Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
Skerina
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
Nóri
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
Cat
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
AlmosMaci
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
Liaram
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
JediKnight
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
cathy222
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
Kisbello
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
Yvain
Paraképességek Sz_bal11Paraképességek Sz_koz11Paraképességek Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Paraképességek

Go down 
+3
Tonio
Skerina
Nada
7 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 13:59

Minden, ami a parképességekkel kapcsolatos. Rendelkezel vele? Vagy tapasztaltál, hallottál valamit? Írd le. Wink
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Paraképességek Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 22:54

én nem sokat tudok ienről mesélni, de ha jól tudom te igen Nada, remélem megosztod velünk Very Happy
tudod én mien kis kiváncsi vagyok Paraképességek 189520
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 18:52

Nekem nem volt még ilyenben részem, de várom a hozzászólásokat.
Biztosan sok érdekes történetet fogunk még itt olvasni
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Paraképességek Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 16:25

nemtudom ez hova tartozik, talán Nada majd nyit neki új topicot, de álomfejtéshez ki ért?? :?:
éjjel szörnyű dolgot álmodtam, és sírva ébredtem reggel, és annyira megrázott az álmom h nem bírtam még ébren se abba hagyni a sírást Paraképességek 879200
ha valaki foglalkozik iennel akkor írjon be ide, és elmondom mit álmodtam Embarassed
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 21:16

Skerina írta:
nemtudom ez hova tartozik, talán Nada majd nyit neki új topicot, de álomfejtéshez ki ért?? :?:
éjjel szörnyű dolgot álmodtam, és sírva ébredtem reggel, és annyira megrázott az álmom h nem bírtam még ébren se abba hagyni a sírást Paraképességek 879200
ha valaki foglalkozik iennel akkor írjon be ide, és elmondom mit álmodtam Embarassed

Cathy a mi álomfejtőnk, Skerim. Paraképességek 189520 Írj neki egy PM-et, biztos segíteni fog Neked. Az Álomfejtés topicot megnyitom (Ti is tudtok nyitni Alcyval, ha kell valami), oda is beírhatod, és ha megkéred, Cathy talán elemzi is ott Neked. Wink
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Paraképességek Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 21:19

Nada írta:
Skerina írta:
nemtudom ez hova tartozik, talán Nada majd nyit neki új topicot, de álomfejtéshez ki ért?? :?:
éjjel szörnyű dolgot álmodtam, és sírva ébredtem reggel, és annyira megrázott az álmom h nem bírtam még ébren se abba hagyni a sírást Paraképességek 879200
ha valaki foglalkozik iennel akkor írjon be ide, és elmondom mit álmodtam Embarassed

Cathy a mi álomfejtőnk, Skerim. Paraképességek 189520 Írj neki egy PM-et, biztos segíteni fog Neked. Az Álomfejtés topicot megnyitom (Ti is tudtok nyitni Alcyval, ha kell valami), oda is beírhatod, és ha megkéred, Cathy talán elemzi is ott Neked. Wink
köszike, remélem cathy felnéz ma este hozzánk;)
Vissza az elejére Go down
Tonio
Vándorlélek
Vándorlélek
Tonio


Érdeklődési kör : zene, net
Hobbi : számgép, sportok

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimePént. 4 Júl. - 12:36

Nekem jók a ráérzésem. Akkor most én para vagyok? Very Happy Azért valami hasonlónak, mint a Hősökben jobban örülnék! cheers
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Paraképességek Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimePént. 4 Júl. - 14:04

Tonio írta:
Nekem jók a ráérzésem. Akkor most én para vagyok? Very Happy Azért valami hasonlónak, mint a Hősökben jobban örülnék! cheers
ne parázz Wink
na igen, én is szoktam nézni azt a sorozatot, hát szólj ha kiderült h tudsz repülni Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 7:41

Tonio írta:
Nekem jók a ráérzésem. Akkor most én para vagyok? Very Happy Azért valami hasonlónak, mint a Hősökben jobban örülnék! cheers
A női megérzéseket, csak a parák tudják felülmúlni Wink
Vissza az elejére Go down
Norbi
Vándorlélek
Vándorlélek
Norbi


Érdeklődési kör : Sportok, autók, könyvek
Hobbi : Rali, számítógép, Internet

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. - 12:23

Szívesen vennék én is valamilyen paraképességet. Very Happy Ha eddig nem volt egy sem, valószínűleg ezután sem lesz...Paraképességek 228676
Vissza az elejére Go down
AngelaCypher
Vándorlélek
Vándorlélek
AngelaCypher


Érdeklődési kör : grafika, lingvisztika,zene,művészetek, történelem
Hobbi : grafika, zenélés, társastánc,kutakodás, etc

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeKedd 28 Okt. - 16:04

Wink
Nada írta:
Minden, ami a parképességekkel kapcsolatos. Rendelkezel vele? Vagy tapasztaltál, hallottál valamit? Írd le. Wink
Az egyik oka annak,hogy ide regisztráltam, mert gondoltam itt nem nevetnek ki:)Ezért ez bizalmas, és le szeretném szögezni, nem vagyok az a fajta fiatal,aki akármilyen főpapnak tartja magát ezek a dolgok miatt(csak mert sok ilyet ismerek, az ilyen az szánalmas). Kiskorom óta, látok, érzek és egyre durvább dolgokat:)És hugom is olyan mint én. Úgymond hétköznapossá váltak az olyan dolgokhogy hirtelenhideg, vagy elmegy az áram, vagy csak úgy spontán lebegnek a dolgok,legalábbis ha "vannak" nálunk. Gondolkodtunk azon is,hogy van valamilyen átjáró a szobában,de nem akárhol vagyunk/vagyok akkor is folytatódik minden. Régen nagy teher volt,de mára már nem:) A többi képességet meg inkáb nem árulom el, sokminden van jelen,és sok minden jelentkezik újabban, mindkettőnknél,mondjuk ezt örököltük. Mesélhetnék sokmindent, de egyelőre elég Wink
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeKedd 28 Okt. - 22:29

Itt senki sem fog kinevetni sem Téged, sem mást, Angie! Wink
Gondoltatok már rá a testvéreddel, hogy végeztessetek magatokon hipnózist? Nem sarlatánokra gondolok. A hipnózis tudományosan alátámasztott dolog, doktorált emberek is végzik... Wink Érdekes dolgok kerülhetnek napvilágra.

Létezik regresszív és progresszív hipnózis. Az előbbi a múltba nyújt betekintés, az utóbbi a jövendőbe. Egy-egy régi életünk ugyanis nem feltétlen évszázadokkal ezelőtt zajlott le, élhettünk mi a jövőben is. Gondoljunk csak az első sci-fi írókra! Olyan technikai eszközökről írtak, amelyek azon túl, hogy akkor még nagyobb döbbenetet keltettek a hozzá nem szokott emberek előtt, mint manapság a hasonlókon felnőtt, sokkal - uram bocsá'! - "meredekebb" sci-fi fantáziálásokhoz szokott emberek. Mégsem lehet teljességgel és egyszerűen csak kitalációnak, ötletes emberi fantáziának nevezni őket.

Miért nem? Sok - akkor még fantáziának besorolt - valóban létező technikai eszközt használunk ma a világban! Egyes tárgyak esetében persze a véletlen számlájára lehetne írni ezeket, no de minden esetben semmiképp nem logikus! Egyszerűen valahol, valamikor "látták", amikről írtak. Talán pont azért, mert abban a korban éltek, ahol ezek már létező dolgok voltak? Lehet, hogy Verne Gyula (1828-1905) az írói munkásságát megelőző életében a mi korunk szülötte (van-volt), és épp a Te baloldali szomszédod rosszcsont gyermeke? Paraképességek 6108 Paradoxonnak tűnik? Igen és nem: csak olyan, mint maga az Idő fogalma! Wink

Az idő képlékeny folyam, a dimenziók összeérnek. Gondolj csak az olyan dokumentált eseményekre, amikor egy kiránduló csapat előtt hirtelen, a semmiből felbukkantak második világháborús tankok. Nem csak ők látták ezeket, és a körülötte, benne jelenlévő katonákat, de azok is a kirándulókat. Sok esetben a hasonló események "némajátékok", pusztán vizuálisan érzékelhetők. De érzékelhetők. Összeérő dimenziók? Lehet. Senki sem tudhatja rá egyértelműen a választ: sem a téma iránti elkötelezettek, sem a szkeptikusok.

A tapasztalatok azonban ezeket látszanak alátámasztani. Ti született médiumok vagytok, így a dimenziókba is nagyobb a betekintésetek. Olyanokat is érzékelhettek ezáltal, amelyeket mások nem. Van úgy, hogy nem túl kellemes ez az (vagy más jellegű) érzékelés, és olykor kifejezetten borzalmas érzéseket generál az emberben - okkal és joggal... Aki sosem tapasztalt még csak hasonlót sem, elképzelni sem képes, milyen is lehet ez... Ez érthető is.

A képességeitek adományok. Élni kell velük, hisz' azért kaptátok őket. Élni okosan, ésszel - és vigyázva! Tudni kell azt is, mikor kell kiszállni belőle, s magatok mögött hagyni ezeket - mert olykor bizony előfordul, hogy más, sötétebb erők figyelmét is felkelti a nagy energia és mentális erő. Akkor pedig az a bölcs dolog, ha visszavonulót fújunk...

Egy médium örökre médium marad. Nem betegség, amely elmúlik. Attól, hogy nem használja valaki, még megmarad. Legfeljebb "altatja" adományát átmenetileg - olykor pedig talán jobb örökre... Paraképességek 109179 Erre is gondolni kell.
Vissza az elejére Go down
AngelaCypher
Vándorlélek
Vándorlélek
AngelaCypher


Érdeklődési kör : grafika, lingvisztika,zene,művészetek, történelem
Hobbi : grafika, zenélés, társastánc,kutakodás, etc

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeSzer. 29 Okt. - 1:15

Én is gondolkodtam már azon,hogy nem sarlatánhoz fordulva akár előző életeket nekiállhatnák kutattatni, még nem volt rá lelkierőm,sem kedvem próbálkozni, hogy magamtól menjek vissza,mostanság túlságosan beleolvadok a hétköznapokba,végzős év Paraképességek 545318 ... Köszönöm szépen a mondataid, nagyon kedves tőled,hogy segíteni szeretnél Paraképességek 23522 . Mindezzel tisztában, voltam, csak ilyen közlésképpen,vagy érdekességként gondoltam leírom ezeket, engem is érdekel mindez Paraképességek 61422 , és hát, Similis simili gaudet, vagyis hasonló a hasonlónak örül, biztos voltam,hogy itt lesz hasonló Wink.

Jules Verne meg egy kiváló író is volt, de ennyi erővel Poe-t is megemlíthetjük, ha más nem a "beszélgetés egy múmiával" novellája miatt Very Happy A dimenziók meg:)... Mostanság szerintem mindeki érzi a változás előjelét. Afféle vihar előtti csendben élünk, szépen lassan kezd összeolvadni sokminden egymásba, és ami jó hír, hogy kezdenek az ókori értékrendek, -itt értem a hasonló dolgokkal foglalkozókra, "édekesebb eseményekre", nem szeretek mágiát mondani, nekem ez a fogalom mindig valami misztikusat mond, miközben mindez hétköznapi,csak a tagadás tette nem ismertté,és misztikussá- szóval kezdenek az értékrendek, és mindezek elfogadása visszatérni.

Véleményem szerint, senki nem tudja véglegesen "abbahagyni". Mindenki, aki mondjuk úgy, ajándékkal született nem véletlenül kapja, meg ha vissza próbál vonulni, szerintem előbb utóbb mindig lesz olyan ami visszahúzza. De csak szerintem Wink Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeVas. 26 Júl. - 20:46

Velem mindössze az fordult elő,de nagyon ritkán,hogy megálmodtam vagy megéreztem dolgokat előre.Lehet,hogy csak a véletlen műve,nem tudom:)Nem voltak azok nagy,sorsdöntő erejű dolgok,csak apróságok,de abban a pillanatban amikor megtörténtek,belém villant az érzés,hogy én erről korábban álmodtam,vagy megéreztem/beszéltem is róla valakinek.
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Paraképességek Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitimeSzomb. 3 Okt. - 14:05

Sziasztok,

Látom itt is nickkel takarva is nehezen beszélgetünk arról ami egyeseknek" para" képesség.

AngelaCypher írta:
"Véleményem szerint, senki nem tudja véglegesen "abbahagyni". Mindenki, aki mondjuk úgy, ajándékkal született nem véletlenül kapja, meg ha vissza próbál vonulni, szerintem előbb utóbb mindig lesz olyan ami visszahúzza. De csak szerintem "

Ezzel csak egyetérteni tudok.

Nos ami olyan természetes annak aki megálmodik, megérez, vagy egyszerűen csak tud dolgokat azt mások rendszerint jobb esetben furának tartják néha nemes egyszerűen csak hülyének és van amikor félnek tőle.
Én nem gondolom ezeket olyan nagy paraképességeknek. Gondolom érzékenység kérdése is. Én folyamatosan keresek rá racionális magyarázatokat néha sikerül néha nem.
"képességem" főként a szakmáimban eü. és masször - csontkovács szoktam hasznosítani nem annyira tudatosan mint hallgatva a "súgásokra" amik képek , érzések, hangok, vagy egyébb jelenségek magamban mozaikoknak nevezem őket.
De bevallani nagyon ritkán szoktam:)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Paraképességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paraképességek   Paraképességek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Paraképességek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Misztikus témák •-
Ugrás: