Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
Skerina
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
Nóri
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
Cat
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
AlmosMaci
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
Liaram
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
JediKnight
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
cathy222
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
Kisbello
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
Yvain
Angyalok és démonok Sz_bal11Angyalok és démonok Sz_koz11Angyalok és démonok Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Angyalok és démonok

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimePént. 4 Júl. - 21:13

Angyalok és démonok...
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 0:03

Nada írta:
Angyalok és démonok...
Hú, ez a Dan Brown könyv sztem jobb volt mint a Da Vinci Kód. Olvastad?
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 11:29

cathy222 írta:
Nada írta:
Angyalok és démonok...
Hú, ez a Dan Brown könyv sztem jobb volt mint a Da Vinci Kód. Olvastad?

Olvastam. A topic ugyan nem a könyvről kapta a címét, de mindegy... Angyalok és démonok 6108 Itt a "valódi" angyalokról és démonokról lehet majd eszméket cserélni. Angyalok és démonok 189520

Nekem annyiban volt csalódás a könyv, hogy misztikus dolgok felbukkanását vártam, amelyek elmaradtak. A történet azonban hatalmas, és tetszett is. Jobban bejött volna első perctől fogva, ha nem eleve misztikus vonalon állok hozzá.
Vissza az elejére Go down
umami
Vándorlélek
Vándorlélek
umami


Érdeklődési kör : Ezoteria Gyógyászat, állatok, Természet
Hobbi : Ezoteria, alkotás Zene halgatás olvasás Hastánc

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 15:35

Mindenkinek angyali áldásokban gazdag hetet kívánok Angyalok és démonok 139250

Foglalkozik közzűletek valaki Angyal Terápiával ?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 15:40

Köszönjük umami, viszont kívánjuk Neked is Angyalok és démonok 189520 Angyalok és démonok 139250
Vissza az elejére Go down
umami
Vándorlélek
Vándorlélek
umami


Érdeklődési kör : Ezoteria Gyógyászat, állatok, Természet
Hobbi : Ezoteria, alkotás Zene halgatás olvasás Hastánc

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 16:07

"Jól igazán csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos a szemnek láthatatlan"
Ijenek az Angyalok is. Angyalok és démonok 139250
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 14:52

Hmmm jó kis topic Angyalok és démonok 935714 Látta valaki a Constantine című filmet? Az is erről a témáról szól. Én pl személy szerint hiszek ebbe Angyalok és démonok 935714
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 15:05

Az elég érdekes film volt. Én a magam részéről amúgy is nagyon szeretem a misztikus filmeket, nem csak a sci-fit falom ám ezerrel. Very Happy Olvasni is szeretem őket, bár filmen, a látványvilág miatt azért persze más. Történetileg egy könyv mindig többet nyújt, a film pedig képileg. Először mégis inkább filmen tartom jobbnak találkozni egy új sztorival, és utána elolvasni. Ha fordítva történik, általában csalódást okoz a film, épp a sok kimaradt dolog miatt... Ha azonban láttam már, és utána olvasom el, mindkettő maradandó élményt jelent - már ha olyan munka... Ha nem olyan, könyvben már úgysem olvasom el soha. Very Happy
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 15:12

Én is imádom a misztikus filmeket Very Happy Csak kevés olyant találok ami tényleg jó. Szeretem én is a könyveket, de nem tudom mi alapján kereshetnék jó könyvet... Nem tudsz ajánlani filmet és könyvet Astikám?
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 15:26

Huhh, rengeteg jó film és könyv van - bár mostanában sajnos kevés. A névmemóriám csapnivaló, nem tudom, mire fogok visszaemlékezni. Rolling Eyes
A teljesség igénye nélkül azért írok párat. Wink

Film (f) és könyv (k)

Idővonal - f/k
Jurassic park 1-4 - f/k (könyvben a második része kolosszális, a film elbújhat mögötte)
Invázió (Nicol Kidman) - f
Invázió (Robin Cook) - f/k
Hancock (Will Smith) - f
Vasember - f
Wall-E - f (sci-fi mese, varázslatos)

És több egyszerűen most így hirtelenjében, ha megölsz sem jut eszembe. Angyalok és démonok 109179
Könyvben elsősorban Harrison Fawcett könyveit ajánlanám. Különálló regények és novellák (utóbbiak Brett Show-sztorik). Kolosszálisak. Van még jó pár értékelhető munka, de sajna nem jutnak eszembe. Angyalok és démonok 109179
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 15:37

Az inváziót pont most töltöttem le pár napja, még nem néztem meg...
Én is ajánlanék neked ha még nem ismered, nekem noan tetszett, az angyalokról és démonokról szól, én 4* olvastam már ki, és állítolag van 2. része is: Frank E. Peretti-Ez élet sötétsége
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 15:40

Remek! Köszönöm szépen, majd megvesszük. Aurrimmal egyetemben imádunk olvasni. Én pl. nem tudok elaludni addig, amíg legalább egy oldalt el nem olvastam egy regényből. Az újságokat, magazinokat azonban nagyon utálom. Még a tévéújságot is rühellem olvasgatni - pláne, hogy szinte nem is tévézek. Angyalok és démonok 6108
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 15:45

Hmmm Asti,jó pár közös dolog van bennünk Angyalok és démonok 189520 Én se szeretek TVézni, egész nap be sincs kapcsolva az a sz.r, csak híradó, meg 1 kedvenc sorozat. Én keveset olvasok, évente 1-2 könyv, de az is csakis ilyen Angyalosm démonos, vámpíros, vérfarkasos.. Very Happy Viszont egyszer elolvasnám egy könyved Astikám Angyalok és démonok 189520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 15:47

Privátban írok Neked. Wink
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 15:55

Nada írta:
Privátban írok Neked. Wink
Oksi Wink
Vissza az elejére Go down
Angel
Vándorlélek
Vándorlélek
Angel


Érdeklődési kör : ezo, dark
Hobbi : ezo, dark

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeHétf. 8 Dec. - 12:12

Dan Brown könyve kinek hogy tetszett? Nekem nagyon bejött. Darabokra is esett, mire kiolvastam! Angyalok és démonok 59761
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeHétf. 8 Dec. - 14:40

Angel írta:
Dan Brown könyve kinek hogy tetszett? Nekem nagyon bejött. Darabokra is esett, mire kiolvastam! Angyalok és démonok 59761

Érdekes az én ilyen témájú könyvem is darabokra esett Very Happy Very Happy Hátlapja nincs is meg Very Happy Úgy látszik ez nem egyedi példa lol!
Vissza az elejére Go down
Angel
Vándorlélek
Vándorlélek
Angel


Érdeklődési kör : ezo, dark
Hobbi : ezo, dark

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeHétf. 8 Dec. - 16:28

Nem hát szarul van kötve Angyalok és démonok 59761
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeHétf. 8 Dec. - 19:43

Angel írta:
Nem hát szarul van kötve Angyalok és démonok 59761

Vagy nem kéne idegbetegnek lenni olvasás közbe Angyalok és démonok 59761 Angyalok és démonok 59761 Angyalok és démonok 59761
Vissza az elejére Go down
Angel
Vándorlélek
Vándorlélek
Angel


Érdeklődési kör : ezo, dark
Hobbi : ezo, dark

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeHétf. 8 Dec. - 21:20

Ahha te a könyveiden éled ki magad Very Happy
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitimeHétf. 8 Dec. - 21:34

Angel írta:
Ahha te a könyveiden éled ki magad Very Happy

Hát nem tom te mire gondolsz, de csak annyiban, hogy az nyerjen akiért szorítok Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Angyalok és démonok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok és démonok   Angyalok és démonok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Angyalok és démonok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Misztikus témák •-
Ugrás: