Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
Skerina
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
Nóri
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
Cat
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
AlmosMaci
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
Liaram
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
JediKnight
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
cathy222
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
Kisbello
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
Yvain
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_bal11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_koz11Füstbement terv (szétfoszló álmok) Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Füstbement terv (szétfoszló álmok)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimePént. 27 Jún. - 13:27

...
Vissza az elejére Go down
umami
Vándorlélek
Vándorlélek
umami


Érdeklődési kör : Ezoteria Gyógyászat, állatok, Természet
Hobbi : Ezoteria, alkotás Zene halgatás olvasás Hastánc

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 15:39

Nekem minden álmom füsdbe ment még eddig amit szerettem volna az életben elérni nem sikerült és már nem is fog Füstbement terv (szétfoszló álmok) 149911 Füstbement terv (szétfoszló álmok) 149911
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 15:51

umami írta:
Nekem minden álmom füstbe ment még eddig amit szerettem volna az életben elérni nem sikerült és már nem is fog Füstbement terv (szétfoszló álmok) 149911 Füstbement terv (szétfoszló álmok) 149911
Több pozitív hozzáállás talán sikerre vezetne, de így Füstbement terv (szétfoszló álmok) 109179
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 9:50

Hinned kell a boldogság lehetőségében, hogy csakugyan boldog légy'. Az vagy, amit gondolsz, és csak azt tudod elgondolni, amiben hiszel. Ne gondolj a hanyatlásodra, mert bekövetkezik. Ne gondolj a veszteségre, mert veszteségek érnek. Ne gondolj a szomorúságra, mert lelked sötétségbe borul. Ne gondolj a rosszra, mert a mélybe taszít. A jó gondolat: ajándék. Szárnyalás, magasba vágyódás, felemelkedés... Élni csupán a legtisztább vágyak szerint érdemes. Attól függően, hogy vágyaink keserűek vagy édesek, fanyar vagy boldog lesz az életünk. Képzeld el, amit kívánsz, kívánd, amit elképzelsz, teremtsd meg, amit kívánsz. A boldogság: vágy, a képzelet: hit, a cselekedet: megvalósulás.
Vissza az elejére Go down
umami
Vándorlélek
Vándorlélek
umami


Érdeklődési kör : Ezoteria Gyógyászat, állatok, Természet
Hobbi : Ezoteria, alkotás Zene halgatás olvasás Hastánc

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 16:03

Nada írta:
Hinned kell a boldogság lehetőségében, hogy csakugyan boldog légy'. Az vagy, amit gondolsz, és csak azt tudod elgondolni, amiben hiszel. Ne gondolj a hanyatlásodra, mert bekövetkezik. Ne gondolj a veszteségre, mert veszteségek érnek. Ne gondolj a szomorúságra, mert lelked sötétségbe borul. Ne gondolj a rosszra, mert a mélybe taszít. A jó gondolat: ajándék. Szárnyalás, magasba vágyódás, felemelkedés... Élni csupán a legtisztább vágyak szerint érdemes. Attól függően, hogy vágyaink keserűek vagy édesek, fanyar vagy boldog lesz az életünk. Képzeld el, amit kívánsz, kívánd, amit elképzelsz, teremtsd meg, amit kívánsz. A boldogság: vágy, a képzelet: hit, a cselekedet: megvalósulás.

Nagyon köszönöm az aranyos és bölcs szavaid Füstbement terv (szétfoszló álmok) 189520 Füstbement terv (szétfoszló álmok) 652268 Füstbement terv (szétfoszló álmok) 139250
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 22:03

Leírni könnyebb, mint alkalmazni... Tudom én jól! Wink Főleg amikor az életünkbe sok hordalék is besodródik. Olyankor bizony takarítani kell. Aztán emeld fel a buksid jó magasra, és lépj tovább. Mindig ezt kell tennünk. És tanulni a tapasztaltakból, nem hagyni, hogy méltatlanul lerántson az örvény. Ha jókat tudsz nevetni - főleg önmagadon! -, könnyebbé válik maga a puszta lét is. Wink
Vissza az elejére Go down
katka
Vándorlélek
Vándorlélek
katka


Érdeklődési kör : zene asztrologia
Hobbi : zene hallgatás

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimePént. 1 Aug. - 17:53

Sziasztok! Jöttem panaszkodni nem hittem hogy lehetek mélyeb pontom most törtek meg pedig nagyon nagy szó. Volt egy pasi gyönyörü kék szemekkel és elvette az eszemet találkoztunk egy ik össze jövetelen és az estét együtt töltötük és kész ennyi volt és ö irja hagyam itt a munkahelyet és mindent meg oldunk meg ilyenek . és az álitolagos barátnöm tudta ezt hogy csak szivatás meg a néhány barátom is de még jó hogy az egyik szolt hogy bolond vagy gondolkoz. Mit mondjak még az álmok meg voltak de szerte foszlotak percek pillanatok alatt ki az aki ennyire aljas dög tud lenni! Nem hittem benne de van ilyen nem szoktam senkit bántani de most elátkoztam
Szidtam de a fel ismerés pillanatában olyan fájdalom és sajnálat vett rajtam eröt hogy szó szerint meg akkartam hallni de aztán tudjátok mit csináltam felfujtam a képem és nevetem jol mulatam az egészen és idegesek lettek . Az mondta egyik kedves barátom forditsd ki magad és mutasd meg hogy ki is vagy. Szerintetek???????
Az igazi bajban ismerszik meg a barát és igaz amikor mindenki elmegy akkor jön ö és ott van melletted! Legyetek jok!
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimePént. 1 Aug. - 23:50

katka írta:
Sziasztok! Jöttem panaszkodni nem hittem hogy lehetek mélyeb pontom most törtek meg pedig nagyon nagy szó. Volt egy pasi gyönyörü kék szemekkel és elvette az eszemet találkoztunk egy ik össze jövetelen és az estét együtt töltötük és kész ennyi volt és ö irja hagyam itt a munkahelyet és mindent meg oldunk meg ilyenek . és az álitolagos barátnöm tudta ezt hogy csak szivatás meg a néhány barátom is de még jó hogy az egyik szolt hogy bolond vagy gondolkoz. Mit mondjak még az álmok meg voltak de szerte foszlotak percek pillanatok alatt ki az aki ennyire aljas dög tud lenni! Nem hittem benne de van ilyen nem szoktam senkit bántani de most elátkoztam
Szidtam de a fel ismerés pillanatában olyan fájdalom és sajnálat vett rajtam eröt hogy szó szerint meg akkartam hallni de aztán tudjátok mit csináltam felfujtam a képem és nevetem jol mulatam az egészen és idegesek lettek . Az mondta egyik kedves barátom forditsd ki magad és mutasd meg hogy ki is vagy. Szerintetek???????
Az igazi bajban ismerszik meg a barát és igaz amikor mindenki elmegy akkor jön ö és ott van melletted! Legyetek jok!
sajnos Katka vannak ien pasik No
az ienek összetörik a szívünket, aztán tovább állnak :cry:
de ienkor erősnek kell lenni, sok sírás, sok csoki , ez a gyógymód Wink
na és persze ahogy írtad is a barátok, ők tudnak segíteni h kicsit gyorsabban felejts Wink
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimeVas. 28 Szept. - 11:46

Az emberek gyakran figyelmetlenek, következetlenek és énközpontúak.
MÉGIS SZERESD ŐKET.
Ha jót teszel, az emberek vádolni fognak, hogy önzés és hátsó gondolat motiválja cselekedeteidet.
MÉGIS TÉGY JÓT.
Ha sikeres vagy, hamis barátokat, és igazi ellenségeket szerzel magadnak.
MÉGIS BOLDOGULJ VALAHOGY.
A jó, amit teszel, holnap már feledésbe merül.
MÉGIS TEDD A JÓT.
A becsületesség és az őszinteség sebezhetővé tesz.
MÉGIS LÉGY' BECSÜLETES ÉS NYÍLT.
Amit fáradságos munkával évek alatt felépítesz, csak a Tiéd!
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimeHétf. 26 Jan. - 14:24

Na eljött az ideje, hogy ehhez a topichoz is hozzászóljak. Pedig nem akartam 22 évesen azt mondani, hogy vége a terveimnek, de ez van. No Füstbement terv (szétfoszló álmok) 995672
Mint már egyszer írtam egészségügyi pályára akartam menni, de a szél elsodort, így vendéglátós, idegenforgalmas lettem. Ám az egyik nap álmodtam egy olyat, hogy iskolába ülök és egészségügyit tanulok. Ekkor felvetődött az ötlet, hogy nézzek valami iskolát magamnak. Mivel van egy Pici Babám, így helyhez és időhöz vagyok kötve. Nappali tagozatra sehová nem mehetek. Győr és Mosonmagyaróvár maradt fennt. Győrbe van eü képzés. A 2009-es őszi indítású képzések között találtam szülésznőt és teljesen beleszerettem. Az oldalon az van írva, hogy államilag támogatott. Ma felhívtam őket, hát nem támogatott 165 ezer egy félév és ebből van nyolc. Innentől kezdve álmok mint a pocsolya felszáradtak és maradt a helyükbe egy óriási kráter... Füstbement terv (szétfoszló álmok) 995672 Nem kívánom senkinek azt amit most érzek.Legszívesebben sírnék, de ez az én formám...
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimeKedd 27 Jan. - 22:31

Rettenetesen sajnálom, Macikám! Füstbement terv (szétfoszló álmok) 109179 Ha már lejárt a GYES-ed, érdeklődj a munkanélküli hivatalban, hátha van ott is továbbképzés. Ha közlöd, hogy Neked nem segélyre lenne szükséged, hanem munkára, s ennek érdekében tanulni is hajlandó vagy... Talán... Wink
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimeSzer. 28 Jan. - 11:31

Nada írta:
Rettenetesen sajnálom, Macikám! Füstbement terv (szétfoszló álmok) 109179 Ha már lejárt a GYES-ed, érdeklődj a munkanélküli hivatalban, hátha van ott is továbbképzés. Ha közlöd, hogy Neked nem segélyre lenne szükséged, hanem munkára, s ennek érdekében tanulni is hajlandó vagy... Talán... Wink
Szerencsére most úgy tűnik megoldódik a helyzet, de nem merem elkiabálni. Csupán egy biológia érettségit kell tennem májusban, utánna meg havi egy alkalommal egy teljes hetet fennt kell töltenem Pesten Kira nélkül.Még a hideg is kiráz, hogy nem lesz velem, de majd meglátjuk...
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimePént. 6 Márc. - 12:13

Hát azt hiszem minden hiába. Ugyan a biológia érettségire tanulok, de előreláthatólag a főiskolából nem lesz semmi. Füstbement terv (szétfoszló álmok) 3839 Mivel nem fogom tudni fizetni...pedig már úgy beleéltem magam. Sajnos a lakáshitelem lassan annyi, mint a férjem fiztése, így a gyedből és a családipótlékból élünk, meg rezsit fizetünk. Szerencsétlen csóró emberek vagyunk, sajnos egyre többen. Hiába dolgozik mind a két ember, akkor is épp, hogy éhen nem halnak. Normális ez?????? Füstbement terv (szétfoszló álmok) 995672 Annyira rossz már nem is tudom mikor aludtam át az éjszakát, állandóan azon jár az eszem, hogy tudnék több pénzt szerezni.
Na mindegy, nem panaszkodok tovább, csak annyit mondok: "Fel a fejjel ennél rosszabb már nem lehet......vagy mégis?"
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Füstbement terv (szétfoszló álmok) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitimePént. 6 Márc. - 23:20

AlmosMaci írta:
Hát azt hiszem minden hiába. Ugyan a biológia érettségire tanulok, de előreláthatólag a főiskolából nem lesz semmi. Füstbement terv (szétfoszló álmok) 3839 Mivel nem fogom tudni fizetni...pedig már úgy beleéltem magam. Sajnos a lakáshitelem lassan annyi, mint a férjem fiztése, így a gyedből és a családipótlékból élünk, meg rezsit fizetünk. Szerencsétlen csóró emberek vagyunk, sajnos egyre többen. Hiába dolgozik mind a két ember, akkor is épp, hogy éhen nem halnak. Normális ez?????? Füstbement terv (szétfoszló álmok) 995672 Annyira rossz már nem is tudom mikor aludtam át az éjszakát, állandóan azon jár az eszem, hogy tudnék több pénzt szerezni.
Na mindegy, nem panaszkodok tovább, csak annyit mondok: "Fel a fejjel ennél rosszabb már nem lehet......vagy mégis?"
sajnos ezzel most sokan így vannak h éjjel alvás helyett azon gondolkoznak h holnap miből fognak megélni Füstbement terv (szétfoszló álmok) 109179
bárcsak azt mondhatnám neked h jobb lesz nemsokára, de én se hiszem sajna Füstbement terv (szétfoszló álmok) 109179
de tudod a remény hal meg utoljára...hát reménykedjünk Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Füstbement terv (szétfoszló álmok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füstbement terv (szétfoszló álmok)   Füstbement terv (szétfoszló álmok) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Füstbement terv (szétfoszló álmok)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Lelki bánatok fóruma •-
Ugrás: