Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
Skerina
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
Nóri
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
Cat
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
AlmosMaci
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
Liaram
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
JediKnight
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
cathy222
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
Kisbello
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
Yvain
Csevegő - Page 22 Sz_bal11Csevegő - Page 22 Sz_koz11Csevegő - Page 22 Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Csevegő

Go down 
+24
nurich
Mau
Nola
Angel
Libra
Cleo
Liaram
manocska
Pearl
Lourdes
Cat
susy
baalmoth
Chagrin
semilin
Skerina
Nada
Lumiere
JediKnight
Kisbello
Kicsirigó
AlmosMaci
Nóri
Őzgida
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimePént. 2 Okt. - 11:55

Csevegő - Page 22 014
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 22 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimePént. 2 Okt. - 13:19

A nyáron örökbefogadtunk egy vöröses macskagyereket, A kis- nagyfiam elvégre (Anya! már 10 éves vagyok!!!!) Szóval Daniel könyörögte ki igazi profi módon több napig sőt hétig nyuvasztott mire beadtam a derekam mély sóhallyal...végülis a három kígyójához a 4 madárpókjához a gyíkjához vagy gekkó vagy miaz meg a görög tekijéhez képest egy macska ide vagy oda mit számít már Very Happy .
Hát megfogni is vagy másfél órába került sejtettem, hogy nyakas jószág lesz.
Voltak kikötéseim pl nem lehet a lakásba! Na jó túl sokat nem lehet benn:D(macskaszőr allergiás a Dani)
Te eteted itatod és takarítassz utánna...stb.
-Csak az első éjszaka hagy aludjon a konyhában Anya olyan kicsike még! Na jó legyen.
Reggel hazaérve a fiacskám párnáján aludva találtam Neót mert a keresztségbe ezt a nevet kapta a macsek.
A lábamat használta ugródeszkának, hogy feljusson az ágyra játék gyanánt lábujjakat harapdált pofozott és a hátam közepén kívánt aludni és örömködni ordítva dorombólva dagasztani a kétméteres körmeivel mondtam már hogy sosem volt macskám?
-Ez nem macska ez terrorista! Hajnalban hasresek benne miközben ordítva követeli a kajáját én még nem pisiltem nem kávéztam, a szemem sincs nyitva de olyan idegtépően kerreg , nyikorog mintha ideget ölnének a fogamban engedelmes rabszolgaként kiszolgálom minden reggel. Cserébe bohóckodik felkap egy földdrarabot vagy levelet a két kezével akarom mondani melső lábaival és ugrándozik bukfencel a szomszéd kutyáját megkergeti nagyokat nevetünk rajta. Már nem alszik benn:D de napközben bejár gyönyörű sárga szemeivel felháborodottan néz rám ha odébtessékelem sokat nőtt és sokat tanultunk tőle.... a reggelit és az ebédet én presentálom az uzsonát és a vacsit Daniel. Mégis egy kis terrorista a fiamnak sokmindent eltűr, de én ha lehet hozzá se érjek, ha megsimogatom kényeskedve odébbáll és sértődötten másfél órás mosakodásba kezd....Ha jövök haza a kapuban vár és ha megyek kikísér ez egy kicsit enyhíti a bánatom....de akkor is egy született kis terorista:D

Karácsonyra skorpiót tojik a jézuska.....lehet mégegy macska jobban esne terrorizmus ide vagy oda:D Lassan itt a tél remélem visszagyültök a tábortűzhöz:)
Szép napokat nektek I love you
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzomb. 3 Okt. - 10:01

Szervusztok Drágaságaim!

Felbukkantam végre én is, mint a talajvíz. Csevegő - Page 22 6108 Szerencsére annyi szép és finom dolog történt velem mostanság, mint már rég, s élvezettel lubickoltam benne. Láthatjátok, benneteket sem felejtettelek el. Csevegő - Page 22 189520

A játékot, amiről a múltkor írtam, élvezettel nyomom a férjemmel és barátaimmal együtt - bár mostanság többet chateltem a játékban, mint játszottam! Csevegő - Page 22 874138 Szerencsére csipázzák a bucimat, és így nem hagynak játszani... Csevegő - Page 22 6108 A társaság zöme állati jó fej emberke, remek humorérzékkel, szal, remekül érezzük ott magunkat. Csevegő - Page 22 189520

A cicák ilyenek, drága Jade-em, nem lehet nekik ellenállni, s képesek akár még a legkérgesebb ember szívét is felolvasztani, ha engedi magához közel kerülni. Csevegő - Page 22 189520 Apám szereti ugyan az állatokat, de gyermekkoromban hallani sem akart arról, hogy a családunknak kinézett cicus hozzánk kerüljön. Aztán anyám egyszerűen kész tények elé állítva hazavitte a kis fekete gombolyagot. Két hét duli-fuli után az én drága apukám négykézláb állt a konyha padlóján Nyafika előtt, és a szájából etette kenyérhéjjal az apró cicust - valamiért az volt a kedvence Nyafikának, de csak akkor, ha apustól kapta, és a szájából vehette ki nagy óvatosan. Csevegő - Page 22 6108 Apám sosem volt egy állatokat csókolgató fajta, de a macskáknak azóta sem tud ellenállni. Csókolgatja az övékét is, melyet évekkel ezelőtt tőlem kaptak (szibériai kékmacska), és az enyémeket is. Sőt, amikor jön, addig minket észre sem vesz, amíg ki nem babázta magát velük. Csevegő - Page 22 189520 A szívem is összeszorul, olyan öröm hallani, ahogy gügyög hozzájuk, duruzsolgatva nekik, hogy itt a nagypapaaa. Csevegő - Page 22 691209 Csevegő - Page 22 Herz

Drága Liaramom! A cicók popóját, ha lakásban vannak, fél évente muszáj kitisztíttatni. Azokét a cicákét, amelyeket - sok veszélynek kitéve, s a "szabadon eresztésükkel" rövidebb élettartamot szolgáltatva számukra - kiengednek a lakásból, három havonta kell tisztíttatni. Számtalan problémától szabadítod meg vele a cicát. Ha sávokban, vagy egyes területeken elkezd kopaszodni a cicus, kilátszik a bőre, biztos jele, hogy tele van az a fránya bűzmirigy. Csevegő - Page 22 189520 Ilyenkor szagát is lehet érezni az egyébként - emberi orr által abszolúte - szagtalan cicának. Ha egy macskatartónál "macskaszag" van, az sosem a cica hibája, hanem a gazdájáé, aki nem tartja megfelelően tisztán. A macska ugyanis rendkívül tiszta állatka, és a koszos almot ugyanúgy nem szereti, mint ahogy egy normális ember sem ül le mocskos vécére... Csevegő - Page 22 Icon_rolleyes Rendszeresen karban kell tartatni a fogacskájukat is. Figyelni kell őket, hisz' jelei vannak, ha fáj a foguk! Szólni ugye ők nem tudnak, mint az ember, hogy "Fáj a fogam, vazze, hívj hozzám dokit!"Csevegő - Page 22 622975 A fülecskéiket is kezeltetni, tisztíttatgatni kell időnként. Fehér szőrű cicát nyáron kiengedni egyenesen gyilkosság számba megy. A fehér szőr alatt rózsaszín a bőrük, és a fülük sajnos szinte kivétel nélkül elrákosodik a naptól... Csevegő - Page 22 879200 Beoltatlanul pedig időzített bomba amúgy is, mikor hal meg kínok között. Csevegő - Page 22 879200

Macsekot fürdetni nem ajánlatos ugyan, bár olykor elkerülhetetlen (szigorúan csak speckó cicasamponnal!). Hajszárítózni azonban teljességgel felejtős - akkor is, ha nem fél tőle a cica! Egyszer írtam egy fürdetéses szösszenetet, berakom ide Nektek, mulassatok rajta egy jót... Csevegő - Page 22 Icon_wink

...Most tetőtől-talpig vízben úszom: még a szempilláimról is víz csöpög, baszics! Előástam a csatabárdot: harcra készülök. A harci dísz már rajtam van: piros csíkok lepik el a testem. Nem, nem rúzzsal készült: karomnyomok!!! Aki nem tudja, milyen ízű a sampon, még sosem fürdetett meg egy macskát... pláne nem hármat (gyúrunk, vazze?!)!!! Lisa cicám egyenesen Petőfinek képzeli magát: mint őőőrült, 'ki letépte láncát, vágtatott Lisa a konyhán át... és visszapattant az ajtóról. Most úszik a lakás: mindenből habos víz csöpög. Hurrá, nem kell a függönyöket beáztatni... már áznak!!! Most megyek pucoválni. Takarítok... az őrület határát súrolom! Meg szaladgálok is még egy keveset: macskát kergetek. Hármat. Fel a fejjel! Jó magasra: három macska fölé!!! De hát bizakodjunk, kérem. Mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál... és macskát űzz, hogy el ne hízzál! Csevegő - Page 22 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzomb. 3 Okt. - 11:39

Sziasztok!
Én is szeretem az állatokat, de én valamiért a kutyákat jobban szeretem a cicáknál. Bár még cicához nem kerültem soha olyan közel mint a kutyákhoz. Csevegő - Page 22 691209

Nada, aranyos lehet apukáéd ahogy gügyög a cicáknak. Csevegő - Page 22 6108
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzomb. 3 Okt. - 11:43

Nadának! Csevegő - Page 22 13902

Csevegő - Page 22 0000141115
Vissza az elejére Go down
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör :
Hobbi :

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzomb. 3 Okt. - 19:01

Csevegő - Page 22 C-30-006

"E napon minden érted van!
A nap csiklandozó sugara,
a lágy szellő,
s a madarak csodás dala.
Ma neked nő a virág,
mely ontja csodás illatát,
s neked érik a gyümölcs,
ami beszívja a hajnal harmatát.
Ha jő az este,
s megjelennek a csillagok,
hidd el, ma neked ragyognak,
és az égre azt írják:
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!" Csevegő - Page 22 189520

Drága Nada, nagyon sok boldog születésnapot kívánok Neked, Isten éltessen sokáig! Csevegő - Page 22 504567

Sziasztok!

Csevegő - Page 22 Icon_rolleyes Előkerültem én is. Bocsánat, hogy jelenlétemmel nem gazdagítottam a fórum életét mostanában, de figyelemmel kísértelek ám titeket. Csevegő - Page 22 189520 Az egyetemen adódott egy-két gondom, az újabb tanév beköszöntével, de sikeresen megoldottam őket és szerencsére a két megműtött fogam helye is szépen begyógyult már. Hogy vagytok mostanság? Remélem senki nem kapott el semmiféle fránya betegséget. Vigyázzatok magatokra és mindenkinek további békés és nyugodt hétvégét kívánok! Csevegő - Page 22 189520
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeHétf. 5 Okt. - 1:21

Drága Jade!

Üdv a macskatartók táborában,és egyúttal részvétem,hogy minden sajátos "örömét" sikerült megtapasztalnod.. Very Happy Szerintem ezek azok a dolgok amiken minden kezdő macskatartó átesik legalább egyszer az életében. :)Utána azért általában javul a helyzet.A macskák elégé független teremtések és mivel nagyon tiszták,a simogatás utáni látványos nyalakodás nem ritka jelenség náluk...Csevegő - Page 22 189520 Nekem 15 évig volt egy nőstény sziámi cicám,szinte vele nőttem föl,jelenleg pedig egy utcáról befogadott házicicával élünk együtt,kész kisördög,de rettentő okos!

Drága Nada,köszönöm az infókat,bevallom nekem eddig sohasem volt egyik macskámmal sem ilyen jellegű problémám.Még csak a füle sem lett koszos.Bár,lakásban tartva más a helyzet mint ha a kertben szaladgálna...A sziámink pedig kifejezetten szeretett fürödni Very Happy Bezzeg Mázli...Brrr,gondolni is rossz rá,hogy mit művel fürdéskor...Very Happy

No jól van,azt hiszem elteszem magam holnapra...azaz mára...szóval megyek aludni:D

Puszilok mindenkit:Liaram
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeHétf. 5 Okt. - 8:51

Szasztok Csajok!

Juj, korán van, félkómás állapotban leledzem. Very Happy Tegnap csavarogni voltunk, jól el is fáradtunk... Csevegő - Page 22 189520

Drága Nórikám, édes Manócskám, nagyon szépen köszönöm a kedves szülinapi köszöntéseteket, igazán jólesett a figyelmességetek! Csevegő - Page 22 189520 I love you

Millió puszit küldök mindenkibabe! Csevegő - Page 22 189520
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 22 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeHétf. 5 Okt. - 20:45

Sziasztok,

Liaram , Hát igen bájos macsek és terrorista:-D
Két éve örököltünk egy cicát felnőtt volt ott lakott ahova költöztünk és akkor Daniel a Mázli nevet adományozta neki . Etettük-itattuk ő talán néha meg is simogatta, de nem volt bejárós cica. Összefogdosta az egeret odatette az ajtóba őket később csatlakozott a félénkebb régóta otthagyott macsek szürmi néven éltek melettünk nem zavartuk egymást. Jött Maci a gyerekkutya véletlenül talált nállumk otthonra a Macskák írdatlanul lepofozták a mafla kutyagyereket nagyon sírt akkom megvígasztaltam, hogy ő hamarost nagy és erős kutya lesz és bizony fordítva is lesz még ez a pofonosztás, de azért rendes legyen a macsekokkal ők ir itt laknak. Akkor volt először hogy két kezemmel simogattam egyik kezemmel az odahívott macskákat a másik kezemmel a kutyagyereket....összebarátkoztak és később visszakapták a pofonokat is meg melegedtek is egymással aludtak ők hárman volt hogy a Mázli dagasztott a Maci hátán elképesztő volt nézni. Aztán továbbköltöztünk és sírva borítottam ki egy csomó szárazelemózsiát a macsekoknak, hogy a következő gazda érkezésig kibírják. Jól vannak és a következő lakó is befogadta őket. De bejárós macskám nem volt még meg gyerekmacska sem:) minden sirámam ellenére élvezem bevallom . Már megtanultuk hogy nem kotorászunk a kukában és nem ugrálunk fel az asztalra a gázra meg pláne nem:)

Nada még benne vagyok abban az egy hétben kissé megkésve de nem törve:) Kívánok erőt egészséget szeretetet gazdagságot szletésnapod alkalmából.

I love you
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzomb. 10 Okt. - 9:54

Köszönöm szépen a kedvességed, drága Jade! Csevegő - Page 22 189520 I love you

Az állatkák milliónyi örömöt, és még annál is több szeretetet csempésznek az életünkbe. Észre sem vesszük, és máris rabul ejtették szívünket. Annyira mókás kis jószágok, sok derűs pillanatot köszönhetünk nekik. Igazából sosem az a lényeg, kinek milyen állatkája van, az a fontos, hogy örömüket leljék egymásban - gazdi és állatka egyaránt. Csevegő - Page 22 189520 Dicsérhetnek előttem akár agyba-főbe is olyan valakit, aki nem szereti az állatokat: a szememben - a szó legtisztább, legnemesebb értelmében - jó ember sosem lehet.

Úgy gondolom, egy embernek csak akkor van oka-joga lenézni egy másikat, amikor kezét nyújtva lehajol érte, hogy felsegítse a földről... Az állatokat nem szerető emberek azonban a szememben egyáltalán "nem is léteznek". Úgy érzek irántuk, mint ők az állatok iránt. Véleményem szerint minden emberről sokat elárul az, ahogyan bánik az állatokkal, amit érez irántuk. Azok, akik nem szeretik őket, embert sem tudnak igazán szeretni, és "bármire" képesek (sokszor sajnos valóban bármire, idézőjel nélkül is). Sokukat semmi sem különbözteti meg azoktól a lényektől, amiket úgy utál, vagy legalábbis nem szeret - csak épp esetükben a szó teljes negatív értelmében. Ezt a tapasztalat is mondatja velem, és sajnos még egyetlen esetben sem volt alaptalan... Rolling Eyes

Tetszik az a pajkosság, ahogy beszélsz az állataitokról, drága Jade. Csevegő - Page 22 189520 Az egész életedet, mint valami különleges, egyedi parfüm, látható, érezhető módon átlengi ez a finom, játékos humor, az olykor szívet melengetően incselkedő szeretet. Rendkívül tetszetős, szimpatikus vonás. Csevegő - Page 22 189520 Úgy gondolom, az a "fajta" ember vagy, aki akkor boldog, ha adhat. Érzelmet, törődést, szeretetteljes vidám perceket. Csevegő - Page 22 189520 Minden ember érték, a hozzád hasonló azonban ajándék is mások számára. Maradj mindig ilyen! Mi mosolyogva örülünk az ajándékodnak. Wink Csevegő - Page 22 189520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzer. 14 Okt. - 15:58

Drága Manócskám!

Szívem teljes melegével kívánok Neked mesés, és nagyon-nagyon Boldog Szülinapot! Isten éltessen!
Csevegő - Page 22 592217 Csevegő - Page 22 665686 Csevegő - Page 22 13902 Csevegő - Page 22 290809 Csevegő - Page 22 504567 Csevegő - Page 22 143932



Vissza az elejére Go down
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör :
Hobbi :

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeCsüt. 15 Okt. - 13:39

Drága Nada!
Nagyon szépen köszönöm a köszöntést, nagyon tetszenek a videók, nagyon aranyos vagy. Csevegő - Page 22 189520 Csevegő - Page 22 592217
Remélem mindenki jól van ebben a nagyon csúnya időben. Csevegő - Page 22 Icon_rolleyes Öltözzetek fel jól és vigyázzatok magatokra! Csevegő - Page 22 189520 Puszilok mindenkit!
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimePént. 16 Okt. - 14:33

Szasztok Csajok!

Boldog vagyok, hogy sikerült megörvendeztesselek, drága Manócskám! I love you
Nálunk bizony pár napja elkél már a meleg ruci, sőt a fűtés is. Bpesten volt, hogy már állt a karácsonyfa, mire befűtöttünk, itt pedig már megfagynánk, lebetegednénk nélküle.
Csevegő - Page 22 267340
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimePént. 16 Okt. - 16:47

Drága Manócska!

Szeretnék utólag én is nagyon sok boldog születésnapot kívánni!

Mindenki másnak pedig szép és kellemes hétvégét!

Puszi:Liaram
Vissza az elejére Go down
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör :
Hobbi :

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeCsüt. 22 Okt. - 0:14

Drága Liaram!
Köszönöm szépen, aranyos vagy! Csevegő - Page 22 189520
Hogy vagytok? Merre jártok? Kellemes napokat kívánok mindenkinek és vigyázzatok magatokra! Csevegő - Page 22 Icon_wink Csevegő - Page 22 592217
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimePént. 23 Okt. - 10:29

Sziasztok!
Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok. Csevegő - Page 22 189520
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimePént. 13 Nov. - 14:45

Sziasztok Lányok, Fiúk, Ismerősök és Ismeretlenek!
Sajnos amióta nincs otthon netem, csak nagyon ritkán jutok el erre az oldalra. Pedig nagyon hiányoztok ám. Sok puszi mindenkinek!
Almos Maci
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 22 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeCsüt. 19 Nov. - 13:18

Merre jártok? Micsoda csend van erre:( én se voltam ejha micsoda dolog ez:-D
Isten éltesse az Erzsébeteket és azokat is akik nem Erzsébetek Csevegő - Page 22 96907

Erre felém mi is volt? Tegnap imádkoztam, hogy ne kezdjek ordítani se zokogni mikor drága egyszem gyerekem a 10 perces leckét feltornázta másfélórás kínlódásra. Hol jár ennek a gyereknek az esze? És miért jó neki, hogy avasodik a tanulnivaló felett? Annyira szeretnék segíteni neki, de annyira és időnként olyan tehetetlennek érzem magam. Ma kiadós napunk van. Osztálypénz, fényképezés, és ráadásul hüllőkiállítás is lesz ajjaj és ott biztos lát valami állatot ami kéne. Bár lehet belépti díjat mi már nem is fizetünk annyira ismerjük a kiállítós emberkét. Na ez van felénk. És felétek?
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzer. 25 Nov. - 15:34

Kedves,lelkes fórumozók!Csevegő - Page 22 189520

Jelentem,megjöttem,még élek -bár momentán épp alig- szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől amiért egy ideje nem sok hasznossal járultam hozzá a fórum életéhez (már ha lehet ezt még igazán 'életnek' nevezni:( ).Nincs mentségem,hacsak nem ugyanaz,mint általában, a zsúfoltság, a gondok-bajok és bevallom,kicsit néha a lustaság is,nézzétek el nekem,ember vagyok,hibákkal...De vagyok,és leszek,és újra csatasorba állok:)

Drága Nada!Hiányzol ám Te is!Nem lenne jó,ha feladnád az egészet,kérlek gyere többször és egyéniségeddel sugározd be a fórumot,szerintem mindenki vágyik rá!Remélem jól vagy és a cicáid is jó egészségnek örvendenek!

Drága Manócska!Csak most figyeltem a neved alatt,hogy debreceni vagy Te is:)Merrefelé laksz?Csevegő - Page 22 189520

Na,megyek,alkotok is valamit XD Puszilok mindenkit:

Liaram
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimePént. 27 Nov. - 9:40

Csevegő - Page 22 Www.tvn.hu_c95b331ee049816be1413c7e94fe5c44
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 22 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimePént. 27 Nov. - 10:06

Sziasztok,

Talán ha jön a tél és elmúltak az ünnepek többen összegyűlünk ennél a tábortűznél....addig is nagy ölelés teletabisan Csevegő - Page 22 624533
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 16:11

Drága Jade!

Én is bízom benne!Nada sajnos fontolgatja,hogy bezárja a fórumot az alacsony látogatottsága miatt.Ezt nem szeretném,úgyhogy próbálom törni a fejem,hogyan,vagy mivel lehetne felpezsdíteni az életet.Sajnos úgy érzem,hogy az emberek manapság zárkózottabbak lettek,bizalmatlanok egymással,és nem szívesen beszélnek a gondjaikról,örömeikről.Pedig ez az a hely,ahol teljesen névtelenül kaphatnának egymástól lelki vigaszt,támogatást.Itt nem kellene senkinek szégyenkeznie,nem kellene félnie,és ha ezt sikerülne elérni,akkor teljesíthetné be a fórum valódi célját.Remélem egyszer sikerül!

Puszilok mindenkit:Liaram
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 18:56

Sziasztok!

Szerintem valami játékot kellene kitalálni ami itt is játszható. Pl. Betűpótló.

n.p.é.y=napfény

Vagy valami ilyesmire gondoltam. De ha van valakinek jobb ötlete az is jó.
Véleményeteket kérném. Csevegő - Page 22 406579
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 11:08

Halika Mindenkibabe Drága Jányok!

Jelentem, élek, csak ide nem járok. Nem volt/van sok értelme... Most, hogy végre be-beírást látok, én is kaparok már ide valamit. Csevegő - Page 22 874138 Elvagyok, mint a befőtt. Elmélyültem a Photoshop rejtelmeiben (üldözöm közben az egyik legújabb verzsönt), és egyre több dolgot, technikát újítok be. Eddig a PS-sel alig dolgoztam, más progikkal készítettem a munkáimat. Komoly igény van azonban retusálási munkákra, így már nem tartottam elegendőnek, illetőleg megengedhetőnek magam számára, hogy ne mélyedjek bele jobban a PS-be. Jól tettem. Iszonyat sok lépésből álló munka (3-4x is több időbe kerül vele melózni), de valami döbbenet az eredmény. Nem egyszer felsikoltok azon, ami elém tárul a munkamenet alatt. Lenyűgöz és elvarázsol. Csevegő - Page 22 189520

Emellett persze játszom is néha - bár a szerkesztésnél fincsibb, izgibb szórakozást elképzelni sem tudok magam számára, így a játék messze háttérbe szorul nálam. A Deepolisba be-benézek, de van úgy, hogy csak hetente egyszer-egyszer pár percre, fél-egy órára, aztán rohanok vissza a PS elé. Csevegő - Page 22 6108 Mennyei érzés, hogy kezdem megérteni a progi használatát, mert ha egyszer végre teljesen a kisujjamban lesz, szinte bármit el lehet készíteni vele, ami csak az ember fejéből kipattan. A bármi alatt értsetek valóban: bármit! Very Happy Lenyűgöző. Végre már nem csak feliratozásra, és olykor fényeffektekre használom! Csevegő - Page 22 6108

Oh, és majdnem kifelejtettem a másik dolgot! Játék! Kb. másfél évvel ezelőtt leszedtem valahonnan egy progit, fel is telepítettem, aztán csókolom. Még csak bele sem pislantottam, az ikonját sem tettem ki az asztalomra. Így nem volt nehéz teljesen meg is feledkeznem róla... Tegnap takarítgattam a gépemen (progik, mappák), és kis híján lezúztam ezt a játékot is. Nézem: te mijja kín vagy, és mikor pakoltalak én ide?! Csevegő - Page 22 425517 Aztán elindítottam, és kacagva dobtam magam hátra a fotelben. A Legyen Ön is milliomos képe töltött be a monitoromra, és szignálzenéje csendült fel a hi-fiből. Azon mód milliomos is lettem, fél óra alatt értem el a 40 millát. Nya jó, azért az első két menetben 100 000 alatt elpacsáltam. Csevegő - Page 22 59761 A harmadikat azonban már csont nélkül vettem. Kár, hogy itt annyi a 40 milla, hogy felírnak a dicsőségfalra. Csevegő - Page 22 6108 De jó is lenne pedig, ha itt feszítené a zsebem! Csevegő - Page 22 6108

Azt már nem tudom, másfél évvel ezelőtt honnan szedtem le a játékot, de azt igen, hogy ingyenes szoftver (KonyiSoft - Na, legyen má végre Ön is millijomos - vagy valami ilyesmi a neve). Keressen rá jó barátunkban, a Google-ban az, akit érdekel. Állati jó, és tök ugyanaz, mint a tévében, csak a "fogorvosi" (én így hívom Csevegő - Page 22 6108) székekben nem ül senki...

Puszika belétek, csivitelő madárkáim. Fészkekre vigyázni, nehogy jöjjön a macs, és kilopja belőle a tojásaitokat! Csevegő - Page 22 144520 Csevegő - Page 22 111727 Csip-csip, repülök tova én is. Csevegő - Page 22 189520
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 22 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 11:50

sziasztok egy kis beszámoló a történésekről:Szombaton pesten jártam végigfutottam két óra alatt a ködös kiábrándult várost, megint azt látom az emberek nem néznek egymásra azok akik többen vannak nem beszélgetnek nem nevetnek, azt hittem kicsit szebb lesz pest és érezhető lesz már a karácsony, de nem....szóval császársorpióért mentem fel, és sztyeppi varánuszért az lesz a fiam ajándéka a jézuskától. Az utolsó pillanatig mailváltásokban voltam, már azt hittem nem fog sikrülni, de persze nem adtam fel.
Majd 5000 forintot költöttem különböző kukacokra, tücskökre(eleségállatok) ezentúl tenyészteni fogom őket....szóval meglett a vonaton az útitársak érdeklődve néztek körbe, hol lehet a tücsök ami ilyen szépen cirippel én meg mosolyogtam magambanCsevegő - Page 22 Icon_razz a különös nyaktornán. Hazaérve az állatokat biztonságba elhelyeztem, hulla fáradt lettem vettem egy dekorkoponyát az egyik kígyó házába is, a fiam lízingbe volt a barátainál tehát kommótosan, rendet csináltam a kígyóknál megetettem őket ha már benyúlkálok hozzájuk. Éppen az etetés végére érkezett haza, hát olyan boldog volt a koponya miatt, hogy rögvest megbocsájtottam annak felhördítő árátCsevegő - Page 22 Icon_razz de nem ért véget a dolog, megérkezett a mikulás, illedelmesen vacsora utánCsevegő - Page 22 Icon_lol volt öröm, csokievészet. Nállunk a mikulás glóriája nem billent még meg a jézuska már néha recegCsevegő - Page 22 Icon_sad. Na elvackolódtunk erre hajnalban hallom verik az ajtót. Nem szokásom megijjedni, de azééé most Csevegő - Page 22 Love-smiley-024é ideges lettem ki kopoghat éjfélkor, valahogy nem hittem, hogy a mikulás csapna ilyen óriási zajt. Hát egy kutyagyerek verte a farkával az ajtót, beengedtem megetettem hírtelenjében kenyérrel, azután illedelmesen betántorgott a szobába és ájultan aludt. Most keressük a gazdáját, jól karbantartott és nevelt kutyuska. Még nincs hír a gazdájáról. A terrorista macskasiheder Csevegő - Page 22 Love-smiley-024é stresszelődött bár a kutyagyerek rá sem bagózik ezért a macskát ölben hurcibálom ki-be. Amikor először meglátta a macsek a kutyát duplájára fújta fel magát.
Szóval a másnap a kutya megfigyelése, átvizsgálása és persze szoktatása volt, azért a Liza nevet kapta a (remélem) átmeneti tartózkodása idejére nállunk.Olyan jól nevelt, hogy csak rontani tudunk rajta.
Tegnap családi nappal összekötött mikulás ünnepség volt nállunk az idősek otthonában. Én voltam a mikulás. Amikor mejjtartóra felvettem a mikulásrucit pazar dekoltázs villant a szörmeszegéjek közzül elő. Ezen jókat vihogtunk a kolleganőkkel. Elelmélkedtünk ki hogy reagálna a dekoltázsra, az idősek közzül, aztán a várható gyerekekre való tekintettel beziherájtűztük a dekoltázstCsevegő - Page 22 Icon_razz. Rögtönözésre készültünk, mindenki előadta az ötleteit és el is indult a műsor. Ugy láttam idősek és a gyerekek is élvezték. Aki nem bújt még mikulásruciba azzal közlöm, piszok meleg. és ne beszéljünk a szakállról bajuszról. Megsúgom a kolompolást a csngettyűvel nagyon élveztem én is. A kicsi gyerekek énekeltek műsort adtak.Nagyon meghatottak.Jó volt. A gyerekemmel este beszéltük, hogy én voltam a mikulássegéd nagyon jókat nevetett csikósan, kiderült az isiben krampuszt játszott, elmesélte milyen bakik voltak előadás közben.
Hát kihagytam a beszámolóból a darazsakat. Tegnap délben fedeztem fel, hogy az ajtó elé dec-4.-én kitett plüsmikulás fenekére agyagból 4 személyes darázsfészek épült. Most töröm a fejem mi legyen és hogyan válasszam le a mikulás fenekéről a darázsházakat. Na most mondjátok megCsevegő - Page 22 Icon_smile abba beletörődtem, hogy van giliszta, béka, pornográf csiga, szúnyog és légy decemberben, de darázs????És ráadásul házat építCsevegő - Page 22 Icon_smile
Na erre inni kell! Lehetőleg mézespálesztCsevegő - Page 22 Icon_biggrin

Játékként ötletem az amikor a szó utolsó betűjével kel mondani a másik szót.

Mulattató játék egy másik fórumon az hogy három idétlen szót megadunk és a másiknak mondatba kell foglalnia aztán ő adja a következő 3 szót eltudtok képzelni egy mondatot a hörcsög, függöny , fogászat szóval? Pl

Másik közösségi játék a válaszolj nekem és kérdezz tőle. Tehát a kiinduló kérdés után jön az én válaszom és utána felteszek egy kérdést amire te válaszolsz, te is felteszed a kérdést akire valaki más válaszol....érdekes komoly és vicces dolgok jönnek itt is előCsevegő - Page 22 189520

Mindenkinek nagy ölelés teletabisan
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeKedd 22 Dec. - 12:53

Sziasztok!

Az alábbi kis flash-sel szeretetteljes, áldott Karácsonyt kívánok mindenkinek!
http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3111940
santa Csevegő - Page 22 26751 Csevegő - Page 22 67868

----------------------------------------------------
Drága Jade, a hasam fogtam a beírásodon! Csodálatos anya vagy, de ezt bizonyára magad is jól tudod! Wink

Puszi mindenkibabe! Csevegő - Page 22 189520
Vissza az elejére Go down
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör :
Hobbi :

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeSzer. 23 Dec. - 23:43

Csevegő - Page 22 13021228759

"A legkedvesebb ajándékok nincsenek a fa alatt.
Senki nem láthatja őket, nincsen rajtuk díszszalag.
De a fényben, csomagok közt, mindenkinek ott van már
a legkedvesebb ajándék, amit a karácsonytól vár.
Az emberek szívében égő béke és szeretet:
a jóakarat és az ünnep jelentik a legtöbbet."
(Virginia Katherine Oliver)



Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Nektek! Csevegő - Page 22 673560 Csevegő - Page 22 26751
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeCsüt. 31 Dec. - 19:02

B orongós napok tűnjetek tova,
O kkal és ok nélkül szomorú ne légy' soha!
L épteid kísérje töretlen szerencse,
D erűs percek rajzoljanak mosolyt szemedre!
O szoljanak el az óév sötét árnyai,
G úzsból szabaduljanak a képzelet szárnyai!

Ú j évet hozzon a nesztelen, iramló idő,
J öjjön már a rég várt, csodálatos jövő!

É vek ha múltok, ha elszálltok napok,
V idámságot, örömöt számolatlan adjatok!
E lfusson most az óév malaca,
T öbbé ne legyen senkinek panasza!

K erüljön betegség, bánat messzire,
Í rmagjuk is vesszen mind a semmibe!
V ágyaid sorra valóra váljanak,
Á lnok szavak többé ne bántsanak!
N övekedjen az igaz barátok tábora,
O kosan élj, ne légy' ostoba!
K ívánom neked, legyen 365 szép ünneped!

Csevegő - Page 22 403848 Csevegő - Page 22 351316 Csevegő - Page 22 26751

Csevegő - Page 22 874225Csevegő - Page 22 98196
Vissza az elejére Go down
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör :
Hobbi :

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimePént. 1 Jan. - 15:31

B ékés álmainkba ne csalódjunk soha
O ltalmazzon minket angyalok mosolya
L elkünkben béke és szeretet virítson
D üh és gaz álnokság meg ne szomorítson
O stoba szólamra ne hajoljon szívünk
G azdagság kísérje minden vidám léptünk

Ú tjaink vigyenek igaz célunk felé
J övendőnk munkája ne váljon kereszté

É jszaka pompásan ragyogjon csillagod
V eled lehessek amikor csak akarod
E gymásra találjon most minden kereső
T ársával éljen minden egymást szerető

K özösen tegyük szebbé ezt a világot
Í zleljünk már most mennyei boldogságot
V áljon minden titkos, szép álmunk valóra
Á ldott legyen minden együtt töltött óra
N evetni tudjunk és őszintén örűlni
O dvas idő fogát messze elkerülni
K eveset mondok végül, de szépet: Kívánok Boldog Új Évet!

Csevegő - Page 22 98196
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitimeVas. 3 Jan. - 11:18

Sziasztok!

Bocsi, hogy ennyire eltűntem, de volt egy kis probléma. A gépen nem akart engedelmeskedni. De mostmár itt vagyok, és mindenkoinek Boldog Új Évet Kívánok. Csevegő - Page 22 987706
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 22 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
22 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Lélekgyöngyök :: • Kötetlen beszélgetések •-
Ugrás: