Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
Skerina
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
Nóri
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
Cat
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
AlmosMaci
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
Liaram
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
JediKnight
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
cathy222
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
Kisbello
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
Yvain
Csevegő - Page 2 Sz_bal11Csevegő - Page 2 Sz_koz11Csevegő - Page 2 Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Csevegő

Go down 
+24
nurich
Mau
Nola
Angel
Libra
Cleo
Liaram
manocska
Pearl
Lourdes
Cat
susy
baalmoth
Chagrin
semilin
Skerina
Nada
Lumiere
JediKnight
Kisbello
Kicsirigó
AlmosMaci
Nóri
Őzgida
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 17:01

Skerina írta:
na jó ezt talán elhiszem, bár kezdett megfogalmazódni bennem már az is, h össze vagytok nőlve Very Happy
de remélem ha randira mentek akkor nem viszitek magatokkal a másik kettőt is
Csevegő - Page 2 935714
bár lehet h valameik csajnál az is bejönne lol!

Drága Skerina!

Én, amikor feljövök a netre, akkor alap az ogame, aztán jönnek a fórumok, így a Lélekgyöngyök is. Az, hogy Jediék követnek, nem tehetek róla!Very Happy És miért egymás után postolunk itt? Kérem drága hölgyeim, legyünk aktívabbak és akkor ez már nem is tünik fel és történne meg, hogy közbe három ismerős férfi ír be egymásután!Wink
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 17:09

Kisbello írta:

Drága Skerina!

Én, amikor feljövök a netre, akkor alap az ogame, aztán jönnek a fórumok, így a Lélekgyöngyök is. Az, hogy Jediék követnek, nem tehetek róla!Very Happy És miért egymás után postolunk itt? Kérem drága hölgyeim, legyünk aktívabbak és akkor ez már nem is tünik fel és történne meg, hogy közbe három ismerős férfi ír be egymásután!Wink

Bello én nem tehetek rola h hirdeted az igét Very Happy Very Happy Very Happy És vannak követőid Very Happy Csevegő - Page 2 59761 Csevegő - Page 2 59761
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 17:43

Skerina, miket észre nem veszel. lol! Ha nem hívod fel rá a figyelmemet, észre se veszem. lol!
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 19:39

Kedves Nada neked köszönhetem a VIP csoportba emelést? Puszi érte.
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 20:00

Kijár Neked, drága Macikám! A legaktívabb tagunk vagy! cheers I love you

Semikém, álomszerűek a képeslapjaid! A tehetségeddel mindig el tudsz varázsolni, a kifinomultságod és szépérzéked egyenesen lenyűgöző! Vérprofi vagy, drága szentem! I love you Csevegő - Page 2 189520

Srácok! Akár csoportosan, akár egyenként, ajándék számunkra a jelenlétetek! Csevegő - Page 2 189520 A zabálnivaló szövegtől pedig, amit le tudtok nyomni, megfeszülök! Very Happy Very Happy Very Happy

Nagyon szeretek mindenkit, aki idejár: arany szívetek van, és csodás lelketek! Csevegő - Page 2 189520 I love you
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 20:01

Nada írta:
Kijár Neked, drága Macikám! A legaktívabb tagunk vagy! cheers I love you

Semikém, álomszerűek a képeslapjaid! A tehetségeddel mindig el tudsz varázsolni, a kifinomultságod és szépérzéked egyenesen lenyűgöző! Vérprofi vagy, drága szentem! I love you Csevegő - Page 2 189520

Srácok! Akár csoportosan, akár egyenként, ajándék számunkra a jelenlétetek! Csevegő - Page 2 189520 A zabálnivaló szövegtől pedig, amit le tudtok nyomni, megfeszülök! Very Happy Very Happy Very Happy

Nagyon szeretek mindenkit, aki idejár: arany szívetek van, és csodás lelketek! Csevegő - Page 2 189520 I love you

Ha nekünk csodás, akkor a tiedet szavakba se lehet önteni h milyen I love you I love you I love you Csevegő - Page 2 592217 Csevegő - Page 2 592217 Csevegő - Page 2 592217 Csevegő - Page 2 592217 Csevegő - Page 2 592217 Csevegő - Page 2 592217 Csevegő - Page 2 592217
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 20:08

Jólvan-jólvan: olvadoztasd csak a bolond szívem! Majd szép tócsaként fog itt mosolyogni, és kezek nélkül, hogy fogok én írni?! Csevegő - Page 2 62849 Csevegő - Page 2 714373Csevegő - Page 2 6108 Csevegő - Page 2 592217
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 20:15

Mégegyszer köszönöm Nada. De óriási hibát követtem el: Előnézet helyett véletlenül a küldésre nyomtam a kreatív kuckóban, kitörölnéd a nagy képet?
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 20:17

A chatbe, miért nem tudok belépni?
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 20:40

Töröltem, Macikám! Te is ki tudod törölni a saját beírásod, vagy átszerkesztheted. Csak másét nem... Wink Csevegő - Page 2 189520

A chatnél a Belépés szövegre klikkelj rá (jobb sarok), és már bent is vagy! Csevegő - Page 2 189520
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 20:47

Köszi. A chatre feljutottad, de láttom nem jár senki. Magammal elég uncsi. Pedig nagyon jó fej vagyok. (Hehe, meg nagyon szerény Embarassed )
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 21:05

Hát igen. Tudod, hogy van ez... Ha Istenhez beszélek, azt mondják a népek, hívő vagyok. Ha ő beszél hozzám, bolondnak mondanak. Csevegő - Page 2 6108
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 21:19

Nada Kedves, Te se tudsz semmit Cathyról?
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 21:28

Ő nem jár fel sűrűn, kedvesem. Csevegő - Page 2 189520
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 21:29

Leírtam neki az álmomat és egyre jobban izgat mit jelenthetett. No
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 22:24

Ha már az álmoknál tartunk, szép estét, és szép álmokat mindenkinek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Csevegő - Page 2 Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 23:38

na nem ám megsértődtök fiúk azon h észrevettem h együtt jártok ide fel Very Happy
én csupán csak arra akartam célozgatni h annyira ragszkodtok egymáshoz h mindenhová együtt jártok Csevegő - Page 2 96907
de ha nem vettétek a viccet akkor dugó a fületekbe Csevegő - Page 2 935714 amúgy én mindig akkor jövök fel akkor senki sincs itt már megfigyeltem, szal igazából én is magamban beszélgetek legtöbbször, de már megszoktam és jó is a társaság Csevegő - Page 2 6108
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 0:01

Skerina írta:
na nem ám megsértődtök fiúk azon h észrevettem h együtt jártok ide fel Very Happy
én csupán csak arra akartam célozgatni h annyira ragszkodtok egymáshoz h mindenhová együtt jártok Csevegő - Page 2 96907
de ha nem vettétek a viccet akkor dugó a fületekbe Csevegő - Page 2 935714 amúgy én mindig akkor jövök fel akkor senki sincs itt már megfigyeltem, szal igazából én is magamban beszélgetek legtöbbször, de már megszoktam és jó is a társaság Csevegő - Page 2 6108

Nem, a megsértődésnél még nem tartunk (a francba..) lol! lol! lol!

Tessék kérem jobb időpontot választani, amikor többen vannak fent és akkor beszélgetni! Rolling Eyes Very Happy
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Csevegő - Page 2 Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 1:26

na most sincs fent senki Csevegő - Page 2 935714
direkt elbújtatok előlem biztos Very Happy
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 1:28

Skerina írta:
na most sincs fent senki Csevegő - Page 2 935714
direkt elbújtatok előlem biztos Very Happy

Én aztán nem Very Happy Very Happy Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Csevegő - Page 2 Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 1:29

JediKnight írta:
Skerina írta:
na most sincs fent senki Csevegő - Page 2 935714
direkt elbújtatok előlem biztos Very Happy

Én aztán nem Very Happy Very Happy Rolling Eyes

hehe, akkor most megvagy, elkaptalak Csevegő - Page 2 189520
tessék engem szórakoztatni Csevegő - Page 2 189520
jaj Nada, köszi h kitetted az én banneremet is, én csak azért nem tettem ki mert béna vagyok hozzá Csevegő - Page 2 189520
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 11:07

Jó reggelt Mindenkinek! Már annak aki otthon van, mint én :-)
Akinek dolgozik, annak meg... teljesen mindegy, mert elrontotta a napját az, hogy melóba kellett menni. De rossz Nekik... Csevegő - Page 2 935714
Vissza az elejére Go down
semilin
VIP-tag
VIP-tag
semilin


Érdeklődési kör : hit, versek
Hobbi : webdesign, gobelin, kertészkedés, főzés

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 11:14

Pálinkás jóreggelt mindenkinek!

Nadám: mindjárt elolvadok, irulok-pirulok. Miért van az, hogy mindig a másé tetszik jobban? Nekem pl. a te képeid Csevegő - Page 2 96942 !
Mit szóltok ehhez a páros-páratlan mizériához? Most lépek, mert meló van, csak bekukkantottam! Legyetek jók, ha tudtok! Csevegő - Page 2 935714
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 13:34

semilin írta:
Pálinkás jóreggelt mindenkinek!

Nadám: mindjárt elolvadok, irulok-pirulok. Miért van az, hogy mindig a másé tetszik jobban? Nekem pl. a te képeid Csevegő - Page 2 96942 !
Mit szóltok ehhez a páros-páratlan mizériához? Most lépek, mert meló van, csak bekukkantottam! Legyetek jók, ha tudtok! Csevegő - Page 2 935714

Igen Nada nadon ügyes és gyönyörű képeket csinál Csevegő - Page 2 189520 Csevegő - Page 2 189520Én is mindig lopkodok tőle Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 14:04

Kedves Nada!A múltkor felajánlottál egy topicot. Itthon meghánytuk vetettük és rá kellett jönni, hogynagyon hosszú történeteket írunk. Tegnapelőtt írtam egy mesét 12 betűmérettel is 4 oldal a gépen. Azt meg a kutya se olvassa el. De kedves volt a felajánlás. Puszi érte. I love you
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 14:41

AlmosMaci!

Én szívesen eololvasnám. Szerintem ezzel többen is így vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 14:43

semilin, én nem tudok hozzászólni a rendszám témához, mert engem semmiféleképpen se érint. De gondolom, hogy ez elég bosszantó annak, akit éppen érint.
Téged mennyire befolyásol a munkádba?
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 14:56

Nóri írta:
AlmosMaci!

Én szívesen eololvasnám. Szerintem ezzel többen is így vagyunk.
Valószínűleg Te lennél az egyetlen. De majd meggondolom.
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 17:35

AlmosMaci írta:
Nóri írta:
AlmosMaci!

Én szívesen eololvasnám. Szerintem ezzel többen is így vagyunk.
Valószínűleg Te lennél az egyetlen. De majd meggondolom.

Nem biztos az ÁlmosMackó Wink
Vissza az elejére Go down
semilin
VIP-tag
VIP-tag
semilin


Érdeklődési kör : hit, versek
Hobbi : webdesign, gobelin, kertészkedés, főzés

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. - 17:46

Nóri írta:
semilin, én nem tudok hozzászólni a rendszám témához, mert engem semmiféleképpen se érint. De gondolom, hogy ez elég bosszantó annak, akit éppen érint.
Téged mennyire befolyásol a munkádba?

Én páros vagyok, így ma simán bejöttem. Holnap is megtenném, de a párom hallani se akar róla, mert már kitalálták az "okosok", hogyan lehet büntetni azokat, akik megszegik a tilalmat. Így holnap szabin leszek, mert nem vagyok hajlandó BKV-zni addig, amíg ilyen drága és pocsék a szolgáltatásuk. BKV-val másfél óra az út befelé, ugyanennyi haza, kocsival 20-20 perc. Azért az nem mindegy..... nekem. Csevegő - Page 2 542365
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
2 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Lélekgyöngyök :: • Kötetlen beszélgetések •-
Ugrás: