Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés


Isten hozott!

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Nada
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
Skerina
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
Nóri
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
Cat
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
AlmosMaci
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
Liaram
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
JediKnight
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
cathy222
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
Kisbello
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
Yvain
Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_bal11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_koz11Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. 24 Márc. - 21:46-kor volt itt.
Statistics
Összesen 362 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: bollandi

Jelenleg összesen 2862 hozzászólás olvasható. in 65 subjects
Partnereink

Szavazó bannerek:





_________________


Copyright
Romy Pictures
All right reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Álomfejtés (Cathy válaszol)

Go down 
+11
Liaram
AlmosMaci
JediKnight
Kisbello
r_ebeca
Ametiszt
Katthy
Lilla
Skerina
cathy222
Nada
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeVas. 4 Jan. - 11:30

cathy222 írta:
Persze bele esek abba a hibába megint, hogy amit én tudok, azt mindenki más is tudja.
Tehát:
volt-e olyan élményetek már, hogy felébredteek álmotokból, de nem
tudtatok megmozdulni, sőt, hogy idegen esetleg roszindulatú lények
jelenlétét éreztétek, sötét árnyat láttatok az ágyatok mellet, aki
figyelt beneteket.

Pár éve történt...


Abban az időben többször is felébredtem éjszaka. Ilyenkor meghúztam az ágy lábához állított ásványvizes palackot. Ébredéskor sosem szoktam kábult lenni. Szokásom, hogy ha felébredek, mindig vetek egy pillantást a szekrényen álló, világító számlapú órára. Lecsavartam az üveg kupakját, és a számhoz emeltem a palackot. Tekintetem ekkor is az óra pirosan derengő számlapjára esett.
Hajnali két órát mutatott.
Nagyon szomjas voltam, nagy kortyokban nyeltem a hűs vizet. A számtól elvéve az üveget, elkezdtem visszatekerni rá a kupakot. Ismét az órára lestem.

Ez volt az a pillanat, amikor - úgymond - "megállt bennem az ütő"!
Hajnali két óra harminc perc volt!
Nem vagyok egy ideggyenge, ijedős fajta ember, de megmondom őszintén, egy pillanatra összekoccantak a fogaim. Alig bírtam visszaaludni, megállás nélkül járt az agyam.

Azóta sem tudom magyarázatát adni, hová tűnt életemből az a fél óra.
Sok ásványvizet ittam abban az időben, akkora bendőm mégsem volt soha, hogy fél órán át igyak - ekkora kapacitása egyetlen ásványvizes palacknak sincs Very Happy -, a szinte már hátborzongató precizitással működő időérzékemről nem is beszélve. Az alkoholt utálom. Soha életemben nem került a szervezetemben drog, gyógyszereket még akkor is nagyon nehezen vagyok hajlandó bevenni, amikor muszáj lenne - szerencsére életem során alig voltam beteg, így szükségem sem sűrűn volt hasonlóra. Józan felfogású, normális mentalitású ember vagyok. Nem álltam hát külső hatás, vegyi- vagy kémiai anyag befolyása alatt, és az éjszaka közepén történő felébredés okozta kábulatra sem foghatom a történteket...

A történetem elején ki is hangsúlyoztam, hogy abban az időben rendszeresen ébredtem fel, s olyankor másodpercek alatt kitisztult fejjel - zömében inkább csak megszokásból - nyúltam is le a palackért. Szerencsésnek mondhatom magam, hisz' bármikor ébredjek is fel - éjszaka közepén vagy korán reggel -, a legtöbb emberrel ellentétben azonnal éber aggyal, tiszta gondolatmenettel, "menetkész" állapotban vagyok (voltam - manapság ez már nincs mindig így Very Happy). Az ominózus fél óra azonban mégis a rejtély titokzatos ködébe vész, és azóta sem tudok elszámolni vele...

"Ha úgy gondoljuk, mindent tudunk, nem tudunk semmit." Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 189520
Vissza az elejére Go down
r_ebeca
Vándorlélek
Vándorlélek
r_ebeca


Érdeklődési kör : Állatok, természet, művészet, irodalom, írás
Hobbi : sport, tanulás, művészetek...

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Álom   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeHétf. 5 Jan. - 18:32

Szia,
Nemrég azt álmodtam, hogy Pesten járok a hetedik kerületben. Éppen iskolába tartottam, az utcákon nem volt senki. Megijedtem, majd sietősre vettem a lépteimet, és befordultam egy rossz utcán, zsákutca volt. Majd egy ilyen hajléktalan kinézetű illető, pisztolyt szegezett rám, én megijedtem és megragadtam a kezét, és a kezével együtt megfordítottam a pisztolyt, és lelöttem. Ő elesett, én pedig elfutottam be az iskolába.
(az iskolában történtekre már nem emlékszem)

Tudsz nekem segíteni, hogy miért álmodtam ilyet?
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeKedd 6 Jan. - 23:47

Rebeca, az előző álmodra amit írtam, azt olvastad?
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 17:57

Szia cathy!


Én rengeteget álmodok nap mint nap... Az egyik ilyen sokszor visszatérő
álmom, amiben repülök mindenféle segítség nélkül, mint "Superman".
Amikor elkezdek repülni, néha az elején egy kicsit bizonytalanul indul,
de aztán belejövök! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 189520
Látom a tájat felülről, erdőket, mezőket, falukat, városokat, ahogy
haladok az utamon. A repülés közben különböző szituációkat is látok,
amit felülről nézhetek vagy közelebb mehetek megnézni. Van úgy, hogy
része vagyok intenzíven az eseménynek. Ez akkor kezdett érdekesebb
lenni számomra, amikor repülés közben láttam eseményeket és az a
későbbiekben megtörténtek a fizikai világban úgy, ahogy láttam
álmomban. Ezzel a fajta álommal kapcsolatba mit tudsz segíteni nekem
kibogozni? Aztán majd ezután következnek az érdekesebb álmok!Wink
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 18:10

Hehe... Ez nem "álom", Te kis asztrálutazó! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 6108
Ha valóságosan álmodban repülsz, annak tudományosan is megvan az oka.
Létezik egy olyan fogalom, hogy genetikai emlékezet. A laboratóriumokban egereken és patkányokon folytattak kísérleteket a tudósok. Az állatot labirintusba tették, „aki” előbb-utóbb meg is találta a sajthoz vezető utat. Ha azelőtt kivették, mielőtt meglelte volna a csemegét, az utódai is sokáig bolyongtak ugyanabban a labirintusban, mire rábukkantak. Annak az állatkának viszont, amelynek hagyták, hogy meglelje az élelmet, és aztán újra meg újra ugyanazon az úton odamehetett a sajthoz, a későbbi utódai is szinte azonnal, a genetikájukban rögzült ösztönösséggel bukkantak rá a táplálékra.

Bizonyára Te is, mint minden ember, ébredtél már fel arra a kegyetlen érzésre, hogy zuhansz... Az ősi időkben az előemberek még javarészt fákon éltek. A fák nem csak táplálékforrásként és szállásként szolgáltak számukra, de bizonyos fokig védelmet is nyújtottak a különféle ragadozók ellen. Persze, gyakran előfordult az is, hogy ezek a kezdetleges emberek minden ügyességük ellenére is lepottyantak. A legtöbbje ezt nem élte túl, hisz’ ezek a fák nem akkorák voltak, mint a maiak... Azok, akik túlélték a zuhanást, később szaporodtak, utódaik születtek, és a genetikájuk továbbörökítette ezt a megrázó élményt. Ezért van az, hogy minden ember képes átérezni a zuhanás szörnyűségét anélkül, hogy a valóságban bármikor is része lehetett volna benne.

Most bizonyára azt kérded magadban: no és az álombéli repülés élménye? Melyik ősember tudott repülni? Vagy az öröklődött át genetikailag, hogy egy őskori ragadozó madárral a hátamon repülök? Én álmaimban anélkül szoktam! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 6108 Az a fajta repülési élmény, amiről Te írtál imént, egyfajta asztrálutazás. Képes vagy a testelhagyásra... Wink
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 19:02

Te a sejtemlékezésről írtál?

Igen, van egy része, amikor tudom, hogy asztrálutazáson veszek részt... Azt az elméletet nem tartom helyesnek, amit leírtál. Mégpedig azért nem, mert ahhoz, hogy átörökítsék az egyedek a különböző tapasztalatokat, nem kell annak az egy egyednek szaporodnia, aki átélte a zuhanást. Miért nem? Azért, mert sok minden a morfogenetikus mezőben, a kollektív tudatban tárolódik, ami hatással van az egyedekre (globális tudatosság).

Hallottatok a századik majom történetéről?
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 19:14

Pusztán a tudományos téziseket vázoltam előtted, Bellócskám. Bizonyított dolog. A kollektív tudat sajnos nem nyert még bizonyítást, jelen pillanatban sajnos még csak fikció. Ettől persze még ugyanúgy létezhet, mint ahogy sok más egyéb, még nem igazolt dolog is valóság. Mellesleg szerintem is létezik. Wink Arról pedig még nem is beszéltünk, hány tudományos tétel dőlt már saját dugájába az írott történelem során. Very Happy

Századik majom? Hm... ez eddig kimaradt az ismerettáramból. Homályosíts fel minket, kérlek, drága Bellócskám! Engem határozottan érdekel. Wink Amúgy is igazi élmény veled írásban is és élő szóban is csevegni. Wink Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kisbello
Baráti Lélek
Baráti Lélek
Kisbello


Érdeklődési kör : Spiritualizmus, ezotéria
Hobbi : Az élet :)

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 19:20

A tudósok több mint 30 éven át megfigyelték a japán Masaca fuscata majmot.1 952-ben Koshima
szigetén a tudósok a megfigyelés alatt édesburgonyával etették a majmokat. Az állatok nagyon szerették az odadobált nyers burgonyát, de a homok és kosz, ami rátapadt a földön, nem ízlett nekik. Egy 18 hónapos nőstény egyed, akit Imo-nak neveztek, úgy találta, hogy megoldja ezt a problémát és megmosta a közeli patakban a földről felszedett burgonyákat. Majd megtanította ezt a trükköt az édesanyjának is. Játszótársai szintén megtanulták ezt az új dolgot és ők is megtanították az ő édesanyjuknak. Ezt a kulturális újítást több és több majom sajátította el a tudósok szeme láttára. 1952 és 1958 között mindegyik fiatal majom megtanulta megmosni a homokkal szennyezett burgonyát, hogy az fogyaszthatóbb legyen. A felnőttek közül csak azok tanulták el ezt az új társadalmi újítást, akik utánozták a gyermeküket, a többi felnőtt továbbra is ette a koszos burgonyát. Aztán valami kezdett történni. 1958 őszén egy bizonyos számú Koshimai majom megmosta evés előtt az édesburgonyát, a pontos szám ismeretlen. Tegyük fel azt, hogy egy reggel, amikor a nap felkelt, 99 majom már megtanulta megmosni a burgonyát evés előtt Koshima szigetén. Aztán tegyük fel később, a következő reggel már a századik majom is mosta a burgonyát.


Aztán megtörtént!!!

Aznap este már majdnem minden majom megmosta a burgonyát evés előtt a törzsből. A hozzáadott
energiája ennek az úgynevezett századik majomnak valahogy létrehozott egy ideológiai áttörést. (mind elkezdte mosni a burgonyát).



De figyelem, a legnagyobb meglepetés, amit felfedeztek a tudósok az volt, hogy ez az új szokása a majmoknak, a burgonya mosása evés előtt, átugrott valahogy az óceánon. Más szigetek majomkolóniái és a szárazföldi majmok Takasakigamán szintén elkezdték mosni a burgonyát.

Tehát amikor egy bizonyos tudatállapotban lévő csoport elér egy kritikus létszámot (tömeget), ez az új tudatállapot elméről elmére átadódik. Annak ellenére, hogy a kritikus tömeghez szükséges létszám változó lehet, s amikor még csak egy bizonyos létszámú lény, pl. ember ismeri az újat, az csupán azé
a kisebb csoporté marad. De van egy pont, amikor csupán még egy egyed, ha hozzáadódik az adott tömeghez, ráhangolódva ő is az új tudatállapotra, ezáltal felerősödik ez a mező annyira, hogy szinte minden lény egy bizonyos időn belül ebbe az új tudatállapotba kerül.


Ez a kollektív tudat és bizonyított, eme formája is....
Vissza az elejére Go down
JediKnight
VIP-tag
VIP-tag
JediKnight


Érdeklődési kör : Sci Fi, Vámpírok, Vérfarkasok, Démonok, Angyalok
Hobbi : ogame

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 20:41

Vazzeg ideszögeztetek a monitorhoz.... De most komolyan!


Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 21:30

Viktor Farkas egyik könyvében, A létezés titkaiban én is olvastam hasonló történetről a kollektív tudattalant bizonyítandó, ezek birkák voltak, és a kerítés alatti átgördülés tudományát örökítették hasonló arkal és kiugrással, mint ahogy azt Kisbello századik majmában elmondta.

Repülés:

Az álom-szimbólumok értelmezésénél is megfigyelhető a hármas tagozódás: 1. az általános, bárkire érvényes, 2. az egyéni és 3. az ezoterikus értelmezés. Az ezóra hangolódott egyének álmát jószerivel nem is érdemes már általános szimbólumként értelmezni, míg egy átlagos, nem ezós beálítottságú ember álmát nem érdemes ezósan fejtegetni. Egyéni álom: igazából minden álomszimbólum egyéni, de a legtöbb mégis hasonlóan egyéni. A te repülős álmod ezósként jelezheti a dolgokra való rálátás tudományát. Ez jó dolog, de ami még ennél is jobb, az az, ha a várható kilátások ismeretében képes vagy olyan változtatást "eszközölni", (bármit, lásd pillangó effektus) ami az esetleges kellemetlen jövőképet meg tudja változtatni, jobbá tudja tenni. Ez az igazán nagy művészet. És nagy felelősség is egyben.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 21:38

Zuhanás:

Erről is, mint minden másról a világban léteznek izgalmas, érdekes feltételezések. Aztán hogy valóban ősember-élmény, ki tudja már pontosan, ki emlékszik rá. Tény, hogy akik kicsi gyerekorukban átéltek zuhanást, azok álmaiban a zuhanás gyakoribb, mint azoknál, akik nélkülözni "kénytelenek" ezt a valóságos élményanyagot. Amikor kiderül, hogy milyen zuhanás éléményre épül az álombeli zuhanás, a zuhanós álmok egyszerűen eltűnnek az egyén álmaiból. Fura, nem?

A zuhanásról mondják azt is, hogy álombeli orgazmus. Ki tudja? Talán igaz is! :-)

Álombeli zuhanás magaslatról, ház tetejéről gyanúsan utal arra, hogy az illetőnek nem ott van a helye, ahol van. Nem ott ért el sikereket, ahol valóban sikereket szeretene elérni.

Zuhanás utalhat előző életek halálközeli állapotára is. De ezt kérem, csak az olvassa, aki hisz az előző életekben. :-)
Vissza az elejére Go down
Nada
Admin
Admin
Nada


Érdeklődési kör : Sok van
Hobbi : Ebből is van pár

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 8 Jan. - 11:09

Már előző életemben sem hittem a reinkarnációban, Cathykém! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 6108

Ökörködést félretéve, gyermekként rengeteg háztetőről startot vett repülési élményem volt. Az érdekessége, hogy legtöbbször valami "fenevadként" szálltam, egész pontosan macskaféle nagyragadozóként - amely a valóságban ugye, köztudottan nem tud repülni... Very Happy Nem voltam vad, szelíd macskoszként röpködtem ott a város felett. Roppant kellemes élményként éltem át, és már akkor tudatosan irányítottam is a legtöbb álmomat. Tudtam, mit szeretnék átélni, s az miként akarom, és úgy történt. Ha felébredtem belőle, elég volt visszaaludnom, tisztában voltam vele, ott fogom tudni folytatni, ahol félbeszakadt. Ez a képesség megmaradt, sőt felerősödött felnőtt koromra.

Már gyermekként is szerettem volna szabadon szállni - de ezt ugye, még felnőttként sem teheti meg teljesen az ember... Very Happy Ezeket az álmokat én eme vágyódás levezetésének gondolom. És persze némi kis asztrálutazás is... Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 189520
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 8 Jan. - 14:34

Kedves Cathy!
Nekem volt az éjjel egy furcsa álmom, de inkább csak két álomkép, vagy álompillanat. Az első "kép": Felemeltem egy csecsemőt, aki a lányom a semmiből. Vagyis a cscsemőn kívül semmi nem volt nagy feketeség vette őt körül.Nem volt rajta csak egy pelenka.És észrevette, hogy a pelenka és a jobb combja találkozásánál van egy kinővés ami hol nagyobb, hol kisebb, leginkább egy vízben ringatozó rózsaszín korallágra(de nem teljesen puha volt azt hiszem, bár még álmomba se fogtam meg) emlékeztetett.A végén volt 3 fekete szál. A kinővés úgy mozgott mintha lélegzett volna. A következő kép egy buszon volt: Felállok a helyemről kezemben a kislányommal és a busz hátsó ajtaja előtti ülésre leülök. Az ülés 3-3 barba bőrbevonatos szék egymással szembe. A gyereket lefektettem mikor jön a párom egyik kolléganője és odaül velünk szembe.Mikor leül érzem, hogy a buszajtajátot huzat jön be. Meg akartam neki mutatni a kislány kinövését, de csak három barna folt volt a helyén, illetve nem is a helyén hanem a feneke alatt kicsivel.
Na kedves Cathy ezt bogozd ki ha tudod. :-)
Türelemmel és érdeklődéssel várom.
Puszi
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 15 Jan. - 21:35

Kis türelmet kérek.
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimePént. 16 Jan. - 10:41

Szia Cathy!
Nagyon türelmes vagyok, mert imádom a rózsát! Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 652268
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 24 Jan. - 10:37

A csecsemőnek több jelentése is van, ezért pontosítsunk: szeretnél gyermeket, avagy valami új dologba kezdtél, új feladatba, munkkába, stb.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 24 Jan. - 10:39

Az álmok jelezhetnek megoldást egy betegségre, vagy éppen figyelmeztethetnek rá.
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 24 Jan. - 18:51

cathy222 írta:
A csecsemőnek több jelentése is van, ezért pontosítsunk: szeretnél gyermeket, avagy valami új dologba kezdtél, új feladatba, munkkába, stb.
Már van egy kislányom vele álmodtam.De előző nap épp arról beszélgettünk, hogy mikor lesz a második baba.
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeVas. 25 Jan. - 0:18

Oké, nem részletezem, hogy hogyan jutottam a megállapításra, de a lényeg, hogy várj még a gyermekáldással. Hogy mennyit, és miért, azt valószínűleg hamarosan a valóságban megtudod.
Vissza az elejére Go down
AlmosMaci
VIP-tag
VIP-tag
AlmosMaci


Érdeklődési kör : keleti kultúra
Hobbi : írogatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeVas. 25 Jan. - 13:09

Köszi szépen a segítséget. :-)
Vissza az elejére Go down
Ametiszt
Vándorlélek
Vándorlélek
Ametiszt


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : olvasás

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeSzer. 28 Jan. - 9:55

Szia Kedves Cathy!!!
Visszetértem:)
Hogy vagytok? Embarassed
Mindenkinek BUÉK némi fáziskéséssel! Very Happy
Megint furcsa álmom volt...
Ma hajnalban álmodtam, hogy a párom a nagyszüleimnél lakott vidéken (a nagypapám már meghalt, de az álomban még élt). Én leutaztam hozzájuk Édesapámmal. Szoknya és sportcipő volt rajtam, és kérdeztem a páromat, hogy tetszik-e neki szoknyám. Ő nem válaszolt, hanem beültünk a kocsijába, és elindultunk valamerre. Útközben megálltunk egy bank előtt, és egy idegen, szőke, csúnya nő szállt be a kocsiba mellénk. Én kérdeztem a páromat, hogy ki ez a nő (álmomban egy csúnya szó szerepelt a nő helyett, szó szerint így kérdeztem: ki ez a k*rva?) A párom felháborodott, hogy merem lekurvázni azt a nőt, aki az álom további részében is velünk volt. Ezután a párom mobilon beszélt valakivel, a kiszűrődő hangokból hallottam, hogy egy másik nő az, és nagyon incselkedtek egymással. Kérdőre vontam a páromat, mire ő nekem esett, hogy én hogy merek féltékenykedni rá és nyomozgatni utána, majd közölte, hogy szakít velem, mert betegesen féltékeny vagyok. Ekkor felébredtem.
Szerinted ez mit jelenthet?
Nagyon szépen köszönöm előre is a munkádat és a segítségedet.
Szép napot Mindenkinek, puszi! I love you
Ametiszt Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 52866
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 29 Jan. - 21:25

Nem tudod eldönteni, nőies legyél, vagy sportos. Álmodban kombinálod a kettőt. Ez utal arra, hogy számodra fontos a külső. Tessék kicsit nagyobb hagsúlyt fektetni a belső tulajdonságokra, arra, aki valójában vagy. Párodnak nem a szépség a legfontosabb egy nőben, neki társ kell, sőt inkább társ kell, mint divatbaba, akivel lehet kicsit játszani, együtt nevetni is.

Valami miatt megingott az önbizalmad. Sürgősen rendbe kellene tenni a lelkedet!
Vissza az elejére Go down
Ametiszt
Vándorlélek
Vándorlélek
Ametiszt


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : olvasás

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeVas. 1 Feb. - 14:13

Szia kedves Cathy!
Igazad van...az utóbbi időben eléggé megcsappant az önbizalmam. Nem tudom, miért, noha eddig is voltak ezzel problémáim. De most valahogy abszolút nullán van. Igyekszem rendbe tenni a lelkemet, megfogadom a tanácsodat, mert az utolsó szóig igaz, amiket írtál...belelátsz az ember veséjébe, még így, neten keresztül is.
Vissza az elejére Go down
Ametiszt
Vándorlélek
Vándorlélek
Ametiszt


Érdeklődési kör : ezotéria
Hobbi : olvasás

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeVas. 1 Feb. - 14:18

Amit a párom mondott álmomban: "betegesen féltékeny vagy!"- ez is igaz, sajnos, és persze tudom, hogy ez is az önbizalomhiányból fakad. Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 496823
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeKedd 3 Feb. - 20:34

Embarassed Köszönöm, de: nem én látok a vesédbe, hanem te ismered magad tökéletesen, még álmodban is. Én csak lefordítottam álmod képi üzenetét. A többi rajtad múlik. Helyetted senki nem tudja helyreálítni az önbizalmadat. De neked biztos, hogy siekrülni fog! Ehez kívánok neked sok erőt, és kitartást!
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 26 Márc. - 11:01

Kedves cathy222!

Régóta van négy,rendszeresen visszatérő álmom.Próbáltam Álmoskönyvekben rákeresni a jelentésükre,de vagy az álmaim "túl modernek",vagy a könyvek voltak régiek,de nem igazán találtam meg a választ amit kerestem.Boldoggá tenne ha Ön tudna segíteni!

Az első álmom,amely évek óta rendszeresen visszatér (mindig más formában,más környezetben,de a lényege ugyanaz),hogy börtönbe zárnak úgy,hogy ártatlan vagyok,nem követtem el semmilyen bűnt.Mégis bezárnak,és ott csak szenvedek és sírok a szüleim után,mert elszakítottak tőlük,pedig nagyon szeretem őket.

A második visszatérő álmom az,hogy futok...Teljes erőmből,ahogy csak bírom próbálok futni,de mégis alig haladok előre.Látom magam ahogy erőlködök,az egész testemet megfeszítve rohanok,de mintha egy láthatatlan erő visszatartana,nem haladok szinte semennyit.

A harmadik álmom(ez az egyik legrosszabb,mert szinte teljesen átélem az élményt és reggel rossz érzéssel ébredek) az,hogy kihullanak a fogaim.Olyan érzést érzek a számban mint amikor kisgyerek koromban elkezdtek cserélődni a fogaim,és meglazultak,majd kiestek.az álmomban is ez a helyzet.Érzem,ahogy meglazulnak a fogaim,mintha valami történne velük,aztán szép sorban kiesnek,egyenesen a tenyerembe.

A negyedik álmom az,hogy tornádó söpör végig a városon ahol élek.Mivel errefelé ez szinte lehetetlen jelenség,senki nem hisz nekem a lakosok közül amikor próbálom figyelmeztetni őket a közelgő veszélyre.Amikor már kitör a tornádó,kiabálok nekik,próbálom biztonságos helyre terelni őket és elfutni velük a tornádó haladási iránya elől,de nem hisznek nekem és nem követnek.

Ezeket az álmokat elég gyakran álmodom,fogalmam sincs mit jelenthetnek,de nagyon kíváncsi lennék rájuk és arra,hogy vajon miért álmodom ezeket olyan gyakran,ismétlődve.

Előre is köszönöm a segítséget!
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeVas. 19 Ápr. - 22:41

Liaram írta:

Az első álmom,amely évek óta rendszeresen visszatér (mindig más formában,más környezetben,de a lényege ugyanaz),hogy börtönbe zárnak úgy,hogy ártatlan vagyok,nem követtem el semmilyen bűnt.Mégis bezárnak,és ott csak szenvedek és sírok a szüleim után,mert elszakítottak tőlük,pedig nagyon szeretem őket.

Az álom utalhat gyermekkori bevésődésre, feltéve, hogy volt olyan, amikor úgy érezted, mások miatt téged büntetnek.
Jelezheti, hogy kiszolgáltatottnak érzed magad, nincs meg a megfelelő mozgástered az életedben. Nem dönthetsz szabadon, úgy, ahogy szeretnél, mert erősebbnek érzel egyéb szempontokat is, mint a saját magad elképzelései.
Vágyálomként mondhatja azt az álmod, hogy jó lenne kicsit elszigetelődni a környezetedtől, szükséged lenne egy kis privát szférára.
Mondhatja az álom, hogy hajlamos vagy magadat hibáztatni mások helyett is.

Nem szerencsés dolog hibást keresni. A hibát megkeresni, az rendjén van, mert ha nem tudjuk, mi a hiba, nem tudjuk kijavítani. De hogy ki a hibás, az nem fontos, főleg nem úgy, hogy végül magadat okolod mindenért. Ha így teszel, olyasmiért bünteted magad (zárod börtönbe magad) ami nem is a te hibád.
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeKedd 21 Ápr. - 19:27

Kedves cathy222!

Köszönöm szépen a választ!Első olvasásra meglepő volt,de ha jól átgondolom,nagyon sok igazság van benne!Ezek után még kíváncsibb lettem a másik három visszatérő álmom jelentésére!Ha sikerülne azokat is megfejteni,nagyon hálás lennék!

Még egyszer köszönöm!Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 189520
Vissza az elejére Go down
cathy222
Baráti Lélek
Baráti Lélek
cathy222


Érdeklődési kör : ezó
Hobbi : álomfejtés

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeKedd 21 Ápr. - 19:45

Liaram írta:

A második visszatérő álmom az,hogy futok...Teljes erőmből,ahogy csak bírom próbálok futni,de mégis alig haladok előre.Látom magam ahogy erőlködök,az egész testemet megfeszítve rohanok,de mintha egy láthatatlan erő visszatartana,nem haladok szinte semennyit.

Ezt a fajta álmot úgy hívják: képtelenség álom. Több változatban is előfordulhat, de ez a legjellemzőbb, amit Te álmodtál. Általában akkor jelentkezik, ha szeretnél kicsit szabadulni egy helyzetből, de valami miatt ezt mégsem teszed. Lépned kellene, lépni szeretnél, de aztán mégsem lépsz. Csak vágyódsz egy kis változásra, de ha meggondolod, inkább mégsem változtatnál. Ez lehet határozatlanság miatt, de lehet, hogy éppen a körülmények nem adottak a változás meglépéséhez.
Vissza az elejére Go down
Liaram
Lelkitárs
Lelkitárs
Liaram


Érdeklődési kör : Biológia, környezetvédelem, orvostudomány, természettudományok
Hobbi : Természetfotózás, rajzolás (kézi, digitális), zene, éneklés, séta a természetben, állatok

Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitimeKedd 21 Ápr. - 21:28

Na,most leesett az állam!Ez teljes mértékben igaz!Létezne,hogy az emberi agy ennyire vissza tudná adni egy másik dimenzióban,egy másfajta környezetben a hétköznapok rejtett/ki nem mondott lelki dolgait?Eddig azt hittem,az álmok,amelyeknek látszólag semmi értelme,csak fikciók!Elképesztő! affraid Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 189520
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álomfejtés (Cathy válaszol)   Álomfejtés (Cathy válaszol) - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Álomfejtés (Cathy válaszol)
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: • Arhívum •-
Ugrás: