Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
Skerina
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
Nóri
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
Cat
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
AlmosMaci
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
Liaram
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
JediKnight
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
cathy222
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
Kisbello
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
Yvain
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_bal11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_koz11Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")

Go down 
+7
AlmosMaci
katka
Cat
cathy222
Skerina
Anita20
Nada
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimePént. 27 Jún. - 13:05

...
Vissza az elejére Go down
Anita20
Vándorlélek
Vándorlélek
Anita20


Érdeklődési kör : könyvek
Hobbi : olvasás

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimePént. 27 Jún. - 18:18

Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, mert most nagyon szomorú vagyok, és nemtudom, hogy kivel beszélhetném meg a bánatomat :cry:
Ezenkívül szeretném ha valaki tanácsot mert eléggé el vagyok keseredve egy pasi miatt.
Kb fél éve megismertem egy pasit, akibe beleszerettem.Sajnos később kiderült, hogy nős Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Én balga viszont belementem ebbe a kapcsolatba mert annyira oda voltam érte.Azóta is tart ez a kapcsolat köztünk, de ő tegnap kijelentette nekem, hogy sohase fogja otthagyni a feleségét. Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Nemtudom mit tegyek, mert nagyon szeretem, de tudom hogy nincs jövője a kapcsolatunknak Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Szeretnék kilépni ebből a kapcsolatból, de úgy érzem hogy abba belehalnék ha elveszíteném :cry: Mit tegyek?????
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimePént. 27 Jún. - 21:05

Szomorúan olvasom az írásodat Anita :cry:
Sajnos én csak egy tanácsot tudok adni, és pont azt amit szerintem nem szeretnél olvasni:
jobb ha véget vetsz ennek a kapcsolatnak :|
Amíg tart csak szenvedni fogsz, és akkor is ha vége lesz, de akkor legalább egy idő után találsz magadnak mást, aki szeretni fog, és aki még nem kötelezte el magát másnak.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimePént. 27 Jún. - 21:40

Anita20 írta:
Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, mert most nagyon szomorú vagyok, és nemtudom, hogy kivel beszélhetném meg a bánatomat :cry:
Ezenkívül szeretném ha valaki tanácsot mert eléggé el vagyok keseredve egy pasi miatt.
Kb fél éve megismertem egy pasit, akibe beleszerettem.Sajnos később kiderült, hogy nős Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Én balga viszont belementem ebbe a kapcsolatba mert annyira oda voltam érte.Azóta is tart ez a kapcsolat köztünk, de ő tegnap kijelentette nekem, hogy sohase fogja otthagyni a feleségét. Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Nemtudom mit tegyek, mert nagyon szeretem, de tudom hogy nincs jövője a kapcsolatunknak Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Szeretnék kilépni ebből a kapcsolatból, de úgy érzem hogy abba belehalnék ha elveszíteném :cry: Mit tegyek?????
Sztem vele és a kapcsolattal ne tegyél semmit egyenlőre, csak éppen nézz körül, hogy még hány jó pasi szaladgál a világban, és főleg körülötted. Ha ráébredtél, hogy a világ nem csak ebből az egy foglalt srácból áll, akkor a szakítás is könnyebben, mi több, automatikusan fog megtörténni.
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 12:34

Anita20 írta:
Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, mert most nagyon szomorú vagyok, és nemtudom, hogy kivel beszélhetném meg a bánatomat :cry:
Ezenkívül szeretném ha valaki tanácsot mert eléggé el vagyok keseredve egy pasi miatt.
Kb fél éve megismertem egy pasit, akibe beleszerettem.Sajnos később kiderült, hogy nős Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Én balga viszont belementem ebbe a kapcsolatba mert annyira oda voltam érte.Azóta is tart ez a kapcsolat köztünk, de ő tegnap kijelentette nekem, hogy sohase fogja otthagyni a feleségét. Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Nemtudom mit tegyek, mert nagyon szeretem, de tudom hogy nincs jövője a kapcsolatunknak Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 Szeretnék kilépni ebből a kapcsolatból, de úgy érzem hogy abba belehalnék ha elveszíteném :cry: Mit tegyek?????

A férfiak zöme csak használja a nőket. Durván hangzik, tudom. De tény. Egy olyan férfi, akinek felesége van, mégis kezd mással (több esetben másokkal) is, nem szeret senkit. Még önmagát sem. Igen. Idővel - az értelmesebb rétege - rá fog döbbenni, magának ártott a legtöbbet.

Magunknak ártunk? Jogunk van hozzá. Másokat bántani senkinek nincs! Egy nős férfi egyszerre három ember árul el, háromszorosan sebez: elsősorban a legártatlanabbat az egészben: a feleségét. Másodsorban azt a bizonyos harmadikat - és végül saját magát...

Sose menj bele ilyen méltatlan kapcsolatba! Sérülsz, és sérülnek mások is. Mások sérelme pedig ugyanúgy a Te lelkeden is fog száradni, mint a sajátodé. De az előbbivel egyszer el kell majd számolnod valahol, valakinek... Mert mindig számon kéri rajtunk a Sors bűneinket.

Isten szemében nincs kis bűn, vagy nagy bűn: CSAK bűn van! Mindenért meglakolunk, amit másoknak okozunk: többszörösen kapjuk vissza... Nem kell ehhez hívőnek sem lenni. Ha nem hiszi valaki Istent, Allahot, vagy bármilyen misztikus hatalmasságot, ne higgye. A sors szekerével azonban már mindenki találkozott, szembesült. A rossztett vagy rosszakarat olyan, mint egy kilőtt, mágneses nyíl, mint egy eldobott bumeráng. Az indulási pontja a "küldő"... és a végső érkezési pontja is. Körberepülheti akár a Földet, mégis mindig visszatér ahhoz, aki kilőtte, elhajította. Ez tény. Az élet igazolja rendre, nap mint nap - csak látni kell hozzá, nem pusztán nézni...

Ha beleszeretünk valakibe, nem könnyű elutasítani a szeretett embert - "magunkat tagadjuk meg" vele. De csak nemesebb leszel általa. Amibe nem halsz bele, attól csak erősebbé válsz. Emberségünk próbája. Wink

A tét pedig maga a lélek!
Maradjon inkább tiszta, mert az nem mosható, mint egy elpiszkolódott ruha. A végső számadást pedig senki sem vállahatja, és nem is fogja átvállalni helyettünk...

A hazugságok olyan magvak, amelyek maguktól nem pusztulnak el, s el sem pusztíthatók. Mindig, újra és újra rügyet bontanak, sötét gyümölcsöket teremnek a világ végezetéig. Az igaz szavak valósággal eleven lények.

Védeni a védtelent,
Legyőzni a végtelent,
Áttörni a gátakat,
Erre születsz, ezért vagy!
Vissza az elejére Go down
Anita20
Vándorlélek
Vándorlélek
Anita20


Érdeklődési kör : könyvek
Hobbi : olvasás

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 14:20

Köszönöm a tanácsokat lányok, megpróbálom összeszedni magam ígérem, és véget vetni ennek a kapcsolatnak.Ma már nemet mondtam egy találkának vele, remélem ez lesz a kezdő lépésem, és tudok továbbra is kemény maradni vele szembe :cry:
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 18:45

Anita20 írta:
Köszönöm a tanácsokat lányok, megpróbálom összeszedni magam ígérem, és véget vetni ennek a kapcsolatnak.Ma már nemet mondtam egy találkának vele, remélem ez lesz a kezdő lépésem, és tudok továbbra is kemény maradni vele szembe :cry:

Így van, okosan döntöttél, kedves! Wink Nagyon nehéz lesz, tudjuk jól mindannyian... Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 De az idő múlásával egyre könnyebbé válik minden. Ráadásul innentől lehetőséged nyílik majd egy igazi, értékes kapcsolatra, ahol igenis Te vagy a legfontosabb, s nem pusztán egy eldobható másodhegedűs szerepkör lesz a Tiéd! Wink
Vissza az elejére Go down
Cat
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 9:25

Szerelmi bánat és társai? :| Engem mindenhol megtalálnak :cry: De már rájöttem, hogy én vagyok a marha Very Happy Minek mászok bele mindig ugyanabba a gödörbe Very Happy Na most kiküszöböltem a problémát.Nincs pasi,de ahogy nézem jó ideig nem is lesz Very Happy (Csak az a fránya romantika ne hiányozna :cry: )
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 11:49

Ez sajnos "előre megírt" sorsa mindenkinek, drága Cat! Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 753251
Sablonosan hangzik, de mégis tény: egy lift sem marad lent örökre, mint ahogy minden lift fel is megy egyszer. Csak az nem, amelyik nem működik... Márpedig mi még "működünk", és amíg a beteg lélegzik ugye, van remény! Wink

Nehéz megtalálni azt a partnert, aki egész életünkben társunk marad(hat). Ehhez persze magunknak is tennünk kell, úgy kell hozzáállnunk magunknak is a másikhoz, hogy ő maga is maradni akarjon... Ha két ember útja külön válik, nem lehet azt mondani, hogy csak a másik volt a hibás. Értelemszerűen az egyik fél mindig jobban ludas a szétválásban, de akkor is kettőn áll a vásár. Nehéz az ilyet beismernünk, mert a saját hibáinkat, gyengeségünket vagy épp gyarlóságunkat is el kell ezzel ismernünk. Ettől azonban még bizony így van...

Az ember mindig sérül ilyenkor. Lelkében, szívében, érzelmeiben egyaránt. Olykor elfelejtünk hinni, bízni. Nem csak a másikban, de önmagunkban is. Amíg a szívünk a helyén van, és képesek vagyunk tanulni a saját (és mások) hibáiból, nincs veszve semmi. Egy kapcsolat végét mindig úgy kell felfogni, hogy lezárult valami, amely már nem nyújtott valódi örömöt, s megnyit vele egy újabb ajtót - eleinte csak ablakot... -, ahol besétálhat egy potenciálisan szebb, jobb, boldogabb kapcsolat.

Egyszer minden zsák megtalálja a maga foltját. Te is meg fogod a Tiédet! Wink Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 96907 Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 23522
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 11:59

Cat írta:
Szerelmi bánat és társai? :| Engem mindenhol megtalálnak :cry: De már rájöttem, hogy én vagyok a marha Very Happy Minek mászok bele mindig ugyanabba a gödörbe Very Happy Na most kiküszöböltem a problémát.Nincs pasi,de ahogy nézem jó ideig nem is lesz Very Happy (Csak az a fránya romantika ne hiányozna :cry: )
sajnálom Cat , dehát bizony még fiatal vagy és még vár rád szerintem szerelem Wink
és majd akkor fog beköszönni hozzád amikor nem is számítasz rá....ez így szokott lenni Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520
Vissza az elejére Go down
Cat
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 13:36

Na azt megnézem,hozzám mikor kopogtat be a szerelem Very Happy Very Happy Mivel én nem járok sehova,max iskola meg vissza (ez kitesz 5 egész percet Very Happy ). De ha mákom van pont ezalatt az 5 perc alatt áll meg mellettem egy kocsi és a nekem való pasi kiszól, hogy első látásra belémomlott Very Happy Ezesetben jelentem kisebbik fiamat eldugom a zsebembe,nagyot meg bezavarom a suliba Very Happy
Kb. 3 hete az egyik ismerősöm mondta, van egy kollégája és én tetszem neki (akartam ajánlani az illető ugyan menjen már szemészetre Very Happy ). De mikor messziről megláttam "Adoniszt" rájöttem,nincs az a pénz, hogy a szememben vonzó legyen Very Happy
Amúgy a pasikat annyira már ismerem, hogy a 25%,amint megtudja, hogy gyerekem van tiplizik.A kövi 25% akkor,mikor elmondom, hogy két gyerkőc van.A harmadik 25% olyan hogy az ördög is sírva menekülne,a negyedik 25%-nak pedig vagy van valakije,vagy meleg Very Happy
De optimista vagyok.30 év múlva én járókerettel, életem szerelme kerekesszékkel fogjuk kimondani a boldogító igent Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 15:45

Cat írta:
Na azt megnézem,hozzám mikor kopogtat be a szerelem Very Happy Very Happy Mivel én nem járok sehova,max iskola meg vissza (ez kitesz 5 egész percet Very Happy ). De ha mákom van pont ezalatt az 5 perc alatt áll meg mellettem egy kocsi és a nekem való pasi kiszól, hogy első látásra belémomlott Very Happy Ezesetben jelentem kisebbik fiamat eldugom a zsebembe,nagyot meg bezavarom a suliba Very Happy
Kb. 3 hete az egyik ismerősöm mondta, van egy kollégája és én tetszem neki (akartam ajánlani az illető ugyan menjen már szemészetre Very Happy ). De mikor messziről megláttam "Adoniszt" rájöttem,nincs az a pénz, hogy a szememben vonzó legyen Very Happy
Amúgy a pasikat annyira már ismerem, hogy a 25%,amint megtudja, hogy gyerekem van tiplizik.A kövi 25% akkor,mikor elmondom, hogy két gyerkőc van.A harmadik 25% olyan hogy az ördög is sírva menekülne,a negyedik 25%-nak pedig vagy van valakije,vagy meleg Very Happy
De optimista vagyok.30 év múlva én járókerettel, életem szerelme kerekesszékkel fogjuk kimondani a boldogító igent Very Happy Very Happy
látom azért humorosan fogod fel a dolgokat és ez nagyon jó ,nem szabad keseregni Wink
Elmondom neked, h van egy jó ismerősöm, kb annyi idős mint te, és szintén 2 gyermeke van.Na ő is egyedül maradt velük mert a kedves párja úgy döntött h ő más nőbe szerelmes és a gyerkeit azóta is messziről lesz***a, holott ráadásul a kislány naon beteg volt kiskorában, és az anyukája nem győzött Bp-re menni vele.Na de a lényeg, h ő is párt kersett magának, és volt pár elcseszett próbálkozása az biztos, de most úgy néz ki h megtalálta Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 652268
A srác igaz h pár évvel fiatalabb nála, de jól kijön a gyerekeivel, és őt is imádja.Azóta már összeköltöztek és közös lakást vettek Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 72368
szal ő az élő példa h bizony 2 gyerek mellett is megtalálhatod az igazit Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 61422
de mondjuk az nem ártana ha néha eljárnál valahová kicsit Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 403848
Vissza az elejére Go down
Cat
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 18:49

Hát öngyi azért nem leszek, mert éppen nincsen hím a háznál Very Happy Eljárni meg eljárnék,feltéve ha a két gyereket tudnám hova tenni. De mivel hétközben Anyu dolgozik,így az kapásból kilőve.Hétvégén meg ugye pihen és akkor is minden munka rámmarad itthon. Picifiam meg olyan szinten anyás, hogy legmélyebb álmából is felébred, ha kiteszem a lábam a lakásból Very Happy
Szóval marad az előbb említett változat,hátha befut öt perc alatt a nagy Ő Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
katka
Vándorlélek
Vándorlélek
katka


Érdeklődési kör : zene asztrologia
Hobbi : zene hallgatás

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 17 Jan. - 3:02

Sziasztok!!!!!!!
Régi vendégnek számitok nálatok és sajnos mind ugyan azt keresük
szívünk fájdalmára a gyógyirt.
Én annyi idö után hittem valakiben aki most derült ki hogy az álmok szerte foszlanak bármennyire is szeretnénk nem maradnak meg hanem könyörtelenül el szállnak és utat engedve a fájdalmas valoságnak........
Hát igen én már csak mosolygok a dolgokon és sajnos nem tudom és már nem is akkarom se nem meg érteni se nem helyre hozni
Párkapcsolatban élek de még is egyedül és ez fáj de nagyon ........

és nem találom a meg oldást
hallotam egy mondást ami igaz is : mindig kell annyira önzönek lenni hogy saját magunkat helyezük előtérbe: és milyen igazak is ezek a szavak mert valamit mindig el felejtünk amikor pasi kerül a közelünkbe saját magunkra figyelni pedig ez nagyon fontos lenne

Nem tudom öszinte leszek elegem van mindenből és sajnos nem láttom az alagut végét pedig kellenne majd csak megláttom .......
Tudom mi is a helyes ut hagyni az egészet hagy menjen és kész
új dolgokba bele kezdeni csak hát most el fáradtam bele fáradtam abba hogy tele van a környezetem sok érzelem és energia vámpiral akiket észresem veszel csak mikor már minden erődet el vették ........
Na jó elég a panaszból mert azzal semmire sem megyek
köszönöm hogy meg hallgatot valaki és tudom hogy itt legalább kapok egy kicsi együtt érzést
köszönöm és jó éjszakát mindenkinek
Boldogságot mindenkinek mert erre mindenkinek szüksége van
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 290809
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 17 Jan. - 14:47

katka írta:
Sziasztok!!!!!!!
Régi vendégnek számitok nálatok és sajnos mind ugyan azt keresük
szívünk fájdalmára a gyógyirt.
Én annyi idö után hittem valakiben aki most derült ki hogy az álmok szerte foszlanak bármennyire is szeretnénk nem maradnak meg hanem könyörtelenül el szállnak és utat engedve a fájdalmas valoságnak........
Hát igen én már csak mosolygok a dolgokon és sajnos nem tudom és már nem is akkarom se nem meg érteni se nem helyre hozni
Párkapcsolatban élek de még is egyedül és ez fáj de nagyon ........

és nem találom a meg oldást
hallotam egy mondást ami igaz is : mindig kell annyira önzönek lenni hogy saját magunkat helyezük előtérbe: és milyen igazak is ezek a szavak mert valamit mindig el felejtünk amikor pasi kerül a közelünkbe saját magunkra figyelni pedig ez nagyon fontos lenne

Nem tudom öszinte leszek elegem van mindenből és sajnos nem láttom az alagut végét pedig kellenne majd csak megláttom .......
Tudom mi is a helyes ut hagyni az egészet hagy menjen és kész
új dolgokba bele kezdeni csak hát most el fáradtam bele fáradtam abba hogy tele van a környezetem sok érzelem és energia vámpiral akiket észresem veszel csak mikor már minden erődet el vették ........
Na jó elég a panaszból mert azzal semmire sem megyek
köszönöm hogy meg hallgatot valaki és tudom hogy itt legalább kapok egy kicsi együtt érzést
köszönöm és jó éjszakát mindenkinek
Boldogságot mindenkinek mert erre mindenkinek szüksége van
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 290809

Kedves Katka Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520
Naon sajnálom h ien rossz lelkiállapotban vagy, de örülök h megosztottad velünk a bánatodat. Sajnos segíteni csak magadon tudsz, mi legfeljebb csak tanácsokat adhatunk neked:(
Ha jól vettem ki az írásodból, akkor kapcsolatban élsz amit úgy érzel h lassan szétszakad, és bár próbálod menteni a dolgokat és megtartani a párodat de érzed h lassan akkor is vége.
Én sajnos ezzel kapcsolatban csak egy dolgot tudok ajánlani, ami sajnos túl fájdalmas:
a ragtapaszt sem szabad lassan leszedni mert csak hosszabban fáj, hanem gyorsan kell letépni.Igaz h akkor nagy a fájdalom, de utána már mindig egyre jobb lesz, és aztán a fájdalom 1szer csak elmúlik.
Ha biztos vagy benne, h a párod menni akar és nem menthető a kapcsolat, akkor jobb ha elengeded, mert csak minél több fájdalmat fog okozni Neked Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 109179
Bár a szerelmes ember azt gondolja h nem tud élni a szeretett párja nélkül, ez mégse igaz No
Van élet nélküle is, és ha 1szer túllépsz ezen a kapcsolaton akkor majd meglátod, h vannak még férfiak akik rád várnak Wink
Légy erős drága Katka, és tényleg légy kicsit önző, és most tegyél végre magadért is valamit!Engedd meg magadnak a boldogságot!! Még akkor is ha azért előbb egy kicsit boldogtalannak kell lenned Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 109179
Puszillak Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 23522
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeVas. 18 Jan. - 16:02

katka írta:
Sziasztok!!!!!!!
Régi vendégnek számitok nálatok és sajnos mind ugyan azt keresük
szívünk fájdalmára a gyógyirt.
Én annyi idö után hittem valakiben aki most derült ki hogy az álmok szerte foszlanak bármennyire is szeretnénk nem maradnak meg hanem könyörtelenül el szállnak és utat engedve a fájdalmas valoságnak........
Hát igen én már csak mosolygok a dolgokon és sajnos nem tudom és már nem is akkarom se nem meg érteni se nem helyre hozni
Párkapcsolatban élek de még is egyedül és ez fáj de nagyon ........

és nem találom a meg oldást
hallotam egy mondást ami igaz is : mindig kell annyira önzönek lenni hogy saját magunkat helyezük előtérbe: és milyen igazak is ezek a szavak mert valamit mindig el felejtünk amikor pasi kerül a közelünkbe saját magunkra figyelni pedig ez nagyon fontos lenne

Nem tudom öszinte leszek elegem van mindenből és sajnos nem láttom az alagut végét pedig kellenne majd csak megláttom .......
Tudom mi is a helyes ut hagyni az egészet hagy menjen és kész
új dolgokba bele kezdeni csak hát most el fáradtam bele fáradtam abba hogy tele van a környezetem sok érzelem és energia vámpiral akiket észresem veszel csak mikor már minden erődet el vették ........
Na jó elég a panaszból mert azzal semmire sem megyek
köszönöm hogy meg hallgatot valaki és tudom hogy itt legalább kapok egy kicsi együtt érzést
köszönöm és jó éjszakát mindenkinek
Boldogságot mindenkinek mert erre mindenkinek szüksége van
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 290809
Csak egy kis bíztatást szeretnék küldeni. Szerencsére én nem voltam ilyen helyzetbe, de csak annyit tudok mondani: "Jobb egy rövid kapcsolat boldogan, mint egy hosszú boldogtalanul és üresen."
Puszi
Vissza az elejére Go down
amy mimi
Vándorlélek
Vándorlélek
amy mimi


Érdeklődési kör : divat
Hobbi : zene

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeVas. 1 Márc. - 1:08

Nada írta:
Anita20 írta:
Köszönöm a tanácsokat lányok, megpróbálom összeszedni magam ígérem, és véget vetni ennek a kapcsolatnak.Ma már nemet mondtam egy találkának vele, remélem ez lesz a kezdő lépésem, és tudok továbbra is kemény maradni vele szembe :cry:

Így van, okosan döntöttél, kedves! Wink Nagyon nehéz lesz, tudjuk jól mindannyian... Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 879200 De az idő múlásával egyre könnyebbé válik minden. Ráadásul innentől lehetőséged nyílik majd egy igazi, értékes kapcsolatra, ahol igenis Te vagy a legfontosabb, s nem pusztán egy eldobható másodhegedűs szerepkör lesz a Tiéd! Wink
Vissza az elejére Go down
amy mimi
Vándorlélek
Vándorlélek
amy mimi


Érdeklődési kör : divat
Hobbi : zene

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeVas. 1 Márc. - 1:35

Sziasztok! Hát amit itt olvastam... Nekem már nincs lelki erőm pedig fiatal vagyok!!! Jó olvasni hogy valaki a világ legnehezebb perceit át vészelte!!! Nekem a szerelem kész ön gyilkosság már. Van most persze párom de... Ki mutatja hogy szeret de ez amit mi meg éltünk 7 hónap alatt az katasztrófa!! És most is szomorú vagyok mert szeretem és már csak ő van nekem meg édes apám de hozzá meg nem tudok menni....Remélem nektek könnyebb lesz minden nekm már nincs remény!!!
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeHétf. 2 Márc. - 0:08

amy mimi írta:
Sziasztok! Hát amit itt olvastam... Nekem már nincs lelki erőm pedig fiatal vagyok!!! Jó olvasni hogy valaki a világ legnehezebb perceit át vészelte!!! Nekem a szerelem kész ön gyilkosság már. Van most persze párom de... Ki mutatja hogy szeret de ez amit mi meg éltünk 7 hónap alatt az katasztrófa!! És most is szomorú vagyok mert szeretem és már csak ő van nekem meg édes apám de hozzá meg nem tudok menni....Remélem nektek könnyebb lesz minden nekm már nincs remény!!!

Miért érzed úgy h nincs remény ha van barátod aki szeret is téged??? Rolling Eyes
Talán van valami más is a háttérben?Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 109179
És sohase mond azt kedves amy mimi h nincs remény, mert az mindig van hidd el, és ha mi bármiben tudunk neked segíteni akkor csak szólj, és ha mást nem is de erőt és tanácsot tudunk neked adni I love you
Vissza az elejére Go down
Cat
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzer. 4 Márc. - 21:31

Nekem inkább egy normális kapcsi kéne Very Happy Olyat is tudsz Skeri ? lol!
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzer. 4 Márc. - 22:36

hajjaj, olyat sajnos nem, azt magadnak kell keresni Wink
de van remény, hiszen én is megtaláltam annak idején, és immár 11 éve élünk szépen együtt Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520
szal ne add fel, csak keress szorgalmasan tovább Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520
Vissza az elejére Go down
Cat
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzer. 4 Márc. - 23:04

akkor keresek egy másikat ezt meg eladom két hizóért Embarassed
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeCsüt. 20 Aug. - 22:49

Van bennem a szerelem. Őrült dolog. Pár barát mellettünk és a világ ellenünk:) Kiléptem az életemből és itt állok.... bennem a szerelem emléke....boldog vagyok, hogy megtörtént. Nem tűnik fájdalomnak? A hiány az ami fáj....
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimePént. 21 Aug. - 11:03

Jade írta:
Van bennem a szerelem. Őrült dolog. Pár barát mellettünk és a világ ellenünk:) Kiléptem az életemből és itt állok.... bennem a szerelem emléke....boldog vagyok, hogy megtörtént. Nem tűnik fájdalomnak? A hiány az ami fáj....

Drága Jade!

Teljesen meg tudlak érteni...Egy hosszabb kapcsolat után maradó hiányérzet és űr a legfájdalmasabb dolog....De minden seb beforr egyszer...
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 22 Aug. - 9:13

Liaram kedves,

Nem hossza volt a kapcsolatnak, hanem mélysége, olyan sokat kaptam olyan rövid idő alatt ami mindent megváltoztatott bennem és körülöttem.Ezért vagyok boldog és hálás és ez az ami miatt hiányzik:) Adnék én is szívesen, talán még megtehetem, talán már nem, majd az idő eligazít. Hiszem, hogy bármi történt ekkora tűz nem hamvad el hirtelen és a parázs ott szunnyad most és vár...miként én is várom, bármikor, bárhogyan érkezik vissza hozzám. Wink
Drága Liarám, olyan bánatos ez a topik. Nem lehetne arról is beszélni miként kezdődtek a szerelmek? Amikor egyszerre dobban a szív és a bennünk lévő boldogsághormonocskák miatt az egész világ mosolyogva figyel? Ha véget is ért, ha csúf vége is lett valamikor boldogságot adott. Talán, ha erre is emlékeznénk másként élnénk túl a veszteséget a hiányt, nem miazmásodna bennünk meg a fájdalom és nem pimpósodna bennünk a bosszú a harag vagy esetleg a féltékenység, ha mindenre emlékeznénk talán a kezdet át tudná mosni a lelkünket. Már a topik címét is kitaláltam magamban : Kicsi és nagy szerelmeink Embarassed
Jól elszaladtak a gondolataim ahhoz képest, hogy illedelmes úriasszonyként Very Happy meg akartam köszönni kedves válaszod és megértésed Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 23522 Jaj de édes kis szmájlikák vannak itt juhééééé ! Mindenkinek szép örömökben gazdag napot kívánok mindig szeretettel: Jade
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 22 Aug. - 21:16

Jade írta:
Liaram kedves,

Nem hossza volt a kapcsolatnak, hanem mélysége, olyan sokat kaptam olyan rövid idő alatt ami mindent megváltoztatott bennem és körülöttem.Ezért vagyok boldog és hálás és ez az ami miatt hiányzik:) Adnék én is szívesen, talán még megtehetem, talán már nem, majd az idő eligazít. Hiszem, hogy bármi történt ekkora tűz nem hamvad el hirtelen és a parázs ott szunnyad most és vár...miként én is várom, bármikor, bárhogyan érkezik vissza hozzám. Wink
Drága Liarám, olyan bánatos ez a topik. Nem lehetne arról is beszélni miként kezdődtek a szerelmek? Amikor egyszerre dobban a szív és a bennünk lévő boldogsághormonocskák miatt az egész világ mosolyogva figyel? Ha véget is ért, ha csúf vége is lett valamikor boldogságot adott. Talán, ha erre is emlékeznénk másként élnénk túl a veszteséget a hiányt, nem miazmásodna bennünk meg a fájdalom és nem pimpósodna bennünk a bosszú a harag vagy esetleg a féltékenység, ha mindenre emlékeznénk talán a kezdet át tudná mosni a lelkünket. Már a topik címét is kitaláltam magamban : Kicsi és nagy szerelmeink Embarassed
Jól elszaladtak a gondolataim ahhoz képest, hogy illedelmes úriasszonyként Very Happy meg akartam köszönni kedves válaszod és megértésed Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 23522 Jaj de édes kis szmájlikák vannak itt juhééééé ! Mindenkinek szép örömökben gazdag napot kívánok mindig szeretettel: Jade


Kedves Jade!

Bár korban alattad járok erősen,és minden bizonnyal tapasztalatlanabb is vagyok a szerelmi élet terén,meg tudlak érteni,hidd el.Édesanyám lelke hasonló dolgokban keres választ,mint a Tiéd...Vajon 44 évesen lesz-e még akit végre igazán,szívből szerethet,és aki ezt tudja értékelni és viszonozni?-igaz,ő több évnyi boldogtalan házasság után töpreng ezen,ami azért egy kissé más.Tudom,nekem még "ott a fenekemen a tojáshéj",de hiszem,hogy a szerelem nem korhoz kötött,bárkire bármikor rátalálhat,viszont minél jobban hajszolja valaki annál inkább elkerüli őt(a tapasztalat ezt sugallja).Néha a legváratlanabb helyen,a legváratlanabb helyzetben figyel föl valaki Ránk...Tudom...Én is így ismerkedtem meg a párommal...De ez egy hosszú történet:)Konzultálok Nadával és ha beleegyezik,talán nyitunk egy új "Kicsi és nagy szerelmeink"-topicot,ahol elmesélem hogyan történt...Meseszerű az egész:)

Viszont ha létre is jön a topic,ne itt,hanem a Szárnyaló lelkek fórumában keresd.Ez a lelki bánatok fóruma,mely szánt szándékkal a szomorú dolgok elpanaszolására nyújt lehetőséget,de boldogságban és örömködésben sincs hiány,csak egy kicsit följebb keresd! Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520

Szép,örömökben gazdag napot kívánok:Liaram
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzomb. 22 Aug. - 22:41

https://www.youtube.com/watch?v=kydOi8TA_zw Nrm biztos hogy sikerült beilleszteni, de ez az Apostol száma:Ne felejts el soha szeretni. Egy szép dallam és nem gagyi tanács. A refrénjét egész nap dúdoltam és ma megtanultam pócot feltenni fúrni és tiplizni meg ilyesmi Very Happy Igen a boldogtalanságból a fényre kell lépni üzenem anyukádnak, mindent lehet csak hinni kell Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeVas. 23 Aug. - 21:17

Ezt ismerem,gyönyörű szám!!
Vissza az elejére Go down
Esther
Vándorlélek
Vándorlélek
Esther


Érdeklődési kör : könyvek, filmek, zene, nyelvek, utazás
Hobbi : mindig más

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Higgyük el, hogy nem tart örökké! A bánat is elmúlik, úgy ahogy anno elmúlt a boldogság...   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimeSzer. 30 Jún. - 21:26

"Egyszer fent, egyszer lent..."
"Egyszer fent, egyszer lent"..
Hányszor halljuk.. Egy a számos közhely közül, amelyeket az élet nagy
periódusaiban - általában amikor épp nagyon lent vagyunk- mondogatunk
magunknak, vagy éppen valamely barátunk, szerettünk próbál bennünket
ezzel a magasztosnak nem mondható bölcsességgel vigasztalni. És valóban
úgy tűnhet, hogy benne rejlik a vigasz, hisz kijelentjük, hogy voltunk,
és leszünk is mi még fent, hajjaj..! Kecsegtet továbbá az ideiglenesség
érzetével, tehát azzal, hogy jelen helyzetünk pillanatnyi állapot,
keserűség. A valóságban persze nem egy pillanatig tart, hanem hetekig,
hónapokig, ne adj Isten évekig. Ilyenkor elkönyvelhetjük, hogy éppen
lent vagyunk és több lehetőségünk is van ezen időszak eltöltésére:

1. Lázadunk a sorsunk ellen, önsajnálatba burkolózunk és az egész
világot hibáztatjuk szerencsétlen, sanyarú életünkért/élethelyzetünkért.
Ebben az esetben van szó az otthon ülés, sorozatfüggés, nassolás,
sírás, ágyban fekvés FELVÁLTVA komboról. Általában egy idő után már ezek
se feledtetik még pillanatokra se a gondokat, ettől aztán még
dühösebbek leszünk és még jobban haragszunk a világra. Ezzel a "lent"
időszaka meghosszabodik, és az esetek nagy részében ezt magunk is
tudjuk. De erőnk már nincs változtatni, vagy az akarat maga hiányzik.

2. Éppen ebben a rossz és kilátástalannak tűnő időszakban erősödünk meg
leginkább. A sérelmeket és fájdalmakat nem daccal és vádaskodással
fogadjuk, hanem valaminek, amit át kell vészelni, le kell gyűrni minél
hamarabb. Elismerjük ugyan, hogy nem érezzük jól magunkat életünk ezen
szakaszában és azt is, hogy számos probléma megoldása vár még ránk. DE!
Felismerjük azt is, hogy mindehhez erőre van szükségünk, amit csak saját
akaratunkból meríthetünk. Ebben az esetben is ez az időszak fájdalmas
és gondokkal tarkított lesz, de itt van egy nagyon fontos dolog, amit
megteszünk: Segítünk saját magunknak, hiszünk abban, hogy saját lelki
erőnkkel túljutunk a lidércen. És ez be is fog következni, előbb, mint a
feljebb említett hozzáállás esetében.


Namármost. Felvázoltam két alaphozzállást. Természetesen ez azért nem
ennyire sarkított, de szándékosan pont a két végpontot jelöltem meg. Az
1. számú szituáció a gyakoribb - véleményem szerint- . De az az
egyszerűbb is, az is tény. A 2. szituáció idealizáltnak tűnhet. Ugyan ki
képes így kezelni egy mélypontot? Mi ez a "
Segítünk
saját magunknak, hiszünk abban, hogy
saját lelki erőnkkel túljutunk a lidércen."
maszlag? - Tehetjük
fel ezeket a kérdéseket. Pedig szerintem mindenki képes rá, hogy
segítsen saját magán gondolkodása átformálásával. De mennyivel
egyszerűbb mosni kezeinket és visszavonulni, depresszióba esni, hisz az
élet mérte ránk ezt a csapást, mi vagyunk az "áldozat", akinek most
megjár, hogy kiszenvedje magát. De sokáig tartoztam jómagam is a
kiszenvedős típusba. Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520 Kevés ember tudott nálam jobban szenvedni,
amikor eljött a "lent", és kevés ember tudta kevésbé értékelni, mint én,
ha eljött a "fent". Tragikomikus Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520. Végre valahára, ki tudja miért,
bennem valami változott. Jelenleg a "lent" korszakot élem, immáron
sokadszor. És talán belefáradtam az önsajnálatba és a szenvedésbe, mert
most szembe készülök szállni bármivel, ami még jön. Ugyanis kiderült,
hogy ami eddig történt, az csak a kezdet volt, az elkövetkezendő idők
tartogatják még csak az igazi nehézségeket, a nagy megpróbáltatásokat.
Meg kell most ijednem? Lehet. Meg vagyok ijedve? Az biztos. De
hátrálásról szó sem lehet. Nem hagyom magam legyűrni. Jöjjön bármi, tárt
karokkal fogadom, átölelem, magamhoz szorítom, és amikor már
biztonságban érzi magát a karjaimban egyszerűen megfojtom.. Szépen
sorban mindet. Addig, amíg ennek a "lent"-nek a démonjai elfogynak, és
végre felváltja a "fent". Azt pedig őriznem kell, amíg csak lehet, minél
tovább távol tartva azt a másikat.. Mert arra ugyanis már rájöttem,
hogy az sajnos mindenképpen visszatér, maximum annyit tehetünk, hogy
megnehezítjük a dolgát.

Ennyit az "Egyszer fent, egyszer lent"-ről. Így már nem is tűnik annyira
közhelynek ugye? Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitimePént. 2 Júl. - 12:29

Drága Esther, egyszerűen zseniális vagy! Annyira csodálatosan jó érzésekkel olvastam a bejegyzésed, hogy még bő szókincsű nyelvünk sem elég arra, hogy kifejezzem. Nem is tudod, milyen ritkán ütközik az ember olyan kiugróan szikrázó pozitív mentalitásba, mint a Tiéd! Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520

Ennél a résznél: "Nem hagyom magam legyűrni. Jöjjön bármi, tárt
karokkal fogadom, átölelem, magamhoz szorítom, és amikor már biztonságban érzi magát a karjaimban, egyszerűen megfojtom... Szépen sorban mindet.
" felsikkantottam, s szerettelek volna érte megölelni. Most virtuálisan megteszem! Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 96907

Köszönjük szépen felemelő, tapasztalatokon alapuló, mély emberi bölcsességet sugárzó soraidat. Megtiszteltetés számunkra, hogy idetaláltál! Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") 189520
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")   Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai") Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatva (szerelmi bánat, és "társai")
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Lelki bánatok fóruma •-
Ugrás: