Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
Skerina
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
Nóri
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
Cat
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
AlmosMaci
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
Liaram
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
JediKnight
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
cathy222
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
Kisbello
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
Yvain
Nemi identitás Sz_bal11Nemi identitás Sz_koz11Nemi identitás Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Nemi identitás

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Nemi identitás Empty
TémanyitásTárgy: Nemi identitás   Nemi identitás Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 17:14

Kivet a társadalom, mert a saját nemedhez vonzódsz? Normálisan, nem elítélendő módon, nem kicsapongóan élsz, nem zaklatsz heterókat és más melegeket / leszbiket sem, mégis elítél, kivet a társadalom, pusztán azért, mert homoszexuális / leszbikus vagy? Itt senki sem fog bántani Téged. Írj bátran, mi törődünk veled! Wink
Vissza az elejére Go down
Ditta
Vándorlélek
Vándorlélek
Ditta


Érdeklődési kör : Divat, színház, filmek
Hobbi : Zene, utazás, főzés

Nemi identitás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemi identitás   Nemi identitás Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 19:31

Én leszbikus vagyok de nem tudja a csládom csak a baráti köröm akik közül a legtöbben heteroszexuálisak. Félek hogyan mondhatnám el édesanyuméknak mert nem szeretném ha a papám csalódna bennem és fájdalmat okozni egyikőjüknek sem akarok. De így meg szenvedek. Van egy barátnőm nem rég óta és szeretjük egymást. Az ő szülei tudják hogy a lányuk igazából a fiuk. Very Happy Én nem tudom mit tehetnék. Nagyon rossz így!!!! Nemi identitás 879200
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Nemi identitás Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Nemi identitás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemi identitás   Nemi identitás Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 19:41

Ditta írta:
Én leszbikus vagyok de nem tudja a csládom csak a baráti köröm akik közül a legtöbben heteroszexuálisak. Félek hogyan mondhatnám el édesanyuméknak mert nem szeretném ha a papám csalódna bennem és fájdalmat okozni egyikőjüknek sem akarok. De így meg szenvedek. Van egy barátnőm nem rég óta és szeretjük egymást. Az ő szülei tudják hogy a lányuk igazából a fiuk. Very Happy Én nem tudom mit tehetnék. Nagyon rossz így!!!! Nemi identitás 879200
drága Ditta, szerintem ha önmagadnak be merted vallani már rég h a lányokhoz vonzódsz, akkor ideje lesz ezt a családoddal is megosztani.Ne félj elmondani a szüleidnek, hisz te akkor is a gyerekük vagy ha más nemhez vonzódsz.Lehet sokkal jobban fogadják majd mint hiszed, és ha először látod is majd rajtuk a megdöbbenést, adj nekik időt h feldolgozhassák.Légy bátor, és vállald fel önmagad! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alexandros
Vándorlélek
Vándorlélek
Alexandros


Érdeklődési kör : Művészetek, természettudományok
Hobbi : Édesvízi akvarisztika, rejtvényfejtés, olvasás

Nemi identitás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemi identitás   Nemi identitás Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 21:07

Ditta írta:
Én leszbikus vagyok de nem tudja a csládom csak a baráti köröm akik közül a legtöbben heteroszexuálisak. Félek hogyan mondhatnám el édesanyuméknak mert nem szeretném ha a papám csalódna bennem és fájdalmat okozni egyikőjüknek sem akarok. De így meg szenvedek. Van egy barátnőm nem rég óta és szeretjük egymást. Az ő szülei tudják hogy a lányuk igazából a fiuk. Very Happy Én nem tudom mit tehetnék. Nagyon rossz így!!!! Nemi identitás 879200

Szerintem áruld el hamar nekik. Én meleg vagyok és kezdettől fogva tudja a családom, nem voltam hajlandó titkot csinálni belőle. A munkahelyemen nem reklámozom, mert senkinek semmi köze a magánéletemhez. Ha hetero lennék sem verném nagydobra a privát életemet. Hidd el egy régi motorosnak, Neked amúgyis könnyebb dolgod van, mint nekünk, melegeknek. A tapasztalatom szerint a leszbikusokat inkább elfogadja a társadalom, mint a melegeket. Persze erről leginkább maguk a melegek tehetnek, az a réteg, amelyik röptében a legyet is, és mászik mindenkire válogatás nélkül. Sok erőszakos létezik, ezért rossz a megítélés, nekik köszönhetjük. Én olyan vagyok, mint egy hetero, azzal a különbséggel, hogy nem nőbe lettem szerelmes és nem nővel élek, hanem egy férfival. Régóta együtt vagyunk és ugyanúgy nincsenek mellékvágányaink, mint egy normálisan működő hetero kapcsolatban. A szüleid remélhetőleg elfogadják a másságod. Te attól ugyanaz az ember maradsz, mint aki előtte voltál. Ha addig szerettek, juttasd ezt eszükbe, hogy ezután sem kell, hogy másként legyen. Édesanyáddal kezd a vallomásod, mert az anyák sokkal megértőbbek. Ő segíthet utána Neked abban is, hogy édesapádnak megmond. Még az is lehet, hogy anyukád már tudja vagy sejti. Az anyák ilyenek..... Nemi identitás 189520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Nemi identitás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemi identitás   Nemi identitás Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 14:32

Éljétek az életeteket úgy, ahogy Nektek tetszik. A Tiétek, egy van belőle (elvileg Very Happy ), Nektek kell benne boldognak lenni. Amíg másoknak nem ártotok vele valóságosan, nincs beleszólása senkinek. Minden ember egyet akar: boldog lenni. Ha nem úgy teszel, ahogy érzel, sosem lehetsz az.

A szüleiddel szerintem is mielőbb meg kell osztanod a tényeket, kedves Ditta. Már csak amiatt is, hogy ne érezzék úgy, be lettek csapva: nem érdemlik meg! És bújkálni a saját életedben, a saját életed elől... csak magadnak ártasz vele, s ez óhatatlanul magával sodor másokat is. Sok erőt és sikert kívánok Neked a Nagy Beszélgetéshez! A szüleid szeretete kell, legyen akkora, hogy józan gondolkodással még támogassanak is a boldogulásod útján. Ne feledd: így vagy úgy, de mindenképp a szeretett gyermekük vagy! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nemi identitás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nemi identitás   Nemi identitás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nemi identitás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Lelki bánatok fóruma •-
Ugrás: