Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
Skerina
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
Nóri
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
Cat
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
AlmosMaci
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
Liaram
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
JediKnight
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
cathy222
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
Kisbello
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
Yvain
Csevegő - Page 21 Sz_bal11Csevegő - Page 21 Sz_koz11Csevegő - Page 21 Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Csevegő

Go down 
+24
nurich
Mau
Nola
Angel
Libra
Cleo
Liaram
manocska
Pearl
Lourdes
Cat
susy
baalmoth
Chagrin
semilin
Skerina
Nada
Lumiere
JediKnight
Kisbello
Kicsirigó
AlmosMaci
Nóri
Őzgida
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
Chagrin
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Chagrin


Érdeklődési kör : horror, hullák, romok, természet, könyvek... sütik
Hobbi : a fent leírt dolgokkal való foglalkozás

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimePént. 21 Aug. - 11:06

Üdv,
a hosszú és döglesztő nyár végefelé sikerült kilábalnom a lelki lápból, so újra itt és újra írói kedvvel....
Nada, kitartást a költözéshez! Csevegő - Page 21 189520 Ősszel én is cuccolok majd. Bár csak kollégiumba... de borzalmasnak ígérkezik. o-o
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeSzomb. 22 Aug. - 21:03

Chagrin írta:
Üdv,
a hosszú és döglesztő nyár végefelé sikerült kilábalnom a lelki lápból, so újra itt és újra írói kedvvel....
Nada, kitartást a költözéshez! Csevegő - Page 21 189520 Ősszel én is cuccolok majd. Bár csak kollégiumba... de borzalmasnak ígérkezik. o-o

Kedves Chagrin,

Szeretettel várjuk további alkotásaidat! Csevegő - Page 21 189520Örülök,hogy jobban érzed magad és visszatért az írói kedved! Én valahogy mostanság nem tudok verset írni. Talán 2-3 éve,hogy nem költöttem egyet sem. Ahhoz egy másfajta (afféle "mély gondolkodásba süllyedt",érzelem dús) lelki állapotra van szükségem és akkor szinte maguktól jönnek a rímek.de valahogy az utóbbi években nem volt ilyen alkalom.Remélem nem "halt ki belőlem a költészet"...Csevegő - Page 21 189520
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeVas. 23 Aug. - 8:26

Liaram kedves,

A költészet nem hal ki csak pihen benned...

Chargin,
Szerintem arra nyisd a szived és az agyad, hogy milyen klassz dolgokkal találkozhatsz. Bevallom a titkomat Embarassed én minden "rosszban" mindig megkerestem a jót addig kerestem míg meg nem találtam. Van egy kedvenc idézetem ideteszem neked, hátha eszedbejut sokszor: Örülj, ha esik az eső, mert ha nem örülsz attól még esik Very Happy
Mindenkinek szép napot kívánok.
Vissza az elejére Go down
Chagrin
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Chagrin


Érdeklődési kör : horror, hullák, romok, természet, könyvek... sütik
Hobbi : a fent leírt dolgokkal való foglalkozás

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeVas. 23 Aug. - 12:09

Hm. De az eső jó dolog. o-o Mindig örülök neki. Csevegő - Page 21 189520

Költészet... biztos csak pihen. Hm... a szimbolisták az ilyen pihenőidőszakok ellen mérgezték maguk kávéval, droggal, piával. o-o (vagy divatból? nem tudom...)
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeVas. 23 Aug. - 20:09

Kellemes délutánt mindenkinek. Csevegő - Page 21 189520
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeVas. 23 Aug. - 21:12

Hú,Chagrin,még szerencse,hogy egyikkel sem élek...Akkor már valószínűleg alkoholista,drogfüggő és kávémániás lennék:D

Szép napot Neked is Nóri!Csevegő - Page 21 189520
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeHétf. 24 Aug. - 15:59

Sziasztok,

Szerintem a fájdalom a félelem ellen művelték a drogozást vagy az üresség ellen.Ha a drog annyira segítene akkor hatalmas alkotásoknak kéne lenniük és főleg rengetegnek.Bár a pychiátrián nem úgy drogoztak, viszont meghökkentően sok jó alkot ás született. Maradnak az emóciók Wink mint drog:) áhh ezt most csak elaszontam igazából még tanulmányozom a témát.
Mindenkinek szép délutánt kívánok.
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeHétf. 24 Aug. - 16:07

Nagy Hali Mindenkibabe!

No, hogy is szoktam (szigorúan K-val, nem P-vel!) mondani? Nya, hogy? Iiigeeen: nem vesztem el, legfeljebb meg! Csevegő - Page 21 6108 Jelentem alásan, rendes Netem még továbbra sincs, de a lakásban már majdnem teljesen helyére került minden. Yeeeah! A beleink lógnak, hullára merültünk, de végre kezdünk egyre inkább pofásan kinézni. Azt hiszem, még vagy húsz évig nem akarok újra költözni - bááár, ha jobban belegondolok, egy lottó ötös után nem csinálnék nagy kunsztot belőle! Csevegő - Page 21 874138

Drága Liaramom, Isten áldjon - Te vagy a fény az éjszakában! Csevegő - Page 21 111727 Chargrinom, édes, rettentően örülök, hogy tettre kész vagy! Remélem, újra olvashatunk tőled, megörvendeztetsz minket kiemelkedő munkásságoddal! Csevegő - Page 21 189520 Nórikám, nagyon el vagy tűnve, alig hallani felőled. Csevegő - Page 21 109179 Remélem, minden rendben veled, körülötted, édesem! Csevegő - Page 21 817297 Mesékkel hogy állsz? Szívesen olvasnánk pár üdítő alkotást tőled is ismét! Csevegő - Page 21 189520

És végül, de nem utolsósorban, Isten hozott közöttünk, drága Jade! I love you Öröm olvasni tőled, tündérke, annyi kedvességet, példamutató életörömöt sugárzol ki magadból! Talán Te magad nem is vagy tisztában vele, de rengeteget adsz ezzel másoknak... Wink Köszönjük szépen, hogy vagy nekünk, s itt vagy velünk! Csevegő - Page 21 189520

Sok szeretettel ölelek-puszilok mindenkit! Csevegő - Page 21 189520
Vissza az elejére Go down
Cat
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör : Sokminden:D
Hobbi : Fiaim:)

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeHétf. 24 Aug. - 18:10

Ficfic:)

Megérkeztem:) Úgy néz ki, sikerül helyrepakolni magamban a dolgokat:) Van segítségem hozzáCsevegő - Page 21 189520 Olyan dologgal segít amiben sosem hittem, de most a saját bőrömön tapasztalom folyamatosan:)
Na a lényeg hoyg itt vagyok:)
Pusz mindenkinek:)
Vissza az elejére Go down
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör :
Hobbi :

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeHétf. 24 Aug. - 23:19

Sziasztok! Csevegő - Page 21 189520

Megvagyok és itt vagyok ám én is Veletek. Ma ismét volt egy fogműtétem. Remélem, hogy hosszú évekig nem kell fogorvoshoz illetve szájsebészetre mennem, esetleg kontrollra. ...
Nada örülök, hogy jól haladtok a költözéssel, pakolással, biztosan békés kis kuckót alakítottatok ki. Csevegő - Page 21 189520

Kívánok nagyon szép napokat mindenkinek! Csevegő - Page 21 189520 Vigyázzatok magatokra! Csevegő - Page 21 23522
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeCsüt. 27 Aug. - 9:08

Sziasztok! Csevegő - Page 21 189520

Rég jártam erre, gondoltam benézek hozzátok! Hogy vagytok, mi történt mostanában veletek?

Ó Nada, tudom Te most költöztél és elég macerás dolog... ha arra gondolok, amikor festés szokott lenni nálunk és a feje tetején minden, majd festés után összerakni a romokat újból... pfff.... eléggé kellemetlen és kimerítő is tud lenni, ha nincs ráhangolódva az ember!

Na robogok is a dolgomra, mert mindjárt beszólnak, hogy munka van! Very Happy Very Happy Very Happy


Szép napot mindenkinek! Csevegő - Page 21 189520
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeCsüt. 27 Aug. - 14:31

Sziasztok!

Szeretnék elnézést kérni mindenkitől amiért az elmúlt napokban(héten) ritkán járultam hozzá a témákhoz,de elég zűrös most a magánéletem sajnos (Nada,Te tudod miről van szó)....Igyekszem "feltámadni" és újult erővel visszatérni mihamarabb.

Puszi mindenkinek:Liaram
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimePént. 28 Aug. - 11:35

Sziasztok!
Bocsi, hogy ritkán jelentkezek, de alig vagyok a gépnél. A nagy meleg miatt nem sűrűn kapcsolom be. Annál is inkább, mert időnként meg makacsolja magát, és leáll. Kikapcsolni nem kapcsol ki, csak ki írja, hogy nincs jel. Újra indítás után minden ok.
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeVas. 30 Aug. - 10:47

Sziasztok,

Nada kedves mintha felragyogtak volna a lélekgyöngyöcskék a látogatásod óta:)
Különben vlóban nem vagyok tisztában vele, noha mostanában is sűrűn beleverik az orrocskámat (azt a nagyon piszét) abba hogy milyennek is látnak ettől jól zavarba jövök valahogy a szidást jobban viselem. Tudod mi az Isteni a virtualitásban? Nem láttad mennyire elpirultam.

manócska, örülök, hogy túl vagy a szájsebészeten és a fogászati eseményeken.
Nekem a minap megfájdult a méregfogam nosza lóhalálában elrohantam az utolsó elérhető fogászhoz mivel péntek délután valahogy kevés a fogász úgy 5 körül.
Aszongya megmenti mondom ezt ugyan nem ! Húzza ki kérem. Mély sóhaly beadja az érzéstelenítőt amitől mégjobban fájni kezd a fogam a kisfiam kísért el fogom az arcóm mikor visszatérek mondom bizony ez még jobban fáj erre a drága doktorasszony a kis gyenge kacsójával nekiáll rángatni a méregfogam...csorog a könnyem nem akartam ordítani a 10 éves srácom előtt no de nem vagyok egy nagy hős ( inkább szülnék még két gyereket mint egy fogászat valahogy annak több értelme van) No ad mégegy injectiót hátha hat. Szabadkozom a srácom előtt közben csorog a könnyem is mert a megbolygatott fogam mégjobban fáj érzéstelenítő ide vagy oda. A srác megpaskolja a kezem -sebaj anya ezt tőlem örökölted, képzeld én is ordítottam amikor furták a fogam:) Persze a fog fáj...aszongya mégegy injectiót bead...mire én Van ennek értelme? Na jó akkor ír antibiotikumot. Ma végre nem fájt a fogam ám hasmenésre ébredtem éa a gyomrom is kiadta amit talált magában(bocsesz eü-s vagyok egyfolytában váladékokban járok engem nem frusztrál és remélem ti meg kibírjátok) szóval most halk fohász akárkihez hogy add meg hogy az antibiotikum benn maradjon felszívódjon és hatni tudjon...mellé azért csemegézem a normaflort és a joghurtot bélbolyhocska mentésre...Kívánom senki ne tapasztalja meg milyen az ha nem hat az érzéstelenítő.

Liaram kedves,
Vannak ilyen időszakok, de ez is elmúlik...tudod hasat be mellet ki Csevegő - Page 21 189520 és mi ugye türelmesek vagyunk:)

Nórikám, első gondolatom a vírusírtás a gépeden a második kicsit drasztikusabb csapj oda neki ez nállam beválik bár az enyém kontakthibás...és ha nem jön be vuduzd meg...:)Ha ez sem válik be hívd a minden számítógépek Istenét egy klassz szerelő képében:)

Kívánok mindenkinek szép napot:)
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeVas. 30 Aug. - 11:21

Szép és nyugodt hétvégét kívánok mindenkinek!Nada,továbbra is várunk vissza!

Puszi:Liaram
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeVas. 30 Aug. - 19:04

Csevegő - Page 21 0000138159
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeHétf. 31 Aug. - 11:26

Ez nagyon szép Nóri,köszönjük!Csevegő - Page 21 189520
Vissza az elejére Go down
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


Érdeklődési kör :
Hobbi :

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeHétf. 31 Aug. - 22:52

Sziasztok! Csevegő - Page 21 189520

Jade, nagyon sajnálom, hogy Veled sem éppen túlságosan kellemes dolgok történtek, de bízom benne, hogy azóta már jobban vagy. Csevegő - Page 21 189520 Nálam az érzéstelenítő olyan jól hatott, hogy még most is zsibbad a nyelvem. Természetesen tudja az orvosom, mert már másnap visszamentem hozzá, hogy ez így nincs rendben és nyugtalanít, de megnyugtatott, hogy elmúlik, csak kicsit hosszú folyamat.

Liaram, remélem, hogy lassan, de biztosan rendeződnek dolgaid. Ne feledd "örökké nem eshet"! Csevegő - Page 21 189520

További szép estét kívánok Nektek! Csevegő - Page 21 189520
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 1:40

manocska:Köszönöm a kedves,bíztató szavakat!Csevegő - Page 21 189520

Gyönyörű szép napot kívánok mindenkinek!

Puszi:Liaram
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeHétf. 14 Szept. - 7:55

Hahó!

Mindenki nyaral? Vagy meló? Suli? Úgggy kéne ide egy kis élet!
Kéremszépen a fogam még a helyén van , de nem fáj.
Elkezdődött a suli holnap szülői értekezlet brrrr úgy utálom, ha lenne dublőröm azt küldeném...a sok fontos szülő mindig totojázik mindenen. Végeláthatatlan eszmecsere az osztálypénzről ami persze annyi lesz mint volt...nincs új a nap alatt.Kétórás duma a semmiről, persze az évköziek izgisebbek lesznek, na de a gyerekről már csak akkor tudok valamit meg, ha beállok a sorba a többi nyomuló szülő mellé mert személyiségi jogok vannak meg ilyesmi. Lesz valami új tanítási profil mert nyertek a valami pályázaton és persze pont az én gyerekem osztályán próbálják ki brrr lehet hogy jó lesz lehet hogy nem, de most negyedikben szórakozni a tanítással? Ráadásul a tanárok továbbképzést nyertek ezért a fele tanárikar hetente eltünik, rövidített tanórák...szombati iskolanapok ennek a vonzata.Drága pedagógusaink meg olyan módszereket tanulnak amik itt a 22. században sem valósulnak meg:( áhh megyek keltem a gyereket kezdődik az új nap a suliban.
Mindenkinek szép napot kívánok:)
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeKedd 15 Szept. - 22:00

Kedves Jade!

Teljesen igazad van,ami a fórum életét illeti.Szégyellem is magam amiért mostanában nem túl gyakran gazdagítottam a fórumot.Az életem kisebb fajta káosz mostanában,sokszor úgy érzem csak egy alagút,amiben megyek,megyek,de hiába, nincs kiút,nem látom azt a bizonyos fényt....Csevegő - Page 21 109179

Jó lenne ha rendeződne már végre minden:(

Bevallom,nem irigylem a tanárokat.Ez az a szakma amit nem tudnék végezni.Nem azért,mert nem ég bennem a vágy,hogy átadjam másoknak mindazt amit tudok,ez meg lenne,viszont úgy átadni,hogy közben tudom,hogy 1-2 akit érdekel,a többi unja és magasról........Emellett szemtelenek,pletykálnak,dumálnak...Uh,nem bírnám ki az biztos...És akkor ott az a sok értetlen és agresszív szülő(tisztelet a kivételnek) akikkel szót kell érteni....Minden tiszteletem a tanároké,hogy ezt bírják idegrendszerrel!

No,jól van,szaladok is tovább,bár először szerintem még "örömködök" egy kicsit... Csevegő - Page 21 189520

Drága Nada,nagyon várunk vissza!

Puszilok mindenkit:Liaram
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeSzer. 16 Szept. - 12:57

Okééé Liaram,

Összevisszaságról, nehézségekről, gondokról, kudarcokról én is cseveghetnék a mostani életem elég rendetlen, de megtalálom benne az örömeimet....nagyon keresgélve megvannak azok:)

Tanár semmi pénzért nem lennék....főként a szülők és a politika miatt....ápolónő vagyok sokan azok sem lennének:)

Mindenkinek szép napot:)
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeSzer. 16 Szept. - 13:01

Most nézem debreceni vagy....szívbaj kerülget nem is nézek álmoskönyvet sem Cathyt nem kérdezem mit jelent....valahogy minden debrecenről körülről szól....főként a szerelem atyám micsoda vonzás tegnap még a szerencsejátékba is debreceni nyert, nehogy egy pillanatra elfelejtsem azt ami ajándék:)
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeSzomb. 19 Szept. - 21:09

Sziasztok,

Nem tudom merre csevegtek:) de ez a videó nekem annyira tetszik és annyira nem tudom hol osszam meg veletek, hogy ide hoztam. Ha időtök engedi nézzétek, hallgassátok , érezzétek .
https://www.youtube.com/watch?v=0NasLmhqnCw

Mindig szeretettel: Jade
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeVas. 20 Szept. - 19:37

Kedves Jade!

Tényleg gyönyörű dal!Köszönet,hogy megosztottad velünk!

Mindenkinek szép és kellemes estét kívánok!

Liaram
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeKedd 22 Szept. - 11:48

Sziasztok!
Bocs, hogy eltűntem, de 2 héttel ezelőtt kezelésre kellett járnom, és azóta egyre ritkábban vagyok a gép közelbe.
Remélem mindenki jól van.
Pusz mindenkinek. Csevegő - Page 21 994121
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeSzer. 23 Szept. - 10:05

Hali Jányok!

Hogy van mindenki? Csevegő - Page 21 189520 Én elvagyok, mint a befőtt. Egész hozzászoktam, hogy nem tudok fent lógni a Neten. Ez a lakáson is meglátszik: szikrázva csillog minden! Very Happy No, nem mintha előtte koszosak lettünk volna - na halljátok, az én pedantériám mellett! Very Happy Most azonban nem egyszerűen takarítok, szinte már festek! Csevegő - Page 21 59761

Fárasszalak még benneteket? Csevegő - Page 21 874138

Volt kint nálam az állatorvos is. Magam is nagy állat vagyok ugyan, de most speciel a cicáimhoz jött. Very Happy A menetrend szerinti fenékpucolás (bűzmirigy tisztítás) tehát megvolt. Apróságaim kellően kisikoltozták magukat alatta. Mi a doki nénivel dobhártyarepedéssel, némi figyelmeztető harapással szerencsésen meg is úsztuk. Csevegő - Page 21 6108

Jövő héttől lesz végre fix Netem is. Ami nem rossz, mert hogy találtam egy Isteni játékot a Neten, s fogok is tudni vele végre rendesen játszani, nem csak be-bekukucskálni, hogy mi van. Very Happy A linkajánlóba, a banneres topicba beírom majd egy kis ismertetővel, hogy akit érdekel, meg tudja nézni. Wink

Remélem, mindenki jól/jobban van már! Még itt sincs a tél, mégis rendre-sorra betegszenek le körülöttem az emberek. Még olyat is ismerek, aki a H1N1-et kapta el! Csevegő - Page 21 109179

Lehet, én vagyok fertőző...?! Csevegő - Page 21 425517 Csevegő - Page 21 6108
A hülyeségem mindenesetre - szerencsére! - ragadós! Csevegő - Page 21 6108

Liaramom, édes! Milliószor kerestelek már mindenfelé, hogy elkaphassalak pár szóra, megérdeklődjem, hogy vagy lelkiekben... Sajnos, nem volt szerencsém. Remélem, jobban vagy, s kezdesz talpra állni! Csevegő - Page 21 817297

Nórikám, édes! Mint mindig, most is mélyen veled érzek!

Jade, drága! Az életörömöd ragadós, elég beleolvasni, és máris bemaszatolja az embert! Szeretnék mindennap összekenődni vele! Csevegő - Page 21 6108

Isten tartson meg kedves mindannyiótokat jó erőben, egészségben, életörömben! Hamarosan úgy teszek, mint a Terminátor: visszatérek! Csevegő - Page 21 61422
Nagy ölelés mindenkibabe! Csevegő - Page 21 189520
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeSzer. 23 Szept. - 11:54

Drága Nada!

Jó végre újra hallani felőled! Csevegő - Page 21 189520 Örülök,hogy sikerült beilleszkedned az új környezetbe,ha nagyon túlteng benned a lakáspucolási vágy,jöhetsz hozzánk is! Csevegő - Page 21 Lol

Ezt a bűzmirigy tisztítás dolgot kötelező csinálni a macskáknál?Hallottam már róla,hogy van ilyen,de mi nem csináltunk ebből rendszeres ügyet,és nem lett semmi baj mégsem.Tulajdonképpen van valamilyen célja a tisztításnak?Okozhat valami gondot az a mirigy?És mi a funkciója egyáltalán? Csevegő - Page 21 705112 Csevegő - Page 21 753251
Ami a magánéleti dolgokat illeti,majd inkább személyesen...De köszönöm,hogy érdeklődtél,kedves Tőled! Csevegő - Page 21 23522

Puszillak és puszilok mindenki mást is:
Liaram
Vissza az elejére Go down
Nóri
Alkotóművész
Alkotóművész
Nóri


Érdeklődési kör : Mesék
Hobbi : Írogatok

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeKedd 29 Szept. - 20:02

Sziasztok!
Szép estét mindenkinek.
Nada, örülök, hogy jelentkeztél. Csevegő - Page 21 189520
Vissza az elejére Go down
Chagrin
"Visszajáró Lélek"
Csevegő - Page 21 Lrank_visszajaro
Chagrin


Érdeklődési kör : horror, hullák, romok, természet, könyvek... sütik
Hobbi : a fent leírt dolgokkal való foglalkozás

Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitimeCsüt. 1 Okt. - 22:00

Üdv újfent. A fóiskola remek hely, ezért is töltök kevesebb időt a gép előtt. Hoztam néhány morzsát, mostanában csak ilyesmikre futja... Kellemes hétvégét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 21 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
21 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Lélekgyöngyök :: • Kötetlen beszélgetések •-
Ugrás: