Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
Skerina
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
Nóri
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
Cat
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
AlmosMaci
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
Liaram
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
JediKnight
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
cathy222
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
Kisbello
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
Yvain
Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Álomfejtés (Cathy válaszol)

Go down 
+11
Liaram
AlmosMaci
JediKnight
Kisbello
r_ebeca
Ametiszt
Katthy
Lilla
Skerina
cathy222
Nada
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 21:19



Álomfejtés (Cathy válaszol) Cathy_10

A múltkor azt álmodtam, hogy ülök a gép előtt, és ezerrel nyomom itt a fórumot. Felébredek... és tééényleg! affraid Very Happy

-----------------
Fejtsétek meg, mit jelent! Álomfejtés (Cathy válaszol) 935714
-----------------

Álmodtál valamit, és nem tudod, mit jelent. A Lélekgyöngyök fóruma egy profi álomfejtővel is rendelkezik: Cathy segít Neked a megfejtésében. Wink


A hozzászólást Nada összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 18 Okt. - 21:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 8:29

Skerim megnyílt az Álomfejtés topic...jöhet az álom!!
Nem egyszer és nem kétszer volt, hogy én is megnéztem a könyvben álmom jelentését, de szinte mindegyiknél a szexuális jelentése volt Very Happy
Vagy az álmoskönyv rossz, vagy nem tudom Wink Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 9:22

Nada írta:
A múltkor azt álmodtam, hogy ülök a gép előtt, és ezerrel nyomom itt a fórumot. Felébredek... és tééényleg! affraid :cyclops: Very Happy

-----------------
Fejtsétek meg, mit jelent! Álomfejtés (Cathy válaszol) 935714 :rabbit: :bball:
-----------------

Álmodtál valamit, és nem tudod, mit jelent. A Lélekgyöngyök fóruma egy profi álomfejtővel is rendelkezik: Cathy segít Neked a megfejtésében. Wink

Számítógép előtt elaludni az fáradtságot jelent! Álomfejtés (Cathy válaszol) 872236 Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 9:24

Alcyones írta:
Skerim megnyílt az Álomfejtés topic...jöhet az álom!!
Nem egyszer és nem kétszer volt, hogy én is megnéztem a könyvben álmom jelentését, de szinte mindegyiknél a szexuális jelentése volt Very Happy
Vagy az álmoskönyv rossz, vagy nem tudom Wink Very Happy Very Happy
Ha meggondoljuk, hogy az álomszimbólumokat, sőt egyáltalán az emberi lélek problémáit már Freud is a szexualitásra vezette vissza, akkor mégis csak érdemes elgondolkodni azon, amit a könyv írt...
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 11:44

cathy222 írta:
Számítógép előtt elaludni az fáradtságot jelent! Álomfejtés (Cathy válaszol) 872236 Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520

Igen, nekem is ezt súgta a vizeletem... Very Happy Very Happy Very Happy
No meg talán függést...? Rolling Eyes
Szerencsére azt már régesrég nem! Wink
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 11:48

cathy222 írta:
(...) Ha meggondoljuk, hogy az álomszimbólumokat, sőt egyáltalán az emberi lélek problémáit már Freud is a szexualitásra vezette vissza, akkor mégis csak érdemes elgondolkodni azon, amit a könyv írt...

"- ...Azóta már azt is tudom, anyámnak nem az én farkam kellett... akármit mondjon is Freud."

Ennyit Freudról... Very Happy Very Happy Very Happy
Szerintem a pasinak sem ártott volna egy pszichológus. Egy igazi... Very Happy Very Happy Very Happy


A hozzászólást Nada összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 4 Júl. - 16:30-kor.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 13:56

Nada írta:
cathy222 írta:
(...) Ha meggondoljuk, hogy az álomszimbólumokat, sőt egyáltalán az emberi lélek problémáit már Freud is a szexualitásra vezette vissza, akkor mégis csak érdemes elgondolkodni azon, amit a könyv írt...

"- ...Azóta már azt is tudom, anyámnak nem az én farkam kellett... akármit mondjon is Freud."

Ennyit Freudról... Very Happy Very Happy Very Happy
Szerintem a pasinak sem ártott volna egy pszichológus. Egy igazi... Very Happy Very Happy Very Happy
Minden igazi pszichológusra ráférne egy másik igazi jó. :joker:

Mindenki a maga szűrőjén át lát dolgokat. Én is. Úgyhogy tessék velem vigyázni, mert amikor a ti álmotokra mondok valamit, nem biztos, hogy az nem inkább nekem szól. ÉS ezért érdemes megpróbálkozni mások álmainak megfejtésével, mert magunkra ismerhetünk belőle. :farao:
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Álomfejtés (Cathy válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 19:22

na akkor végre leírom az álmomat, de közben teszek zárójelbe pár megjegyzést mert úgy kerek a történet.
Szal:
álmomban Anyukámmal és Apukámmal éltem újra együtt, mintha a múltba lettem volna.Férjem nem is volt benne az álmomban.(Apukám 11 éve halott, Anyukám németben él nővéremmel)Nagyon vártuk haza nővéremet h jön haza nyaralni, és hozza a kislányát is.(ez viszont a jelenből van, hiszen most is épp várom haza őket, és a kislánya még csak 3 éves.)Aztán arra már nem emlékszem h hogyan, de Apukám közölte h tesóm nem fog hazajönni mert autóbaleset érte.Én rögötn kérdeztem h mi van a kislánnyal, ő mondta h jól van az apja vigyáz rá.De akkor már sírtam nagyon.Az volt a furcsa, h se Anyu se Apu nem sírt, olyan szenvtelenek voltak.Aztán telefonon beszéltem valami orvossal, aki elmondta h a nővérem életben van, de nem tud beszélni.(nem kómában van, hanem csak nem tud beszélni)Akkor aztán mondtam h na én indulok németbe, mert mellette kell lennem ienkor, és a fura az volt, h Anyuék nem akartak jönni :cry: Egy barátnőm mondta h majd ő jön velem.
Na ekkor végre felébredtem.De sírva ébredtem, és oan hatással volt az álom rám, h még ébren is sírtam tovább vagy fél óráig, mire megmagyaráztam magamnak h ez csak egy rossz álom volt :cry:
Na halljuk mit mondasz erről cathy cica???
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 22:55

Skerina írta:
na akkor végre leírom az álmomat, de közben teszek zárójelbe pár megjegyzést mert úgy kerek a történet.


Anyukád is jönne haza a nővéreddel?
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Álomfejtés (Cathy válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 22:59

cathy222 írta:
Skerina írta:
na akkor végre leírom az álmomat, de közben teszek zárójelbe pár megjegyzést mert úgy kerek a történet.


Anyukád is jönne haza a nővéreddel?
igen, együtt jönnek haza Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimePént. 4 Júl. - 8:37

Anyukád is jönne haza?...
számomra ez a kérdés így feltéve azt jelenti, hogy biztos vágyik hazajönni..?
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Álomfejtés (Cathy válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimePént. 4 Júl. - 14:10

Alcyones írta:
Anyukád is jönne haza?...
számomra ez a kérdés így feltéve azt jelenti, hogy biztos vágyik hazajönni..?
na már chaten lebeszéltük a dolgot cathyval Wink
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimePént. 4 Júl. - 16:18

Skerina írta:
Alcyones írta:
Anyukád is jönne haza?...
számomra ez a kérdés így feltéve azt jelenti, hogy biztos vágyik hazajönni..?
na már chaten lebeszéltük a dolgot cathyval Wink
Ígértem, hogy "másként" is megnézem az álmodat: Szimbolikus felfogásban a baleset konfliktust jelent valakivel, de a megoldás nem a tanult viselkedésben rejlik (szülőpár álombeli érdektelensége), sőt nem is abban, hogy felnőttként próbálod a helyzetet megoldani (mert még csak szóhoz sem jutsz), hanem játékosan, aouci kicsi lányaként, ez az egy működik az adott helyzetben.
Ebben az értelmezésben a nővéred a saját alteregód, vagyis álombeli önmagad, akkor is, ha az álomban megfigyelőként egyébként jelen voltál.
Ez vélhetően kellemeseb megfejtés, mint az, amiről tegnap beszéltünk. És lehet, ezt a megoldást tudod is értelmezni az életed jelen állapotára, de ne feledd, hogy az álmok többrétegűek, és mindegyik réteg hordoz igazsátartalmat, tehát én lényegesnek tartom a megbeszélt jelzést a kintek felé. Max. feleslegesen jelzed nekik a megálmodott helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Álomfejtés (Cathy válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimePént. 4 Júl. - 16:26

cathy222 írta:
Skerina írta:
Alcyones írta:
Anyukád is jönne haza?...
számomra ez a kérdés így feltéve azt jelenti, hogy biztos vágyik hazajönni..?
na már chaten lebeszéltük a dolgot cathyval Wink
Ígértem, hogy "másként" is megnézem az álmodat: Szimbolikus felfogásban a baleset konfliktust jelent valakivel, de a megoldás nem a tanult viselkedésben rejlik (szülőpár álombeli érdektelensége), sőt nem is abban, hogy felnőttként próbálod a helyzetet megoldani (mert még csak szóhoz sem jutsz), hanem játékosan, aouci kicsi lányaként, ez az egy működik az adott helyzetben.
Ebben az értelmezésben a nővéred a saját alteregód, vagyis álombeli önmagad, akkor is, ha az álomban megfigyelőként egyébként jelen voltál.
Ez vélhetően kellemeseb megfejtés, mint az, amiről tegnap beszéltünk. És lehet, ezt a megoldást tudod is értelmezni az életed jelen állapotára, de ne feledd, hogy az álmok többrétegűek, és mindegyik réteg hordoz igazsátartalmat, tehát én lényegesnek tartom a megbeszélt jelzést a kintek felé. Max. feleslegesen jelzed nekik a megálmodott helyzetet.
hát gondolhatod, h ennek jobban örülnék ha csak ennyit jelentene az álmom Wink
konfliktusom érdekes módon volt is pont aznap amikor ezt álmodtam :shock:
és bántott is a dolog, másnap próbáltam kibékülni az illetővel, most már nincs is gond köztünk Wink
ja és nemtudom fontos e, de az illető akivel konflikzusom volt egy pasi...szal lehet h itt jön képbe az Apukám?? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimePént. 4 Júl. - 21:16

Ha a pasi apukád korosztály, akkor igen.
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Álomfejtés (Cathy válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 21:51

Na leírok még valamit ezzel kapcsolatban, mert azért ez elég fura véletlen.
Ma beszéltem Anyukámmal, és kiderült, h pont azon az éjjelen amikor ezt álmodtam ő nagyon belázasodott.Olyannyira h orvoshoz kellett mennie (ami nála már tényleg komolyat jelent) és még azóta is betegeskedik :cry:
Szal nem fura ez????
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 10:42

Skerina írta:
Na leírok még valamit ezzel kapcsolatban, mert azért ez elég fura véletlen.
Ma beszéltem Anyukámmal, és kiderült, h pont azon az éjjelen amikor ezt álmodtam ő nagyon belázasodott.Olyannyira h orvoshoz kellett mennie (ami nála már tényleg komolyat jelent) és még azóta is betegeskedik :cry:
Szal nem fura ez????
Igen, fura. Olyan, mintha jel lenne, hogy ne induljon el. Kicsit halasszák el az utat. Remélem, értenek "a szóból". Álomfejtés (Cathy válaszol) 624533
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Álomfejtés (Cathy válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 11:08

cathy222 írta:
Skerina írta:
Na leírok még valamit ezzel kapcsolatban, mert azért ez elég fura véletlen.
Ma beszéltem Anyukámmal, és kiderült, h pont azon az éjjelen amikor ezt álmodtam ő nagyon belázasodott.Olyannyira h orvoshoz kellett mennie (ami nála már tényleg komolyat jelent) és még azóta is betegeskedik :cry:
Szal nem fura ez????
Igen, fura. Olyan, mintha jel lenne, hogy ne induljon el. Kicsit halasszák el az utat. Remélem, értenek "a szóból". Álomfejtés (Cathy válaszol) 624533
cathy a frászt hozod már rám Álomfejtés (Cathy válaszol) 316561
nem fogják elhalasztani mert nekik ez a nyaralásuk, tesómnak ekkor van szabija úgyh ekkor tudnak jönni.És nem fog velük semmi baj se történni!!
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 14:32

Skerina írta:
cathy222 írta:
Skerina írta:
Na leírok még valamit ezzel kapcsolatban, mert azért ez elég fura véletlen.
Ma beszéltem Anyukámmal, és kiderült, h pont azon az éjjelen amikor ezt álmodtam ő nagyon belázasodott.Olyannyira h orvoshoz kellett mennie (ami nála már tényleg komolyat jelent) és még azóta is betegeskedik :cry:
Szal nem fura ez????
Igen, fura. Olyan, mintha jel lenne, hogy ne induljon el. Kicsit halasszák el az utat. Remélem, értenek "a szóból". Álomfejtés (Cathy válaszol) 624533
cathy a frászt hozod már rám Álomfejtés (Cathy válaszol) 316561
nem fogják elhalasztani mert nekik ez a nyaralásuk, tesómnak ekkor van szabija úgyh ekkor tudnak jönni.És nem fog velük semmi baj se történni!!
Igazad van, elnézést. Sztem se halasszák el az utazást. Egyébként is minden úgy történik, ahogy történnie kell. Nem az én álomfejtésem fogja a valóságot meghatározni. Sajnálom, ha megijesztettelek. Azt hiszem, be is fejezem inkább. Nem az ijesztgetés volt a szándékom, hanem a segítés. Talán rosszul álltam hozzá, ne haragudj.
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Álomfejtés (Cathy válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 20:57

nem haragszom, csak értsd meg te is h így is féltem őket rendesen, hát még egy ien álom után :cry:
próbálok inkább nem gondolni rá, és sokat imádkozni :|
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeHétf. 7 Júl. - 12:29

Álomfejtés: Ma éjjel azt álmodtam, hogy egy barátnőmnek a gyermekét kivettem a kiságyból, de meglepődtem, mert a baba már fel tudott ülni a kiságyban és nyújtotta felém a kezét, hogy jönni akar hozzám. Ami különös volt az álmomban, hogy a barátnőmnek kislánya van és természetesen még nem tud felülni, viszont az álmomban meg egy munkatársnőm fiának az arcát láttam. Vajon mit jelenthet az én álmom??
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeKedd 8 Júl. - 7:41

Alcyones írta:
Álomfejtés: Ma éjjel azt álmodtam, hogy egy barátnőmnek a gyermekét kivettem a kiságyból, de meglepődtem, mert a baba már fel tudott ülni a kiságyban és nyújtotta felém a kezét, hogy jönni akar hozzám. Ami különös volt az álmomban, hogy a barátnőmnek kislánya van és természetesen még nem tud felülni, viszont az álmomban meg egy munkatársnőm fiának az arcát láttam. Vajon mit jelenthet az én álmom??
Szia drágám, képben vagyok, kis türemet kérek!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeKedd 8 Júl. - 8:52

cathy222 írta:
Alcyones írta:
Álomfejtés: Ma éjjel azt álmodtam, hogy egy barátnőmnek a gyermekét kivettem a kiságyból, de meglepődtem, mert a baba már fel tudott ülni a kiságyban és nyújtotta felém a kezét, hogy jönni akar hozzám. Ami különös volt az álmomban, hogy a barátnőmnek kislánya van és természetesen még nem tud felülni, viszont az álmomban meg egy munkatársnőm fiának az arcát láttam. Vajon mit jelenthet az én álmom??
Szia drágám, képben vagyok, kis türemet kérek!
Türelmes ember vagyok Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520
Nocsak, most látom te is Ikrek vagy :suspect: Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 19:32

Alcyones írta:
cathy222 írta:
Alcyones írta:
Álomfejtés: Ma éjjel azt álmodtam, hogy egy barátnőmnek a gyermekét kivettem a kiságyból, de meglepődtem, mert a baba már fel tudott ülni a kiságyban és nyújtotta felém a kezét, hogy jönni akar hozzám. Ami különös volt az álmomban, hogy a barátnőmnek kislánya van és természetesen még nem tud felülni, viszont az álmomban meg egy munkatársnőm fiának az arcát láttam. Vajon mit jelenthet az én álmom??
Szia drágám, képben vagyok, kis türemet kérek!
Türelmes ember vagyok Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520
Nocsak, most látom te is Ikrek vagy :suspect: Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520

A barátnő megjelenése az álmokban általában az álmodót saját magát jelenti, saját magad alteregóját. A kisgyerek valami új dolgot az életedben. Bármi lehet. Új munkahely, új vállalkozás, valami, ami nem változtatja mg teljesen az életedet, de pluszban adódik hozzá. Valami, ami szeretne bekerülni az életedbe. Egy lehetőséget jelent. Hogy ezt elfogadd-e, vagy sem, ara lehet utalás a munkatársnőd fia, az ő kapcsolatuk, ezt neked kell tudni értékelni. A döntés persze midenképpen a tiéd, hogy élsz-e az adódó új lehetőséggel, vagy sem.

Very Happy Na hiszen, egy ikrek és a türelem! Very Happy Én csak tudom! Embarassed Mi az aszcendensed?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 21:32

cathy222 írta:
Alcyones írta:
cathy222 írta:
Alcyones írta:
Álomfejtés: Ma éjjel azt álmodtam, hogy egy barátnőmnek a gyermekét kivettem a kiságyból, de meglepődtem, mert a baba már fel tudott ülni a kiságyban és nyújtotta felém a kezét, hogy jönni akar hozzám. Ami különös volt az álmomban, hogy a barátnőmnek kislánya van és természetesen még nem tud felülni, viszont az álmomban meg egy munkatársnőm fiának az arcát láttam. Vajon mit jelenthet az én álmom??
Szia drágám, képben vagyok, kis türemet kérek!
Türelmes ember vagyok Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520
Nocsak, most látom te is Ikrek vagy :suspect: Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520

A barátnő megjelenése az álmokban általában az álmodót saját magát jelenti, saját magad alteregóját. A kisgyerek valami új dolgot az életedben. Bármi lehet. Új munkahely, új vállalkozás, valami, ami nem változtatja mg teljesen az életedet, de pluszban adódik hozzá. Valami, ami szeretne bekerülni az életedbe. Egy lehetőséget jelent. Hogy ezt elfogadd-e, vagy sem, ara lehet utalás a munkatársnőd fia, az ő kapcsolatuk, ezt neked kell tudni értékelni. A döntés persze midenképpen a tiéd, hogy élsz-e az adódó új lehetőséggel, vagy sem.

Very Happy Na hiszen, egy ikrek és a türelem! Very Happy Én csak tudom! Embarassed Mi az aszcendensed?
Cathy, köszönöm az álomfejtést!!
Oroszlán az aszcendensem. Tényleg nem a türelemről vagyunk híresek Very Happy
Egyébként visszatérve az álomfejtésre van igazságalapja, nem kevés! még egyszer köszönöm Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520
Oroszlán aszcendensről mit tudsz nekem mondani, ezzel még nem nagyon foglalkoztam?!
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 13:24

Alcyones írta:
Cathy, köszönöm az álomfejtést!!
Oroszlán az aszcendensem. Tényleg nem a türelemről vagyunk híresek Very Happy
Egyébként visszatérve az álomfejtésre van igazságalapja, nem kevés! még egyszer köszönöm Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520
Oroszlán aszcendensről mit tudsz nekem mondani, ezzel még nem nagyon foglalkoztam?!
Drágám, nagyon szívesen!
Oroszlán aszcendens azt hozhatja, hogy a cél érdekében képes vagy türelmesen várni, még akkor is ha más már rohanna, de te ki tudod várni a megfelelő alkalmat a nyitáshoz. Ahogy az oroszlán vaadászik, kb úgy. Szereted, ha kényeztetnek, de te is szeretsz másokat kényeztetni. Viszont akkor sem rejted véka alá, ha bajod van valakivel, ha kényes a helyzet. Szereted átlátni a dolgokat, mint ikrek, ehhez meg van az eszed is, képes vagy egyszerre több dologra is odafigyelni, döntéshozatal előtt. Ez jó az ikrek-oroszlán felállásban. És ha jól sejtem, szereted az ékszereket, különösen az aranyat, és van is rajtad nyaklánc, gyűrű... ez tipikusan oroszlános jegy. Elég? :-)
Vissza az elejére Go down
Skerina
"Családtag"
Álomfejtés (Cathy válaszol) Lrank_csaladtag
Skerina


Érdeklődési kör : állatok
Hobbi : internet

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 15:55

hát mivel elég jól ismerem barátnémat, úgy azt mondhatom h van ami tényleg illik rá, de van ami nem Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 16:49

Köszönöm Cathy,
az aranyat, ékszereket nem kedvelem annyira, mint amennyire ez jellemző lenne..bár piercingem van Wink és nem egy Very Happy:D
Az elemzésből sohasem elég Wink
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 17:19

Alcyones írta:
Köszönöm Cathy,
az aranyat, ékszereket nem kedvelem annyira, mint amennyire ez jellemző lenne..bár piercingem van Wink és nem egy Very Happy:D
Az elemzésből sohasem elég Wink
Very Happy Arra mindenképpen jó, hogy megismerd önmagad: Aha, ilyen vagyok, vagy á, dehogyis vagyok én ilyen. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lilla
Vándorlélek
Vándorlélek
Lilla


Érdeklődési kör : misztikum, ezo
Hobbi : kezimunka, rejtvenyek, net

Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 15:36

Sziasztok! Eletem egy fontos fordulo ponthoz erkezett es emiatt nagyon aggaszt a mostanaba mindig vissza tero almom.Hatalmas vizen ringok egy vihar verte csonakba,azt nem tudom hogy tenger e vagy to vagy mi mert csak a vizet latom.Amerrol halad a csonak nagy a vihar,de szerencsere a csonak a napsutes fele halad.Mar haromszor almodtam ugyan ezt.Remelem tudsz nekem segiteni a megfejteseben cathy!!!! Koszonom. Álomfejtés (Cathy válaszol) 189520
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Álomfejtés (Cathy válaszol) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Álomfejtés (Cathy válaszol)
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: