - által, akár egy komoly karrier lehetősége is kibontakozni látszik előtted. Wink
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzomb. 4 Ápr. - 20:36

Nada írta:
Liaram drága, a Hullócsillag című versed szerintem egyenesen pazar volt. Mesés a hangulata. Ahogy olvastam, ott éreztem magam melletted, mintha én is onnan néznék fel az égboltra, vagy mintha egyenesen - akár egy üstökös - ott száguldanék a Tejút-rendszer felé. Mesés volt, köszönjük szépen! Vélemény alkotóművészeinkről 189520

Köszönöm szépen! Embarassed Vélemény alkotóművészeinkről 96907 A történet tényleg igaz,nagymamámnál láttam Karácsony este az első hullócsillagot életemben:)
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeVas. 5 Ápr. - 12:31

Drága Liaram! Engem minden versed megfogott, meggyőzött! Wink Az Erdőszéli kis tanyámon lett a kedvencem. Very Happy Igazi költő vagy, ne becsüld alá magad, ismerd csak el magad is Istenadta tehetséged! Wink

Ami különösképp tetszik, hogy nem pusztán a "megszokott" szeretek-elhagytak típusúak a verseid, mint a világ költészetének 80-90%-a, hanem rálátnak a tágas-széles nagyvilágra, s ott ragyog bennük a természet szeretete. Nagyon jó érzés volt olvasni mindet! Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Vissza az elejére Go down
Angel
Vándorlélek
Vándorlélek
Angel


Érdeklődési kör : ezo, dark
Hobbi : ezo, dark

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeVas. 5 Ápr. - 13:13

Elolvastam a verseiteket, mindkettőtöké tetszik nagyon! Gratulálok ügyesek vagytok! Vélemény alkotóművészeinkről 189520
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzer. 15 Júl. - 1:45

Nada írta:
Drága Liaram! Engem minden versed megfogott, meggyőzött! Wink Az Erdőszéli kis tanyámon lett a kedvencem. Very Happy Igazi költő vagy, ne becsüld alá magad, ismerd csak el magad is Istenadta tehetséged! Wink

Ami különösképp tetszik, hogy nem pusztán a "megszokott" szeretek-elhagytak típusúak a verseid, mint a világ költészetének 80-90%-a, hanem rálátnak a tágas-széles nagyvilágra, s ott ragyog bennük a természet szeretete. Nagyon jó érzés volt olvasni mindet! Vélemény alkotóművészeinkről 189520

Drága Nada,ez hihetetlenül jólesett!!Köszönöm szépen!! Embarassed I love you
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitimeSzer. 15 Júl. - 1:47

Kedves Nurich,elolvastam az írásaidat és azt kell mondanom,hogy magával ragadóak voltak!!A hangulat,ahogy megragadtad és szavakba öntötted a sokszor rideg valóságot,fantasztikus!Csak így tovább,maradok lelkes olvasód! Vélemény alkotóművészeinkről 96942 Vélemény alkotóművészeinkről 110460
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vélemény alkotóművészeinkről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemény alkotóművészeinkről   Vélemény alkotóművészeinkről Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vélemény alkotóművészeinkről
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Literatúra •-
Ugrás: