Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Skerina
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Nóri
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Cat
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
AlmosMaci
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Liaram
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
JediKnight
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
cathy222
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Kisbello
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Yvain
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_bal11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_koz11Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Sorselemzés (Yvain válaszol)

Go down 
+7
Lilla
Cat
Skerina
Yvain
Anita20
cathy222
Nada
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 5:17

Szép hajnalt kívánok Mindenkinek!
Lassan fel kel a Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 is. Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520

Szeretnék Mindenkitől elnézést kérni, hogy pár napig nem jelentkeztem, de teljesen belebújtam a személyiségelemző progi fejlesztésébe, amelyről egy ezt megelőző bejegyzésemben írtam, szeretnék minél előbb készen lenni vele, s közben pihenés képpen az álomfejtés topicot bújtam. A gép előtt ért a reggel és sajnos kaptam egy elég csúnya allergiás szemgyulladást. Így most kb. 2 mm-es résen át szemlélem a világot. :suspect:
A párom első szava az volt: Hű, de szőrnyen nézel ki Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 543750 a postás meg szó szerint frászt kapott tőlem. Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 228676 Rettentő ábrázatomtól elszörnyülködött két pasi látványa nem tett jót az önbecsülésemnek!
El is határoztam, hogy ha már így kell leélnem az életem pályát módosítok és beadtam egy önéletrajzot. A párizsi Notre Dame-ban, jelentkeztem törönyőri állásra, mivel fényképet is kellett mellékelni az önéletrajz mellé szerintem van rá esélyem, hogy megkapom az állást! :hoh: S mivel a párom már nem lát olyan kívánatosnak mint régen, ősszetőrte a szívem Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 382857 , ezért úgy határoztam, hogy lecserélem őt egy sokkal híresebb és markánsabb férfira.
Én leszek Frankenstein menyasszonya! :twisted:

Elnézéseteket kérem, ha pár napig kicsit szűk látókörű leszek, ígérem nem tart már sokáig!

Drága Nada! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 290809

Nagyon köszönöm a rendkívül kedves és szívet melengető szavaidat! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 592217 Annyira meg vagyok illetődve, hogy szeretném, de nem találok szavakat! Embarassed I love you
Engem már az is hatalmas örömmel töltött el, hogy ilyen kedvesen fogadtatok, hogy itt lehetek közöttetek! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 290809 Szeretnék nagyon sokáig itt maradni közöttetek!
S remélem még nagyon sokáig segíthetek nektek mindenben, amiben csak tudok és köszönöm, hogy tanulhatok tőletek!

Egyedül nagyon unalmas felfedező úton járni! :cyclops:

Nagyon szép reggelt és csodaszép vasárnapot kívánok Mindenkinek!

Ui.: emlegetett :twisted: megjelenik. A technika ördögének farkincájára csomót kéne kötni, mert kétszer szállt el az egész bejegyzésem, remélem ezt már el tudjátok majd olvasni.
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 9:55

örülök én is h újra itt vagy Yvain, és ígérem többé nem emlegetem a technika ördögét :evil: Very Happy
reméljük a szemed is hamar meggyógyul Wink
a toronyőri állás miatt meg nem szorítok neked, mert ha azt megkapod akkor tuti h nem fogsz tudni velünk foglalkozni, mert ott aztán nincs internethozzáférés :joker: lol!
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 15:53

Drága Yvrain! Gyógyulj meg hamar! Jaj, de fájhat, szegénykém! Mélyen veled érzek, drága! I love you
Óh, igen, és nagyon tetszik a humorod! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 59761
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 10:50

Nada írta:
Drága Yvrain! Gyógyulj meg hamar! Jaj, de fájhat, szegénykém! Mélyen veled érzek, drága! I love you
Óh, igen, és nagyon tetszik a humorod! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 59761

Drága Nada!

Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságot!
Most már itt vagyok :puszis: és az ábrázatom sem olyan csúf már! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 644908
Este jövök a napi kártyával és igyekszem minden kérdésre válaszolni.
Addig is Mindenkinek csodaszép Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 kívánok!
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 11:01

Skerina írta:
örülök én is h újra itt vagy Yvain, és ígérem többé nem emlegetem a technika ördögét :evil: Very Happy
reméljük a szemed is hamar meggyógyul Wink
a toronyőri állás miatt meg nem szorítok neked, mert ha azt megkapod akkor tuti h nem fogsz tudni velünk foglalkozni, mert ott aztán nincs internethozzáférés :joker: lol!

Nagyon szépen köszönöm neked is a jó kívánságot!
Pedig már a púpom is szépen nő, a sok ülő munkától. Gondolod, hogy a mai világban nem jár a munkakörömhöz az internet hozzáférés? Látod erre nem is gondoltam! No Most jut eszembe én még a sámlin álva is szédülök! Rolling Eyes S ez sajnos igaz is. Hát most mi lesz az én nemzetközi karrieremmel? :scratch: Most aztán lóg az orrom rendesen!elephant

De nagyon örülök, hogy itt lehetek veletek!

Legyen nagyon szép a Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 -d!
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 22:28

örülök h már jobban vagy és várjuk a kártyát Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 290809
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 5:19

Skerina írta:
örülök h már jobban vagy és várjuk a kártyát Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 290809

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 00000786



2008. július 23. Szerda



A mai napot az érzelmek hatják át. Ezt a lapot úgy ismerik, mint a kívánságok lapját. De remek ómen, ha állásról, üzleti, párkapcsolati kérdésben találunk rá. Mindenképpen sikert jelez a lap. Más értelmezésben azt jelenti, hogy megszerezzük azt, amit akarunk, ráadásul olyan minőségben, amilyenben akarjuk.


De jelentheti azt is, hogy okos ill. bölcs apai vagy baráti tanácsot kapunk!


Most nem arról van szó, mint amikor nagyon sóvárgunk valami után és amikor megkapjuk, rájövünk, hogy már nem is kell.


Sokszor olyankor kerül elő ez a kis lap, amikor egy kapcsolat éppen kibontakozóban van. A jelenben azonban jelenthet új boldogságot.
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 5:50

Alcyones írta:
Yvain örömmel tölt el bennünket, hogy eljöttél közénk, reméljük sokáig maradsz velünk/nálunk!!
Tökéletes bemutatkozás volt, le a kalappal Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 595769
Én feltétlenül felkereslek PM-ben, ha nem probléma.

Halihó!
Mindjárt kétszer is elnézést kell tőled kérnem először azért, mert csak megkésve tudok válaszolni neked, másodszor pedig azért, mert a fórum nem volt hajlandó elküldeni neked a privát boxban megfogalmazott válaszomat, így utólagos engedelmeddel ide írtam, a többit úgyis emilben küldöm el neked!

A sorselemzéshez lenne pár kérésem:
Szeretnék egy nagyon jól megfogalmazott kérdést kérni tőled, amire azt szeretnéd, hogy útmutatást adjon számodra a kártya.

Egyetlen kérésem ezzel kapcsolatban, hogy ne pár szavas mondat legyen, mint: karrier, egészség, szerelem vagy Mit hoznak számomra az eljövendő hónapok?

A kártya komoly kérdésre komoly választ ad, általános kérdésre általános választ ad. Pontosan olyan komolysággal, amilyen komolysággal mi kértük a jóslást. Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520)

Ha egy kicsit körülírod a problémát, nem sokkal csak pár mondattal, nem kell mindent leírnod...akkor más nézőpontból is kérdezni tudom a kártyát, így egy sokkal teljesebb összképet kaphatunk.

De nem feltétlenül szükséges.

Ha megkaptad a kérdést kérek pár nap türelmet és nagyon szívesen elkészítem neked. Örülök, hogy segíthetek és köszönöm, hogy megtisztelsz a bizalmaddal!

Nagyon szép Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 kívánok neked az eső ellenére is!
Remélem, hogy Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 közben már nem esik majd. Hajnalban szeretem a csendes esőt, amely tisztítja a levegőt.

Szia!
vábbi szép napot!
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 20:08

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 1216654808_78




A kapcsolatotok nem az égben kötetett és nem szerencsés párosítás!Valaki kíméletlenül átgázol a szíveden és a lelkeden! Észre sem veszi mennyire szükséged lenne megértésre, gyengédségre, együttérzésre és szeretetre. A te szíved majd meg szakad, ő azonban csak türelmetlen és ingerült.

Nagyon szép estét kívánok Mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Lilla
Vándorlélek
Vándorlélek
Lilla


Érdeklődési kör : misztikum, ezo
Hobbi : kezimunka, rejtvenyek, net

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Júl. - 13:22

Szia Yvain, kerhetnek en is egy sorselemzest? 1967.07.22 szulettem es uj kapcsolatban vagyok,meg kialakulatlan.Irahatod az elemzest ide nyugodtan nem titkolom,nem kell privat uzenetben.Koszonom szepen. Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Júl. - 15:19

Lilla írta:
Szia Yvain, kerhetnek en is egy sorselemzest? 1967.07.22 szulettem es uj kapcsolatban vagyok,meg kialakulatlan.Irahatod az elemzest ide nyugodtan nem titkolom,nem kell privat uzenetben.Koszonom szepen. Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520

Kedves Lilla!

Köszönöm a bizalmat! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520
A sorselemzést akkor lehet igazán jól elkészíteni, ha attól aki azt kéri egyetlen nagyon jól megfogalmazott kérdést kapok. Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520 Miután megvan a kirakás témaindító kérdése már jól körbe tudom gombolyítani a témát.

Várom a kérdésed.

Szia Yvain
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 16:58

Yvain írta:
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 1216654808_78




A kapcsolatotok nem az égben kötetett és nem szerencsés párosítás!Valaki kíméletlenül átgázol a szíveden és a lelkeden! Észre sem veszi mennyire szükséged lenne megértésre, gyengédségre, együttérzésre és szeretetre. A te szíved majd meg szakad, ő azonban csak türelmetlen és ingerült.

Nagyon szép estét kívánok Mindenkinek!


Egyetlen dolgot kérnék:
Ha minden este megnézed a jóslatod, pár szót írj nekem kérlek!


Elég annyi, hogy most ez nem illett a mai napra!
Vagy elgondolkodtatott!

S ha véletlenül illett rád a napi jóslat, akkor nagyon boldoggá tennél, ha pár szóban megírnád nekem!

Annyit azonban még szeretnék elmondani, hogy ez azért érdekes játék, mert lehet, hogy amit arra a napra írtam semmilyen mértékben nem illik rád, mégis előre jelezhet bizonyos történéseket!
A játékot nem szabad lezárni azzal, hogy:

- ez ma nem jött be, hanem egy ideig, pár napig figyelni kell, mert előfordulhat, hogy valóban felhívja a figyelmed valamire, amit elötte még csak nem is sejthettél, vagy megerősít valamilyen témában.

Ezer puszi

Yvain

Ui.: nagyon lehangoló érzés egyedül játszani. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 17:13

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 00000786


Példaként és név nélkül felteszek erre az oldalra két sorselemzést nektek,hogy legyen képetek arról, mit is értek én sorselemzés alatt és mit várhat el tőlem az aki megtisztel a bizalmával! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520
Az alábbi esetek valós élethelyzeteket takarnak, de megkérek mindenkit, hogy ne kezdjen el találgatni kiről szól a jóslat, mert a személyre szóló jellegzetességeket megváltoztattam, így az elemzés bárkire ráillik. :alien:


Szeretnéd megtalálni a lelki egyensúlyodat, a boldogságot családi életedben, elismerést a munkádban és az anyagi biztonságot.
Előfordul, hogy a munkahelyi stressz sokszor elviselhetetlenül nehezedik rád.

Azonban augusztus hónaptól ( jövő augusztus hónaptól) jelentős változás álhat be az életedbe:

A munkád stabil bár nagyon nehéz időszakot jelöl a kártya, kemény munkát és úgy néz ki, hogy csak nagyon kevés látszólagos eredményt hoz.

De ne add fel! Nagyon keményen kell majd dolgoznod és sokáig kell várni a sikerre és az igazi megbecsülésre, de ha kitartasz, minden amit szeretnél valóra tudod váltani és az anyagi helyzetet egyenesbe kerül. Ha feladod nem lesz értelme annak a rengeteg munkának és áldozatnak, amit meghoztál. A férjed kitart melletted és segíteni fog mindenben és ugyan ezt mondhatom el a házasságotokra is.

Lehet, hogy az a rengeteg nehéz év, ami mögötted/mögöttetek van most fog majd beérni. Nagyon komolyan mérlegeld a dolgot, hallgass a szívedre, de legfőképpen az eszedre!
Ne kergess illúziókat, lásd a dolgokat a maguk lecsupaszított meztelen valójában és úgy hozd meg a döntésedet! Ha ezt nem tudod megvalósítani nem találod meg a lelki egyensúlyodat, képtelen leszel megváltoztatni az életed és nem tudsz kilábalni jelenlegi helyzetedből.

Családi boldogságod akadálya most te vagy. El kell engedned a múltat és lehetőséget kell adnod a már meglévő házasságodnak, amely mindaddig nem lehet boldog, amíg az igazi értékeit nem ismered fel.

Szerelem:
Találkozol egy intelligens, nagyon kedves férfivel, aki nagyon rokonszenves lesz a számodra, az is lehet, hogy kialakul egy izgalmas kapcsolat belőle, romantikus órákat élhetsz át, s bár előfordulhat, hogy az úr is komolyan gondolja ezt a kapcsolatot, mégis nagyon vigyázz, jelenleg nem ő az, aki új életet, igazi szeretetet és biztonságot nyújthat neked. Nagyon megégetheted magad! Amit ígér soha sem fogja betartani.
(Lehet, hogy egy sikertelen házasság vagy kapcsolat áll mögötte, ami miatt nem akarja véglegesen elkötelezni magát melletted, vagy még egyszerűen nem áll készen.
Ha úgy gondolod, fogadd el azt amit nyújtani tud számodra, de ne akard rá építeni az életed!

A kártya végleges tanácsa számodra:

Elfogadhatod ezt a közeledést, de az csak látszat boldogságot hozhat számodra. A végén nagyobb szomorúságban és bizonytalanságban lehet részed, mint örömben. Ha nem vigyázol megtapasztalhatod a becsapottság érzését.

Azonban ha adsz esélyt a meglévő házasságodnak és a férjednek, aki mindig melletted fog állni, legkésőbb augusztustól nagyon nehéz küzdelmek árán, de elérheted mindazt amire vágysz.
Biztos anyagi hátteret és egy boldogabb házasságot. Végeredményként minden jóra fordulhat az életedben és ez csak rajtad múlik!

És ne felejtsd el azt sem, hogy minden meghozott döntésünknek, akár jó, akár rossz, van egy árnyoldala is.


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 27 Júl. - 18:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 17:21

Yvain írta:
Példaként és név nélkül felteszek erre az oldalra két sorselemzést nektek,hogy legyen képetek arról, mit is értek én sorselemzés alatt és mit várhat el tőlem az aki megtisztel a bizalmával! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520
Az alábbi esetek valós élethelyzeteket takarnak, de megkérek mindenkit, hogy ne kezdjen el találgatni kiről szól a jóslat, mert a személyre szóló jellegzetességeket megváltoztattam, így az elemzés bárkire ráillik. :alien:


Szeretnéd megtalálni a lelki egyensúlyodat, a boldogságot családi életedben, elismerést a munkádban és az anyagi biztonságot.
Előfordul, hogy a munkahelyi stressz sokszor elviselhetetlenül nehezedik rád.

Azonban augusztus hónaptól (rosszabb esetben: jövő augusztus hónaptól) jelentős változás álhat be az életedbe:

A munkád stabil bár nagyon nehéz időszakot jelöl a kártya, kemény munkát és úgy néz ki, hogy csak nagyon kevés látszólagos eredményt hoz.

De ne add fel! Nagyon keményen kell majd dolgoznod és sokáig kell várni a sikerre és az igazi megbecsülésre, de ha kitartasz, minden amit szeretnél valóra tudod váltani és az anyagi helyzetet egyenesbe kerül. Ha feladod nem lesz értelme annak a rengeteg munkának és áldozatnak, amit meghoztál. A férjed kitart melletted és segíteni fog mindenben és ugyan ezt mondhatom el a házasságotokra is.

Lehet, hogy az a rengeteg nehéz év, ami mögötted/mögöttetek van most fog majd beérni. Nagyon komolyan mérlegeld a dolgot, hallgass a szívedre, de legfőképpen az eszedre!
Ne kergess illúziókat, lásd a dolgokat a maguk lecsupaszított meztelen valójában és úgy hozd meg a döntésedet! Ha ezt nem tudod megvalósítani nem találod meg a lelki egyensúlyodat, képtelen leszel megváltoztatni az életed és nem tudsz kilábalni jelenlegi helyzetedből.

Családi boldogságod akadálya most te vagy. El kell engedned a múltat és lehetőséget kell adnod a már meglévő házasságodnak, amely mindaddig nem lehet boldog, amíg az igazi értékeit nem ismered fel.

Szerelem: a hölgy szíve mélyén erre volt igazán kíváncsi:


Találkozol egy intelligens, nagyon kedves férfivel, aki nagyon rokonszenves lesz a számodra, az is lehet, hogy kialakul egy izgalmas kapcsolat belőle, romantikus órákat élhetsz át, s bár előfordulhat, hogy az úr is komolyan gondolja ezt a kapcsolatot, mégis nagyon vigyázz, jelenleg nem ő az, aki új életet, igazi szeretetet és biztonságot nyújthat neked. Nagyon megégetheted magad! Amit ígér soha sem fogja betartani.
(Lehet, hogy egy sikertelen házasság vagy kapcsolat áll mögötte, ami miatt nem akarja véglegesen elkötelezni magát melletted, vagy még egyszerűen nem áll készen.
Ha úgy gondolod, fogadd el azt amit nyújtani tud számodra, de ne akard rá építeni az életed!

A kártya végleges tanácsa számodra:

Elfogadhatod ezt a közeledést, de az csak látszat boldogságot hozhat számodra. A végén nagyobb szomorúságban és bizonytalanságban lehet részed, mint örömben. Ha nem vigyázol megtapasztalhatod a becsapottság érzését.

Azonban ha adsz esélyt a meglévő házasságodnak és a férjednek, aki mindig melletted fog állni, legkésőbb augusztustól nagyon nehéz küzdelmek árán, de elérheted mindazt amire vágysz.
Biztos anyagi hátteret és egy boldogabb házasságot. Végeredményként minden jóra fordulhat az életedben és ez csak rajtad múlik!

És ne felejtsd el azt sem, hogy minden meghozott döntésünknek, akár jó, akár rossz, van egy árnyoldala is.

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 00000786

A következő

Valóban látható,hogy volt párkapcsolatoddal kapcsolatban két lehetőség foglalkoztat, és ezen két lehetőség közül szeretnéd tudni melyiknek van reálisabb esélye. Vajon véglegesen vége legyen –e a kapcsolatnak vagy felélesszétek a régi tüzet és újra kezdjétek-e?

Jelen pillanatban teljesen meg vagy zavarodva.

A kétségek közötti vergődést nagyon jól megmutatja a kártya. Egy ideje nem látsz kiutat a helyzetből, úgy érzed elakadtál, és segítségre van szükséged, hogy az életeden változtatni tudj.

Ezt a segítséget pedig ettől a fiatalembertől remélted.

A kérdéses kapcsolatban azonban már nincs élet és neked egy fájdalmasan nehéz átalakuláson kell majd keresztülmenned, hogy megtaláld önmagad és új életet kezdhess.

Nem ámítalak, embertelen erőfeszítéseket kell majd megtenned ennek érdekében és lehet, hogy a poklok poklát is megjárnod majd! De az is látszik,hogy lesz elég erőd, hogy legyőzd a nehézségeket, ha mindig hallgatsz a megérzéseidre!

De nem olyan kétségbeejtő a helyzet, mint amilyennek látszik. Ebből a helyzetből úgy tudsz kilábalni, ha most egy ideig nem teszel mást, mint amilyen mélyen csak tudod, átgondolod a helyzeted. Ez az idő most nem a tetteknek kedvez, hanem a gondolatoknak. Ne erőltess semmit, mert nem biztos, hogy jól fog végződni.

Azonban, ha véglegesen sikerült mindent tisztáznod magadban, akkor tedd meg a legnehezebbet, amit ember csak megtehet, engedd el a múltat, annak egyszer és mindenkorra vége! Akinek tudsz bocsáss meg!

Ha van olyan, akinek még nem tudsz megbocsátani nem gond, de tudj átlépni a sérelmeken! És hidd el az egész életfelfogásod, életszemléleted át fog alakulni,nagyobb lesz az önbecsülésed és sikeresebb leszel bármibe is kezdesz!

Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy váratlan esemény következtében döntesz úgy, hogy elhagyod a biztonságos megszokott életed és teljesen új életet kezdesz! Ne hagyd magad visszatántorítani, még akkor sem,ha mások bolondnak néznek! Kezdj valami egészen új dologba, akár a munkahelyeden is,(Ha dolgozol.).

A fiatalember nagyon okos és ambiciózus, talán tanul, vagy tanítani szeretne!

Olyan ember, akinek érdemes megfogadni a tanácsait. Szerény, megfontolt körültekintő. Érdeklik a spirituális eszmék. De körülötte van egy olyan ember, aki nagy befolyást tud gyakorolni rá.

Valószínű, hogy ennek a fiatalembernek is időre van szüksége ahhoz, hogy a lelkében mindent a helyrére tegyen s ő is az ösztöneire, a megérzéseire hallgasson! Az sem kizárt, hogy valaki a segítségetekre siet és a diplomáciai érzékével, jó megérzéseivel segít abban, hogy egymásra találjatok.
Ha a fiatalember tisztába jön az érzéseivel megtalálja a boldogságot és családalapításra adja a fejét és nagyon boldog családi életet fog élni.

Ha ebben a pillanatban nem is úgy néz ki, de van remény a kapcsolat újrakezdésére!

Ha végighaladsz mindazon a fejlődési folyamaton, amelyet a kártya tanácsolt a számodra, akkor a számos nehézség ellenére ismét egymásra találhattok és te lehetsz az a nő, akit a párjául választ!

De jelenleg még nagyon a mélyponton vagy, de csak rajtad múlik, hogy ki tudsz e törni mindebből. A sorsod a saját kezedben van.

Köszönöm, hogy megbíztál bennem és remélem tudtam neked segíteni.


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 27 Júl. - 18:25-kor.
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 17:27

Yvain írta:
Yvain írta:
Példaként és név nélkül felteszek erre az oldalra két sorselemzést nektek,hogy legyen képetek arról, mit is értek én sorselemzés alatt és mit várhat el tőlem az aki megtisztel a bizalmával! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520
Az alábbi esetek valós élethelyzeteket takarnak, de megkérek mindenkit, hogy ne kezdjen el találgatni kiről szól a jóslat, mert a személyre szóló jellegzetességeket megváltoztattam, így az elemzés bárkire ráillik. :alien:


Szeretnéd megtalálni a lelki egyensúlyodat, a boldogságot családi életedben, elismerést a munkádban és az anyagi biztonságot.
Előfordul, hogy a munkahelyi stressz sokszor elviselhetetlenül nehezedik rád.

Azonban augusztus hónaptól (rosszabb esetben: jövő augusztus hónaptól) jelentős változás álhat be az életedbe:

A munkád stabil bár nagyon nehéz időszakot jelöl a kártya, kemény munkát és úgy néz ki, hogy csak nagyon kevés látszólagos eredményt hoz.

De ne add fel! Nagyon keményen kell majd dolgoznod és sokáig kell várni a sikerre és az igazi megbecsülésre, de ha kitartasz, minden amit szeretnél valóra tudod váltani és az anyagi helyzetet egyenesbe kerül. Ha feladod nem lesz értelme annak a rengeteg munkának és áldozatnak, amit meghoztál. A férjed kitart melletted és segíteni fog mindenben és ugyan ezt mondhatom el a házasságotokra is.

Lehet, hogy az a rengeteg nehéz év, ami mögötted/mögöttetek van most fog majd beérni. Nagyon komolyan mérlegeld a dolgot, hallgass a szívedre, de legfőképpen az eszedre!
Ne kergess illúziókat, lásd a dolgokat a maguk lecsupaszított meztelen valójában és úgy hozd meg a döntésedet! Ha ezt nem tudod megvalósítani nem találod meg a lelki egyensúlyodat, képtelen leszel megváltoztatni az életed és nem tudsz kilábalni jelenlegi helyzetedből.

Családi boldogságod akadálya most te vagy. El kell engedned a múltat és lehetőséget kell adnod a már meglévő házasságodnak, amely mindaddig nem lehet boldog, amíg az igazi értékeit nem ismered fel.

Szerelem: a hölgy szíve mélyén erre volt igazán kíváncsi:


Találkozol egy intelligens, nagyon kedves férfivel, aki nagyon rokonszenves lesz a számodra, az is lehet, hogy kialakul egy izgalmas kapcsolat belőle, romantikus órákat élhetsz át, s bár előfordulhat, hogy az úr is komolyan gondolja ezt a kapcsolatot, mégis nagyon vigyázz, jelenleg nem ő az, aki új életet, igazi szeretetet és biztonságot nyújthat neked. Nagyon megégetheted magad! Amit ígér soha sem fogja betartani.
(Lehet, hogy egy sikertelen házasság vagy kapcsolat áll mögötte, ami miatt nem akarja véglegesen elkötelezni magát melletted, vagy még egyszerűen nem áll készen.
Ha úgy gondolod, fogadd el azt amit nyújtani tud számodra, de ne akard rá építeni az életed!

A kártya végleges tanácsa számodra:

Elfogadhatod ezt a közeledést, de az csak látszat boldogságot hozhat számodra. A végén nagyobb szomorúságban és bizonytalanságban lehet részed, mint örömben. Ha nem vigyázol megtapasztalhatod a becsapottság érzését.

Azonban ha adsz esélyt a meglévő házasságodnak és a férjednek, aki mindig melletted fog állni, legkésőbb augusztustól nagyon nehéz küzdelmek árán, de elérheted mindazt amire vágysz.
Biztos anyagi hátteret és egy boldogabb házasságot. Végeredményként minden jóra fordulhat az életedben és ez csak rajtad múlik!

És ne felejtsd el azt sem, hogy minden meghozott döntésünknek, akár jó, akár rossz, van egy árnyoldala is.

A következő

Valóban látható,hogy volt párkapcsolatoddal kapcsolatban két lehetőség foglalkoztat, és ezen két lehetőség közül szeretnéd tudni melyiknek van reálisabb esélye. Vajon véglegesen vége legyen –e a kapcsolatnak vagy felélesszétek a régi tüzet és újra kezdjétek-e?

Jelen pillanatban teljesen meg vagy zavarodva.

A kétségek közötti vergődést nagyon jól megmutatja a kártya. Egy ideje nem látsz kiutat a helyzetből, úgy érzed elakadtál, és segítségre van szükséged, hogy az életeden változtatni tudj.

Ezt a segítséget pedig ettől a fiatalembertől remélted.

A kérdéses kapcsolatban azonban már nincs élet és neked egy fájdalmasan nehéz átalakuláson kell majd keresztülmenned, hogy megtaláld önmagad és új életet kezdhess.

Nem ámítalak, embertelen erőfeszítéseket kell majd megtenned ennek érdekében és lehet, hogy a poklok poklát is megjárnod majd! De az is látszik,hogy lesz elég erőd, hogy legyőzd a nehézségeket, ha mindig hallgatsz a megérzéseidre!

De nem olyan kétségbeejtő a helyzet, mint amilyennek látszik. Ebből a helyzetből úgy tudsz kilábalni, ha most egy ideig nem teszel mást, mint amilyen mélyen csak tudod, átgondolod a helyzeted. Ez az idő most nem a tetteknek kedvez, hanem a gondolatoknak. Ne erőltess semmit, mert nem biztos, hogy jól fog végződni.

Azonban, ha véglegesen sikerült mindent tisztáznod magadban, akkor tedd meg a legnehezebbet, amit ember csak megtehet, engedd el a múltat, annak egyszer és mindenkorra vége! Akinek tudsz bocsáss meg!

Ha van olyan, akinek még nem tudsz megbocsátani nem gond, de tudj átlépni a sérelmeken! És hidd el az egész életfelfogásod, életszemléleted át fog alakulni,nagyobb lesz az önbecsülésed és sikeresebb leszel bármibe is kezdesz!

Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy váratlan esemény következtében döntesz úgy, hogy elhagyod a biztonságos megszokott életed és teljesen új életet kezdesz! Ne hagyd magad visszatántorítani, még akkor sem,ha mások bolondnak néznek! Kezdj valami egészen új dologba, akár a munkahelyeden is,(Ha dolgozol.).

A fiatalember nagyon okos és ambiciózus, talán tanul, vagy tanítani szeretne!

Olyan ember, akinek érdemes megfogadni a tanácsait. Szerény, megfontolt körültekintő. Érdeklik a spirituális eszmék. De körülötte van egy olyan ember, aki nagy befolyást tud gyakorolni rá.

Valószínű, hogy ennek a fiatalembernek is időre van szüksége ahhoz, hogy a lelkében mindent a helyrére tegyen s ő is az ösztöneire, a megérzéseire hallgasson! Az sem kizárt, hogy valaki a segítségetekre siet és a diplomáciai érzékével, jó megérzéseivel segít abban, hogy egymásra találjatok.
Ha a fiatalember tisztába jön az érzéseivel megtalálja a boldogságot és családalapításra adja a fejét és nagyon boldog családi életet fog élni.

Ha ebben a pillanatban nem is úgy néz ki, de van remény a kapcsolat újrakezdésére!

Ha végighaladsz mindazon a fejlődési folyamaton, amelyet a kártya tanácsolt a számodra, akkor a számos nehézség ellenére ismét egymásra találhattok és te lehetsz az a nő, akit a párjául választ!

De jelenleg még nagyon a mélyponton vagy, de csak rajtad múlik, hogy ki tudsz e törni mindebből. A sorsod a saját kezedben van.

Köszönöm, hogy megbíztál bennem és remélem tudtam neked segíteni.

Szeretném megtudni a véleményeteket, hogy valóban ilyesmire számítottatok-e?
Mi a véleményetek a sorselemzésről?
Ne felejtsétek el, a névtelenség szempontjából bizonyos dolgokat ki kellett, hogy töröljek a szövegből.

Köszönöm a segítségeteket és várom a véleményeket! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 652268
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 23:16

igen, én nem csalódtam ilyesmire számítottam:)
sőt, mostantól én is kiváncsi lennék h nekem mit mondanál Wink
légyszives írd meg h mien adatokra van szükséged rólam, és megadom pm-ben Wink
amúgy ne félj nem egyedül játszol, csak hát mostanában a családom miatt csak este tudok bekukkantani pár percre :pirat:
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 23:44

Skerina írta:
igen, én nem csalódtam ilyesmire számítottam:)
sőt, mostantól én is kiváncsi lennék h nekem mit mondanál Wink
légyszives írd meg h mien adatokra van szükséged rólam, és megadom pm-ben Wink
amúgy ne félj nem egyedül játszol, csak hát mostanában a családom miatt csak este tudok bekukkantani pár percre :pirat:

Kedves Skerina!

Örülök, mert akkor már ketten játszunk! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 435416 Örülök, hogy felcsigáztam a kíváncsiságodat! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 712188 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 139250
Nagyon örülök, gyere amikor csak lehetőséged van rá!
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 23:54

Yvain írta:
Skerina írta:
igen, én nem csalódtam ilyesmire számítottam:)
sőt, mostantól én is kiváncsi lennék h nekem mit mondanál Wink
légyszives írd meg h mien adatokra van szükséged rólam, és megadom pm-ben Wink
amúgy ne félj nem egyedül játszol, csak hát mostanában a családom miatt csak este tudok bekukkantani pár percre :pirat:

Kedves Skerina!

Örülök, mert akkor már ketten játszunk! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 435416 Örülök, hogy felcsigáztam a kíváncsiságodat! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 712188 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 139250
Nagyon örülök, gyere amikor csak lehetőséged van rá!

A sorselemzést akkor lehet igazán jól elkészíteni, ha attól aki azt kéri egyetlen nagyon jól megfogalmazott kérdést kapok. Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520 Miután megvan a kirakás témaindító kérdése már jól körbe tudom gombolyítani a témát.

Mint az elején már írtam, annak is nagyon örülök, ha egy pár mondattal többet írsz magadról, mert akkor a te szándékaid szerint tudom feltenni a további kérdéseket.
Nem igaz az a tévhit, hogy a kártyákba bele lehet magyarázni dolgokat. A tarot kártya nagyon konkrétan, világosan és tisztán fogalmaz. Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 983715

A te kérdésedet is nagyon sok szeretettel várom!

Szia Yvain
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 21:23


Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 00000786

2008. július 28.

A szépséget, melyet másban vonzónak érzel, te hordozod magadban. Függetlenül attól, férfi vagy-e vagy nő, jelenleg női aspektusaid fejlődési és kibontakozási folyamatát éled. Lehetőséged van a lezáratlan anya-konfliktusok feldolgozására és tisztázására.



Az én életemben ennek a pár mondatnak rendkívül nagy jelentősége van!
Már is van min elgondolkodnom ezen az estén!

Wink Embarassed S még egy dologra figyelmeztet a kártya, amely nincs feltüntetve!
Légy okos és diplomatikus! Rendkívüli értékek rejlenek benned, amelyeket ki kell bontakoztatnod!
Figyeljünk az érzelmeinkre, vágyainkra. Ne csak szerelmet adjunk, hanem képesek legyünk elfogadni a szerelmet! Tudd, hogy mit akarsz és tégy meg mindent annak érdekében, hogy el is érd!

A mai nap a női termékenység napja is! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 23:28

hát elgondolkodom a mai kártyán én is Wink
Yvain valszeg pm-ben amikor lesz egy kis időm elküldöm hozzád a kérdésemet, és egyben írok pár sort majd magamról is ami fontos lehet Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 29 Júl. - 1:36

Skerina írta:
hát elgondolkodom a mai kártyán én is Wink
Yvain valszeg pm-ben amikor lesz egy kis időm elküldöm hozzád a kérdésemet, és egyben írok pár sort majd magamról is ami fontos lehet Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520

Kedves Skerina!

Nagyon sok szeretettel várom! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533

Jó éjszakát és szép álmokat!

Yvain
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 29 Júl. - 18:54

Nagyon szép és építő mindaz, amit itt véghez viszel, drága Yvain! Elmondhatatlanul büszke vagyok rád! Vérprofin, ugyanakkor tiszteletreméltó alázatot tanúsítva foglalkozol a témával, az emberekkel. A fórum még új, kevesen vagyunk. Neked jelen pillanatban most ez a jobb. Különben nem győznéd munkával! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 874138 Ha híred megy (márpedig híred fog), sikoltó frászban fogsz kitörni, annyian kérik majd az elemzéseket! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 6108 Jaj! Nem is tudom, merjem-e ezt kívánni Neked! Very Happy Tudod mit? Mégis ezt kívánom! Légy' olyan keresett, legyen annyi munkád, hogy már eleged is legyen belőle! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 6108 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 592217 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 96907 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 37187

Ui.: A képig még sajnos nem jutottam el... Nincs elfelejtve! Wink
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 29 Júl. - 19:48

Nada írta:
Nagyon szép és építő mindaz, amit itt véghez viszel, drága Yvain! Elmondhatatlanul büszke vagyok rád! Vérprofin, ugyanakkor tiszteletreméltó alázatot tanúsítva foglalkozol a témával, az emberekkel. A fórum még új, kevesen vagyunk. Neked jelen pillanatban most ez a jobb. Különben nem győznéd munkával! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 874138 Ha híred megy (márpedig híred fog), sikoltó frászban fogsz kitörni, annyian kérik majd az elemzéseket! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 6108 Jaj! Nem is tudom, merjem-e ezt kívánni Neked! Very Happy Tudod mit? Mégis ezt kívánom! Légy' olyan keresett, legyen annyi munkád, hogy már eleged is legyen belőle! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 6108 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 592217 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 96907 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 37187

Ui.: A képig még sajnos nem jutottam el... Nincs elfelejtve! Wink

Drága Nada!

Nagyon szépen köszönöm! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 592217 Már tudom, az egyik dolog amit az életdben még meg kell tanulnom, hogy meg tudjak szólalni, ha megdícsérik a munkámat. Jelenleg se, szólni, se írni nem tudok csak érezni. Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 592217 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533

Embarassed I love you I love you I love you Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121
Csodaszép estét kívánok!

Szeretettel!
Yvain
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 29 Júl. - 21:42

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 00000786
2008. július 29.


Az következő napokban könnyen kerülhetsz romantikus hangulatba!

Meglátogathat a szerelem!
Természetesen csak akkor, ha nyitott vagy egy új romantikus kapcsolatra!

Házasságban, párkapcsolatban élők, ismét romantikus, boldog pillanatokat élhetnek át! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533

Ne szalaszd el a pillanatot, mert nagyon könnyen elillan! Gyermeket szeretnétek? Rendkívül kedvező az idő ahhoz, hogy megfoganjon a várva várt kisgyermek! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533

Ami történt vagy történni fog, az előre meg volt írva a csillagokban!
Ha szerelmes vagy még a csillagok is szebben ragyognak az égen!

Ha most kötsz barátságot az egy életre szól, igazi bizalmas barátra/barátnőre lelhetsz a napokban!

Nagyon szerencsés az idő megromlott kapcsolataink helyrehozására, kibékülésre.
Ha úgy érzed minden összeesküdött ellened, lélegezz fel nyugodtan, szerencsésebb, reményteljesebb időszak vár rád!

De ne felejtsd el, ezért neked is tenned kell!

Most kell a reális vágyakat és terveket megvalósítani!

Sok szerencsét a továbbiakhoz!

Üdvözlettel:

Yvain
Vissza az elejére Go down
katka
Vándorlélek
Vándorlélek
katka


Érdeklődési kör : zene asztrologia
Hobbi : zene hallgatás

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 15:55

Szia Yvrain ! Lenne egy nagy kérésem tudom nem régóta vagyok az oldalon de szeretnék kérni egy sorselemzést. 1987.08.08. születem délután 11:30 kor. Most nagyon mély ponton vagyok nem találom a helyem de főleg ön magam . Ide is írhatod nincs titkom . Köszönöm szépen!
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 21:14

Édes Yvim! Nézd meg a leveleződ, kérlek! Épp az imént küldtem át a képet! Wink
Ölellek! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 96907 :puszis:
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 21:26

katka írta:
Szia Yvrain ! Lenne egy nagy kérésem tudom nem régóta vagyok az oldalon de szeretnék kérni egy sorselemzést. 1987.08.08. születem délután 11:30 kor. Most nagyon mély ponton vagyok nem találom a helyem de főleg ön magam . Ide is írhatod nincs titkom . Köszönöm szépen!

Kedves Katka!

Köszönöm a bizalmadat!
Teljesen mindegy, hogy régi fórumozó vagy új fórumozó vagy itt nálunk, sok szeretettel köszöntelek és nagyon szívesen segítek neked bármiben, amiben csak tudok! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520
Jelen esetben a sorselemzésben! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 189520
Kis türelmet kérek tőled, amíg elkészítem az elemzést. De lenne hozzád egy kérésem.

Szeretném, ha pár dolgot elmondanál a problémáddal kapcsolatban. Úgyanis a sorselemzésben pont az a csodálatos, hogy tovább lehet vizsgálni hogy mi a valódi probléma és mi az oka!
Egészen végig lehet gombolyítani a kérdést, amíg egészen világos képet nem kapunk.

Nem azt kérem, hogy írj le mindent, nagyon sok mindent megmutat majd a kártya nekem, csak pár támpontot kérek az elemzéshez.

Üdvözlettel:
Yvain
Vissza az elejére Go down
Yvain
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Yvain


Érdeklődési kör : Meseírás, olvasás, filnézés, fotózás, X-szemes hímzés
Hobbi : Kártyavetés, ezoteria, pszichológia, agykontroll

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 21:45

Nada írta:
Édes Yvim! Nézd meg a leveleződ, kérlek! Épp az imént küldtem át a képet! Wink
Ölellek! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 96907 :puszis:

Istenem, ez álomszép!

Minden benne van amiről csak álmodtam! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 994121
Csodaszép szőke elf tündér,zöld ruhában, rendkívül szép papagájjal, amilyet mindig szerettem volna, gyönyörű fa, kelta kereszt motívummal! És az imádott gyöngyök!!
Csodálatosan szép! Imádom! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 592217 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 592217 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 624533

Drága Nada!

Tündér vagy!
Nagyon - nagyon szépen köszönöm! Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 290809 I love you Embarassed Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 23522 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 23522 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 995672 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 995672 Embarassed
Ugye feltehetem az oldalkámra is?

Szívem minden melegével ölellek!
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 22:17

Nagyon örülök, hogy sikerült eltalálnom, amit szerettél volna, és tetszik a kép, drágám! cheers Természetesen oda teszed fel, ahová csak akarod - eleve az oldaladhoz kérted! Wink Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 61422 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 592217 Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 290809 Leld sok-sok örömöd benne! Wink I love you
Vissza az elejére Go down
katka
Vándorlélek
Vándorlélek
katka


Érdeklődési kör : zene asztrologia
Hobbi : zene hallgatás

Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 23:43

szia! köszönöm hogy ilyen gyors vagy és hogy ilyen kedvesen fogadtad afel kérésemet.
Most mély ponton vagyok de ma miután irtam neked életembe lépet egy fiu aki azt szeretné ha feladnám a munkahelyem ezel bizonyitva be hogy szeretem én egy sörözöben dolgozom és volt más az életemben aki miat ezt kéri és meg teszem m ég döntésem vissza fordithato tudom de egy kis meg erösités kell. Vagy mit várjak félek hogy még mélyebre jutok sajnos. Segits nem találom magamat sem meg a helyemet .
Általában ki kötöt céljaim felé szoktam haladni de kb fél éve nem , néha azon veszem észre hogy ülök az ágyon és csak bámulok ki a fejemböl és üres nem is gondolkodok semmin olyan mintha le blokolnék
ez olyan érdekes
Segits
Puszi és köszi
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorselemzés (Yvain válaszol)   Sorselemzés (Yvain válaszol) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sorselemzés (Yvain válaszol)
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: