Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Skerina
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Nóri
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Cat
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
AlmosMaci
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Liaram
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
JediKnight
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
cathy222
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Kisbello
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Yvain
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Álomfejtés (Cathy válaszol)

Go down 
+11
Liaram
AlmosMaci
JediKnight
Kisbello
r_ebeca
Ametiszt
Katthy
Lilla
Skerina
cathy222
Nada
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 15:45

Lilla írta:
Sziasztok! Eletem egy fontos fordulo ponthoz erkezett es emiatt nagyon aggaszt a mostanaba mindig vissza tero almom.Hatalmas vizen ringok egy vihar verte csonakba,azt nem tudom hogy tenger e vagy to vagy mi mert csak a vizet latom.Amerrol halad a csonak nagy a vihar,de szerencsere a csonak a napsutes fele halad.Mar haromszor almodtam ugyan ezt.Remelem tudsz nekem segiteni a megfejteseben cathy!!!! Koszonom. Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 189520

Szia Lilla! A nagy víz a nagy érzelmek szimbóluma, a vihar érzelmi viharokat, a napsütés a boldogságot szimbolizálja, a meleget, a szeretetet. A csónakban egyedül vagy, vagy van veled valak?
Vissza az elejére Go down
Lilla
Vándorlélek
Vándorlélek
Lilla


Érdeklődési kör : misztikum, ezo
Hobbi : kezimunka, rejtvenyek, net

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Júl. - 13:19

Szia, nagyon koszonom a valaszodat sokat jelent nekem! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 189520 A csonakba egyedul vagyok es nagyon felek is,de vegig erzem hogy ha beerek a napos reszbe minden rendben lesz.De sajnos sosem jutok el odaig mert sokaig csak a ketto kozott sodrodok a csonakkal es mikor vegre meg indul a napsutes fele felebredek. Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 109179
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 17:47

Lilla írta:
Szia, nagyon koszonom a valaszodat sokat jelent nekem! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 189520 A csonakba egyedul vagyok es nagyon felek is,de vegig erzem hogy ha beerek a napos reszbe minden rendben lesz.De sajnos sosem jutok el odaig mert sokaig csak a ketto kozott sodrodok a csonakkal es mikor vegre meg indul a napsutes fele felebredek. Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 109179
A hirtelen, az álom vége előtt való ébredés azt jelzi, hogy döntési helyzet előtt állsz, te döntesz, hogy merre tovább. A csónak azért lényeges, mert akivel egy csónakban evezünk, azzal sorsközösséget vállalunk. Neked utad egy részét egyedül kell megtenned. De -talán most- ez változik, a te akaratod, döntésed szerint.
Vissza az elejére Go down
Lilla
Vándorlélek
Vándorlélek
Lilla


Érdeklődési kör : misztikum, ezo
Hobbi : kezimunka, rejtvenyek, net

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 23:00

Nagyon koszonom a segitseged cathy mindenkepp megnyugtato szamomra.Nagyon sok rossz percet hozott a tole valo felelem de most sokkal konnyebb.Halas vagyok erte,koszonom megegyszer!!! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 189520
Vissza az elejére Go down
Katthy
Vándorlélek
Vándorlélek
Katthy


Érdeklődési kör : túl sok :)
Hobbi : zene, olvasás, írás

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 0:08

Szia Cathy!

Én ma reggel álmodtam egy nagyon furcsát: a házunk teraszán álltam, és azt láttam, hogy az ég teljesen fekete - nem szürke, hanem koromfekete - csepereg az eső, és ahogy lenézek, mindenhol vizet látok, ami pont olyan fekete, mint az ég. Jobbra viszont egy kis darabon, a messzeségben egy napfényes kis foltot láttam, ahol három szivárvány is volt. A legviccesebb az egészben, hogy az első gondolatom az volt (mármint álmomban), hogy ez annyira jól néz ki, hogy azonnal le kell fényképeznem. El is indultam a gépemért - ekkor ébredtem fel.
Elég gyakran álmodom ilyen furákat, de ez annyira valóságos ugyanakkor szürreális volt, hogy kíváncsi vagyok, vajon jelent-e annál többet, hogy nagyon szeretem a viharokat (ami tény). :)
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 0:14

Szia Katty, olvastalak, kis türelmet kérek a válaszig!
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimePént. 29 Aug. - 21:28

Katthy írta:
Szia Cathy!

Én ma reggel álmodtam egy nagyon furcsát: a házunk teraszán álltam, és azt láttam, hogy az ég teljesen fekete - nem szürke, hanem koromfekete - csepereg az eső, és ahogy lenézek, mindenhol vizet látok, ami pont olyan fekete, mint az ég. Jobbra viszont egy kis darabon, a messzeségben egy napfényes kis foltot láttam, ahol három szivárvány is volt. A legviccesebb az egészben, hogy az első gondolatom az volt (mármint álmomban), hogy ez annyira jól néz ki, hogy azonnal le kell fényképeznem. El is indultam a gépemért - ekkor ébredtem fel.
Elég gyakran álmodom ilyen furákat, de ez annyira valóságos ugyanakkor szürreális volt, hogy kíváncsi vagyok, vajon jelent-e annál többet, hogy nagyon szeretem a viharokat (ami tény). Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 189520
Sajnálom, hogy azóta nem jártál ere, de azért a rend kedvért elmesélem a megoldást.
A ház te magad vagy. Kicsit önmagadba vagy zárulva. A sötét égbolt kilátástalanságot, szürkeséget, egyhangúságot sugall, a könnyek szomorúságot, a víz érzelmeket, amiket a könnyeid táplálnak. Ám ha csak egy kicsit képes lennél önmagadon kívülre tenni a nézőpontodat, előbb-utóbb megváltozna a helyzet, kiderülne az ég feletted, harmóniába kerülnél (szivárvány) nem csak önmagaddal, de a külvilággal is.
Vissza az elejére Go down
Ametiszt
Vándorlélek
Vándorlélek
Ametiszt


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : olvasás

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 25 Szept. - 16:45

Kedves Cathy!
Hétfőn hajnalban álmodtam egy furcsát, és nem tudom még elemeire bontva sem megfejteni. Ebben kérném a segítségedet!
Egy vidéki, kicsi városkából utaztam fel Budapestre. De ahhoz, hogy a vasúti pályaudvarra eljussak, busszal kellett utaznom egy kis ideig. A buszon megláttam egy volt osztálytársamat, akivel nagyon jóban voltam. Egyszer csak odamentem egy teljesen idegen nőhöz, és belerúgtam. Nem tudom, miért tettem...A busz koszos és rozoga állapotban volt. Odaértem a vasútállomásra, de mivel lekéstem a szerelvényt, ezért az ütközőn utaztam. Közben a párhuzamos sínpáron elhaladt egy másik vonat, és kész csoda volt, hogy nem sodort el engem. Felértem Budapestre, és a vonat a panelsor mellett tett le, ahol lakom. Odajött hozzám egy arab kinézetű férfi, kb. 30-35 éves lehetett, és arra a nőre mutatott, akibe belerúgtam a buszon. Arabul mondta, de én értettem, hogy mondta: az a nő az ő párja, és épp gyereket vár. Elszégyelltem magam, mondtam neki, hogy ez többet nem fordul elő és bocsánatot kértem. A férfi mondta, hogy nincs semmi baj, és megsimogatta a karomat, amit nem tudtam mire vélni. Bementem egy közeli trafikba, cigarettáért, és az eladólány egy mostani kolléganőm volt, akivel csak felületes témákról tudok beszélgetni. A lánynak le volt vágva a haja fiúsra, a valóságban majdnem derékig érő haja van. Ő kiment az üzletből, de ott volt a pult mögött egy másik lány, aki egy kosárban golyóstollakat árult. Mondta, hogy válasszak magamnak hármat: egy fehéret választottam, amin a cégem régi logója volt, egy sárgát és egy furcsa alakú (felülről nézve háromszög) tollat, aminek az egyik oldalára narancsszínű betűkkel a "Jánoshalma" felirat volt rányomtatva, a másik felére pedig "Békéscsaba". A valóságban semmi közöm a két városhoz:-)
Nagyon megköszönném, ha segítenél nekem megfejteni az álmom üzenetét!
Köszönöm!
Szeretettel: Ametiszt
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 28 Szept. - 21:16

Szia! Álmod tele van szimbólumokkal, kérek egy kis türelmet, hogy átgondoljam.
Vissza az elejére Go down
Ametiszt
Vándorlélek
Vándorlélek
Ametiszt


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : olvasás

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 11:59

cathy222 írta:
Szia! Álmod tele van szimbólumokkal, kérek egy kis türelmet, hogy átgondoljam.
Köszönöm szépen, türelmesen várom!
Szép napot!:-)
Ametiszt
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 21:44

Az álom első olvasatra párkapcsolati dolgokról szól, de vanak túl konkrét részletek is, amiket talán nem akarsz nyílvánosan közzé tenni, és igazából én sem vagyok teljesen biztos, hogy jól értem, amit látok. Tehát inkább kérdezek:
Vannak dilemmáid a párkapcsolatodban? Esetleg két lehetőség közül kellene döntened?
Vissza az elejére Go down
Ametiszt
Vándorlélek
Vándorlélek
Ametiszt


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : olvasás

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 30 Szept. - 9:23

cathy222 írta:
Az álom első olvasatra párkapcsolati dolgokról szól, de vanak túl konkrét részletek is, amiket talán nem akarsz nyílvánosan közzé tenni, és igazából én sem vagyok teljesen biztos, hogy jól értem, amit látok. Tehát inkább kérdezek:
Vannak dilemmáid a párkapcsolatodban? Esetleg két lehetőség közül kellene döntened?
Szia!
Nincsenek komoly problémák a kapcsolatomban, ha van is egy-két nézeteltérés, azt megbeszéljük és nem kapunk össze:-) 2003 júliusa óta vagyunk együtt, komolyabb civakodás még nem volt:-)
Viszont kb. fél éve egy olyan ember kezdett megtetszeni, mint férfi, akit már több éve barátként ismerek. Nem tudom, mi üthetett belém, de egyszer csak elkezdtem róla álmodozni, persze a barátomat viszont nagyon szeretem és eszem ágában sem lenne felrúgni a kapcsolatot, hiszen remekül megértjük egymást. Ráadásul az említett másik férfi jóval idősebb nálam...majdnem kétszer annyi idős, mint én. A vele kapcsolatos ábrándozásaim most kezdtek el csillapodni. Talán azért kezdtem róla fantáziálgatni, mert a párom rengeteget dolgozik, sokszor akkor jön haza a munkából, amikor én már alszom, reggel pedig még ő alszik, amikor én dolgozni indulok. Soha nem tudnám megcsalni, mert nagyon szeretem. Éppen ezért komoly lelkifurdalásom volt, amikor a másik férfit nem tudtam kiverni a fejemből. De szerintem ez csak amolyan kislányos álmodozás volt, hiszen a párom nagyon szeretem és nem tudnám a járt utat a járatlanért feladni.
Lehet, hogy azt a bizonyos lelkifurdalást nem tudtam feldolgozni még?
Ametiszt
Vissza az elejére Go down
Ametiszt
Vándorlélek
Vándorlélek
Ametiszt


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : olvasás

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 30 Szept. - 17:13

Ametiszt írta:
cathy222 írta:
Az álom első olvasatra párkapcsolati dolgokról szól, de vanak túl konkrét részletek is, amiket talán nem akarsz nyílvánosan közzé tenni, és igazából én sem vagyok teljesen biztos, hogy jól értem, amit látok. Tehát inkább kérdezek:
Vannak dilemmáid a párkapcsolatodban? Esetleg két lehetőség közül kellene döntened?
Szia!
Nincsenek komoly problémák a kapcsolatomban, ha van is egy-két nézeteltérés, azt megbeszéljük és nem kapunk össze:-) 2003 júliusa óta vagyunk együtt, komolyabb civakodás még nem volt:-)
Viszont kb. fél éve egy olyan ember kezdett megtetszeni, mint férfi, akit már több éve barátként ismerek. Nem tudom, mi üthetett belém, de egyszer csak elkezdtem róla álmodozni, persze a barátomat viszont nagyon szeretem és eszem ágában sem lenne felrúgni a kapcsolatot, hiszen remekül megértjük egymást. Ráadásul az említett másik férfi jóval idősebb nálam...majdnem kétszer annyi idős, mint én. A vele kapcsolatos ábrándozásaim most kezdtek el csillapodni. Talán azért kezdtem róla fantáziálgatni, mert a párom rengeteget dolgozik, sokszor akkor jön haza a munkából, amikor én már alszom, reggel pedig még ő alszik, amikor én dolgozni indulok. Soha nem tudnám megcsalni, mert nagyon szeretem. Éppen ezért komoly lelkifurdalásom volt, amikor a másik férfit nem tudtam kiverni a fejemből. De szerintem ez csak amolyan kislányos álmodozás volt, hiszen a párom nagyon szeretem és nem tudnám a járt utat a járatlanért feladni.
Lehet, hogy azt a bizonyos lelkifurdalást nem tudtam feldolgozni még?
Ametiszt

Még valamit elfelejtettem...Békéscsaba=B kezdőbetű a mostani párom nevének kezdőbetűje is, a Jánoshalma=J kezdőbetű pedig a másik férfi keresztnevének kezdőbetűje, ha esetleg ez jelent valamit!
Köszönöm szépen:
Ametiszt
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 30 Szept. - 19:33

Ez jó! Én mást hoztam volna ki az álomból, de így is helyén vannak a szimbólumok. A vonat a párkapcsolat szimbóluma, és a szembejövő egy másik lehetősége, aminek azonban csak a szele csap meg. Minden nő te vagy az álomban, az is,akibe belerúgsz. Ez kicsit a lelkifurdalás jele is. A rövidre vágot hajó koléganő is. A haj az érzelmek szimbóluma, igen, kevés az érzelem a kapcsolatodban, vagyis erre a fantáziálgatásra a lelkednek volt szüksége, hogy kompenzálj általa.
A városok a kezdőbetüikkel jelképezhetik a férfiakat, akik szereplnek így vagy úgy az életedben. Ez nagyon jó észrevétel volt részedről! A megsimogató pasi a barátod, valószínű, hogy ő megértené, hogy mi zajlott benned. És tudná, hogy nem az a fontos, hogy mit éltél meg a fantáziádban, hanem hogy ő melette vagy.
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 30 Szept. - 19:49

Igazi élvezet olvasni, milyen vérprofi vagy, drága Cathym, mint egy varázsló! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 982344 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 983715 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 23522 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 592217
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 30 Szept. - 20:29

Nada írta:
Igazi élvezet olvasni, milyen vérprofi vagy, drága Cathym, mint egy varázsló! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 982344 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 983715 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 23522 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 592217
Köszönöm, drága vagy. Bár én úgy látom, az igazi varázsló te vagy!
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Angel5
Vissza az elejére Go down
Ametiszt
Vándorlélek
Vándorlélek
Ametiszt


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : olvasás

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 30 Szept. - 20:43

cathy222 írta:
Ez jó! Én mást hoztam volna ki az álomból, de így is helyén vannak a szimbólumok. A vonat a párkapcsolat szimbóluma, és a szembejövő egy másik lehetősége, aminek azonban csak a szele csap meg. Minden nő te vagy az álomban, az is,akibe belerúgsz. Ez kicsit a lelkifurdalás jele is. A rövidre vágot hajó koléganő is. A haj az érzelmek szimbóluma, igen, kevés az érzelem a kapcsolatodban, vagyis erre a fantáziálgatásra a lelkednek volt szüksége, hogy kompenzálj általa.
A városok a kezdőbetüikkel jelképezhetik a férfiakat, akik szereplnek így vagy úgy az életedben. Ez nagyon jó észrevétel volt részedről! A megsimogató pasi a barátod, valószínű, hogy ő megértené, hogy mi zajlott benned. És tudná, hogy nem az a fontos, hogy mit éltél meg a fantáziádban, hanem hogy ő melette vagy.

Kedves Cathy!
Köszönöm szépen a segítségedet, most már tisztábban látom a dolgokat!
Elképesztő, hogy milyen dolgokra világítasz rá pár sorból.
Nadának igaza van, varázsló vagy!:-)))
Remélem, ha majd ismét találkozom egy olyan álommal, aminek megfejtésével gondjaim lesznek, Te ismét tudsz segíteni nekem.:-)
Még egyszer köszönöm a segítséget, mert így egy nagy kő esett le a szívemről!:-)
Ametiszt
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Okt. - 21:51

Kedves Ametiszt! Örülök, hogy segíthettem. Annak pedig még inkább örülök, hogy jól éreztél rá az egyes részletekre! Ebből is látszik, hogy mindenki a saját álma legjobb megfejtője, csak egy kis segítség kell hozzá. Ezt a segítséget pedig, ha szükséges, bármikor megkaphatod tőlem.
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Angel20
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 18 Okt. - 20:59

Egy kis ajándék. Wink Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 592217

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Cathy_10
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 0:16

Köszönöm! Nagyon rejtelmes! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 595769
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 12:49

Örülök, hogy tetszik. Sajnos a SIG-ed az előbb még nem jelent meg (azt is kaptál hozzá, hogy teljes legyen a garnitúra), mert a beállításaidban elfelejtettem bekapcsolni, ill. bekapcsoltam, csak hülye fejjel nem mentettem el. Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 59761 Mostantól, ha beírsz, látszik majd a Tiéd is. Wink I love you Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 652268 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 23522
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 14:08

Sajnos vanak hiányosságaim, sajnos nem tudom mi az a SIG. De tetszik az új képem. Nagyon jó! NAgyon köszönöm!
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 14:09

Oké, már tudom. :-D
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 2:18

Boldog Újévet kedves Álmodók!

Drágáim, ismeritek az alvásparalízis fogalmát? Élte már át valamelyikőtök?
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 12:50

Szerencsére nem éltem át még ilyet, drágám - és remélem, nem is fogok! Katartikus élmény lehet, nagyon nem kívánok belekóstolni!!! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 714373

Neked is BÚÉK, édes cicusom! I love you
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 17:01

Esetleg mások? Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 72368
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 20:09

Írj róla! Talán nem merik mások megosztani mindenkivel... Már ha volt ilyenben része valakinek a fórumozók közül. Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 189520
Vissza az elejére Go down
r_ebeca
Vándorlélek
Vándorlélek
r_ebeca


Érdeklődési kör : Állatok, természet, művészet, irodalom, írás
Hobbi : sport, tanulás, művészetek...

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 4 Jan. - 0:04

Hello

Hát, igazából azért írok ide most, mert már három napja majdnem ugyanazt álmodom, és minden álmomban ugyanaz a személy szerepel. Vagy a családjánál vagyok, vagy az öccse kisér haza, vagy éppen megcsókol az álmomban. De ez élőben nem történhetne meg, mert ő máshogy viszonyul a dolgokhoz mint én. Álmomban egyszer megértjük egymást, egyszer pedig vitázunk hosszasan. Miért álmodhatom ezt? Már lassan három napja, mindig vele... de ez csak az utóbbi időben... Ha tudsz segíteni megköszönöm:)
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 4 Jan. - 10:41

r_ebeca írta:
Hello

Hát, igazából azért írok ide most, mert már három napja majdnem ugyanazt álmodom, és minden álmomban ugyanaz a személy szerepel. Vagy a családjánál vagyok, vagy az öccse kisér haza, vagy éppen megcsókol az álmomban. De ez élőben nem történhetne meg, mert ő máshogy viszonyul a dolgokhoz mint én. Álmomban egyszer megértjük egymást, egyszer pedig vitázunk hosszasan. Miért álmodhatom ezt? Már lassan három napja, mindig vele... de ez csak az utóbbi időben... Ha tudsz segíteni megköszönöm:)
Egyelőre aból, amit írsz róla csak a vágyálom jön be. Ez az álomnak az a szerepe, hogy amit nagyon szeretnénk bevonzani, de valami miatt a valóságban nem megy, azt az álom síkján próbáljuk megélni. Talán a vitatkozós részben lehet megoldás is a helyzetre, vagy valami válasz a kapcsolatotokban felmerült miértekre. Gondold át, pl. hogy álmodban min vitatkoztok? Mit mond ő neked, mit mondasz neki te. Hátha ez segít valamit.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitimeVas. 4 Jan. - 10:45

Nada írta:
Írj róla! Talán nem merik mások megosztani mindenkivel... Már ha volt ilyenben része valakinek a fórumozók közül. Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 189520
Persze bele esek abba a hibába megint, hogy amit én tudok, azt mindenki más is tudja.
Tehát: volt-e olyan élményetek már, hogy felébredteek álmotokból, de nem tudtatok megmozdulni, sőt, hogy idegen esetleg roszindulatú lények jelenlétét éreztétek, sötét árnyat láttatok az ágyatok mellet, aki figyelt beneteket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Álomfejtés (Cathy válaszol)
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: