Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
Skerina
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
Nóri
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
Cat
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
AlmosMaci
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
Liaram
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
JediKnight
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
cathy222
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
Kisbello
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
Yvain
Magány Sz_bal11Magány Sz_koz11Magány Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Magány

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Magány Empty
TémanyitásTárgy: Magány   Magány Icon_minitimePént. 27 Jún. - 13:39

Üres a ház, hallgat a szív... csak a magány dübörög...
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Magány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magány   Magány Icon_minitimePént. 29 Május - 2:38

Milyen értelemben magány a magány?Nem panaszkodhatok.A szüleim hála Istennek élnek és mellettem állnak (még ha egymás mellett ők nem is...Magány 109179),van párom,vannak barátaim (bár engem az az igazán igaz barátság sajnos eddig sohasem talált meg).Ott,legbelül mégis magányos vagyok.Egyedül vagyok a vágyaimmal,az álmaimmal,mindazzal amit szeretek,mindazzal amiről képes vagyok még lassan 24 évesen is gyermeki lélekkel ábrándozni.Mert senki nem érti őket...Néha úgy érzem,kiabálok.Torkom szakadtából próbálom elkiabálni a környezetemnek:hé,értsetek meg végre,értsétek meg mi miért olyan fontos nekem,és álljatok mellém,segítsetek,hogy elérhessem az álmaimat,hiszen a végtelen világegyetemhez képest ezek olyan apró semmiségek,számomra mégis a boldogságot jelentenék!Mindenki meghallja,de senki nem érti...Elszáll a hangom a szelek szárnyán...Miért néznek rám oly sokan furcsán amiért néha megállok egy erdőben, vagy egy hegy ormán és tágra nyitott,már-már könnybe lábadt szemmel tudom csodálni a természet szépségét perceken át?Miért fordul felém kérdő tekintettel annyi ember ha gyermeki lelkesedéssel gyönyörködök egy fényképben,egy dallamban,egy állatban,egy versben,egy festményben,egy csokor virágban és az élet számtalan más csodálatos dolgában?Rohannék megmutatni mindenkinek,hogy átadjam a szépséget,az érzést,de az emberek mindössze egy pillantást vetnek oda,és rohannak is tovább...Az én álmom a lovak és a lovaglás.Próbáltam szavakba önteni az a gyönyörűséget és szeretet amivel ezek a lények töltenek el kisgyermek korom óta.Senki nem értette mit szeretnék mondani...Látván,a szó nem elég,próbáltam lerajzolni,leírni az érzéseimet,és próbálom ma is...Hiába...Üres dicséretek,szépen csengő,sablonos elismerések,mindössze ennyit érnek a munkáim...Soha senki nem mondta még:gyere,segítek,fogom a kezed,mert értelek,megértem mit érzel,látom az álmodat,és érdemes vagy rá, hogy meg tudd valósítani!(Filmekben talán...)Annál többször hallottam:minek az?-fölösleges!....Számukra talán tényleg haszontalanok....Sokszor elgondolkodom azon, vajon én vagyok rosszul összerakva?Vagy mások?Nem tudom...De nap mint nap azon kapom magam,hogy a számítógép előtt ülök, és miközben gyönyörködök a világ csodáit elém varázsoló képekben,rajzolom életem álmát,vagy verseket,fórumokat böngészek,újra és újra ezen töprengek...Ahogy ebben a percben is...
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Magány Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Magány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magány   Magány Icon_minitimePént. 29 Május - 16:08

hmm, azt hiszem, h eljött az az idő amikor majd kezdesz rádöbbeni kedves Liaram arra h lehetnek melletted bármennyien szeretteid, de igazából az ember mindig belül egy magányos lény marad:(
az életben bármien fontos döntést kell meghoznod, csak magadra számíthatsz, mert hiába szeretnek téged családtagjaid vagy barátod, ők nemtudnak meghozni helyetted döntéseket, nem fognak tudni helyetted megélni érzéseket.
Sokszor elgondolkodtam azon az életmben, h miért mondják azt pl emberek h azért vannak együtt valakivel h ne egyedül öregedjenek meg, vagy h azért nemzenek gyermeket h öregkorukra ne legyenek egyedül.De bármennyire is akarják azt h valaki mindig velük legyen, mindig bennük lesz a magány, és amikor szembe néznek a halállal ott is csak egyedül lesznek:(
Mi emberek szeretnénk mindig valakibe kapaszkodni, támaszt találni, ez szerintem benne van a génjeinkben.És ebben nincs is semmi rossz, ha tudjuk hol a határ, és ha időben rájövünk arra, hogy az élet fontos nagy lépéseit egyedül kell megtennünk
Wink
Vissza az elejére Go down
Cat
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

Magány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magány   Magány Icon_minitimePént. 5 Jún. - 7:56

Nincs semmi, ami rosszabb lenne a társas magánynál....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magány   Magány Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magány
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Lelki bánatok fóruma •-
Ugrás: