Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
Skerina
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
Nóri
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
Cat
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
AlmosMaci
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
Liaram
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
JediKnight
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
cathy222
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
Kisbello
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
Yvain
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Álomfejtés (Cathy válaszol)

Go down 
+11
Liaram
AlmosMaci
JediKnight
Kisbello
r_ebeca
Ametiszt
Katthy
Lilla
Skerina
cathy222
Nada
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 22:38

Liaram írta:


A harmadik álmom(ez az egyik legrosszabb,mert szinte teljesen átélem az élményt és reggel rossz érzéssel ébredek) az,hogy kihullanak a fogaim.Olyan érzést érzek a számban mint amikor kisgyerek koromban elkezdtek cserélődni a fogaim,és meglazultak,majd kiestek.az álmomban is ez a helyzet.Érzem,ahogy meglazulnak a fogaim,mintha valami történne velük,aztán szép sorban kiesnek,egyenesen a tenyerembe.

A fogak elvesztése veszetséget jelez, ha fáj is a fog, akkor a veszteség is fájdalmas, ha csak kihullik, akkor olyan veszteség, amit magad is szükségesnek érzel. Mindenképpen változást is jelez az ilyen álom: érzelmekben, lelkiekben fejlődsz.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 23 Ápr. - 21:03

Liaram írta:

.

A negyedik álmom az,hogy tornádó söpör végig a városon ahol élek.Mivel errefelé ez szinte lehetetlen jelenség,senki nem hisz nekem a lakosok közül amikor próbálom figyelmeztetni őket a közelgő veszélyre.Amikor már kitör a tornádó,kiabálok nekik,próbálom biztonságos helyre terelni őket és elfutni velük a tornádó haladási iránya elől,de nem hisznek nekem és nem követnek.

A tornádó heves érzelmeket, indulatokat jelez. Álomfejtőül azt mondanám, ezek a saját érzelmeid, amiktől félsz. Sőt, nem is te félsz, hanem félted ezektől az erős érzelmektől a környezetedet. Olyan indulatok, érzések, érzelmek rejlenek benned, amiket úgy gondolod, nem tudsz kordában tartani. Ezek lehetnek örökölt tulajdonságok, de lehet egy nagy szerelem is, amit nem csak a környezeted, de önmagad előtt is igyekszel titokban tartani.
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 24 Ápr. - 22:07

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeHétf. 27 Ápr. - 19:46

Liaram írta:
Na,most leesett az állam!Ez teljes mértékben igaz!Létezne,hogy az emberi agy ennyire vissza tudná adni egy másik dimenzióban,egy másfajta környezetben a hétköznapok rejtett/ki nem mondott lelki dolgait?Eddig azt hittem,az álmok,amelyeknek látszólag semmi értelme,csak fikciók!Elképesztő! affraid Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 189520

Hát látod, létezik. Az ember hajlamos kiálmodni magából azokat a dolgait, amiket elfojt. Vagy amik után vágyakozik, és persze mindezt a szimbolikus gondolkodásra képes ősinek mondott agyi területek bevonásával. Vagy ha kicsit ezósan közelítjük meg, akkor mondhatjuk, hogy a lelkünk éjjel szabaddabban dolgozik, mint nappal, mert nem uralkodik rajta a tudatos énünk, a tudatunk, és ekkor kibontakozik. Okosok azt mondják, az ember mindíg tudja, mikor mi lenne a helyes, vagy a megfelelő, csak nem hagyja magát, hogy ezt felismerje. Néha van jelentősége ezeknek az álmoknak, néha úgy érezzük, nincs, de már csak azzal is, hogy gondolkodunk rajta, előmozdítjuk, hogy az életünk úgy alakuljon, ahogy az számunkra a legmegfelelőbb.

Sok sikert, és boldogságot kívánok neked.
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeHétf. 27 Ápr. - 21:54

cathy222 írta:
Liaram írta:
Na,most leesett az állam!Ez teljes mértékben igaz!Létezne,hogy az emberi agy ennyire vissza tudná adni egy másik dimenzióban,egy másfajta környezetben a hétköznapok rejtett/ki nem mondott lelki dolgait?Eddig azt hittem,az álmok,amelyeknek látszólag semmi értelme,csak fikciók!Elképesztő! affraid Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 189520

Hát látod, létezik. Az ember hajlamos kiálmodni magából azokat a dolgait, amiket elfojt. Vagy amik után vágyakozik, és persze mindezt a szimbolikus gondolkodásra képes ősinek mondott agyi területek bevonásával. Vagy ha kicsit ezósan közelítjük meg, akkor mondhatjuk, hogy a lelkünk éjjel szabaddabban dolgozik, mint nappal, mert nem uralkodik rajta a tudatos énünk, a tudatunk, és ekkor kibontakozik. Okosok azt mondják, az ember mindíg tudja, mikor mi lenne a helyes, vagy a megfelelő, csak nem hagyja magát, hogy ezt felismerje. Néha van jelentősége ezeknek az álmoknak, néha úgy érezzük, nincs, de már csak azzal is, hogy gondolkodunk rajta, előmozdítjuk, hogy az életünk úgy alakuljon, ahogy az számunkra a legmegfelelőbb.

Sok sikert, és boldogságot kívánok neked.

Nagyon köszönöm és viszont kívánom!!Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 189520
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeHétf. 1 Jún. - 22:07

Drága Cathykém, Kis Cicaboszink! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 753251 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 712188

Közelgő jeles napod alkalmából kívánok Neked nagyon-nagyon

Boldog Szülinapot,
sok erőt és jó egészséget, angyalkám! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 139250
Isten éltessen mindannyiunk legnagyobb örömére, még vagy százszor hosszabb ideig! Embarassed Very Happy

Sok szeretettel ölellek! I love you

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 164195 cheers Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 624533 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 994121 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 111727 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 145749 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 290809 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 13902 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 351316 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 665686 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 592217 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 143932

Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 13 Jún. - 3:32

Köszönöm, Drága Nada! Még ami a sokszor ennyihez tartozna az a lélekben és testben fiatalon lenne. Hát igyekszem.

Nem álmodtál mostanában valami szépet?
Vissza az elejére Go down
Emjae
Vándorlélek
Vándorlélek
Emjae


Érdeklődési kör : Időjárás, ...
Hobbi : Futás, Fényképezés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 11 Júl. - 22:44

Sziasztok! Én nemrég regisztráltam, szeretném a segítségeteket kérni. Egyik nap valami furát álmodtam.
Az
egész ott kezdődött, hogy egy útkereszteződésben voltam a poros puszta
közepén, ott álltam egyedül, utána lefordultam egy úton, ahol először
néhány harmatos fát láttam, meg a napot. Hallottam, hogy valaki azt
mondja, hogy Új Zéland, majd továbbmentem az úton számomra ismeretlen
emberekkel, valamilyen kocsit toltunk, amin cuccok voltak, nem tudom,
hogy az enyémeim voltak-e. Aztán az út mentén rengeteg gólya tűnt fel.
Hirtelen megálltam, visszafordultam nagy valószínűséggel, mivel
ugyanannak a poros kereszteződésnek a közepén álltam. Mögöttem egyszer
csak feltűnt az az utca, ahol a mamámék laknak, bementem, megálltam az
udvarban a két ház között [a nagyobbikban vannak a szobák, a kisebb a
konyha]. A teraszon voltak emberek, a mamámék lehettek. Majd
feltekintettem a konyha háztetőjére. Ott volt egy gólya, amely egy
kémcsövet tartott a lábaival. Vér volt benne, abból ihatott,
mert volt egy csepp vér a csőrén, láttam lefolyni és
lecseppenni.
Ezután
jött egy másik hely, buszon utaztam leghátul egy kisfiúval, mi voltunk ketten az
utasok, mellettem ült, sokat beszélgettünk. Először annál a
lakótelepnél ment a busz, ahol én lakom, elég kedvtelenül néztem ki, utána meg hirtelen mintha a
vonatállomás felé mentünk volna, csak az út mellett volt egy híd, meg
egy patak. A fiú megölelt, leszállt, én meg hirtelen a sínek közelében
találtam magam. Pontosabban egy sín volt. Azt hiszem, futhattam a vonat
után, vagy csak mentem, amerre jónak láttam, voltak velem valakik, talán
pár ismerős arcot is láttam ott.
Utána
újra az ismerős helyszínen találtam magam, pontosabban a buszon. Megint
volt mellettem egy kisfiú, nem tudom, hogy ugyanaz volt-e, aki
leszállt... A Palotai úton mentünk, már mások is ültek fent, csak ők elöl.
Megállt a busz. Kinéztem az
ablakon, hirtelen megláttam a kereszteződésben egy autóban életem szerelmét és az öccsét. Egyenesen rám nézett.
Megint
változott a helyszín, egy sátorba kerültem, ahol ott volt ő. Csak
mi ketten voltunk bent, leírta nekem egy papírra a nevét, csináltunk képet,
utána rám mosolygott és mélyen a szemembe nézett. Aztán jött az ébredés...


A hozzászólást Emjae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 13 Júl. - 15:01-kor.
Vissza az elejére Go down
Emjae
Vándorlélek
Vándorlélek
Emjae


Érdeklődési kör : Időjárás, ...
Hobbi : Futás, Fényképezés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeVas. 12 Júl. - 20:34

cathy222 írta:
Liaram írta:

.

A negyedik álmom az,hogy tornádó söpör végig a városon ahol élek.Mivel errefelé ez szinte lehetetlen jelenség,senki nem hisz nekem a lakosok közül amikor próbálom figyelmeztetni őket a közelgő veszélyre.Amikor már kitör a tornádó,kiabálok nekik,próbálom biztonságos helyre terelni őket és elfutni velük a tornádó haladási iránya elől,de nem hisznek nekem és nem követnek.

A tornádó heves érzelmeket, indulatokat jelez. Álomfejtőül azt mondanám, ezek a saját érzelmeid, amiktől félsz. Sőt, nem is te félsz, hanem félted ezektől az erős érzelmektől a környezetedet. Olyan indulatok, érzések, érzelmek rejlenek benned, amiket úgy gondolod, nem tudsz kordában tartani. Ezek lehetnek örökölt tulajdonságok, de lehet egy nagy szerelem is, amit nem csak a környezeted, de önmagad előtt is igyekszel titokban tartani.

Mostanában én is álmodtam olyat, hogy futottam a tornádó elől. Nem is egyszer fordult már elő, hogy valamilyen viharral álmodtam.
Azt hiszem, ez tényleg igaz rám is. Leginkább az eltitkolt szerelem rész.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 17 Júl. - 21:32

Emjae, ez kissé szövevényes első olvasatra, kis türemet kérek. Ki kell bogoznom.
Vissza az elejére Go down
Emjae
Vándorlélek
Vándorlélek
Emjae


Érdeklődési kör : Időjárás, ...
Hobbi : Futás, Fényképezés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 17 Júl. - 22:05

cathy222 írta:
Emjae, ez kissé szövevényes első olvasatra, kis türemet kérek. Ki kell bogoznom.

Rendben. Amúgy álmodtam már én is olyat, hogy repültem álmomban, de volt már olyan is egyszer, amikor a volt osztálytársaimmal mentünk fel egy hegyre busszal, és amikor felértünk a tetejére, lezuhantunk. Amikor minden fekete lett én meg felriadtam. Nagyon fura élmény volt, kicsit meg is izzasztott. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Emjae
Vándorlélek
Vándorlélek
Emjae


Érdeklődési kör : Időjárás, ...
Hobbi : Futás, Fényképezés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 18 Júl. - 23:46

Ma is tornádóval álmodtam. Álltam azon az országúton, amerre a mamámék fele kell menni, a messzi távolban nyugat felé két vékony tornádót néztem, összeolvadtak egybe, utána meg szívecske alakja lett az egésznek.

Már egy ideje álmodom ilyeneket. Nagyon fura, de ugyanakkor jó érzéssel is eltölt az egész. Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 545318 Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 624533
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 20 Aug. - 11:49

Elnézést kérek, de a privát munkám leterhel, és alig marad erőm meg időm álmot fejteni. Most egy hétre elutazom. Ha megjöttem, ígyekszem válaszolni minden álomra, amire eddig még nem, és azokra is, amik közben érkeznek. Addig is kívánok mindenkinek kellemes pihenést, jó időtöltést, szép álmokat.
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 20 Aug. - 22:27

Szia Cathy,
Amíg nyaralsz megírom az álmomat feléd:) Nem szépséges népmesei lesz csak töredékes.
A felhők felé láttam láttam a kék eget a felhőket pedig lent, de nem voltam a felhők közt a lábam a földön volt( jó hosszú nyakam lehetett:) )valaki beszélt hozzám nem emlékszem a szavaira csak az érzésemre bizalommal voltam felé és szomorú is voltam aztán láttam egy csodálatos fénykört több színből kék, rózsaszín a hang megnevezte ki Ő majd egy ovális fényből álló alakot az ő szinei narancssárga sárga kék és a hang megnevezte őt is láttam kék fehér fényből mandalaszerű alakot és egy zöld
sárga fehér kék lila piros narancs színű szivet teljesen elbűvölt csodálatos szép volt
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 9 Okt. - 13:14

Emjae írta:
Sziasztok! Én nemrég regisztráltam, szeretném a segítségeteket kérni. Egyik nap valami furát álmodtam.
Az
egész ott kezdődött, hogy egy útkereszteződésben voltam a poros puszta
közepén, ott álltam egyedül, utána lefordultam egy úton, ahol először
néhány harmatos fát láttam, meg a napot. Hallottam, hogy valaki azt
mondja, hogy Új Zéland, majd továbbmentem az úton számomra ismeretlen
emberekkel, valamilyen kocsit toltunk, amin cuccok voltak, nem tudom,
hogy az enyémeim voltak-e. Aztán az út mentén rengeteg gólya tűnt fel.
Hirtelen megálltam, visszafordultam nagy valószínűséggel, mivel
ugyanannak a poros kereszteződésnek a közepén álltam. Mögöttem egyszer
csak feltűnt az az utca, ahol a mamámék laknak, bementem, megálltam az
udvarban a két ház között [a nagyobbikban vannak a szobák, a kisebb a
konyha]. A teraszon voltak emberek, a mamámék lehettek. Majd
feltekintettem a konyha háztetőjére. Ott volt egy gólya, amely egy
kémcsövet tartott a lábaival. Vér volt benne, abból ihatott,
mert volt egy csepp vér a csőrén, láttam lefolyni és
lecseppenni.
Ezután
jött egy másik hely, buszon utaztam leghátul egy kisfiúval, mi voltunk ketten az
utasok, mellettem ült, sokat beszélgettünk. Először annál a
lakótelepnél ment a busz, ahol én lakom, elég kedvtelenül néztem ki, utána meg hirtelen mintha a
vonatállomás felé mentünk volna, csak az út mellett volt egy híd, meg
egy patak. A fiú megölelt, leszállt, én meg hirtelen a sínek közelében
találtam magam. Pontosabban egy sín volt. Azt hiszem, futhattam a vonat
után, vagy csak mentem, amerre jónak láttam, voltak velem valakik, talán
pár ismerős arcot is láttam ott.
Utána
újra az ismerős helyszínen találtam magam, pontosabban a buszon. Megint
volt mellettem egy kisfiú, nem tudom, hogy ugyanaz volt-e, aki
leszállt... A Palotai úton mentünk, már mások is ültek fent, csak ők elöl.
Megállt a busz. Kinéztem az
ablakon, hirtelen megláttam a kereszteződésben egy autóban életem szerelmét és az öccsét. Egyenesen rám nézett.
Megint
változott a helyszín, egy sátorba kerültem, ahol ott volt ő. Csak
mi ketten voltunk bent, leírta nekem egy papírra a nevét, csináltunk képet,
utána rám mosolygott és mélyen a szemembe nézett. Aztán jött az ébredés...


Feladatod van az életben. Hivatásod, amit eltékozolsz, mert érzelmeid uralkodnak rajtad. Érzelmi életed, vágyaid miatt nem látod, hogy számodra más fontos dolgok is vannak, mint érzelmeid, vágyaid megélése. A feladatod: Segíteni mások terheit cipelni, mert ezzel saját gondjaidat is képes leszel megoldani. Talán úgy, ahogy gyerekkorodban képzelted. Nem tudom, mi akartál lenni gyerekkorodban, ha felnősz, és hogy ennek van-e köze a gólyához, mint madárhoz, vagy mint szimbólumhoz, de érdemes lenne ezen elgondolkodnod.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 9 Okt. - 13:19

Jade írta:
Szia Cathy,
Amíg nyaralsz megírom az álmomat feléd:) Nem szépséges népmesei lesz csak töredékes.
A felhők felé láttam láttam a kék eget a felhőket pedig lent, de nem voltam a felhők közt a lábam a földön volt( jó hosszú nyakam lehetett:) )valaki beszélt hozzám nem emlékszem a szavaira csak az érzésemre bizalommal voltam felé és szomorú is voltam aztán láttam egy csodálatos fénykört több színből kék, rózsaszín a hang megnevezte ki Ő majd egy ovális fényből álló alakot az ő szinei narancssárga sárga kék és a hang megnevezte őt is láttam kék fehér fényből mandalaszerű alakot és egy zöld
sárga fehér kék lila piros narancs színű szivet teljesen elbűvölt csodálatos szép volt


Az ilyen álmok ezoterikus jelentőségű, beavatás álmok. Spirituális fejlődésed új szintet ért el. Megerősödve indulhatsz a következő lelki fejlődési szakasz teljesítésére.
Vissza az elejére Go down
Emjae
Vándorlélek
Vándorlélek
Emjae


Érdeklődési kör : Időjárás, ...
Hobbi : Futás, Fényképezés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 9 Okt. - 23:17

cathy222 írta:
Emjae írta:
Sziasztok! Én nemrég regisztráltam, szeretném a segítségeteket kérni. Egyik nap valami furát álmodtam.
Az
egész ott kezdődött, hogy egy útkereszteződésben voltam a poros puszta
közepén, ott álltam egyedül, utána lefordultam egy úton, ahol először
néhány harmatos fát láttam, meg a napot. Hallottam, hogy valaki azt
mondja, hogy Új Zéland, majd továbbmentem az úton számomra ismeretlen
emberekkel, valamilyen kocsit toltunk, amin cuccok voltak, nem tudom,
hogy az enyémeim voltak-e. Aztán az út mentén rengeteg gólya tűnt fel.
Hirtelen megálltam, visszafordultam nagy valószínűséggel, mivel
ugyanannak a poros kereszteződésnek a közepén álltam. Mögöttem egyszer
csak feltűnt az az utca, ahol a mamámék laknak, bementem, megálltam az
udvarban a két ház között [a nagyobbikban vannak a szobák, a kisebb a
konyha]. A teraszon voltak emberek, a mamámék lehettek. Majd
feltekintettem a konyha háztetőjére. Ott volt egy gólya, amely egy
kémcsövet tartott a lábaival. Vér volt benne, abból ihatott,
mert volt egy csepp vér a csőrén, láttam lefolyni és
lecseppenni.
Ezután
jött egy másik hely, buszon utaztam leghátul egy kisfiúval, mi voltunk ketten az
utasok, mellettem ült, sokat beszélgettünk. Először annál a
lakótelepnél ment a busz, ahol én lakom, elég kedvtelenül néztem ki, utána meg hirtelen mintha a
vonatállomás felé mentünk volna, csak az út mellett volt egy híd, meg
egy patak. A fiú megölelt, leszállt, én meg hirtelen a sínek közelében
találtam magam. Pontosabban egy sín volt. Azt hiszem, futhattam a vonat
után, vagy csak mentem, amerre jónak láttam, voltak velem valakik, talán
pár ismerős arcot is láttam ott.
Utána
újra az ismerős helyszínen találtam magam, pontosabban a buszon. Megint
volt mellettem egy kisfiú, nem tudom, hogy ugyanaz volt-e, aki
leszállt... A Palotai úton mentünk, már mások is ültek fent, csak ők elöl.
Megállt a busz. Kinéztem az
ablakon, hirtelen megláttam a kereszteződésben egy autóban életem szerelmét és az öccsét. Egyenesen rám nézett.
Megint
változott a helyszín, egy sátorba kerültem, ahol ott volt ő. Csak
mi ketten voltunk bent, leírta nekem egy papírra a nevét, csináltunk képet,
utána rám mosolygott és mélyen a szemembe nézett. Aztán jött az ébredés...


Feladatod van az életben. Hivatásod, amit eltékozolsz, mert érzelmeid uralkodnak rajtad. Érzelmi életed, vágyaid miatt nem látod, hogy számodra más fontos dolgok is vannak, mint érzelmeid, vágyaid megélése. A feladatod: Segíteni mások terheit cipelni, mert ezzel saját gondjaidat is képes leszel megoldani. Talán úgy, ahogy gyerekkorodban képzelted. Nem tudom, mi akartál lenni gyerekkorodban, ha felnősz, és hogy ennek van-e köze a gólyához, mint madárhoz, vagy mint szimbólumhoz, de érdemes lenne ezen elgondolkodnod.

Köszönöm szépen, hogy megfejtetted. Teljes mértékben igaz rám, hogy az érzelmeim uralkodnak rajtam.
Nagyon szeretnék viharvadász lenni, mindig, amikor jön egy vihar, olyan érzésem támad, mintha szárnyalnék... Olyan felszabadító érzés.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 10 Okt. - 21:20

Kedves Emjae, hát rajta! A viharok ismerete, előjelzése valóban nagy segítség lehet az emberiségnek. Sok sikert kívánok!
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeHétf. 12 Okt. - 10:58

Köszönöm Cathy, csak érzékelném azt a megerősödést:)
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeKedd 13 Okt. - 22:25

Jade írta:
Köszönöm Cathy, csak érzékelném azt a megerősödést:)

Tudod, fura dolog ez. Egyszercsak azt veszed észre, hogy erős vagy. Hogy az utadon vagy. Nem is érted, hogy történt, csak vártál, hogy így legyen, és közben észreveszed, hogymár így van.
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 16 Okt. - 7:46

cathy222 írta:
Jade írta:
Köszönöm Cathy, csak érzékelném azt a megerősödést:)

Tudod, fura dolog ez. Egyszercsak azt veszed észre, hogy erős vagy. Hogy az utadon vagy. Nem is érted, hogy történt, csak vártál, hogy így legyen, és közben észreveszed, hogymár így van.

Valóban mindennappal higgadtabb vagyok és jobban érzem magam a bőrömben, de még harcolnom kell. Nem cserélném el az elmút viharos évemet semmiért. Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 139250 vagy Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 189520
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 16 Okt. - 17:02

Drága Cathy!

Egy pár hete megint van egy visszatérő álmom,és elég kellemetlen érzésekkel tölt el miután felébredek...Gondoltam leírom,hátha tudsz segíteni megfejteni mit jelenthet.Lehet,hogy csak a hétköznapi félelmeimet viszem át az álmaimba,de talán van valami mögöttes jelentése is,nem tudom.

Azt álmodom,hogy véletlenül (fogamzásgátló szedése mellet) teherbe esek a páromtól.Váratlanul ér a terhesség híre,és borzasztóan megijedek,szinte sokkot kapok,hiszen se állásom,se lakásom,semmilyen alapom nincs egy gyerek felneveléséhez,de nem merem elvetetni,mert félek,hogy ha a legelső terhességemet megszakítom,meddővé válhatok...

A családom "hátán feláll a szőr" a hír hallatán,anya egyfolytában azt mondogatja,hogy elrontottam az életemet,a semmire szülök gyereket,előbb karriert kellett volna építenem és élnem,stb...A párom szintén sokkhatás alá kerül,mert még fiatal és nem érzi magát elég érettnek a gyerekvállaláshoz.Senki nem akarja a babát,és ez borzasztó feszültséggel tölt el a terhesség ideje alatt.Rosszul érzem és szégyellem magam,bűntudatom van,hogy teherbe estem,viszont valahol belül,én szeretem a bennem növekedő új jövevényt,a saját gyermekemet,és boldog vagyok,hogy anya leszek.De a környezetem ezt elnyomja bennem,nem hagy örülni....Amikor felsír a kislányom,valami határtalan boldogság tölt el!!Ahogy hozzám bújik,ahogy rám néz a pici szemeivel,nem adnám oda őt soha senkinek!!De pelenkára sincs pénzem,a szüleim és a párom pedig állandóan piszkálnak és egyedül maradok a kicsi nevelésével...

Nagyjából ennyi az álom.Nem tudom mit jelenthet,egy biztos,ezek a félelmek valósak,de hogy miért látom álmomban is őket,nem tudom.Talán Te meg tudod mondani mit jelenthet.

Előre is köszönöm szépen!

Puszillak:Liaram
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 22 Okt. - 20:54

Drága Liaram!
Talán azért álmodod ezeket így, mert az ébren önmagadnak feltett "költői" kérdésekre adsz így önmagadnak választ. Úgy látod, hogy párod még nem érett meg az apaságra. Vagy hogy mekkora kavarodás lenne, ha irtelen úgy döntenél, gyereket akarsz most azonnal. Úgy érzed, magadra maradnál. Persze elvetethetnéd, de egy megfogant élet az pontosan olyan érzés, mint amilyet megálmodsz. Mindenképpen gondolkodj el az álom és vágyadi közötti kapcsolaton.

Ugyanakkor a terhesség valami új dolog csíráját is rejti, szimbolikusan. Ha választás előtt állsz, álmod azt jelzi, hogy amit te választanál, azt a környezeted nem igen támogatná. Ha szíved szerint választasz, készülj rá, hogy egyedül maradsz a helyzettel.

Terhesnek lenni jelezheti azt is, hogy valami miatt teher vagy önmagad vagy mások számára. Önmagadnak lehet teher pl. ha nem vagy annyira "nő", mint amennyire szerinted kellene. De tudod, ha így is van, sosem az a fontos, hogy mennyire látnak mások megfelelő nőnek. A fontos az, hogy te érezd jól magad a bőrödben.Az álmod is erre utal.
Vissza az elejére Go down
Jade
"Visszajáró Lélek"
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Lrank_visszajaro
Jade


Érdeklődési kör : Főleg Te
Hobbi : állatok, zene, könyvek,utazás.

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeVas. 1 Nov. - 11:49

Drága Cathy,

Mostmár megkérlek okosíts meg egy szelíd tanácsoddal....
Minden aludásomból arra ébredek, hogy beszélgetek valakivel aki a segítségen kéri, amire én azt válaszolom hogy nem tudok már segíteni erre nekem udrik és rázza a vállam miközben ordítja kétségbeesetten hogy "segíts!" fáradtan ébredek aligalvásaimból....egésznap dübörög bennem a segélykérés....és fáradt vagyok és levert mióta ezt álmodom....mi az amit nem veszek észre?

Ui. ezt az álmom kiteszem a ch-ra is érdeklödve várom viszont a te válaszod:) puszi és nagy köszönet Jade
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeSzer. 4 Nov. - 23:08

Jade írta:
Drága Cathy,

Mostmár megkérlek okosíts meg egy szelíd tanácsoddal....
Minden aludásomból arra ébredek, hogy beszélgetek valakivel aki a segítségen kéri, amire én azt válaszolom hogy nem tudok már segíteni erre nekem udrik és rázza a vállam miközben ordítja kétségbeesetten hogy "segíts!" fáradtan ébredek aligalvásaimból....egésznap dübörög bennem a segélykérés....és fáradt vagyok és levert mióta ezt álmodom....mi az amit nem veszek észre?

Ui. ezt az álmom kiteszem a ch-ra is érdeklödve várom viszont a te válaszod:) puszi és nagy köszönet Jade
Drágám! Önmagadon kellene segítened. Te magad vagy az, akivel beszélgetsz, és aki a segítségedet kéri. Gondolkodj csak el ezen.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 5 Nov. - 0:27

Olvastam ch-át. Én semmi bűnre utaló dolgot nem látok az "álom"-ban. Inkább talán mintha olyan helyzetbe kerültél volna lelkileg, fizikailag, amit észre sem veszel, de minél később veszed észre, annál nehezebben tudsz kikecmeregni belőle. Depresszió lehet?

Ch-án írtad lehet, férfihang volt. Eszembe jutott, talán a volt (?) kedves kér így segítséget tőled? Talán hogy ne engedd el?

Úgyhogy van választék megoldásban. Biztos ráérzel, melyik a jó. Puszi!
Vissza az elejére Go down
wiww
Vándorlélek
Vándorlélek
wiww


Érdeklődési kör : internet, állatok, horoszkóp, álmok...
Hobbi : rajzolás, netezés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Álom   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 4 Dec. - 21:44

Szia! Én általában mindig hülyeséget álmodok, és szeretném, ha egy-két álmomat megfejtenéd, megköszönném!Azthiszem fiú voltam, de az mindegy Very Happy szóval úgy volt, hogy van egy osztály, és én nekik vagyok az osztálytársuk.. na és a suli az ilyen kisebb épület, és vagy 4 emeletes. Láttam valahol repülni valakiket, már nem emlékszem, és tőlük kértem segítséget, mert én is akartam repülni.. nah és megmutatták, átváltoztam egy sárkánnyá.  Mindenki szinte félt tőlem, kivéve az egyik osztálytársam, aki nekem az unokaöcsém volt. Megpróbáltak ,,megállítani".  Becsaptak.. beinjekcióztak. És visszaváltoztam. De az nagyon jó volt, mikor repültem, és az számított, hogy mekkorákat csapkodok a ,,kezemmel", és ott voltak azok az óriási fák, és én egyszerűen átsuhantam a faágakat kikerülve.. nagyon jó érzés volt. (: ja azt meg kihagytam, hogy volt egy fertőző betegség, és egy csomó gyereknek olyanja volt, és én féltem hogy elkapom... Meg még egy álom amit nem értek. Anyuval sétáltunk Budapesten, a vonatsínek mellett, a Keletinél. jött a vonat, fekete volt, és füstölt.. anyu megszólalt, hogy menjünk innen, mert ez veszélyes. De tovább sétáltunk, és a vonat hirtelen kisiklott, felénk jött oldalastul, tudtam hogy vége... kibaáltam anyunak, hogy szeretlek. A vonat levitte anyu fejét, én meg hátraestem. Nem történt semmi bajom.. haragudtam magamra, azt kérdezgettem, hogy miért nem haltam meg én is?Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
Emjae
Vándorlélek
Vándorlélek
Emjae


Érdeklődési kör : Időjárás, ...
Hobbi : Futás, Fényképezés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimeSzer. 23 Dec. - 2:03

Szia Cathy! Szeretném megint a segítségedet kérni! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 406579
Tegnapi és mai ámomról van szó...

Az elsőben a szerelmem öccsével álmodtam... A régi iskolám melletti tónál voltunk. Nagyon meredek volt a part. Én egy fehér lovon ültem és onnan segítettem neki megtalálni egy szarvast. Körülöttünk nyakig érő fű volt, de a lóról navigáltam. Jól éreztük magunka, de egy idő után viszont féltem, hogy belezuhanok a tóba, ezért valahogy leszálltam, és elkezdtem felfelé tolni a lovat, közben pedig tartottam attól is, hogy megrúg, de nem történt semmi ilyesmi.

A második álmom:

Az utcán voltam, hazafelé tartottam. Minden havas volt, de a járda viszonylag járható volt. A hozzánk közeli játszótérnél megálltam, rátámaszkodtam a kerítésre és onnan figyeltem a gyerekeket, hogy játszanak. Ezután újra az utcán voltam, de akkor már nem volt hó. Zokniban futottam, ahogy csak bírtam, majd amikor a barátnőm lépcsőházánál levő parkolóhoz értem, megálltam. Körülbelül 100 vagy egy kicsit több méterre tőlem, a "messzeségben" volt valamilyen rendezvény. Folyton csak egy szót hallottam: Amerika. Visszafordultam, hazaszaladtam a cipőimért.
Aztán egy színházban voltam a barátaimmal. A székek távirányításra működtek, bordók voltak. Be voltak számozva. A barátnőm az 1-es széken ült, és azt mondta nekem, hogy üljek a 8-asra. Valamilyen sorsolás volt, és engem sorsoltak ki.
Megint egy új helyszínre kerültem, egy kereszteződésbe, ahol a rendezvény volt, egy benzinkúthoz és egy cukrászdához közel. Volt egy magas asztal a közepén, az úton, meg 2 magas pad. Ott ültem a szerelmemmel és beszélgettünk. Nem vettük észre, hogy bárki is ott lenne, nem tartottunk attól, hogy elüt egy autó. Ott ért véget az álom, hogy ő átült az én oldalamra.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 8 Jan. - 4:40

Megtaláltam. Nem a saját gépemről vagyok, de ha rendben lesz a sajátom, elekzdem megfejtegetni az álmmaidat.
Vissza az elejére Go down
Audrey
Vándorlélek
Vándorlélek
Audrey


Érdeklődési kör : filmek, divat
Hobbi : smink, kreatívkodás :)

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitimePént. 12 Márc. - 12:03

Kedves Cathy!

Nagyon furcsa dolgokról álmodom, szinte minden éjjel. A baj "csak" az, hogy pár perccel később már csak bizonyos részletekre emlékszem. Egy viszont igazán megmaradt: Egy nagy fürdőszobában voltunk anyukámmal, és egy számomra idegen lánnyal.Édesanyám levágta a hajamat, és a másik lányét is, bár neki nem változott semmit. Az enyém viszont göndör és arany színű lett, nagyon nem tetszett, össze is vesztem vele kicsit, amiért elrontotta. Amikor én felháborodtam, a másik lány is ezt tette. Aztán elkezdtem fésülködni: amikor átfésültem az egészet a jobb oldalra, visszaváltozott barna, hosszúvá (ez egyébként az eredeti), amikor viszont balra fésültem, ismét rövid-göndör-arany lett. A haj-változások között a sminkem is egészen más lett, az eredetinél, amit hétköznap szoktam feltenni, az aranynál viszon vörös rúzst viseltem. Ez vajon mit jelenthet?? Valamiért úgy érzem, fontos lehet, és megköszönném, ha segítenél!
Előre is köszönöm: Audrey
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Álomfejtés (Cathy válaszol)
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: