Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
Skerina
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
Nóri
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
Cat
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
AlmosMaci
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
Liaram
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
JediKnight
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
cathy222
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
Kisbello
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
Yvain
Elvesztett szeretteink Sz_bal11Elvesztett szeretteink Sz_koz11Elvesztett szeretteink Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Elvesztett szeretteink

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Elvesztett szeretteink Empty
TémanyitásTárgy: Elvesztett szeretteink   Elvesztett szeretteink Icon_minitimePént. 27 Jún. - 13:05

...
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Elvesztett szeretteink Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Elvesztett szeretteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvesztett szeretteink   Elvesztett szeretteink Icon_minitimePént. 27 Jún. - 18:03

sajnos ez egy soha nem múló fájdalom ha elveszítjük egy szerettünket :cry:
emlékszem amikor 11 éve Édesapám meghalt, azt gondoltam h soha többet nem leszek már boldog Elvesztett szeretteink 879200 aztán rá 2 évre megismertem a férjemet, és az első csókunk után olyan boldog voltam...aztán hazafelé menet sírtam...sírtam, mert hirtelen lelkiismeretfurdalásom támadt azért mert boldog vagyok Rolling Eyes De aztán rádöbbentem, h ien az élet, és bár a fájdalom sose fog már elmúlni amit Apukám elvesztése miatt érzek, de az élet megy tovább, és remélem egyszer még "valahol" újra együtt leszünk.
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Elvesztett szeretteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvesztett szeretteink   Elvesztett szeretteink Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 12:11

Élünk… és ez jeles bizonyítéka annak, hogy előbb-utóbb meg fogunk halni. Élet. Egy jegy, mely egyetlen utazás erejéig érvényes. Bárhogy kérleljük, a kasszánál nem kapunk retúrjegyet. Az élet vonatán a Kaszás a kalauz, a végállomásnál pedig ott vár egy hideg, mély gödör. Bárhogy is nézzük, a halál minden sarkon ott les ránk. Várja, hogy lelépjünk az útról, és lángoló szekerével elgázoljon minket. Minden cselekedetben ott rejtőzik...

Veszteség. Sok mindent magába foglal. Ezerféleképp elveszíthetünk számunkra fontos embereket - állatokat. Egy biztos: távozzon valaki önként az életünkből, vagy akarata ellenére ragadja magával a Kaszás, a fájdalom mindig ugyanaz marad. Nem kisebb, nem nagyobb, éget és mardos mindegyik. Akit a halál ragad el tőlünk, maga után hagyja a szeretetet, amit érzett irántunk, s amit mi éreztünk iránta. A kegyetlen kínban vígasz, hogy mindezt tudod, mindez tény. Amikor azonban valaki kisétál az életünkből, az az elvesztésén túl még további lelki kínokat csepegtet az életünkbe, mint valami lassan ölő mérget: annyira hiábavaló, érdemtelen volt minden együtt töltött idő, nem vagy fontos számára. Semmit sem érsz neki, kevesebb vagy, mint egy megunt, elhasznált, ledobott ruha...

Az a szeretet, amely végetér, sosem volt igazi...

Ne sírasd, 'ki elhagy, aki így megy: nem érdemli könnyed,
'Ki méltó lenne rá, sosem fogja előcsalni, gyötörni a lelked.

Kín és kín. És ó, be tud fájni a lélek, mennyire tud égni a felsebzett szív! Távozzon is valaki bárhogy: önként vagy koporsóban, a pokoli gyötrelem mindig azé, aki marad...

Minden múlandó a Földön,
Minden elvész valaha,
Csak az igaz szeretet szava suttogja:
Soha-soha-soha!
Vissza az elejére Go down
Anusia
Vándorlélek
Vándorlélek
Anusia


Érdeklődési kör : könyvek természet, virágok
Hobbi : olvasás, beszélgetés, msn, zenehallgatás, gyűjtögetés

Elvesztett szeretteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvesztett szeretteink   Elvesztett szeretteink Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 23:13

Skerina írta:
sajnos ez egy soha nem múló fájdalom ha elveszítjük egy szerettünket :cry:
emlékszem amikor 11 éve Édesapám meghalt, azt gondoltam h soha többet nem leszek már boldog Elvesztett szeretteink 879200 aztán rá 2 évre megismertem a férjemet, és az első csókunk után olyan boldog voltam...aztán hazafelé menet sírtam...sírtam, mert hirtelen lelkiismeretfurdalásom támadt azért mert boldog vagyok Rolling Eyes De aztán rádöbbentem, h ien az élet, és bár a fájdalom sose fog már elmúlni amit Apukám elvesztése miatt érzek, de az élet megy tovább, és remélem egyszer még "valahol" újra együtt leszünk.

Nagyon nehéz megbírkózni a gyásszal- elfogadni, hogy valakit, akit szeretünk, nem láthatunk többé...én már elvesztettem Anyukámat és az Öcsámet is, majd a Legkedvesebb Tanárnőmet, aki sokkal több volt ennél számomra - amikor elment, úgy éreztem, Anyukám hagyott el másodszor. Ezt az érzést nem lehet megszokni, együtt kell vele élni, idővel halványul, de nem múlik el. A gyerekek számára is iszonyú, mikor ráébrednek a HALÁL és a MÚLANDÓSÁG tényére. Erről Szabó Magda, legkedvesebb írónőm élménye jut eszemba - édesapja repkedő kabátszárnya (sietve ment éppen valahová) ébresztette rá Őt gyermekkorában, hogy az Apa egyszer majd kiröppen az életéből örökre.Talán épp a múlandóság, a lét törékenységének tudata teszi számunkra az Életet még értékesebbé...
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Elvesztett szeretteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvesztett szeretteink   Elvesztett szeretteink Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 14:24

Anusia írta:
Nagyon nehéz megbírkózni a gyásszal- elfogadni, hogy valakit, akit szeretünk, nem láthatunk többé...én már elvesztettem Anyukámat és az Öcsámet is, majd a Legkedvesebb Tanárnőmet, aki sokkal több volt ennél számomra - amikor elment, úgy éreztem, Anyukám hagyott el másodszor. Ezt az érzést nem lehet megszokni, együtt kell vele élni, idővel halványul, de nem múlik el. A gyerekek számára is iszonyú, mikor ráébrednek a HALÁL és a MÚLANDÓSÁG tényére. Erről Szabó Magda, legkedvesebb írónőm élménye jut eszemba - édesapja repkedő kabátszárnya (sietve ment éppen valahová) ébresztette rá Őt gyermekkorában, hogy az Apa egyszer majd kiröppen az életéből örökre.Talán épp a múlandóság, a lét törékenységének tudata teszi számunkra az Életet még értékesebbé...

Bizony, a veszteség, amit a szeretett személy elvesztése jelent, nagy kín. Nem lényeges, hogy vérségi kapcsolat volt-e vagy sem, a fájdalom attól még ugyanaz marad, éget és mardos, felőrli a lelket. Osztozom fájdalmadban, kedves Anusia. Elvesztett szeretteink 109179
Vissza az elejére Go down
racz75
Vándorlélek
Vándorlélek
racz75


Érdeklődési kör : minden
Hobbi : tévézés

Elvesztett szeretteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvesztett szeretteink   Elvesztett szeretteink Icon_minitimePént. 18 Nov. - 16:31

én el vesztetem hármat egy hónapalat aba bene volt a feleségem is és három gyereket hagyot rám csak nem értem hogy mé ver a sors engem ez fájt a leg jobban hogy feleségem nicstöbé járok sziológus hogy még mindig ezt nem tudom hogy medig fogom birn ezt én se tudom csak a gyermekeimet sajnálom a leg jobban mert én gyenge vagyok de nagyn azt mogyák a gyerekeim és má nagyon hiánzik a feleségem és csak másfél hónapja vesztetem el hogy milesz velünk at még én se tudom Elvesztett szeretteink 879200 Elvesztett szeretteink 879200 Elvesztett szeretteink 879200 Elvesztett szeretteink 879200
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elvesztett szeretteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvesztett szeretteink   Elvesztett szeretteink Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elvesztett szeretteink
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Lelki bánatok fóruma •-
Ugrás: