Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
Skerina
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
Nóri
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
Cat
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
AlmosMaci
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
Liaram
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
JediKnight
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
cathy222
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
Kisbello
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
Yvain
Korok, trendek, stílusok Sz_bal11Korok, trendek, stílusok Sz_koz11Korok, trendek, stílusok Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Korok, trendek, stílusok

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Korok, trendek, stílusok Empty
TémanyitásTárgy: Korok, trendek, stílusok   Korok, trendek, stílusok Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 9:41

Először ugye jöttek a hippik... A kor embereit megbotránkoztatták, mégis sokan így próbáltak kitűnni a szürke átlagból, vagy pusztán csak nemtetszésüket kifejezve tiltakozni a társadalmi szabályok, kötöttségek, egyebek ellen. Változnak az idők. Jöttek a metálosok, páran maradtak, sokan mentek: felnőttek. Most a Dark és az Emo korszakát éljük.

Bántanak hasonlók miatt? Oszd meg velünk! Itt tőlünk szeretetet, megértést kapsz, s ha szükséges, segítő jótanácsokat is. Wink
Vissza az elejére Go down
Angel
Vándorlélek
Vándorlélek
Angel


Érdeklődési kör : ezo, dark
Hobbi : ezo, dark

Korok, trendek, stílusok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korok, trendek, stílusok   Korok, trendek, stílusok Icon_minitimePént. 4 Júl. - 12:30

Engem csak a szüleim csesztetnek azért mert darkos vagyok. Nem ölünk állatokat és embereket pláne mégis sokan hiszik, hogy a darkosnak lenni az valamilyen szekta és a sátánt imádjuk Very Happy Pedig ez nem így van :evil:
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Korok, trendek, stílusok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korok, trendek, stílusok   Korok, trendek, stílusok Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 10:49

Angel írta:
Engem csak a szüleim csesztetnek azért mert darkos vagyok. Nem ölünk állatokat és embereket pláne mégis sokan hiszik, hogy a darkosnak lenni az valamilyen szekta és a sátánt imádjuk Very Happy Pedig ez nem így van :evil:
Dágám, az én gyerekem is bele esett ebbe a trendbe, nekem teszett, néha beszélgettem a csapattal, nagyon jó, filozófikus gondolataik voltak, díjaztam őket. Együt mentünk megfelelő cuccokat vadászni neki, jó buli volt. Sajnos mára kinőtte a lányom ezt a divatot. Sztem ha anyukádék "csesztetnek" a stílusod miatt, mondd nekik, hogy nyugi, kinövöm. :-)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Korok, trendek, stílusok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korok, trendek, stílusok   Korok, trendek, stílusok Icon_minitimeHétf. 7 Júl. - 12:13

Angel írta:
Engem csak a szüleim csesztetnek azért mert darkos vagyok. Nem ölünk állatokat és embereket pláne mégis sokan hiszik, hogy a darkosnak lenni az valamilyen szekta és a sátánt imádjuk Very Happy Pedig ez nem így van :evil:
Bad Angel!
Nekem is volt ilyen időszakom, teljesen feketében jártunk, fekete körömlakk és még a rúzs is fekete volt, igaz annak idején elég nehéz volt beszerezni:)
Mi akkor The Cure, Depeche Mode és ehhez hasonlókat hallgattunk és pogoztunk a zenéjükre a disco végén, nálunk csak akkor és annyit lehetett ennek hódolni ilyen helyen!
Én úgy gondolom, hogy a legtöbb fiatal túlesik ezen az időszakon/időszakán. Aztán ahogyan az életben megtalálod a helyedet, úgy ez is változni fog. Hozzáteszem halkan a fiatalok ezen időszakukban így próbálnak meg kitűnni a tömegből, attól függetlenül kedvelik a stílushoz tartozó zenét!!
Kellenek a színek Bad Angel!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Korok, trendek, stílusok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korok, trendek, stílusok   Korok, trendek, stílusok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korok, trendek, stílusok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Lelki bánatok fóruma •-
Ugrás: