Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
Skerina
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
Nóri
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
Cat
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
AlmosMaci
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
Liaram
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
JediKnight
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
cathy222
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
Kisbello
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
Yvain
Természetgyógyászat Sz_bal11Természetgyógyászat Sz_koz11Természetgyógyászat Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Természetgyógyászat

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Természetgyógyászat Empty
TémanyitásTárgy: Természetgyógyászat   Természetgyógyászat Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 11:57

Természetgyógyászat....
Vissza az elejére Go down
Őzgida
Vándorlélek
Vándorlélek
Őzgida


Érdeklődési kör : ezoterika
Hobbi : festészet

Természetgyógyászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Természetgyógyászat   Természetgyógyászat Icon_minitimeHétf. 15 Dec. - 12:19

Sziasztok. Érdekelne kinek milyen tapasztalata van természetgyógyászatból? Apám megszállottan csak bennük bízik, de sok csodát még nem tettek vele. Minden betegséget szerintem ez sem old meg, sőt a legtöbbet egyáltalán nem. Vannak persze pozitív esetek is, de a meglátásaim szerint sajnos több a negatív. Érdekelne a véleményetek. Természetgyógyászat 189520
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Természetgyógyászat Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Természetgyógyászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Természetgyógyászat   Természetgyógyászat Icon_minitimeHétf. 15 Dec. - 17:02

Őzgida írta:
Sziasztok. Érdekelne kinek milyen tapasztalata van természetgyógyászatból? Apám megszállottan csak bennük bízik, de sok csodát még nem tettek vele. Minden betegséget szerintem ez sem old meg, sőt a legtöbbet egyáltalán nem. Vannak persze pozitív esetek is, de a meglátásaim szerint sajnos több a negatív. Érdekelne a véleményetek. Természetgyógyászat 189520
üdv köztünk Őzgida Természetgyógyászat 189520
hát megvallom természetgyógyásznál még sohasem jártam, de a gyógynövények jó hatásában én is hiszek Természetgyógyászat 189520
bizony sokszor iszom én is gyógyteákat, mert azoknak nincs mellékhatásuk, és bár nem hatnak olyan gyorsan mint egy gyógyszer de segítik a természetes gyógyulást Természetgyógyászat 189520
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Természetgyógyászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Természetgyógyászat   Természetgyógyászat Icon_minitimeSzomb. 20 Dec. - 14:07

Skerina írta:
Őzgida írta:
Sziasztok. Érdekelne kinek milyen tapasztalata van természetgyógyászatból? Apám megszállottan csak bennük bízik, de sok csodát még nem tettek vele. Minden betegséget szerintem ez sem old meg, sőt a legtöbbet egyáltalán nem. Vannak persze pozitív esetek is, de a meglátásaim szerint sajnos több a negatív. Érdekelne a véleményetek. Természetgyógyászat 189520
üdv köztünk Őzgida Természetgyógyászat 189520
hát megvallom természetgyógyásznál még sohasem jártam, de a gyógynövények jó hatásában én is hiszek Természetgyógyászat 189520
bizony sokszor iszom én is gyógyteákat, mert azoknak nincs mellékhatásuk, és bár nem hatnak olyan gyorsan mint egy gyógyszer de segítik a természetes gyógyulást Természetgyógyászat 189520

A gyógyszer egyáltalán nem hat gyorsabban, mint a természetgyógyászok és egyre több orvos által ajánlott homeopátiás szerek és gyógynövények. A gyógyszer azért használ "valamennyire", mert a gyógyszerbe vetett hite nagyobb a páciensnek! (Itt lép közbe a minták. Azok a berögzött minták, amik az embert korlátozzák. A minták korlátozák az ember hitrendszerét, elfogadását és sorolhatnám...) Köztudott és bizonyított itt jelen esetben is a placebo hatás. De mi is a gyógyszer valójában? Sok gyógyszernek ugyanúgy növényi alap az alapja. Akkor megintcsak visszakanyarodnánk a természethez, ha nem tennének a növényi alaphoz különféle mesterségesen létrehozott szert, aminek a mellékhatásaira írnak fel az adott kikisérletezett gyógyszer mellé egy vagon másik gyógyszert, hogy a mellékhatásokat kezeljék. Felteszem a kérdést mindenkinek. Megéri gyógyszert magunkhoz venni? Még úgy is, hogy tudjuk mennyi a mellékhatása? A statisztika jelen esetben azt mondja, hogy igen. Tudatába és tisztába vagyunk (bár sokan még sincsenek tudatába és tisztába, csak kapkodják a különböző szereket) a gyógyszerek mellékhatásainak és szövödményeinek az okával, mégis rengeteg gyógyszert fogyasztunk. De ki a felelős ezért? A gyógyszergyárak, akik létrehozzák a gyógyszereket? Netán az orvos, aki felírja receptre a gyógyszert? Nem drágáim, Ti vagytok a felelősek ezért, mert elfogadjátok a gyógyszert és beveszitek!

Itt nem a gyógyszerek ellen vagyok teljesen (bár fenntartásaim van velük szembe!). Nem, nem ellenük, hanem az ellen, mert nem tudjuk mi emberek az egyensúlyt! Az életünkben megjelenik egy kis probléma beveszem a piros kapszulát. Rossz napom van beveszem a zöld kapszulát. Nem tetszik ez a nő vagy férfi kék kapszula... ez a probléma igazából! Kényelmesek vagyunk és egyszerűbb bekapni egy gyógyszert, mint egy kis időt áldozni arra, hogy elkészítsük otthon azt a gyógykészítményt, aminek ugyanaz a hatása, mint a gyógyszernek mellékhatások nélkül. És félünk szembenézni a problémával!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Természetgyógyászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Természetgyógyászat   Természetgyógyászat Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Természetgyógyászat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Misztikus témák •-
Ugrás: