Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
Skerina
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
Nóri
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
Cat
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
AlmosMaci
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
Liaram
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
JediKnight
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
cathy222
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
Kisbello
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
Yvain
Csevegő - Page 23 Sz_bal11Csevegő - Page 23 Sz_koz11Csevegő - Page 23 Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Csevegő

Go down 
+24
nurich
Mau
Nola
Angel
Libra
Cleo
Liaram
manocska
Pearl
Lourdes
Cat
susy
baalmoth
Chagrin
semilin
Skerina
Nada
Lumiere
JediKnight
Kisbello
Kicsirigó
AlmosMaci
Nóri
Őzgida
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeKedd 12 Jan. - 16:57

Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeKedd 9 Márc. - 18:09

Sziasztok Fiúk, Lányok!
Rég jártam erre, most is csak beköszönök.További szép napot! Puszi mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzer. 31 Márc. - 14:49

Csak bekukk ide. Csevegő - Page 23 644908
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeHétf. 5 Ápr. - 11:39

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeCsüt. 10 Jún. - 0:16

Csevegő - Page 23 2h89vfc
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzomb. 12 Jún. - 19:13

Kellemes kánikulai nyarat kívánok mindenkinek! Csevegő - Page 23 159639
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzomb. 12 Jún. - 19:16

Help!

Valaki nem tudja véletlenül Nada elérhetősésgét? Embarassed
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzomb. 12 Jún. - 23:06

Nóri írta:
Help!

Valaki nem tudja véletlenül Nada elérhetősésgét? Embarassed

Itt vagyok. Csevegő - Page 23 189520 Jött egy privim, gondolom, tőled, édesem... Megyek, megnézem. Wink
Puszika Csevegő - Page 23 189520
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeVas. 13 Jún. - 10:20

Nada írta:
Nóri írta:
Help!

Valaki nem tudja véletlenül Nada elérhetősésgét? Embarassed

Itt vagyok. Csevegő - Page 23 189520 Jött egy privim, gondolom, tőled, édesem... Megyek, megnézem. Wink
Puszika Csevegő - Page 23 189520

Szia Nada!

Igen én "zavartalak" Csevegő - Page 23 935714
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeVas. 4 Júl. - 19:11

Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzer. 7 Júl. - 17:55

Szió Mindenki!Csevegő - Page 23 189520

Gondoltam, ha már Csevegő, "csacsogjak" valamit, bár inkább örömködésnek hívnám, mert ma valakinek sikerült megörvendeztetnie! Very Happy Gondoltam megosztom Veletek!

Aki esetleg még nem hallott róla,hobbiból énekelgetek a Te, a Sztár! ( http://www.teasztar.hu ) karaoke oldalon, ahol nagyon sok képzett és született tehetség,illetve ígéretes amatőr is felbukkan. Régóta felfigyeltem az egyikőjük munkájára. Ő nem kifejezetten énekes, sokkal inkább a zeneszerzésben, illetve videoklip készítésben van otthon. Zenei világára Jean Michel Jarre volt nagy hatással, így az ő hanganyagában is ez a stílus tükröződik, és zömmel szintetizátorral dolgozik. Hobbi szinten amatőr filmzeneszerző is. Miklós Jenő Lászlónak hívják, és amióta ismerem a zenéit,a rajongója lettem. Szerzeményei picit relaxációs jellegűek,mégis van bennük valami,ami egyedivé teszi őket. Váltottam vele pár sort írásban az oldalon, csodálkoztam,hogy még nem adták ki az albumát. Azt mondta,több kiadó is dicsérte és ígéretesnek tartotta, de nem vállalta a kiadását,mert szerintük Magyarországon az ilyen jellegű zenére nincs igény... Ezt hallva nagyon elkeseredtem, mert én lettem volna az első,aki megveszi az albumát, nekem nagyon is lett volna rá igényem:( Mondtam is neki viccesen, hogy ha egyszer mégis kiadják,én szeretném az első példányt megvenni,de dedikálva ám! Csevegő - Page 23 189520 Aztán persze szomorúan beletörődtem,hogy csak a Te a Sztár-on hallgathatom a kedvenceimet tőle.

Ám a legnagyobb meglepetésemre pár napja egyszer csak "rám talált" Jenő az iwiw-en, és szólt,hogy elkészült a nem hivatalos albuma, egy 2 CD-s gyűjtemény az eddigi szerzeményeiből, saját készítésű borítóval,KIZÁRÓLAG NEKEM, és persze DEDIKÁLVA, hogy tudná eljuttatni hozzám? Azt hittem infarktust kapok, annyira, de annyira megörültem, hogy szinte el sem hittem első olvasásra!! Megadtam neki a címemet,és ma kézhez is kaptam a személyre szóló, Miklós Jenő László által saját kezűleg aláírt Harmóniák-című albumot!Very Happy:D Nevessetek ki ha akartok,de annyira boldog vagyok,hogy az valami elképesztő!Very Happy Az országban elsőként kaphattam meg személyre szólóan valamit, aminek a jövőben még nagy sikere lehet,és elhatároztam, hogy segíteni fogok neki ebben, ha mással nem, azzal,hogy "reklámozom" a szerzeményeit a barátaim,ismerőseim körében,és ahol csak tudom, hátha felfigyel végre az ország rá, és igenis lesz igény az effajta zenére és érzésvilágra! Megpróbálok beilleszteni Nektek két klipet ide Tőle (remélem sikerül,ha nem,akkor linket adok csak), arra kérlek, hogy ha elnyeri a tetszéseteket, nézzétek meg a többi produkcióját is,és adjátok tovább a barátaitoknak, ismerőseiteknek!Csevegő - Page 23 189520

Sajnos csak a link megy:(Az első:
Miklós Jenő László- Ajándék mindenkinek

http://www.teasztar.hu/?site=player&karaokeFile=songs/6205/20091013_191028207∏=oroszlansziv_Ajandek_Mindenkinek_%28Souvenir_For_Everione%29

A második:
Miklós Jenő László-Egy Téli Délután a Természetben

http://www.teasztar.hu/?site=player&karaokeFile=songs/6205/20091018_131030799∏=oroszlansziv_Egy_Teli_Delutan_%28M-J-L-_Orchestra_VIDEO_Version%29

Ha kedvet kaptatok,nézzétek/hallgassátok meg a többi produkcióját is: http://www.teasztar.hu/?site=previewsongs&subtask=user&limit=all&uid=6205 (van ahol énekel is,és komplett videoklipet készített,pl. Karthago-Requiem)

Nagyon szép és kellemes délutánt kívánok minden erre tévedt Vándornak!

Puszilok mindenkit: Liaram
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimePént. 23 Júl. - 13:02

Sziasztok!
Ugyan otthon nincs netem és ritkán jutok hozzá, ám mikor itt vagyok akkor írok Nektek is. Most is ezt teszem és csak annyit írok, hogy jók legyetek és kitartást a meleghez.
Puszi: AlmosMacitól
Vissza az elejére Go down
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör :
Hobbi :

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeHétf. 4 Okt. - 0:34

Drága Nada, nagyon boldog születésnapot Neked! Csevegő - Page 23 189520 Csevegő - Page 23 13902

Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeCsüt. 21 Okt. - 17:44

Sziasztok Mindenki!

Csak egy kis jókedvet küldök Nektek, sok sok puszival!
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzomb. 20 Nov. - 12:19

Sziasztok Lányok, Fiúk!

Mi történt itt? Sehol senki nem jár? Ugyan nincs otthon netem, de ha internethez jutok akkor felnézek ide is sajnos hiába. Itt a karácsony és nincsenek emberek és jókedv.
Sajnálom.
Szép napot!
Vissza az elejére Go down
Mortad
Vándorlélek
Vándorlélek
Mortad


Érdeklődési kör : Kártyaa joslás ,Boszorkányság
Hobbi : Nehéz kilátástalan helyzetek megoldása

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Csevegnék én de sajnos feljárok ide egy pár napja de csak magam vagyok azt hie it majd jól kidumálom magam de ,sajnos tévedtem ?   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeVas. 21 Nov. - 9:28

De nem adom fel ,nem szoktam próbálom fel éleszteni ezt az oldalt úgy hogy, rá keresgetek az elérhetőségétekre hátha valakit még érdekel ,Kíváncsi vagyok kivel fogok először beszélni ?Kigondoltam valamit aki először fel jön és rám talál az kap egy ajándékot.Boszorkány bibliát én is most szereztem nagyon jó dolgok vannak benne érdekel majd titeket.Go goo ki kapja a könyvet .
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimePént. 26 Nov. - 18:33

Szia!

Hát én léptem fel először, pedig csak heti egyszer jutok internethez. Úgy szeretem ezt az oldalt, bár most nagyon kihalt. Azért mindig felnézek, hátha...
Ha a karácsonyi angyal netet hoz akkor talán sikerül újra életet vernem az ide látogatókba.

Puszi Mindenkinek és el ne felejtsétek a csizmákat kipucolva az ablakba tenni, mert tudjátok jön a nagy piros... :-) santa
Vissza az elejére Go down
Mortad
Vándorlélek
Vándorlélek
Mortad


Érdeklődési kör : Kártyaa joslás ,Boszorkányság
Hobbi : Nehéz kilátástalan helyzetek megoldása

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Nyertél   Csevegő - Page 23 Icon_minitimePént. 26 Nov. - 23:38

Nyertél egy Boszorkány bibliát Gratulálok kérlek az élérhetőséged add meg a privát üzenetben nekem és el küldöm.Az a helyzet szeretném ha be indulna itt az élet mert nagyon sok barátom kezd ide fel regisztrálni és így megoszthatjuk a gondolatainkat.Remélem még sok időt töltünk el itt a lélekgyöngyben.
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzomb. 27 Nov. - 21:48

Sziasztok!
Szép estét mindenkinek! Csevegő - Page 23 644908
Vissza az elejére Go down
Mortad
Vándorlélek
Vándorlélek
Mortad


Érdeklődési kör : Kártyaa joslás ,Boszorkányság
Hobbi : Nehéz kilátástalan helyzetek megoldása

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Szió   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzomb. 27 Nov. - 23:03

Bocsi hogy ,nem voltam fent éppen de ,nagyon örülök hogy ,éledezik a Lélekgyöngy újra.
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeVas. 28 Nov. - 10:24

Mortad írta:
Bocsi hogy ,nem voltam fent éppen de ,nagyon örülök hogy ,éledezik a Lélekgyöngy újra.

Én is örülök neki.
Hogy vagytok?
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeCsüt. 2 Dec. - 13:13

Sziasztok!

Nóri! Nem tudom a kérdés kire írányult, de azért én válaszolok rá. Very Happy Én jól vagyok csak elég kevés időm van két gyerek mellett. A kislányom, Kira épp most van a "két éves már csak azért se korszakba" , a kisfiam Boldizsár (továbbiakban Boó) pedig még cak 3 és fél hónapos. Mikor az egyik alszik akkor a másik kiabál... Very Happy De imádom őket.

Szép napot, hetet.

UI: az elérhetőség privibe elment. Előre is köszi.

Puszi és ölelés Mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeCsüt. 2 Dec. - 18:05

Sziasztok!

AlmosMaci a kérdés annak szólt aki válaszol rá. Very Happy
Örülök, hogy válaszoltál. Azt elhiszem, hogy a 2 gyerkőc mellett semmire se marad időd. Kép nincs róluk?
Puszi mindenkinek.
Ui: Remélem a fórum ismét magára talál.
Vissza az elejére Go down
Mortad
Vándorlélek
Vándorlélek
Mortad


Érdeklődési kör : Kártyaa joslás ,Boszorkányság
Hobbi : Nehéz kilátástalan helyzetek megoldása

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Rátalál   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeCsüt. 2 Dec. - 18:45

"Remélem a fórum ismét magára talál." Én is örülnék mert szerintem érdekes és ma időszerű minden téma amely az oldalon megjelent .
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzomb. 4 Dec. - 17:55

Nóri!
Van róluk kép csak ide nem tudom feltölteni. De majd megpróbálom. Amúgy Kiráról van kép... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mortad
Vándorlélek
Vándorlélek
Mortad


Érdeklődési kör : Kártyaa joslás ,Boszorkányság
Hobbi : Nehéz kilátástalan helyzetek megoldása

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Ünnep   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeVas. 5 Dec. - 11:39

Fésüs Éva: Karácsonykor

Karácsonykor
fényesek a felhők,
csillagokból
horgol a tél kendőt.
Ráteríti
hegyek tetejére,
fenyőágnak
jégrojtos a vége.
Karácsonykor
mindenki varázsol,
meglepetés
bújik ki a zsákból.
Szekrényeknek
titkos rejtekéből,
édesapám
legmélyebb zsebéből.
Karácsonyra
kalácsot is sütnek,
nincsen ennél
izgalmasabb ünnep!
Ajándékot én is
készítettem,
amíg készült
majdnem tündér lettem!
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeSzer. 8 Dec. - 11:45

Sziasztok!
Hahó, ide már nem jár senki?
Üdv
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimePént. 10 Dec. - 12:44

Sziasztok!
Ha valaki mégis ide tévedne, akkor szeretném felhívni a figyelmét az éppen aktuális karácsonyi magazinomra. Kérlek nézd meg: http://www.hotdog.hu/magazin/magazin.hot?m_id=29657
Vissza az elejére Go down
AnnaB77
Vándorlélek
Vándorlélek
AnnaB77


Érdeklődési kör : tarot, asztrológia, pszichológia
Hobbi : olvasás

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeVas. 19 Dec. - 19:56

Sziasztok!

A Szegedi Tudományegyetem végzős pszichológus hallgatója vagyok, és olyan fórumokat keresgéltem a neten, ahol megkérhetném az embereket, hogy töltsék ki a diplomamunkámhoz szükséges on-line kérdőívet. Ezt itt is megteszem - remélem nem haragszotok meg érte - de azért eresztem ilyen bő lére a mondandómat, mert annyira megörültem ennek a közösségnek! Olyan témaköröket érintetek, amelyek engem is nagyon érdekelnek!

Ha valakinek lenne egy kis ideje segíteni nekem, az alábbi linken érhető el a szakdolgozatommal kapcsolatos kérdőív, amely a benyomásalkotás egyes elemeit és összefüggéseit vizsgálja. A kitöltési idő maximum 5 perc!

A kérdőív elérhető itt.

Mindenkinek előre is nagyon-nagyon köszönöm a segítséget!

Anna
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitimeVas. 19 Dec. - 21:32

Szia!
Kitöltöttem a kérdőívet, remélem segítettem!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 23 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
23 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Lélekgyöngyök :: • Kötetlen beszélgetések •-
Ugrás: