Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
Skerina
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
Nóri
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
Cat
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
AlmosMaci
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
Liaram
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
JediKnight
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
cathy222
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
Kisbello
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
Yvain
Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Sorselemzés (Yvain válaszol)

Go down 
+7
Lilla
Cat
Skerina
Yvain
Anita20
cathy222
Nada
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimePént. 4 Júl. - 21:00

Sorselemzés. Yvain a segítségedre lesz. Kérdezz, és ő válaszol! Wink


A hozzászólást Nada összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 8 Jan. - 15:52-kor.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 11:44

Nagyon jó, hogy van már sors-elemző is a topikban. :bounce: Hogyan kell sors-elemzést kérni? Mi kell hozzá?
Vissza az elejére Go down
Anita20
Vándorlélek
Vándorlélek
Anita20


Érdeklődési kör : könyvek
Hobbi : olvasás

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 23:38

cathy222 írta:
Nagyon jó, hogy van már sors-elemző is a topikban. :bounce: Hogyan kell sors-elemzést kérni? Mi kell hozzá?
Ez engem is érdekelne Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimePént. 11 Júl. - 4:08

Szeretettel köszöntök Mindenkit, akit a sorselemzés érdekel!


Elsősorban szeretném megköszönni a lehetőséget Nadának, hogy itt lehetek közöttetek!

Másodsorban elnézést kérnék, hogy idáig nem jelentkeztem, de sajnos a NET hozzáférésem igen lassú és labilis, ami sokszor okoz gondokat számomra. Ha időnként egy két napig nem jelentkeznék kérlek, nézzétek el nekem.

- Ebben a topicban a tarot kártya és a számmisztika segítségével szeretnék segítséget nyújtani mindazoknak, akik az életük valamely súlyos válsághelyzetében bizonytalanok, nem tudják mit tegyenek, hogyan döntsenek,

- Választ keresünk arra, miért állít minket a sors újabb és újabb nehézségek elé.
- Miért születtünk éppen most ebben a testben a világra,
- mi az, amit ebben az életünkben meg kell tanulnunk!…


Pár szóval bemutatkoznék:

38 évvel ezelőtt születtem, a skorpió havában, skorpió aszcendenssel. Nem csak a dupla skorpió aszcendens, de már az is csoda volt, hogy hat hónapra és 90 dkg-mal született kisbabaként életben maradtam. Ez volt életem első nagy csodája. Második az édesanyám, aki egy rendkívüli asszony volt, sajnos ma már nem él! Mint oly sok embernek, neki is túl korán kellett távoznia. A harmadik és egyben legnagyobb csodája életemnek, hogy én is átélhettem az anyaság misztériumát, az élet nagy csodáját, egy 17 éves félig felnőtt fiatalember édesanyjaként.

Így születésem pillanatában eldőltek bizonyos jellemvonásaim. A mély érzelmi beállítottság, a beleérző képesség, az intuíció, az emberi szenvedés és fájdalom iránti megértés, részvét és segíteni akarás, valamint a titkok és rejtélyek, a misztikum iránti erős vonzódás, amely az évek előre haladtával csak erősebbé vált.

Az első szerelmi jóskártyámat édesanyámtól kaptam ajándékba, aki akkor csak szimbolikus ajándéknak szánta egy kiránduláson, ahol elcsattant életem első igazi szerelmes csókja. Akkor még nem tudhatta, hogy ez a véletlen kis ajándék hosszú évek múltával mennyire meghatározza majd az életem alakulását.

- Nem, nem akartam azonnal jóslással foglalkozni. J A szomorúan végződő „nagy” szerelem, és egy két sikertelen próbálkozás után, éveken keresztül inkább csak a kártyát faggattam, (Ahelyett, hogy a tettek mezejére léptem volna és a saját kezembe veszem a sorsom irányítását!): - Lehetek-e még boldog?

Ami kezdetnek játéknak indult, hamar komollyá vált.
Észrevettem, hogy a feltett kérdéseimre a kártya komolyan „válaszol”!
S a kártya előre jelzései sorban valóra is válnak. Még ekkor is kételkedtem, de amikor sajnos előre „kivetettem” kártyán második gyermekem halálát, akiről akkor még csak sejtésem sem volt, megfogadtam, hogy soha többé nem nyúlok kártyához!

Fél évvel később sajnos ez a jóslat is beteljesedett!

Négy évig be is tartottam a saját magamnak tett fogadalmam, de aztán egy mosolygós hétköznap este előkerült ismét a kártya.

Második férjem abszolút a realitások talaján álló ember. Mi sem áll tőle távolabb, mint a rejtélyek, titkok, misztikum, a csodák világa!

De abban az időben kicsit nehezebben mentek a dolgaink, az ő édesanyja is meghalt, kíváncsi voltam arra, milyen nehézségek várnak még ránk.

- Abból pedig, hogy előre ismerjük a ránk váró nehézségeket csak jó származhat, lesz időnk és lehetőségünk felkészülni a megpróbáltatásokra! – gondoltam én.

Már régen el is felejtettem, hogy mit jósoltam életem párjának, amikor egyik délután elém állt és elmesélte nekem, hogy amit hetekkel, hónapokkal ezelőtt megjósoltam neki, az mind be is következett.

Akkor dőlt el véglegesen a sorsom. Még mindig nem tudtam, hogy valaha jóslással fogok- e foglalkozni vagy sem, de egyet azonnal eldöntöttem, hogy bármi áron, de tanulni szeretnék.

Azóta is folyamatosan tanulok. Már rég nem használom a jó öreg cigány kártyát, hanem a sokkal nagyobb tudást igénylő tarot kártya titkait faggatom. Tanulmányaim során olyan tudományokba nyertem betekintést, amelynek létéről addig tudomásom sem volt.

Már az is világossá vált számomra, hogy életem végéig tanulni fogok!

Nagyon sokan, akik kártyát vetnek, akár játékként, akár komoly konzultáció céljából, nem is sejtik milyen komoly felelősséggel tartoznak az iránt, akik velük szemben a segítséget kérte.

Emberek életét változtathatjuk meg. Jót is tehetünk, segíthetünk, de a legmélyebb kút fenekére is lökhetünk valakit!

Kártyát vetni a megfelelő szakmai felkészültség nélkül, nagy felelőtlenség!
Most úgy érzem magam, mint aki egy hosszú út után végre haza érkezett.


Mindenkit nagyon megkérek arra, hogy mielőtt feltenné a kérdését nekem, nagyon figyelmesen olvassa el a következő fontos tudnivalókat!

Ez azért szükséges, hogy elkerüljünk minden felesleges félreértést.
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimePént. 11 Júl. - 4:19

A TAROT HATALMA



Minden mágia, a Tarot is kétélű: lehet fehér és fekete.
A kérdezőn és a közvetítőn múlik, hogy mivé teszi azt.
Ha nem rossz szándékkal kérdezi a tarot lapjait, természetesen megkapja a választ, de tisztátalan gondolatokkal ez a válasz ördögi.

A Tarot lehet fehér, isteni üzenet közvetítője, amennyiben a kérdés, amit hozzá intéznek becsületes, tisztességes szándékú, és valóban életbevágó!

Ne éljünk vissza vele, hogy lehetőségünk van jósolni vagy jósoltatni, és akármilyen banális ügyben ne konzultáljunk vele.

A természetfeletti erő válaszát, tehát a Tiszta Szellem válaszát csak életbevágó kérdések felmerülésekor szabad igénybe venni.


Sorselemzés (Yvain válaszol) 4_www.kepfeltoltes.hu_


Csakis becsületes céllal és kizárólag tiszta szándékkal!


Sorselemzés (Yvain válaszol) 1162575465


A betűk szentek és isteniek.
A hangokat rögzítő betűket, a betűkből összeálló szavakat, mondatokat és igét maga a legjobb ige, a legfőbb Ige helyezte kezünkbe, azért, hogy üzeneteit megértsük.
A mi feladatunk az, hogy ezen üzeneteket tisztasággal értelmezzük és használjuk.

Sorselemzés (Yvain válaszol) 1162575465


Ha valaki megtisztel a bizalmával és pár szónál, mint szerelem, egészség, munka többet is elmond nekem, (Nem mindent) csak amit a kérdés szempontjából fontosnak tart, annak azért örülök nagyon, mert akkor nem csak általánosságban kérdezhetem a kártyát, hanem a probléma mélyebb okaira is rákérdezhetek.
Máshonnan is megközelíthetem a témát.
A miértekre is válaszokat kaphatunk.

Azt is megtudhatjuk, hogy a kérdező lelke mélyén milyen rossz beidegződések eresztettek gyökeret, ami miatt egyszerűen nem tud kitőrni a problémák rengetegéből.

És az is előfordulhat, hogy ilyenkor olyan válaszokat kapunk, amelyeket idáig is tudtunk, de óriási negatív hatalma lehet, ha én több száz kilóméter távlatából is kivetem kártyán, akkor milyen romboló hatása lehet a kérdező életére nézve.

Ilyenkor számot kell vetni az eddigi életünkkel és vállalni a legnehezebbet, változtatni rajta.



Sorselemzés (Yvain válaszol) 1162575465


A Tarot és más jóslási módszerek folyamatokat mutatnak meg, amelyek nagy valószínűséggel a jelzet módon fognak alakulni, ha a kérdező ezután is úgy cselekszik, mint eddig, és olyan lehetőségeket jeleznek, amelyek csak akkor válnak valóra, ha a kérdező ki is használja ezeket.

A kártyák üzenete általában a következő 3-6 hónapra vonatkozik.
Sorselemzés (Yvain válaszol) 1162575465

A delphoi jósda jelmondata:
„Ismerd meg önmagad!”, és tudni fogod a sorsod,
mert a sorsod te magad vagy.
Változtass magadon, és változni fog a sorsod is!
Ha elfogadod magad, elfogadod a sorsod is!
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimePént. 11 Júl. - 5:39

Sorselemzés (Yvain válaszol) 00000786

Sorselemzés (Yvain válaszol) 00000661

Hogyan készülök fel a jóslásra

Egyre inkább hivatásomnak tekintem a jóslást, mint hobbinak.
17 éve vetek kártyát, de csak a szoros családi és baráti körnek, nagyon ritkán vetettem másnak is, mert meg kellett tanulnom, hogy nem mindenkinek szabad vetni, s vannak bizonyos esetek, amikor nem is szabad!

De nem tudom megtagadni, azt, amit legbelül érzek, és úgy érzem, hogy ha segíteni tudok másoknak, ha csak egy piciny reménysugarat is nyújthatok annak, aki már elvesztette minden reményét, akkor ezt meg kell tennem.

Életemben többször is éltem át már krízis helyzetet, de 15 évvel ezelőtt úgy döntöttem, egyetlen egyszer nem én jósolok magamnak, hanem „igazi” jóshoz fordulok, hátha tud adni egy kis reményt, mert abban az időben, ha én vetettem kártyát magamnak, csak tragédiákat láttam magam körül.
Később sajnos be is bizonyosodott, hogy jól láttam.

Igen híres jóshoz fordultam, aki két kérdésért cserébe elkérte a félhavi jövedelmemet, de akkor úgy hittem, hogy ha ilyen híre van, akkor tud is valamit. Ma már tudom, hogy a híresség, hírhedtség nincs egyenes arányban a tudással!
Kb. 15 percet tartózkodtam nála, ez alatt a 15 perc alatt a kérdésemből azonnal tudta, hogy mit „kell” nekem mondania, vagyis mit „szeretnék” hallani.
Hihetetlen pénzösszegért hagytam magam becsapni és az orromnál fogva vezetni, de úgy kell nekem, önként vállaltam a szamár szerepét.


Sorselemzés (Yvain válaszol) 00000661

Akár találkozom személyesen a kérdezővel, akár nem

A jóslásra fel kell készülni!

Tisztelni kell azt a több évezredes ősi tudást és bölcsességet, amelyek a tarot kártya szimbólumain keresztül jutnak el hozzánk, hogy segítsenek a múlt és a jelen figyelembevételével irányt mutatni a jövőre vonatkozóan.

Mint minden embert, engem is naponta érnek jó- és rossz élmények, amelyekről sokszor nagyon nehéz elfeledkeznem, vagy felül emelkednem. Ezért már a jóslás előtt egy két órával, elkezdem lelkileg felkészíteni magam a jóslásra.

Zaklatott, vagy fáradt, szórakozott lelkiállapotban nem lehet és nem is szabad jósolni, hiszen a jóslásnak pont az lenne a lényege, hogy bár nem ismerem a kérdezőt, és nem is tudok róla semmit, lelkileg teljesen rá tudjak hangolódni.
Ehhez azonban teljesen nyugodt légkörre van szükségem.

Sorselemzés (Yvain válaszol) 00000661

Nagyon sokan azonban a bevétel érdekében ilyen állapotban is jósolnak, majd amikor
a kérdező szóvá teszi azt, hogy semmi sem valósult meg abból, amit jósolt, nevetve azt mondja, hogy Ő sem nyújthat minden nap 100 %-os teljesítményt!

Nem is kell, és nem is lehet mindig 100 %-os az ember, de ilyen esetben, aki jósol, kihasználja a kérdező kiszolgáltatott helyzetét és becsapja!
Ilyenkor egyszerűen nem szabad jósolni.

Ha a jós, megfelelő lelkiállapotban, becsületesen és minden tehetségét latba vetve elkészíti a kért jóslást, szellemileg igen kifáradhat!
Attól függően, hogy milyen természetű jóslatot kérnek, és milyen élethelyzetben van a kérdező a sikeres jóslás hihetetlen energiaveszteséget okozhat.
Ezért nem tanácsos napi 2-3 jóslásnál többet elvégezni!

Itt meg is ragadom az alkalmat arra, hogy elmondjam, 100 %-os jóslat nincsen.
Nem is lehet,
mert a kártya egy lehetséges jövőt tár a kérdező elé,
amely akkor valósulhat meg teljes egészében, ha a kérdező, vagy akire még vonatkozik, nem tér le az addig választott útjáról.

De az Úrtól az ember szabad akaratot is kapott, így rajtunk múlik, hogy két út közül melyiket választjuk. Ha csak egy kicsit is letérünk az addig járt utunkról, már megváltoztatjuk a jövőnket!

Sorselemzés (Yvain válaszol) 00000661

Ezért tanácsolom minden jóslatom után, hogy:

„…a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra, amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy….”

Ezért, ha számodra negatív jóslatot mondanak, azt nem kell elfogadnod!
Inkább a tanácsot fogadd el, amellyel egy valóban tehetséges jós megad neked!
Csöppet sem kell beletörődnöd, mert a választás a te kezedben van,
Sorsod egyedüli irányítója te vagy!
Ha nem teszel ellene semmit, ne is csodálkozz, hogy beteljesedik, vagy
Nem védekezhetsz azzal, hogy „…meg volt írva a csillagokban…”
ami valóban meg van írva, az beteljesedik bármit teszünk is ellene, de az életed összes többi részének egyedüli irányítója csak te vagy és senki más!

Sorselemzés (Yvain válaszol) 00000661

Zárógondolatként pedig szeretném elmondani, hogy aki a mai világban jóshoz, ill. asztrológushoz fordul, az nem tanulatlan, buta babonás ember,
Hanem intelligens előre látó, aki maga akarja a saját sorsát irányítani
És nem bízza azt másra!


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 11 Júl. - 13:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimePént. 11 Júl. - 7:16

Yvain örömmel tölt el bennünket, hogy eljöttél közénk, reméljük sokáig maradsz velünk/nálunk!!
Tökéletes bemutatkozás volt, le a kalappal Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520 Sorselemzés (Yvain válaszol) 595769
Én feltétlenül felkereslek PM-ben, ha nem probléma.

További szép napot!
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimePént. 11 Júl. - 12:55

Alcyones írta:
Yvain örömmel tölt el bennünket, hogy eljöttél közénk, reméljük sokáig maradsz velünk/nálunk!!
Tökéletes bemutatkozás volt, le a kalappal Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520 Sorselemzés (Yvain válaszol) 595769
Én feltétlenül felkereslek PM-ben, ha nem probléma.

További szép napot!

Kedves Alcyones!

Nagyon szépen köszönöm a kedves fogadtatást! I love you
Enyém a megtiszteltetés és az öröm, hogy itt lehetek veletek! Sorselemzés (Yvain válaszol) 624533

Nagyon várom a leveled és örülök, hogy ha segíthetek neked.
És köszönöm, hogy megtisztelsz a bizalmaddal!

Nagyon szép és vidám napot kívánok! Sorselemzés (Yvain válaszol) 652268
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimePént. 11 Júl. - 15:48

üdv köztünk Yvain Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520
hát az biztos h én is faggatni foglak, hiszen ki ne lenne kiváncsi a jövőjére Wink Sorselemzés (Yvain válaszol) 290809
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimePént. 11 Júl. - 17:56


Mindenkinek köszönöm a kedves fogadtatást!
Sorselemzés (Yvain válaszol) 652268


Lenne kedvetek játszani velem?

A következő játékot találtam ki:

minden reggel húzok egy lapot, de nem fordítom fel, tehát nem tudhatom meg azonnal mi a kártyák üzenete arra a napra, de a nap végén mondjuk este 19 órakor már felfordíthatom a lapot és megtudhatom az ősi bölcsesség alapján mi volt arra a napra kijelölve a számomra vagy azok számára akiknek kedvük van játszani velem.

Ezek után tolmácsolom nektek a kártyák üzenetét és akinek kedve van hozzá végiggondolhatja, hogy volt -e a kártyának valamilyen benső üzenete az ő számára.
Alakult-e valami hasonlóan a napjában.

Nem mondhatom el előre mit "üzennek" a lapok, mert ezzel előre befolyásolhatnám a nap hangulatát, de a nap végén érdekes lehet értékelni vajon mi is történt velünk.

Holnaptól indulna a játék...

Ha most nem is nyerte el az ötlet a tetszéseteket, szeretném mégis kipróbálni, mert biztos, hogy idővel nagyon szórakoztatóvá, érdekessé és az önismeretünk szempontjából is nagyon tanulságossá válhat.

Szeretném, ha együtt játszhatnánk!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimePént. 11 Júl. - 21:04

Yvain, nekem tetszik az ötlet Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520 Én benne vagyok Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeSzomb. 12 Júl. - 16:24

Yvain, akkor ma este fordítod fel a lapomat/lapunkat, mert engem ma főleg érdekelne!!
Nem tudom, hogy 19 óra körül tudok-e jönni, ha nem akkor is írd le kérlek itt, vagy akár PM-ben is. Ígérem válaszolok még a mai nap folyamán!
Előre is köszönöm!!
Lássuk, mit mondanak a lapok..Wink
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeSzomb. 12 Júl. - 17:30

én is akarok játszaniiiiiiiiiiiiiii Very Happy Very Happy
szal nekem is fordíts fel egy lapot Yvain Wink
este jövök megbeszélni Wink
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 0:55

Sorselemzés (Yvain válaszol) 00000786

2008. július 12.

Ma este lefekvés után jól gondold végig, hogy a nap folyamán mi történt veled, mert előfordulhat, hogy olyan lehetőségek vannak elötted, amelyeket idáig valami miatt nem vettél észre.

Biztosan van egy régóta dédelgetett álmod. Egy kreatív ötlet, egy gondolat, egy vállalkozás vagy új karrier lehetősége, esetleg egy régen várt utazásé.
Elég erős, kitartó és tehetséges vagy ahhoz, hogy mindezt az álmot akár önállóan, akár valakikkel összefogásban megvalósítsd!
Az is előfordulhat, hogy egyedül kell megoldanod egy problémát (feladatot), amelyért a felelősséget is egyedül neked kell vállalnod.
De azt is jelentheti, hogy úgy érzed nagyobb önállóságra van szükséged.
Jelenthet azonban egy olyan fiatalembert is körülötted, aki egészen elvarázsol téged.
Negatív értelemben olyan embert is jelölhet, aki megcsal valamiben, nem őszinte hozzánk, azért, hogy saját érdekeit előtérbe helyezze.

Jelentése: a hit önmagadban, és a szorgalom nemsokára meghozza a gyümölcsét.
A kezdeti sikerekből egyre nagyobb önbizalmat nyerünk és önbizalmunkkal együtt a kreativitásunk is növekedni fog.
Minden lehetőségünk meg van ahhoz, tehát, hogy a régen dédelgetett álmunk megvalósítsuk, de ezért bátornak kell lennünk és kockázatot kell vállalnunk.

Bátran vállald fel önmagad és valósítsd meg álmaidat!

A másik kártya érdekes módon az első kiteljesedését jelenti.


Utalhat a kártya arra is, hogy az emberi kapcsolatainkban nem mutatjuk ki valódi érzelmeinket.

S minden erőnket anyagi javaink megteremtésére, felhalmozására és biztosítására fordítjuk.
Figyelmesen mérjük fel anyagi helyzetünket és vigyázzunk mindarra, amit eddig sikerült megszereznünk!
Jelenthet azonban zsugoriságot, amikor megvan ugyan a pénze valakinek, de mégsem akarja megosztani a vagyonát másokkal.
Az létbizonytalanságtól, szegénységtől való túlzott, akár bénító félelmeinket is jelentheti.

A fentiek értelmében jelenthet rossz értelemben vett birtoklási vágyat is.
Sajnos előfordulhat, hogy képtelenek vagyunk a lazítására, a dolgok elengedésére.
Amíg nem vagyunk képesek félelmeink elengedésére, addig nem is számíthatunk változásra!


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 13 Júl. - 1:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 1:00

Elnézést kérek a késésért, de az évadzáró suli-buli kicsit elhúzódott, ha nem is este 7 órakor, de azért még ma teljesítettem az ígéretemet. Rolling Eyes Embarassed


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 13 Júl. - 2:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 2:12

Anita20 írta:
cathy222 írta:
Nagyon jó, hogy van már sors-elemző is a topikban. :bounce: Hogyan kell sors-elemzést kérni? Mi kell hozzá?
Ez engem is érdekelne Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520

Kedves Anita20 és cathy222!

A sors elemzés egy nagyon összetett feladat.

- A tarot kártyában foglalt ősi bölcsességek alapján először a konzultáló múltjába próbálok betekintést nyerni,

- majd felteszem azt a kérdéskört, amire a kérdező tanácsot ill. választ szeretne kapni.

- ezek után előveszek egy hatalmas kockás matek lapot és feljegyzem a kérdező

- leánykori nevét, férjezett nevét és becenevét,
- a születési helyét és
- pontos címét (emelet, ajtó nélkül)
- születési idejét: év-hó-nap.

Ezen adatok alapján felállítok egy elméletet, hogy az illető hölgy vagy úr személyisége milyen jellemvonásokat hordozhat magában, milyen dolgok mennek jól számára, illetve okozhatnak nehézséget a mindennapok során és vajon most ebben az életében és ebben a testben milyen feladatok várnak rá, mi az amit meg kell tanulnia.
A párválasztás terén mi az ami akadályokat jelenthet és melyek azok a jó tulajdonságok, amelyeket érdemes továbbfejlesztenie önmagában.

Jelenleg éppen most készítek ehhez egy programot, amellyel szeretném lerövidíteni azt az időt, ami ahhoz kell, hogy egy ilyen jellemzés elkészülhessen. :study:

A számmisztika topicban lenne érdemes erről a tudományágról bővebben írni.

Nagyon sokat segít abban, hogy megismerjük önmagunkat. Segít elfogadni a gyengeségeinket és megismertet minket a jó tulajdonságainkkal és ha szükség van erre meg is erősít minket, hogy reálís képet alkothassunk önmagunkról.

Remélem, hogy sikerült mindenki kíváncsiságát egy kicsit felébresztenem! Wink Sorselemzés (Yvain válaszol) 61422
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 9:41

Yvain írta:
(...) Remélem, hogy sikerült mindenki kíváncsiságát egy kicsit felébresztenem! Wink Sorselemzés (Yvain válaszol) 61422

Nem kicsit, nagyon Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520 Wink
Én a tegnapi napról lecsúsztam, de remélem a mairól nem fogok.
Jelezzetek, ha sorra kerültem sorselemzésben, köszi :bounce:
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 10:39

most akkor rám meik kártya vonatkozik??A második??
Vagy a kettőt együtt kell értelmezni? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 11:52

Skerina írta:
most akkor rám meik kártya vonatkozik??A második??
Vagy a kettőt együtt kell értelmezni? Rolling Eyes

Szép reggelt Mindenkinek! Sorselemzés (Yvain válaszol) 624533

Kedves Skerina!

Azt kellene átgondolnod, hogy a tegnapi nap történéseivel kapcsolatban üzen -e neked valamit a két kártya.

- Például teljes mértékben felvállalod- e önmagad?

- Van -e olyan személy körülötted, akivel nem vagy teljesen őszinte?

- Illetve, szeretnél -e valamit megvalósítani, akár egy ötleted, akár egy feladatot megoldani, de még kételkedsz önmagadban, pedig ott van a lehetőség a szemed előtt csak valami oknál fogva nem veszed észre?
Lehet ez egy egészen apró lehetőség.

- Jelölhet egy tehetséges fiatal embert is, aki segít neked.
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 12:40

hát próbálok keresni valami összefüggést a tegnapi napommal kapcsolatban, de mivel csak egy bevásárláson voltam a férjemmel, utána pedig filmeztünk itthon...ezért nem naon látom az összefüggést :|
a második kártyával kapcsolatban már inkább, mert kicsit túlköltekeztem tegnap magam, és 700Ft-tal a pénztárcámban értem haza, ezért kicsit lelkiismeretfurdalásom volt, h túl sokat költöttem. :cry:
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 13:14

A túlköltekezésnél az a rosszabb, amikor azért a rengeteg pénzért szinte semmit sem kapunk! Sorselemzés (Yvain válaszol) 813309

Ha a tegnapi napra nem is illik a kártya üzenete, de az év többi napján sem illik rád? Sorselemzés (Yvain válaszol) 61422 :hoh:
Mindazt, amit jelent előre is jelezheti számunkra!

A lényege ennek a játéknak, hogy könnyednek, komolytalannak látszik, mégis nagyon komolyan végig kell gondolni. Akkor is előfordulhat, hogy nem mond számunkra semmit....és később...?
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 14:59

akkor a jövőmmel kapcsolatban végig gondolom újra a dolgot Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520
terveim mondjuk vannak, de csak jövőre munka ügyben, mert idén még decemberig suliba járok :|
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 20:13

Yvain, nekem több dolog is passzol a leírtakból. Várom ma is a kártya felfordítását!!
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 21:47

Sorselemzés (Yvain válaszol) 00000786

2008. július 13.

Ha személyre vetítjük a lapot, jelenthet egy vakmerő, karizmatikus személyt, aki nagyon kreatív, agilis, azonban, olyan ember, aki mindig felkavarja maga körül az álló vizet. Nem sokat törődik másokkal, vagy a következményekkel, csak saját magával törődik és az önös érdekeit tartja szem előtt.
Nem különösebben megbízható, okos, szellemes, de olykor irigy, intrikus személyiség, érdekember.

Vedd észre, hogy az ellenfeled semmivel sem erősebb nálad, azonban veled ellentétben képes elhitetni az ellenkezőjét.

De jelölhet a kártya olyan eseményeket, amelyek nagyon gyorsan vagy teljesen váratlanul következnek be!
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 21:54

Nagyon örülök, hogy tetszik a játék! Sorselemzés (Yvain válaszol) 994121
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeCsüt. 17 Júl. - 21:43

Remélem minél hamarabb köztünk lehet Yvain, kimaradtunk néhány napi kártya felfordítással Sorselemzés (Yvain válaszol) 109179
A technika ördöge mindig közbe szól Sorselemzés (Yvain válaszol) 109179
Türelem rózsát Sorselemzés (Yvain válaszol) 290809 teremt Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 12:08

Szia Drága Yvain!

Köszönöm, hogy elfogadtad a meghívásom, felkérésem! Fantasztikus munkát végzel, szembetűnő elhivatottsággal, alázatossággal a téma iránt! Ez rendkívül szimpatikussá, kompetenssé teszi személyed. A fentebb leírt nézeteiddel sikerült meggyőznöd - ezt Te jól tudod, miért és mire mondom! Wink Márpedig ez még keveseknek sikerült... ezt meg én tudom, mire és miért mondom... Very Happy

A többiek nevében is hálásan köszönöm áldozatos munkádat, amit másokért teszel! Sorselemzés (Yvain válaszol) 592217
Vissza az elejére Go down
Cat
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 14:00

Ide is befic Very Happy Kaphatok én is sorselemzést? Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 15:38

Cat írta:
Ide is befic Very Happy Kaphatok én is sorselemzést? Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520
még szép h kaphatsz, csak egy kis türelmet kérünk, mert Yvainnak néha technikai problémái vannak Sorselemzés (Yvain válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
Cat
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 18:58

Technikai probléma az nálam is szokott lenni Very Happy Főleg mikor nagyfiam kitúr a gép elől Very Happy De türelmes vagyok és szépen kivárom a sor(s)omat Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sorselemzés (Yvain válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sorselemzés (Yvain válaszol)
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: